Atti67

Regisztráció: 2017-07-13 22:01:40

Hozzászólások száma: 8 078

Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 16:29


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

231 515
2026. 04. 15. 22:34
184 515
2026. 05. 30. 06:12

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "OPUS Topik M2" topikból

A moderálás a "OPUS Topik M2" topik #433 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Kitiltás a "AutoWallis Nyrt." topikból

A moderálás a "AutoWallis Nyrt." topik #5194 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Köszönjük, lehet máshol idegeskedni
Moderáció:
Kitiltás a "NEW OPUS GLOBAL" topikból

A moderálás a "NEW OPUS GLOBAL" topik #178606 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Itt nem szemèlyeskedsz.

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "Nordtelekom hívők" topikban - 2018-03-12 23:37-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Nordtelekom hívők" topik #3451 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Javaslom, tisztàzd le a fejedben, miről szól ez a topic. Semmiképpen nem régi sérelmek személyeskedő megvitatásàról. Szóltam kétszer, nem értetted meg.
Moderáció:
Felfüggesztés a "Set Szekta és trú ÚRRRRAKKKK fenklubja" topikban - 2019-07-16 16:01-ig (14 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Set Szekta és trú ÚRRRRAKKKK fenklubja" topik #5681 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2019-12-28 15:39-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2020-02-05 17:48-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
válogasd meg a szavaidat, légy szíves.
Moderáció:
Felfüggesztés a "NEW OPUS GLOBAL" topikban - 2025-08-19 18:31-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "NEW OPUS GLOBAL" topik #175195 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Jó pihenést.... 15 nap, kitartást

utolsó 20 hozzászólás

4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 16:29
Szerintem nemsokára velünk nem fognak foglalkozni,hanem jönnek a nagyobb ellenségek.Lölö,Tiborc ,Garancsi,a Matolcsy klán és további politikusok,lélegeztető gép beszerzés stb.
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 15:22
Lassan szerintem meg fog állni az esés,és hetekig oldalazni fog,úgy mint 800-nál.Már most is nagyon röhejes az árfolyam
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 15:14
Mert az felhajtaná az árát.Itt meg most nem az a cél.
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 15:12
Arra megy ki a játék én is úgy gondolom.Addig a jó emberek jó olcsón bevásárolnak,aztán jó nagy kasza lesz rajta ,amikor megugrik az árfolyam.Telekom 2700 környékén,itt az ONE és a kézben lévő külföldi telekomos cégek már megérnek annyit,de többet is ,mint a Telekom.Most itt a szándékos lenyomás megy,azért nem is kommentál a cég.Aztán majd az alamuszi nyuszi nagyot ugrik.
4IG Nyrt reszvenyesek. szerda, 20:21
Az a baj,hogy megy a paráztatás,aztán a gyengébb idegzetüek inkább eldobják.Mást se lehet itt olvasni,mint egész nap a világvége hangulatot.Jászai azért sok országban kiépített kapcsolatokat,magas rangú emberekkel.A hadiparon kívül,pedig sok más üzletággal is rendelkezik a cég.Elég csak megnézni,hogy hány külföldi telekomos cég van kézben a magyaron kívül,valamint űripar,műhold gyártás stb.. Lecseng a para,augusztus végén 2-ik negyedéves,utána kötvény kibocsájtás aztán megnyugszik az árfolyam,és megy vissza szerintem 3000 környékére.Addig még biztos lesznek konkrét hírek is,nemcsak megállapodás félék.Én erre számítok,és így gondolom. 
4IG Nyrt reszvenyesek. szerda, 20:09
Attól,mert tettek feljelentést,még nem jelenti azt,hogy törvénytelenül jártak el.Majd a vizsgálat fogja kideríteni.
4IG Nyrt reszvenyesek. szerda, 16:13
Nyár van oké,ilyenkor általában minden esik kis forgalommal,mert nincs érdeklődés.Azt gondolom,hogy még az lehet,hogy a 180,és a 360 napos átlagárat akarják lejjebb vinni.Valahol azt olvastam,hogyha az állam ki szeretné vásárolni a részét,az 3000 ft/db-ba kerülne neki,ami nagyon nagy pénz.Lehet,hogy történt valami megegyezés,hogy az átlag árat le kell csökkenteni.De ez csak feltételezés,de a nyár is nagyon közre játszik.Esik,de azért nem nagy napi forgalmakkal.Azért szerintem,ha nagy gond lenne,akkor ütnék rendesen.De azt is tudjuk,hogy bármire tud 200-400 között emelkedni 1 nap alatt.
4IG Nyrt reszvenyesek. szerda, 16:01
Ez szar most már megtalálhatná a másik irányt is.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 19. 17:20
Gyönyörű lett.Ebből már lehet következtetni, hogy a hétfö is szépen fog indulni.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 19. 08:56
Kiszálltál?
ÉPDUFERR Nyrt. 2026. 06. 18. 17:22
Reméljük,az év végét csak végső határidőnek írtam.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 18. 17:11
Szerintem SRV. Mészáros veszi az osztalékából,ahogy ígérte.
ÉPDUFERR Nyrt. 2026. 06. 18. 16:58

Nem forintozó vagyok.A 23,3-as eldásommal nagyot kaszáltam előzőleg.Most is kivárom,nem kenyérre kell.
Év végére ez is be fog érni.Tartsd rajta a szemed a deltádon,mert most csali van ott.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 18. 16:53
A nyári időszak egyébként minden papírban uborka szezon
MULTIHOME Nyrt. 2026. 06. 18. 16:31
Vigyázz a zsebpénzedre,nehogy sírás legyen a vége.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 18. 16:25
Ne csodálkozz.Pont múlt hét pénteken ment nagyot.Reggel 1/2 10-kor is megmondtad,hogy ennek vége,mert 1900-on volt egy nagy eladó pakk,aztán simán átvitte.Optimistább hozzáállást.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 18. 16:15
Pedig Mészáros,és Tiborc van jobban a célkeresztben
ÉPDUFERR Nyrt. 2026. 06. 18. 16:11
Szerintem tudsz 2 alatt is venni multihome-t.
MULTIHOME Nyrt. 2026. 06. 18. 16:09
Akkora sztár,hogy ma ki sem nyitott.Ezekben a csodapapírokban nyomulsz,mint ez ,és a delta.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 18. 13:58
Te inkább a deltádra kapjál rá,mert a béka segge alatt van az árfolyam.

friss hírek További hírek