Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
HPeter76
HPeter76 2021. 09. 30. 04:22
Előzmény: #4457  Shareholder
#4460
NYUGI, "TOLL HIÁNY" ODAADNÁK A LELKÜKET A PULTOSOK(ÚGY HÍVOM ŐKET AKIK ALÁÍRÁST GYŰJTENEK) JÓ REGGELT SRÁCOK.. NEM ALUDTAM A FENE VINNÉ EL KELLETT EZ NEKEM, NO NEM MIATTATOK.. :::)))
Shareholder 2021. 09. 29. 23:17
Előzmény: #4458  Törölt felhasználó
#4459
Hát igen, így is fel lehet fogni. Az ellenzéki előválasztáson meg akkora volt a roham és olyan magas volt a részvétel, hogy nem bírta a rendszer a terhelést :)
Törölt felhasználó 2021. 09. 29. 22:55
Előzmény: #4457  Shareholder
#4458
olyan sokan aláírták a petíciót,hogy kifogytak a tollak :)
Shareholder 2021. 09. 29. 22:46
Előzmény: #4445  zhagar
#4457
Kollegám a fideszes pulthoz ment aláírni a petíciót és nem fogott a toll. Nekem kellett elővenni a saját tollamat a táskámból, hogy alá tudja írni a Stop Karácsony! Stop Gyurcsány! petíciót. Akkor most mi van? Mondhatjuk erre is azt, hogy ekkora bénázást, korlátlan forrásból nem képes a Fidesz egy egyszerű petíció aláírást megszervezni? Ezek akarnak kormányozni 2022-ben? Gondolom szerinted ez más, ez rendben van, egy egyszerű banális probléma. Szóljon a Fidesz ha gondja van a fidesz logóval díszített tollakkal, tudok kölcsönadni :)
HPeter76
HPeter76 2021. 09. 29. 22:40
Előzmény: #4454  Shareholder
#4456
Dehogy merik megtenni Klárika nézze már meg milyet lépett előre MZP. a semmiből (annál elfogultabbak) Önnek is illene visszalépni..
HPeter76
HPeter76 2021. 09. 29. 22:33
Előzmény: #4454  Shareholder
#4455
...99999::))))) bocs.,,
Shareholder 2021. 09. 29. 22:29
Előzmény: #4448  Törölt felhasználó
#4454
De bizony, az ellenzéki pártok is az állam pénzén, azaz a mi adóforintjainkból fociznak. Nem hallottam róla, hogy bármelyik ellenzéki párt is lemondott volna az állami támogatásokról.
HPeter76
HPeter76 2021. 09. 29. 22:04
#4453
Máskép meg senki meg nem említi(ELLENZÉKI OLDALRÓL) milyen olcsó nálunk az ENERGIA.. Termelő gazdaságnak mi az alapja,nem kell ehhez se ész!! (majd SZÉLERŐMŰ meg ilyenek,külső hőszigetelés vagy napelem az meg eddig is ment) MZP említette nem gazdaságos)
HPeter76
HPeter76 2021. 09. 29. 21:52
Előzmény: #4450  Törölt felhasználó
#4452
nem is értem ezeket Ott van a világ legkiművelebb 2-t diplomás embere..MZP nagyon képzett
 osztán átlépik..legyintenek rá.. Győzzön aki akar, ki lesz az: D Klárika már PRESZTÍZSBŐL nem fog visszalépni.. áhh nem foglalkozok én ezzel..
HPeter76
HPeter76 2021. 09. 29. 21:46
Előzmény: #4448  Törölt felhasználó
#4451
Ti úgy sosem gondolkodtok választásiTrv-ez alkalmazkodni illik, most beszélem társaiddal Ez a MZP Totál a legszimpatikusabb (egyszer dobjuk már el a párt nagyságot gondolok DK-ra) bőven megnyerné a menetett 
 MZP. Igen ám DK-sok is telhetetlenek!! kinek kénne legelőnek visszalépni a DK-nak.. mind követné!!
 ez a lényeg, na meg a nyerés jobban benne van,min D.Klárikával.. Jó persze, mint egy lehetősget mondtam..
Törölt felhasználó 2021. 09. 29. 21:39
Előzmény: #4448  Törölt felhasználó
#4450
Az ellenzéki előválasztáson a képviselő jelöltjeiteknek miért nem adtátok meg a második fordulós lehetőséget ha az annyira demokratikus ?Amit Orbántól számon kérsz a második fordulót azt ti sem adtátok meg lehetőségként a jelölteknek.
zhagar 2021. 09. 29. 21:32
Előzmény: #4448  Törölt felhasználó
#4449

nem állami pénzből van? te ezt elhiszed?
nem lepődnk meg, ha kiderülne hogy az önkormányzataikból ellopott pénzekből szervezik
de nem érdekes, igazából nem vártam mást mint azt, hogy kínotokban úgysem tehettek mást, mint jó képet vágtatok ehhez a szánalmas bohózathoz :-)
a kérdésemre persze nem kaptam választ: ki hiszi el ezek után, hogy ezek a duplanullák képesek lennének - ráadásul koalícióban! - elvezetni ezt az országot??!!
hát az önkormányzataikban is egymást marják a koncért és bármiért ami lenyúlható, mozdítható!....
te jó ég, micsoda kupleráj!
és ti enek tapsikoltok!...........
nem kell válaszolni, bár badsectro annyira grafomán, hogy biztos nem fogja megállni válasz nélkül :-)
bsector, nem állsz át inkább fideszesnek, ? vagy ha nem (gondolom nem), akkor miért nem vándoroltál már ki?
tök jó helyek vannak, kanadától Izraelen meg Kubán át, ja és a a legszuperebb európai országot, Németországot bocs de majdnem likfelejtettem, szóval?
Törölt felhasználó 2021. 09. 29. 21:25
Előzmény: #4445  zhagar
#4448
Ráadásul nem állami pénzből van. Inkább szégyellheti magát Orbán és pereputtya, hogy eltörölve a második fordulót (többek között), az országgyűlési választások lesilányításával és a magyar választási rendszer (annak idején közmegegyezésen alapuló) saját "kétharmadára" (amely egyébként sosem lenne ennyi) alakította a "demokráciát". Ezen illene inkább elgondolkodnod és fognod a fejed 10 éve - "Te jó ég" !  
Törölt felhasználó 2021. 09. 29. 21:18
Előzmény: #4445  zhagar
#4447
Hallottál már USA előválasztásról ? Na többen mentek el arányaiban Mo.-n szavazni az 1. ilyen "gyenge" előválasztásra, mint az Egyesült Államokban.
https://444.hu/2021/09/29/elkepeszto-hogy-milyen-sokan-szavaztak
badsector1
badsector1 2021. 09. 29. 21:02
Előzmény: #4445  zhagar
#4446
633 ezren vettek részt az előválasztáson, ami nagy siker az ellenzéki összefogásnak és a szervezőknek.
zhagar 2021. 09. 29. 20:56
Előzmény: törölt hozzászólás
#4445

hát!!!!...ezeket a híreket olvasva az ember tényleg csak fogja fejét hogy te jó ég!!!,
hát ezek szeretnék majd jövő nyártól az egész országot is kormányozni??!!
hát nem volt legalább bő 2 évük rá, hogy megszervezzék maguknak a saját előválasztásukat?
ennyire tellett, erre szánalmas dilettantizmusra?
szegény ellenzéki szavazók, ha ezeket a híreket mind elolvassák?! vajon komolyan veszik még az ellenzéki összefosást, és annak "dicső" szervezőit, vezetőit??!!
szerintem tragikomikus, szánalmas, ócska és elképesztően gyenge, alacsony színvonalúra sikerült eddig az "előválasztás", ezt persze nem nehéz így megállapítani!
Szabó Tímea és Karigeri, nem szégyellik magukat??!! én a helyükben lassan már elbujdosnék mert ez már akkora blamázs!.......pedig ők találták ki az előválasztást és 3 év sem volt nekik elég rá, hogy korrekten megszervezzék....
ezek alkalmatlanok egy ország vezetésére, mondjuk már ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
badsector1
badsector1 2021. 09. 29. 18:36
Előzmény: #4442  Shareholder
#4444
A fidesznek ez jó.
Törölt felhasználó 2021. 09. 29. 18:35
#4443
Súlyos támadást jelent Magyarország szuverenitása ellen, hogy Ukrajna az Európai Bizottsághoz fordult a napokban aláírt magyar-orosz hosszú távú gázszállítási szerződés ügyében - szögezte le Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter tárcája közleménye szerint szerdán Prágában. "Őszintén szólva nem igazán érdekelt minket sem az, hogy Ukrajna, sem az, hogy más mit gondol erről a hosszútávú gázmegállapodásról. Hiszen Magyarország energiaellátásának biztonságát a kormánynak kell garantálnia, és senkinek semmi köze ahhoz, hogy ezt hogyan tesszük" - hangsúlyozta a tárcavezető a magyar-cseh kormányzati csúcstalálkozót követően. egyetértek most.kinek mi köze hozzá.hozzá teszem mindenhol üresek a tározok
Shareholder 2021. 09. 29. 18:24
Előzmény: #4325  badsector1
#4442
Megdöbbentő Dobrev Klára fölénye, ha MZP vagy Karácsony közül valamelyik nem lép vissza, szinte biztos, hogy Dobrev Klára lesz az ellenzék miniszterelnök-jelöltje. Az utolsó hármat jól megippeltem viszont nem gondoltam volna, hogy ekkora DK túlsúly van az ellenzéki oldalon. Dobrev azt mondta az egyik vitán, hogy a választók bölcsek, látjuk mennyire. 
HPeter76
HPeter76 2021. 09. 29. 18:17
Előzmény: #4440  HPeter76
#4441
Lefölözték..

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek