Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
slash2 szerda, 21:31
#101400
szar napom volt ma. reggel felkeltem a Revo 357ért adott eurót..mi a fasz. ? jó. Felülünk a Krk.Rab kompra erre a kompos euro KP-t kért mert nincs kártyaolvasója..bazdmeg.. mindig van nálam 200 euro kp de ezt 400ért vettem a Blahán a télen ez csak vitrinbe van.. újabb bukó.. Rabon annyi a magyar hogy alig van őslakos 50es aranyláncos magyar X5, X6 tulajok 10es csapatokban járnak,. aztán vettem egy másfél literes Jana vizet 4 euróért. hát ennyi! rájöttem a horvát MIlfek olyan kis katolikus kishölgyek a szerb Milfek  sokkal jobbak! Ribancosabbak! Ezt csak Bobynak a Mátrába! .:-)
N0MAD szerda, 21:19
Előzmény: #101398  N0MAD
#101399
de akkor már:
2000 255Ft
2010 270Ft
na ja, mindig gyengült csak a 2010es években nem!
N0MAD szerda, 21:16
Előzmény: #101396  Sajtkukac
#101398
"3. A Forint a 2010-es években nem nagyon gyengült"
Az általad adott grafikon szerint
2010 kezdete: 270ft
2020 eleje: 340Ft
"nem nagyon gyengült, csak a pandémia után (2020):"
2020 eleje: 340Ft
2026 június: 355Ft
Aha.
De majd Stolz elmondja a tények itt nem számítanak.
stolz
stolz szerda, 20:47
Előzmény: #101396  Sajtkukac
#101397
A tények itt senkit sem érdekelnek...
Sajtkukac szerda, 20:14
Előzmény: #101373  N0MAD
#101396

Tényleg nem vagyok egy Fidesz hívő, de azért a tények makacs dolgok...
1. Az államadósságot minden országban GDP arányosan mérik. Ez most kb ugyanannyi, mint 2010-ben (zöld vonal):
https://hu.wikipedia.org/wiki/Magyarorsz%C3%A1g_%C3%A1llamad%C3%B3ss%C3%A1ga#/media/F%C3%A1jl:Hungarian_government_debt_to_GDP_ratio_1995-.png
2. GDP arényosan az MSZP kormány alatt szaladt meg az államadósság, és ezalatt az idő alatt szinte semmilyen nagyobb beruházás nem épült. Az M5 és M6 autópálya is csak koncesszióban.
3. A Forint a 2010-es években nem nagyon gyengült, csak a pandémia után (2020):
https://stooq.com/q/?s=eurhuf&c=30y&t=l&a=lg&b=1
N0MAD szerda, 19:12
Előzmény: #101392  Borisz
#101395
volt valami cikk emlékeim szerint hogy hoztak egy törvényt a tek határon túli bevethetőségéről, de mindegy is már.
A "törvényes" szó lefedhet bármit hitlertől sztálinig és mindzsongünig meg csauig. 
de az tud kevés lenni el és leszámoláskor.
Borisz szerda, 17:58
Előzmény: #101392  Borisz
#101393
Monnyuk aszt is érdekes lenne megtudni, ha már így szóba került, hogy milyen célból mentek, erre a célra törvényes volt-e a TEK-et oda beküldeni, ki adta ki a parancsot, honnan érkezett a politikai megrendelés, meg ilyesmiket.
Istenem, mennyi ismeretlen dolog van a világban, amit jó lenne megismerni! 
Lenin elvtárs is megmondta, ucsítyszja, ucsítyszja i ucsítyszja :-)
Borisz szerda, 17:53
Előzmény: #101390  N0MAD
#101392
Az megvan, amikor a TEK háj de be akart menni Boszniába a Dodik megsegítésére, csak botrány lett belőle, oszt nem lehetett? Az volt asztán a nagy háj tek.
Zanza2 szerda, 13:50
Előzmény: #101390  N0MAD
#101391
Nálunk is leginkább egy emberre koncentrálódott mindkettő.
N0MAD szerda, 13:26
Előzmény: #101389  Bandita
#101390
Igen, ennyi  háj meg tek nem is volt egész európában!
Bandita szerda, 10:38
Előzmény: #101387  N0MAD
#101389
De nem is ez fáj, hanem hogy elfelejtettük: már évekkel ezelőtt a zötödik leghájtekebb ország voltunk.
gyula1971
gyula1971 szerda, 10:37
#101388
-Private Banking friss:-EUR/HUF.-Csökkenő swing tetőpontok és aljpontok sorozata még nem változott, de már közel lehet hozzá a görbe, hogy változást lássunk. A piros csökkenő trendvonalat érdemes követni, amíg ez nem törik felfele, addig a struktúraváltás sem fog tudni megvalósulni.
Ellenállások: 375; 382,8; 390,6.
Támaszok: 351,56; 343,75; 335,9; 328,1.
N0MAD szerda, 09:44
Előzmény: #101385  Bandita
#101387
Hát igen, az az angol annyira megrázta a fideszes nyuggereket hogy a dajcsot rögtön magyarra cserélték!
Ha belegondolok lehet a Szószátyár nyelvészeti műsora alapozta meg a rendszerváltást, ha ezt Kálmán András megélhette volna....
Boby
Boby szerda, 09:31
Előzmény: #101382  kkv14
#101386
Te,neked mint nagy magyarnak,nem Horvátországban kellene a nudista milfekre recskáznod,hanem a magyar vidéket kellene járnod, hogy lásd a nyomort,az elhagyatottságot. Itt a Mátrában kellene beszélgetned az emberekkel,a maradék vállalkozókkal. Vagy megnézhetnéd Galyatetőn a pártod és kormányod által alapított Erzsébet-tábort,ami már kívülről nézve sem bizalomgerjesztő,de a biztonság kedvéért kiírták a zárt kapukra is,hogy omlás veszély. Megnézném hány milliárdot számoltak el az elmúlt években csak erre az egy táborra. Szerintem kushadjon el minden fideszes és örüljön, hogy a kormány csak börtönnel fenyegeti az elmúlt évek parazitáit,nem pedig kötéllel. Mert amit tettek, azért ez utóbbi dukálna!
Bandita szerda, 09:24
Előzmény: #101383  N0MAD
#101385
Vissza fogjátok még sírni dajcstomi angolját, hálátlanok!
A vajda megígérte a védőpajzsot, és tessék, dolgozik is. Hol van már a 400?
Navracsics letárgyalta az eu-s pénzeket, a Tisza learatja a babérokat. 
Infláció? Nagy Márton legyőzte, nem hittetek  neki. 
Gdp se véletlenül alakulgat, dolgozik a 100-150-200 új gyár. 
Estig lehetne folytatni. 
N0MAD szerda, 08:54
Előzmény: #101382  kkv14
#101384
mondjuk akkor átlagosan négymillió háztartásból hárommilliónak van négy-öthavi átlagfizetésnyi tartaléka. (nagyvonalú vagyok mert nyilván kisebb a megélhetés mint a jövedelem, azért van tartalékuk)
"A háztartások nettó átlagjövedelme Magyarországon jelenleg bruttó 772 200 forintos, azaz kedvezmények nélkül nettó 541 200 forintos egyéni átlagkeresetből építkezik."
tehát kb 7500 milliárd. (Szólj ha nem tetszik a matek.)
A 115 ezermilliárdból 7,5. A többi meg nem az átlagcsaládoknál.
Amúgy arra akartál rámutatni mennyire elképesztően fosztották ki a neresek az országot és az embereket vagy neked valami más eredmény jött ki?
N0MAD szerda, 08:44
Előzmény: #101382  kkv14
#101383
Látod-látod, Peti pár hét alatt elintézte!
kkv14 szerda, 08:35
Előzmény: #101376  bronz
#101382
A magyar lakosság bruttó pénzügyi megtakarítása a 2000-es év végi 9 744 milliárd forintról mára (2025/2026 fordulójára) megközelítőleg 115 000 milliárd forintra növekedett
kkv14 szerda, 08:31
Előzmény: #101376  bronz
#101381
Lakossági tartalék 2010 -ben:
  • 0–1 hónapra elegendő tartalék: A lakosság kb. 70-75%-a. A háztartások háromnegyede szinte azonnal fizetésképtelenné vált volna, ha megszűnik a havi jövedelme. 
  • 3 hónapra elegendő tartalék: A lakosság kb. 15-20%-a.
  • 6 hónapnál hosszabb tartalék: Mindössze a lakosság kb. 5-8%-a

  • A lakossági tartalékok megoszlása ma
  • Több mint 6 hónapra elegendő tartalék: A lakosság kb. 43%-a.
  • 3–6 hónapra elegendő tartalék: A háztartások kb. 27%-a.
  • Legfeljebb 1 hónapra elegendő (vagy semmi) tartalék: A lakosság kb. 30%-a


  • Topik gazda

    Karterab
    1 1 1

    aktív fórumozók


    friss hírek További hírek