Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Boby
Boby 2026. 06. 12. 15:19
Előzmény: #101099  Boby
#101100
https://www.google.com/amp/s/www.portfolio.hu/gazdasag/20260604/felpattanas-utan-bezuhant-a-boltok-forgalma-841126%3famp
Érdemes megnézni a cikkben a grafikont, 2020 felett járunk egy kicsivel. Hová lett a reálbéremelkedés?
Boby
Boby 2026. 06. 12. 14:32
Előzmény: #101096  EURHUF_goes_to_haven
#101099
"Amit magyarországon 1x beáraznak az lefelé mint akinek a fogát húzzák"
A kiskereskedelmi forgalom,talán most éri el a 2022-es szintet. Bezzeg a költségek,szárnyaltak az elmúlt években! Körülbelül az a kísérlet zajlik,hogyan lehet a tubusból kinyomott fogkrémet,visszanyomni a tubusba. Még a multi láncok java is veszteséges.
EURHUF_goes_to_haven 2026. 06. 12. 14:30
Előzmény: #101097  J0hnnyEnglish
#101098
Engem mondjuk az zavart, hogy mikor hazalátogatok , akkor hiába nézem a kutak árait, mindenhol a hatósági ár van kint (pedig volt olyan szabály hogy a mindenki számára elérhetőnek kellene kint lennie...) Így inkább nem is tankoltam otthon, hanem ausztriában.. 
J0hnnyEnglish
J0hnnyEnglish 2026. 06. 12. 13:59
Előzmény: #101095  szkrik
#101097
Még 400 feletti árfolyamon is olcsóbb volt az olaszoknál a kaja és a gyümölcs... hát most!
Allegro meg szárnyal, vajon miért olcsóbb minden a Lengyelektől.
Annyi cseresznye termett idén, hogy a gatya szárából is az folyik, ennek ellenére a legtöbb piacon 2800 Ft. Az már csak hab a tortán, hogy az összes Nagybanis Görög gyümölcs magyarként van eladva, természetesen 2x túlárazva. 
EURHUF_goes_to_haven 2026. 06. 12. 13:28
Előzmény: #101095  szkrik
#101096
Nézd meg az ÁFÁ-t és rájössz... szerintem nem. Amit magyarországon 1x beáraznak az lefelé mint akinek a fogát húzzák (persze egyes esetek lehetnek kivételek) Emelni viszont azonnal lásd még benzin és gázolaj..
szkrik 2026. 06. 12. 12:53
Előzmény: #101094  gyula1971
#101095
Ha 1 euro  valoban 350 ft or er, akkor az elmult evekben minden magyartol sokszazezer, millio ft ot nyultak le a kb 30-50 ft os kulonbseggel. Barmely elektromos cikk, auto, utazas soran 5-10%kal tobbet fizettunk a kelletenel. Ez nagyon durva. Vagy ez a 350 ft az irrealisan alacsony? Es  annak ellenere ilyen eros a forint, hogy a lakossag kb mar eladta a forintjat, es eurot, dollart spajzolt be belole.  Vajon vett valamely forumot olvaso a hetekben nagyobb erteku kulfoldi termeket, autot, elektromos cikket? Vajon levittek a kereskedok azon termekek arait, amelyeket megrendelesrol szallitanak, es nem a draga euron vasarolt raktarozott termek formajaban. Vajon olcsobb lett a kulfoldon eloallitott auto, laptop,  elelmiszer stb magyarorszagon?
gyula1971
gyula1971 2026. 06. 12. 10:41
#101094
FR73 2026. 06. 12. 08:08
Előzmény: #101092  kjanek
#101093
Indítani kellene valami új tippmixet: ma mennyi Orbán banda Fidesz lopás fog napvilágra kerülni?
Enyhe napokon csak pár milliárd, aztán erősebb napokon ezer mrd nagyságrend.
A hétvégén a főrabló szerintem újraválasztatja magát a rablópárt élére, elindítva a Fidesz útját arra a szemétdombra, ahol már várja őket az MDF, Szdsz, Mszp.
kjanek
kjanek 2026. 06. 12. 08:01
Előzmény: #101089  N0MAD
#101092
Ez Orbánéknál is ennyi lenne. D Sőt a napokban még azzal is előhozakodtak hogy az EU-s pénzeket ők is hazahozták volna. :D Sok okádék moslékos vödör, botok a küllők között, tüskék a köröm alatt, a vétó királyok, és milyen büszkék voltak erre. 
EURHUF_goes_to_haven 2026. 06. 12. 07:58
#101091
EKB kamatdöntés után miért erősödik a Ft (az ok hogy be volt árazva kb stagnál, de ez erősödik...) Biztos a MasterGoods váltja az EUR-t hogy fizesse a magyar dolgozókat, vagy Mato bucsúpénze.... 
EURHUF_goes_to_haven 2026. 06. 12. 07:54
Előzmény: #101075  bronz
#101090
Mondjuk nem kell szabadságot kivenni, ha gyakorlatilag nem is dolgozol, vagy elutazol "tárgyalni".... Ezért remélem ez az ember egyszer el lesz csípve.... 
N0MAD 2026. 06. 12. 07:03
#101089
352,9
Izgalmas ez EURHUF szempontból.. Remélem senki nem gondolja hogy bármi köze van Forinthoz, vagy akár a kormányhoz... Vagy igen? 
N0MAD 2026. 06. 11. 14:50
Előzmény: #101077  JokerWizard
#101088
nem, de ritkán szoktad hagyni hogy a valóság megzavarjon.
bronz 2026. 06. 11. 14:24
Előzmény: #101081  Boby
#101087
Az olcsó munkaerőre alapozó cégek felőlem csonagolhatnak.
Miközben jöttek a szép kamu statisztikák, hogy itt már lassan nettó 600 ezret keres a magyar ember, ennek a fele se igaz 
bronz 2026. 06. 11. 14:23
Előzmény: #101083  Boby
#101086
Én simán leváltanám.
Játssza a függetlent Matolcsy ügyben (ott se volt), miközben mindenki tudja, hogy egy ócska Fidesz káder, aki még pénzügyminiszternek is csapnivaló volt.
bronz 2026. 06. 11. 14:22
Előzmény: #101081  Boby
#101085
Aki nornális fizetést ad, annál lesz jó munkaerő.
Aki nem, az átjáróházzá válik, mint a nagy magyar autóalkatrész kereskedő cég...
FR73 2026. 06. 11. 14:21
Előzmény: #101081  Boby
#101084
Bárány úr lapátolta a pénzt a fociba, de sajnos nincs neki munkabérre.
Hogyne.
Boby
Boby 2026. 06. 11. 14:19
Előzmény: #101080  bronz
#101083
Mert az a jegybanki függetlenség elleni támadás lenne. Szerintem meg jegybankba vetett bizalom helyreállítása lenne. Mehetne az iráni frontra harcolni a testvérei mellé.
Boby
Boby 2026. 06. 11. 14:16
Előzmény: #101081  Boby
#101082
Egyre többször tecccik ez a Magyar fiú!
Boby
Boby 2026. 06. 11. 14:15
#101081
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20260611/magyar-peter-megszolalt-a-vendegmunkasok-ugyeben-842694"EUR/HUF 355,26 -0,4% USD/HUF 307,91 -0,45% Bitcoin 63 052,15 2,6% BUX 133 774,48 1,17% OTP 40 990 2,09% Mol 3 918 3,11% Richter 11 710 -0,93% Magyar Telekom 2 700 -0,3% Opus 366,5 -7,91% Arany 4 082,25 0,26% EUR/HUF 355,26 -0,4% USD/HUF 307,91 -0,45% Bitcoin 63 052,15 2,6% BUX 133 774,48 1,17% OTP 40 990 2,09% Mol 3 918 3,11% Richter 11 710 -0,93% Magyar Telekom 2 700 -0,3% Opus 366,5 -7,91% Arany 4 082,25 0,26% MEXRSAA csoportKORCZEA csoportGazdaságMagyar Péter megszólalt a vendégmunkások ügyébenPortfolio2026. június 11. 13:12Itt állítsd be, hogy a Portfolio az elsők között legyen a Google híreibenA Master Good Csoport 350 milliárd forintos beruházása kerülhet veszélybe a vendégmunkásokat érintő szigorítások miatt – figyelmeztetett Bárány László ügyvezető igazgató, aki szerint a mintegy 3000 új dolgozót igénylő fejlesztéshez nem áll rendelkezésre elegendő hazai munkaerő. Magyar Péter miniszterelnök a Portfolio kérdésére élesen bírálta a vállalat álláspontját, arra hivatkozva, hogy a cég jelentős állami támogatásokat kapott magyar munkahelyek létrehozására, miközben az alacsony bérek miatt nem tud elegendő hazai munkavállalót vonzani. A kormányfő szerint a 25,5 milliárd forintos adózott eredményt elérő vállalatnak a nyereségéből kellene bérfejlesztést finanszíroznia. Az ügy rávilágít a hazai munkaerőhiány kezelésének alapvető dilemmájára: a külföldi dolgozók bevonása vagy a magasabb bérek jelentik-e a megoldást."

Topik gazda

Karterab
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek