Az állampapírok többségénél 250 milliós korlát van forgalmazóként. A chatgpt szerint lehetséges, hogy más-más banknál több nagyobb pakkot veszel, aztán áttranszferálod az államkincstárhoz. Így minden egy helyen van. Valóban így van ez? Ill. ha valaki több száz milliót tart állampapírban, az feltűnő? Jelenti a MÁK ezt valakinek?