Dodo34
péntek, 16:57
Előzmény:
#14720
Flagmester
#14731
ejj mekkmester....2 hetes klónmester.....ezt a magvasat a rendes neveden is írhattad volna...vagy azzal kitiltottak?
Anno gondoltam, hogy vissza mehet , de, ha nem lesz másik gubbanc a világba, ez a cég csak nagy és még nagyobb lehet . Jövő egyik pillére és még ki tudja mi forrhat ki?
A ZNK Üdülőpark Kft. tulajdonosa 90%-ban a GloCap I. Gazdaságfejlesztési Magántőkealap – ez az MFB Csoport (állami hátterű) alapjaiból alakult –, 10%-ban pedig az Épduferr Property Kft. (az Épduferr Nyrt. projektcége). A GloCapot Nagy Mártonnal (nemzetgazdasági miniszter testvérével) hozzák kapcsolatba, ami kormányzati befolyást sugall.
Új balatoni projekt indul!Az Épduferr Nyrt. generálkivitelezőként elnyerte a zánkai Balatoni Villapark megvalósítását. A beruházás keretében egy modern, prémium üdülőpark épül a Balaton közelében.A projekt tovább erősíti jelenlétünket a magas minőségű lakó- és üdülőingatlan-fejlesztések piacán, és jól illeszkedik hosszú távú szakmai stratégiánkba.
Mennyire lehet releváns az a kérdés, hogy mikor lesz ismét 10 vagy éppen 8 alatt? Vannak még itt olyan papírral rendelkezők, akik 10 alatti árfolyamot várnak?
ÉPDUFERR Nyrt.
https://bet.hu/site/newkib/hu/2021.12./BET_Xtend_Piaci_hatarozat_128642995