Topiknyitó: Hathor 2022. 12. 08. 14:35

Magyar Állampapír tulajok  

Magyar Állampapír tagoknak
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Nudli
Nudli 2024. 03. 03. 15:05
Előzmény: #18777  forster0123
#18780
Gondolkozz. Honnan tudod utasítva lettek?  Fidesznek érdeke ez a zsizsegés? Púp a hátán. Elvesztett két fontos bábút a sakktábláról és tápanyagot adott a dobreveknek meg előbújnak az exférjek a szoknya mögül.  Azt biztosra vehetjük komoly lobbi volt a háttérben és a vatikáni szálat sem zárom ki. Ez az a rész amit soha nem fogsz megtudni. Nem a fidesz miatt hanem itt valami érdekcsoport vagy képviselet emberéről lehet szó. Én ezt gondolom. 
forster0123 2024. 03. 03. 15:04
Előzmény: #18778  Nudli
#18779
🤣🤣🤣
Nudli
Nudli 2024. 03. 03. 14:57
#18778
Vissza a topikhoz. Már írtam, nem ártana pénzügyileg pallérozni az elméket. Egyedi és egyszeri ez a pénzeső ami a PMAP-okban van. Persze mindenki maga tudja. Vannak itt zsebguruk akik utólag mondják mi a jó az állapapírok helyett. Jelennek meg videók. Vannak jó videók is de mindegyik a szakkönyvekből táplálkozik. Buffet, Graham..Tier a kevesen ismert Bodo.Most az ETF-ek a varázsszó. Milyen jó már kérdezik a barátok rokonok mibe fektetsz..ETF.. huhh apám mekkora szakértő.. már ezért megéri... ETF indexkövető. Ok EU megy a levesbe 10 évre usa nyer belőle.. az összes index ATH-n leledzik. 
Szóval van egy év a tanulásra. 
forster0123 2024. 03. 03. 14:44
Előzmény: #18772  Nudli
#18777
Mindenki lemondott, aki benne volt? Tényleg?
Az a 2 személy mondott le, akik utasítva lettek, hogy adják meg a kegyelmet.
Kinek az utasítására kapott kegyelmet k. Endre?
Ki állt egy színpadon a pedofil igazgatóval?
Kinek az öccséhez hordták a gyerekeket “birkózó edzésre”?
Nudli
Nudli 2024. 03. 03. 14:42
Előzmény: #18774  EMAP
#18776
kérdeztél válaszoltam a nyilaidat meg nyomkodd bátran. 
Nudli
Nudli 2024. 03. 03. 14:40
Előzmény: #18771  Rincewind2
#18775
csak egy kis körültekintés a migráns szó okán és az okulásodra. A migráció az alapból jó.  A fidesz behozta a migráció szót mint negatív jelzőt a megszállókra a a hivatlan jöttmentekre. Sajnos értelmesen nem is lehet ezt lekommunikálni, ezért maradt ez a kifejezés.
Akkor lássuk, a migráció már Mátyás korában is jelen volt, jöttek külföldi mesterek hozták a tudásukat kultúrájukat, megtelepedtek szinesítették a társadalmat. A migráció alapja a kölcsönösség. Találsz egy célországot, kedveled kultúráját le akarsz telepedni és hasznos tagja lenni az ottani társadalomnak. 56 os menekülteket szokták összemosni a mostani jöttmentekkel. Ne keverjük. Akik 56ban vagy utána kiszöktek külföldre azok lágerekbe kerültek. Nyitott kapus táborok ahova esténként vissza kellett menni. Itt intézték a dolgaidat. Megkérdezték melyik országba szeretnél menni. Beadtad a kérelmed és 6-18hónapon belül ha megfeleltél mehettél az adott befogadó országba. KÉRELMET nyújtottál be- Lágerben laktál. Nem az beszöksz aztán végigportyázod Európát. Ezek a jöttment megszállók zömében nem akarnak beilleszkedni az adott társadalomba, hasznos tagja lenni annak. Egyszerűen a mások által megdolgozott kiharcolt szociális hálóra telepednek rá mint egy pióca. A többség utál téged vallási és kulturális alapon is. 
EMAP 2024. 03. 03. 14:28
Előzmény: #18772  Nudli
#18774
Ahhoz képest, hogy nem visel meg, igencsak hosszú választ írtál :D :D védeni kell a mundér becsületét, mi? :D
Nudli
Nudli 2024. 03. 03. 14:13
Előzmény: #18760  Nudli
#18773
:DDDDD ez a csúcs. Most néztem. 0 betű és 6 minusz. ennyit ezekről. 
Nudli
Nudli 2024. 03. 03. 14:08
Előzmény: #18770  EMAP
#18772
Ez már a te karriered csúcsa. Névtelenül leminuszoltam nudlit és kaptam rá még felfelé nyilat is a sok kis nyilastól.  :DDD
Szerinted mennyire visel meg emapok lenyilazása. Általában meg sem szoktam nézni csak az mulattat amikor van 15vagy több.  Sokkal többen olvassák a fórumot mint ezek a kis nyilazók vannak. 
Pedofil ügy: látod vannak a fidesz birkák meg a másfélék. Teljesen felmondod a ballibsi leckét, a szóhasználat a gondolatsor egyik sem a tiéd.
Mindenki lemondott ebben az ügyben aki benne volt.  Balog egy hernyó soha nem kedveltem. Általában a papokat az egyházat nem harapom. A vallás a hit nem a papság. De persze mint minden ez is általánosítás, 80/20as szabály. a 80% jól csinálja a dolgát a 20%-al gond van. 
Amikor a vatikán beretta részvénytulajdonos vagy a maffiával üzletel vagy amikor szegénységet prédikál akkor azért sok dolog kiderül. De ez nem a vallás vagy a hit. tetszik nem te is mint libsibalos keresztény értékrendek alapján nevelkedtél és ezek mentén élsz. Van karácsonyfád szaladgálsz húsvétkor, pünkösdkor sem mész dolgozni. 
Akkor vissza a gyökerekhez. A libsibal nem szavazta meg a gyermekvédelmi törvényt. Ez a törvény alapból arról szól 18éves kor alatt senki ne érzékenyítse a gyerekeket a deviáns társadalmi viselkedés homoszexualitás irányába. 18éves kor felett mindenki szabadon eldöntheti mi akar lenni.  A 18 év alatti adőszak egy nagyon fontos életszakasza a kamaszoknak.  Amikor a tán juhász nevű pedagógus és lmbtq aktivista többször posztolta 16éves tanulója a fiúja te sem és a balosok sem akarták azonnal felakasztatni. De például jámbor szélsőbalos képviselő pedofil haverja esetében is ment a szerecsen mozsdatás. 
Nyílván látod te is a dollár baloldal kifejezés hatásosan megalapozottan ráéget a szélsőbalos csürhére most próbálnak valamit rásütni a fideszre. „Isten? Haza? Pedofília!” ez gondolom a te szád ízlésére való szlogen.
Tudodf most ezzel az ócska és nagyon aljas kampánnyal megint lejáratja magát az ellenzék. Jaaa ezek ilyenek akkor ezért nem szavaztam rájuk, ez lesz az élmény frissítés. 
Rincewind2 2024. 03. 03. 13:48
Előzmény: #18767  FR73
#18771
A turizmus hobbi migráció, be kell tiltani!
EMAP 2024. 03. 03. 13:08
Előzmény: #18761  Nudli
#18770
Nudli, én csak azért jelentkeztem be, hogy lemínuszolhassalak. Meg akkor már meg is kérdezem, mit szólsz a pedofilsimogató fideszes Balog Zoltánhoz, meg a két hülyéhez, Varga Judithoz és Novák Katalin elnök asszony történetéhez? :)
FR73 2024. 03. 03. 13:03
Előzmény: #18761  Nudli
#18769
Ha adsz 7% fix forinr kamatot, de terv szerint 12%-kal gyengíted a forintot, akkor erre milyen reakciót vársz a nép résźéről?
Miközben a vej bankja is ad 3,25%-ot egy évre euróra, es havi 550ezer ft-ig devizakonverzió sincs.
BrokerJozsi
BrokerJozsi 2024. 03. 03. 12:59
#18768
Aki igaz magyar itthon költi el a pénzét. Nekem is hamarosan érkezik az éves Szép kàrtya keret, örömmel viszem el a pàrom min. 4 sàrvàri éjszakàra.
FR73 2024. 03. 03. 12:52
Előzmény: #18766  forster0123
#18767
Ha all inclusive, akkor Töröko, ár-értékben az a nyerő.
forster0123 2024. 03. 03. 12:40
Előzmény: #18765  FR73
#18766
Én mindezt értem, és tök jó, viszont az én értelmezésemben ezek továbbra is kirándulások, nem pedig nyaralás.
A kérdés pedig onnan indult, hogy egy balatonfoldvari nyaralás nem jött volna ki az egyiptomi árából.
FR73 2024. 03. 03. 12:27
Előzmény: #18751  FR73
#18765
Miskolc 1 hét  Miskolctapolca, barlangfürdő és élményfürdő, Diósgyőr, Lillafüred kisvasút és erdei pisztrángsütöde,bükki csillagda és túra a fennsíkon, Szilvásvárad és kisvasút, Vöröstó-Jósvafő barlang és Szádvár, edelényi kastély.
Zanza2 2024. 03. 03. 12:19
Előzmény: #18762  Nudli
#18764
Nudli az öreg sas - ezt véssétek be az agyatokba!
Nudli
Nudli 2024. 03. 03. 11:49
Előzmény: #18754  FR73
#18763
értelmesebb cég amúgy is lefedezi a deviza igényét. 
Nudli
Nudli 2024. 03. 03. 11:46
Előzmény: #18758  bronz
#18762
nem nagyon érdekelsz mert nem sok magvas gondolat gazdája vagy.  tudod. Repül az öreg sas és csipog körülötte a sok kis veréb, amikor megunja akkor csak suhint a szárnyával magasabbra megy ahonnan már ájultan zuhannak a mélybe a vacak kis tollasok :DDDD
Nudli
Nudli 2024. 03. 03. 11:40
Előzmény: #18754  FR73
#18761
Az infláció éves szinten fontos, gyorsabban ment le mint gondolták. Persze a mindentudó polgárok írogattak itt ez se nem igaz mert csalás meg a zorbán monnya mennyi legyen. 
Januártól júliusig folyamatosan vannak állampapír kamatfizetések tehát még nincs elkésve semmi. Ők látják miben mennyi pénz van. Összetett feladat elemezni mi mire hat, minden mindennel összefügg még ha az egyszerű népek csak a zsebüket nézik is.  A polgár majd vesz hazait ha drága a külföldi. A gázolaj a fontosabb a szállításoknál de a legtöbb cég nem csak odaáll az első kúthoz és tankol hanem megállapodása van az üzemanyag cégekkel.   A termelőknél a hozzáadott érték többet ér majd Forintban. Alacsonyabb kamatfizetések hoznak állami megtakarítást  az időleges drágulás magasabb áfabevétel. A Jegybanki alapkamat sok hitelre is kihat. 100x elmondták nincs árfolyam cél.
Nem részletezem, ez egy elég jó összefoglaló.Itt a kamatdöntés – 100-ra gyorsít az MNB! - Portfolio.hu  "INFLÁCIÓ – NÖVEKEDÉS – PÉNZÜGYI STABILITÁS"
EU balliberális szárnya meg akar minket regulázni, erős pénzügyi nyomás alatt tartanak minket, kettős a mérce de lesz nekik most nagyobb bajuk is. Jönnek az eus választások nem jönnek az eredmények, látszik usa malmára hajtják a vizet, migráns gondok.. 

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek