Vegyen piacin, mint a többi befektető. A saját részvényeket hosszú ideig gyűjtötte az OPUS, ezt ML is megteheti, nem kell, hogy a kész az ölébe hulljon, mert ő a főrészvényes.
Regisztráció: 2010-01-29 19:45:14
Hozzászólások száma: 1 070
Utolsó hozzászólás: 2026-06-23 10:24
A moderálás a "GYURCSI" topik #36 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása: