Áprilisban vettem pár száz darabot a kiütöttek helyett (és némileg növelve az össz darabszámot)
relative nem olcsó a 2022-es P/E=4 -hez képest.
Még ma is az egyik legütemesebben fejlődő európai bank.
És igazad van, optimális körülmények között az évi 10%-os növekedés is összejöhet. Össze is jött az elmúlt években.
Ha nem igy gondolnám, akkor már az összes certit eladtam volna.
De azért ne feledjük:
ilyen optimisták voltak a részvényesek 2007-ben is
majd a Covid előtt és
az orosz támadást megelőzően.
relative nem olcsó a 2022-es P/E=4 -hez képest.
Még ma is az egyik legütemesebben fejlődő európai bank.
És igazad van, optimális körülmények között az évi 10%-os növekedés is összejöhet. Össze is jött az elmúlt években.
Ha nem igy gondolnám, akkor már az összes certit eladtam volna.
De azért ne feledjük:
ilyen optimisták voltak a részvényesek 2007-ben is
majd a Covid előtt és
az orosz támadást megelőzően.
Kulio's F.I.R.E. portfolio (Financial Independence Retire Early)