Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.
Szóval EUR/HUF.
308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.
Anyám,aki közelebb van a 90-hez,mint a 80-hoz,megkérdezte egy hasonszőrű ismerősét ( rezsicsökkentés volt a téma), hogy mi az a rezsi. Nem tudott neki válaszolni.
Kiröhöghetem őket,sírhatok rajtuk,hibáztathatom az egyént, de igazából az az ember érdemelne büntetést ezért,aki szánt szándékkal ezt tette velük. Ezek olyanok mint a zombik.
"Ez a típusú megfélemlítés nálam már a büntetőjogi kategória! " Amit ezek kollektíven művelnek,nálam már rég az. A baj az, hogy sok közszereplést vállaló,közbeszédet,közgondolkodást befolyásolni képes személy,mondandója során meg sem említi ezt. Sőt, varga mihályt pl az infláció elleni harcosok védőszentjévé koronázzák. Tisztában vagyok vele, hogy egy esetleges rendszerváltás után is csak keveseket fognak elítélni,pedig bűncselekmény történt elég és qrva sokan voltak társtettesek,de azért szentté se avassuk már őket!
Ez nálunk is megvolt, csak másképp. A kisebbik fiam sírva jött ki, hogy nem akar meghalni. Kérdeztem, hogy ezt meg honnan szedte, hogy meghal? Youtube mesenézés közben bedobta reklámnak a fideszes pedofil hazaárulók háborús reklámját és ez váltotta ki benne ezt. Na, onnantól még inkább rühellem ezt a rohadt bandát, ami arra építi 16 év után is a kampányát, hogy a félelemre építve próbálja elérni, hogy rájuk szavazzanak. De szerencsére igen, ez már nagyon kontraproduktívvá vált és csak a menthetetlen, sík hülyék hiszik már csak el.
off: Igen, és persze a háborúval fenyegetni, meg ha nem ránk szavazol akkor elvisznek a háborúba, hogy meghalj. Ez a típusú megfélemlítés nálam már a büntetőjogi kategória! Nem tudom még mit találnak ki az utolsó 90 napra, de borzalmas, fájdalmas. Ugyanakkor van egy jó hírem Boby, kellően kontraproduktív és bassza az emberek csőrét egyre jobban, akinek kicsit is van esze. (meséltem, ingatlanos topikban, hogy nekem ott szakadt el a cérna amikor 6 és 8 éves gyerekem sírva jött haza a suliból 2-3 éve, mert a plakáton azt írták apa, hogy elvisznek a háborúba. Apa ugye nem visznek el! - van már fogalmuk róla, mert meséltünk nekik a dédszülőkről...)
Amúgy,lehet hogy az lenne a legjobb az országnak,ha nem adná át egy vesztett vagy elcsalt választás után a hatalmat,hanem kiprovokálná, hogy eltakarítsa a nép. Végleg megtörne a varázsa.
Állítólag felszólította a nyugdíjasokat, hogy beszéljenek az unokáikkal, hogy szavazzanak a fideszre. Meg hogy a nyugdíj nem jár,csak adható. Nem én hallottam,csak mesélték.
Ebből is látszik, hogy O1G megépítette az időgépet, Kádár rendszer és olcsó lengyel piac (Nyíregyieknek KGST piac :D), áprilisban lehet még munkásőrség is, megvédeni a békét a háborúpártiaktól! (a következő évi terv lehet a kommunista szombat bevezetése, és a kötelezően önkéntes békekölcsön, a gazdasági helyzetre tekintettel, ugye a begyűrűzések miatt)
Jut eszembe, átszámítva kb. 612 Ft-ért vettem a gyerekeknek Pringlest Lengyelországból ingyen kiszállítással, miközben itthon már akciósan is kétszer annyiba kerül. A rothadó lengyelek ugye. Azt néztem, hogy elég sok minden olcsóbb, mint otthon, úgyhogy megtámogatjuk a lengyel államot, ami hagyja élni a piacot, ami miatt verseny van, nem úgy, mint otthon a fideszes kommunizmusban.
Láthatóan ezzel a riskkel nem számol senki. Pedig szerintem is valós, ráadásul egy Putyinnal es Trumppal a háta mögött. Akár erősnek is érezheti magát bármilyen helyzetben.
Dettó. Én már attól rosszul vagyok, ha a 135 pedofideszes pedofilmosdatóból csak egyet meglátok nyilatkozni élén a felcsúti hazaáruló ruszkibérenc kommunistával. Azért kíváncsi lennék, hogy a jóárasított euróval mennyi vagyont menekítettek ki eddig az országból.
EUR/HUF
Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.
Szóval EUR/HUF.
308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.
Real:313 (ma volt 314,7 is)