Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bronz 2026. 06. 11. 14:10
#101080
Varga KISZ titkár is egy szarházi Pedofidesz káder, továbbra se értem, hogy miért nem akarják eltakarítani a többi káderhez hasonlóan.
kkv14 2026. 06. 11. 14:07
Előzmény: #101067  N0MAD
#101079
Hú, ez már hasonlít ehhez:  "amennyid van annyit érsz!"
Boby
Boby 2026. 06. 11. 13:47
Előzmény: #101075  bronz
#101078
"'A Varga Mihály vezette új jegybanki vezetés már vizsgálatot is indított az ügyben "
Több mint egy éve távozott az a bandzsa g*ci és hiteles mihály már el is indította a vizsgálatot. Szerintem kitüntetést érdemel! Remélem Szabó egyszer majd vele is elbeszélget a HoldBlogon. Szakmailag misi is tart ott mint barni,vagy nem!?
JokerWizard
JokerWizard 2026. 06. 11. 13:40
Előzmény: #101073  N0MAD
#101077
Ugye te voltál, aki azt írta a múlt héten hogy a magyar infláció 4x-ese a Euro zóna inflációjának... ;)  
  
JokerWizard
JokerWizard 2026. 06. 11. 13:38
#101076
Alig várom a troll kommenteket... ;) 
Boby
Boby 2026. 06. 11. 13:24
Előzmény: #101057  Bandita
#101074
N0MAD 2026. 06. 11. 13:12
#101073
Izgalmas ez EURHUF szempontból.. Remélem senki nem gondolja hogy bármi köze van Forinthoz, vagy akár a kormányhoz... Vagy igen? 
JokerWizard
JokerWizard 2026. 06. 11. 12:42
#101072
Tudom felesleges feltennem a kérdést itt (EUR/HUF topicban), mert mindenről (is) meg a karattyolás csak az árfolyamról nem. 
De mégis egy kérdésekkel "provokálom" :
Az EKB 14:30 as kamatdöntése milyen határral lesz az EUR/HUF árfolyamra?
Segítek 3 forgatókönyvvel :
A) EKB  25%p kamatot emel 
B) EKB nem változtat 
C) EKB 50%p kamatot emel.
(csak a lehetősnek felteszem D) EKB kamatot csökkent  )
A 3 eset közöl ki mire szavaz.. (D kizárt)?
A forint reakciója: 
1) Nem történik semmi, a piac már beárazta
2) A forint gyengül
3) A forint erősödik.. 
Pl egy válasz : A2  
N0MAD 2026. 06. 11. 10:49
Előzmény: #101069  slash2
#101071
te életed, te sorsod.
Én elmondtam a saját hozzáállásomat, eddig bejött.
slash2 2026. 06. 11. 10:22
Előzmény: #101068  Aldo
#101070
kösz az infót. 
slash2 2026. 06. 11. 10:22
Előzmény: #101067  N0MAD
#101069
homo toxikus. adios 
Aldo
Aldo 2026. 06. 11. 09:48
Előzmény: #101065  slash2
#101068
Kicsivel 800 felett szokott lenni a br. nekem. Ebben a városban ebben a pozícióban kb 2 multi ad ennyit, vagy egy kicsivel többet. De ott többet is kellene dolgozni érte, és rosszabbak a körülmények. Bárhova jelentkezem csak akkor hívnak be, ha 100ezerrel kevesebbet kérek. Ha ráírom, hogy netto 500-600 között kérek, egyszer sem hívnak. :( A 10. legnagyobb árbevételű cégnél dolgozom, Forbes alapján. Elektronikai cég.
N0MAD 2026. 06. 11. 09:25
Előzmény: #101063  slash2
#101067
Vagy éppen hogy nem fejet lehajtva kell tűrni 250ért, álljon már meg a fáklyásmenet. Egy elszabott kesergő élet legjobb indítója. (nem, nem arról beszélek amikor valaki ingyen is végez pár hónapig gyakornoki munkát hogy utána már betegre keresse magát)
Nem kell kettőötvenért fejet hajtani napi tíz órában hanem elhúzni oda ahol megfizetnek. Pont mint a piacon, ha a faludban szart se adnak az almádért menj vele a városba. És nem az a problémája hogy ne lenne képes és hajlandó tanulni a leírás szerint.
Mi a rákért fizetne bárki többet ha bejelentettlen  kettőötvenért elvállalják a lehajtott fejű mindent is tűrni kell én húzzam le a főnök úr sliccét? mentalitású emberek? Ekkora marhaságot....
Homo kádáricus, aztán csodálkozik hogy keveset keres. Véletlen.....
slash2 2026. 06. 11. 09:22
Előzmény: #101064  AnlegerFerenc
#101066
Szerinted? 40 körül voltam a válságban, utcára kerültem, IT diploma, 10 év gyakorlat Microsoft és egyéb vizsgák , totális válság 2009-2012 között aztán elmentem kijárós szar rendszergazdának a maszekhoz meló sok fizu fos mégse szóltam semmit. Túlélés volt. 4 évig szenvedtem szar pénzért amikor visszajöttem az életbe.. 
slash2 2026. 06. 11. 09:15
Előzmény: #101061  Aldo
#101065
Milyen br ligában játszotok Fehérváron? 7?800? vezetőként megvan a br 1 milla? 
AnlegerFerenc
AnlegerFerenc 2026. 06. 11. 09:15
Előzmény: #101063  slash2
#101064
Egyetértünk.
slash2 2026. 06. 11. 09:13
Előzmény: #101059  AnlegerFerenc
#101063
Így van. Szegény lány igazából semmihez sem ért. Forgácsoló, mi?   mindenhol csak a fost írja. persze. a maszeknál fiatalként mit vársz? 10 évig dolgoztam a semmiért a 90es években.. sajnos ez van. tűrni és fejet lehajtani.. hát ez nem megy..
N0MAD 2026. 06. 11. 08:22
Előzmény: #101055  Boby
#101062
Mondjuk lehet ott van a kutya elesve, hogy a munkáltatókra van tolva csomó terhességi-szülési költség és a majd vissza kell venni kényszer. Lehet benne valami hogy aki szülési korban nyomatékosan érdeklődik a bejelentés körülményeiről ott aggódni kezdenek.
AMi persze se a hölgy se a munkaadók hibája hanem az elszabott rendszeré.
A nagy anyavédelem eredménye hogy se munka se szülés.
Aldo
Aldo 2026. 06. 11. 08:15
Előzmény: #101059  AnlegerFerenc
#101061
Csoportvezetőként dolgozom egy multinál.(Székesfehérvár 11 éve) Próbálnék keresni ebben a pozícióban állást, de nem találok. Illetve csak akkor hívnak be interjúra, ha a jelenlegi fizetésemnél 100ezerrel kevesebbet adok meg...... 

Topik gazda

Karterab
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek