Jocek

Regisztráció: 2013-08-26 16:52:27

Hozzászólások száma: 13 309

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 22:04


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 5
Népszerűség: 1

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

174 323
2026. 06. 09. 17:19
262 987
hétfő, 20:37
227 424
hétfő, 17:42
2 673
2021. 08. 24. 12:38
23 295
2024. 03. 06. 13:20
101 348
hétfő, 21:51
177 729
hétfő, 16:51
44 073
hétfő, 21:18
140 823
hétfő, 21:48
22 201
hétfő, 17:13
122 655
hétfő, 21:41
39 681
hétfő, 17:15
185 021
hétfő, 16:08
838
2026. 05. 20. 18:59
1 223
szombat, 10:35
6 459
hétfő, 21:02
3 489
2026. 06. 12. 09:03
19
2025. 09. 24. 21:08
97 026
hétfő, 20:54
3 074
hétfő, 12:52
31 014
hétfő, 15:37
4 098
2026. 04. 03. 10:35
927
2026. 06. 17. 17:02
1 329 004
hétfő, 21:31
1 877
hétfő, 15:43
70 959
hétfő, 15:55
388
2026. 06. 18. 09:59

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "AutoWallis Nyrt+topic" topikból

A moderálás a "AutoWallis Nyrt+topic" topik #28397 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Koszonjuk az eddigi aktiv reszvetelt es tovabbi jo szurkolast.
Moderáció:
Kitiltás a "Appeninn Holding Nyrt." topikból

A moderálás a "Appeninn Holding Nyrt." topik #16557 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Magas intenzitású, pánikszerű pánikkeltő próbálkozás. Jól ismert program, kiszámítható, rojtosra játszott régi lemez.
Megvan ennek is a helye.
Moderáció:
Kitiltás a "Appeninn topik" topikból

A moderálás a "Appeninn topik" topik #5572 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Nem egészséges ez így Joci. Maradj a trollokkal, úgy is vonzod őket!

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "Appeninn topik" topikban - 2025-12-22 19:18-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Appeninn topik" topik #4851 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Megint túlzásba vitted! App holding topikból ezért lettél kitíltva! Fogd vissza magad.

utolsó 20 hozzászólás

NEW OPUS GLOBAL péntek, 22:04
-50 nem eshet! Menni fog felfelé
Appeninn real péntek, 22:03
Köszönöm szóval Te is lefelé várod.
ENEFI - THE BEST péntek, 22:02
Mindig arra megy amerre a legjobban fáj,  most éppen lefelé
Appeninn real péntek, 14:26
Ugyan már lehet bármekkora az EPS meg az ingatlan vagyon ha Te ebből semmit se látsz. Az a cégben marad! Neked ebből mi hasznod van? 
Appeninn real péntek, 13:54
Részvényesenek miért lenne jó? Árfolyamot így is úgy is lenyomva tartják, osztalékot meg nem fizetnek. Lesz egy behemót nagy cég 500 forint körüli kisemmizett részvényeskkel ugyan akkor az értéke meg lenne vagy 3000 
Appeninn real péntek, 13:39
Fél áron van és mégse veszik vagy legalább vételre ajánlott lenne valamelyik alapkezelőnél. Érthetetlen. 
Appeninn real csütörtök, 21:38
Ha valóban ennyire magasról tojik rá meg a részvényesekre! Ennyire nem érdekli akkor minek tartja??? Adja el és mindenki jól jár. Jöhet egy szakmai befektető aki foglakozik a befektetéssel a részvényesekre, JD meg nyugton  marad, nem szidják. 
Appeninn real csütörtök, 18:35
Szerintem nincs valós eladás, lenyomó csapat egymás közt adja és hátha valaki ráunna. De nincs már ilyen. Vagy vigyék lentebb ott már sokaknak nagyon fáj vagy fentebb és a beragadtak nullában dobják ki tudnak menekülni ebből.  Meglátjuk melyiket választják.
Appeninn real csütörtök, 17:21
Csúnya vége lett 
Appeninn real csütörtök, 15:53
Mert egy agyon manipulált fos. Nem mehet fel nem engedik. 
Appeninn real csütörtök, 08:50
Alig van vevő.
10 es könyvben látszik 498
498-531 / 544-574
Rába és a láma szerda, 19:42
Nem úgy tűnik
DUNAHOUSE részvény szerda, 19:17
CIGPANNONIA kitartók szerda, 19:15
Autowallis SZAKADÉK! szerda, 19:13
Enyhén csökkenő csatornában
 https://tvc-screenshots.investing.com/tvc_00788b750cb6ae0cc8677bfd0627474c.png
https://tvc-screenshots.investing.com/tvc_e45977b45a367f6961adbe6041586026.png
ENEFI - THE BEST szerda, 19:10
ENEFI - THE BEST szerda, 19:08
Úgy látom itt sem bánnak kesztyűs kézzel a részvényesekkel
https://tvc-screenshots.investing.com/tvc_96c9b5396e9104cf56ffe968b93c0e0f.png

friss hírek További hírek