Topiknyitó: betgyuri 2019. 07. 07. 22:40

NEW OPUS GLOBAL  

Létrejött az új Fórum.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
KKR13
KKR13 2021. 02. 22. 21:23
Előzmény: #74715  Kopejkabá
#74720

Állandóan kizárnak vagy egyszerre több arccal nyomod?
Miért nincs bennetek annyi kurázsi, hogy egyetlen névvel képviseljétek magatokat folyamatosan.
Persze, költői kérdés volt, főleg, ha Portfolio adja alá a lovat.
A legjobb, hogy volt olyan hozzászólásom a napokban, amely érdekes módon szinte rögtön érkeztek a mínuszok, még ideje sem volt megszáradni a "tintának".
Olyan jó ellenzéki az egész, amikor a szarkavarásban és a zsűrizésben merül ki a tevékenység, de az érdemi tevékenység nulla.
Csibefasirt
Csibefasirt 2021. 02. 22. 21:00
#74719
https://invst.ly/tx9ju
szoros a helyzet Oppikában, 61,8 eddig megfogta, naposon könnyen jöhet egy felpatt, minden kezd adott lenni, viszont hetesen csúnyul 
https://invst.ly/tx9j-
Bolli közép is épp csak tartja, MFI is magasan van és MACD is keresztet vetett A havi kép valamivel kedvezőbbnek mondható, de benne van még a dologban, hogy hónapokig jojózni fog 200-300 között, + havi BB középről lepattantunk, ami nagyon szomorú, nálam annak az áttörése lett volna egy erős vételi jel :) 
https://invst.ly/tx9l9
KKR13
KKR13 2021. 02. 22. 20:30
Előzmény: #74713  KKR13
#74717

Akárhogy minuszoltok ez van és ezt nem a hírekből merítem, túl sok az ego, az önzési faktor már az emberekben, de úgy látom, már ez az elfogadott viselkedési norma.
Mennyit tudnék itt mesélni erről az egy évről ilyen vetületben, csak a saját tapasztalataimból kiindulva, nem lettem "szerelmesebb" az emberiségbe, az biztos.
Az, hogy ebből politikai tőkét kovácsolnak ilyen vagy olyan módon, az már csak hab a tortán.
Kabos 2021. 02. 22. 19:49
Előzmény: #74714  Törölt felhasználó
#74716
Csak kiherélnék már egymást a zsetoné!
Kopejkabá
Kopejkabá 2021. 02. 22. 19:31
Előzmény: #74713  KKR13
#74715
Én meg azt hittem, hogy a kósa botrány miatt estünk egy tízest.
Nem szép dolog ez öröklési ügy.
KKR13
KKR13 2021. 02. 22. 19:18
Előzmény: #74710  Dale
#74713

Az a baj, hogy a személyes környezetemben számtalan "lázadást" tapasztaltam a vírus kapcsán, azaz már egyre kevésbé tartják be a szabályokat, így pedig nehéz lesz, ha nem tudják hamar átoltani a lakosságot, azaz csúsznak a dolgok, nő a hitel lufi.
Persze, ezen lázadozók között gyakori az egoista alkat, mint például a gyermekünk egyik osztálytársa, aki nyomja a rizsát, hogy a gyerekek lelkével nem foglalkozik a kormány és iskolába akar járni, bírálva az on-line oktatást, de persze az illető gyermek az, aki eddig is nagy ívben szart a tanulásra, csak a "szociális jólét" (nem a tanulás) hiányzik számára. Sajnos sok az álszent, provokáló a téma körül, a lényeg, hogy valamibe bele lehessen kötni.
vorosarpi80 2021. 02. 22. 19:17
Előzmény: #74705  Kisjanos56
#74712
Tele van a szája... Boccs az ízléstelen poénért, de kurvára nem tudom mi a faszt csinál ott. Senki nem tudja. Szerintem be se jár, csak egy kamu állás.
betgyuri
betgyuri 2021. 02. 22. 19:16
Előzmény: #74709  galbubu
#74711
Jol íród, : Ez olyan mintha a tengeren hánykolódnánk egy csónakban teljesen magunkra hagyatva.
A scrác hallgatag. . Üzenetet én is írtam neki, sőt a megadott mobiljára is,.. de semmi. 
galbubu 2021. 02. 22. 19:08
Előzmény: #74707  Kisjanos56
#74709
Küldtem én neki üzeneteket is, még a videót is a haza tv-től, de ez teljesen szófukar, semmire sincs válasz. Sehogy nem elérhető, még mobilon sem.
Gyanítom, hogy ő bent sincs, csak kinevezték, mert kell egy ilyen ember.
Ez olyan mintha a tengeren hánykolódnánk egy csónakban teljesen magunkra hagyatva.
betgyuri
betgyuri 2021. 02. 22. 19:00
#74708
ÜDV ! 
Kisjanos56 2021. 02. 22. 18:37
Előzmény: #74706  galbubu
#74707
Lehet hogy email-t kellene neki küldeni,csak attol tartok nem jártas a betűvetésben !
galbubu 2021. 02. 22. 18:32
Előzmény: #74705  Kisjanos56
#74706
Én azt tudom, hogy a kommunikációs csajok szopóálarc van, ő úgy dolgozik, a focista telefont nem vesz fel, ő focizik.
Én is már többször hívtam, de semmi válasz nem volt.
Őt csak azért tették oda, hogy valaki legyen, de azt sem tudja, hogy mi a tőzsde, mi az opus, azt hiszi hogy minden gömbölyű!
Kisjanos56 2021. 02. 22. 18:25
#74705
Tudja valaki,hogy a kommunikációs igazgatónő milyen betegségben szenved,hogy nem tud megszólalni ? A kapcsolattartó lepukkant focista is nyugodtan felvehetné a telefont,mert nem tud értelmesen megszólalni, legfeljebb anyázzák,de azt meg megszokhatta a falusi pályákon.
KKR13
KKR13 2021. 02. 22. 18:08
Előzmény: #74701  Törölt felhasználó
#74704

Itt a probléma a cég körül megjelent hírekkel volt, mert ha azok nem abban a formában jelentek volna meg, akkor a többségünk biztos nem vett volna magasabb árfolyamon részvényt.
Én például csak akkor szálltam be, amikor tudtam már, hogy ide kerülnek bizonyos cégek (apport), de úgy látszik, hogy a valóság eddig nem volt kifizetődő a spekulációval szemben.
Nekem az nem tetszik, hogy jól tudják mennyi ember gazdagodott meg "lufi fújásban" és az olyan hasonló gondolkodásúakat, mint mi vagyunk, nagyon úgy tűnik nem tekintik kellő partnernek, mert "illene" megszólalniuk ugyanúgy, ahogy azt megtették a "beetetés" fázisában is.
Miért nincs szó sosem az osztalékpolitikáról vagy a jövedelem elvárásról, ha annak idején büszkén bemondták az 50-60-70 milliárdokat?
Jókat is "röhögtünk" azon a családdal, hogy évtizedek megtakarítását felajánlva elmentünk az egyik szálló fürdőjébe (Egerszalók) és egy szaros 3 órás jegyért otthagytunk annyi pénzt, amit a pedagógus feleségem 3 diplomával több mint 20 év után nem keres meg egy nap.
Persze nem ott szálltunk meg, hanem a környéken egy olcsóbb apartmanban, de elvegyülhettünk a "szegény gazdagok" között 3 órára.
Mondtam is, hogy ez a "mi szállodánk" is, de még mi is fizethettünk a jövedelmünkhöz képest horribilis óradíjat a lubickolásért, mert még kedvezményt sem tudunk érvényesíteni ilyen nagy "kötelezettségvállalás" fejében, amit ennek a vagyontársulásnak adtunk.
galbubu 2021. 02. 22. 18:04
Előzmény: #74702  Kopejkabá
#74703
Ez nem képes az emelkedésre, ez a harmadik év után is csak esik.
A vezetőség kussban van, senki nem szó, nyilatkozó semmit sem, ez olyan, mintha csupa gyengeelméjű ülne a vezetőségben. Állítólag a Dzsubák valami bróker vezér volt, hát nem látni a teljesítményen.
Még azok is nagy mínuszban vannak akik másfél milliárdért vettek a titasz bejövetelére, ez egy érdektelen halott részvény, ennyi!
Kopejkabá
Kopejkabá 2021. 02. 22. 17:56
Előzmény: #74699  galbubu
#74702
Ezek után teljesen logikus lesz, ha a Dobrev-Bajnai-Fekete kormány alatt meg nagy meglepetésre emelkedni kezdene szépen a szinteket kipucolva. Mindenki ideges lenne itt.  :)
Törölt felhasználó 2021. 02. 22. 17:54
Előzmény: #74698  KKR13
#74701
Tőzsdére úgy jön az "értelmesebbje", hogy a "felesleg" megtakarításából max30% idehoz, majd beszáll egy részvénybe és vár. Az én meglátásom szerint, 3-5 évet,(ha elkötelezed magad valami mellett) hogy aztán, pl:új kocsira, nyugdíj kiegészítésre, az élet megkönnyítésére legyen egy kis plussz! Van max2% aki meg is gazdagszik belőle. De amikor vársz 3évet, látod, hogy a cég elnyer milliárdokat, vesz pár jó céget....és nem fizet osztalékot, nem emelkeik a részvény árfolyam, akkor elgondolkodsz! Én pl: megdolgozott/félretett pénzből vagyok a BÉT-en. Én pl: wabererst nem dobtam akkor sem mikor tavaly 600ft volt, inkább vettem. Bár ott nem 5100ft-os nyitóval voltam benn!És láss csodát 1 év alatt 1750ft lett.  Jól megfogalmaztad te is.! 

Topik gazda

betgyuri
betgyuri
2 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek