Jussi

Regisztráció: 2009-02-22 12:13:10

Hozzászólások száma: 15 707

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 10:51


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 5
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

13 916
2025. 08. 25. 19:11
9 498
2022. 06. 26. 22:19
7 316
2026. 06. 19. 08:08
105 248
2026. 06. 17. 21:35
140 760
2026. 06. 19. 10:25
27 029
2024. 01. 02. 20:10
3 547
2026. 06. 17. 17:46
17 428
2026. 06. 19. 09:57
30 967
2026. 06. 19. 08:18
12 045
2026. 06. 18. 18:26
1 810
2025. 01. 03. 14:42
58
2024. 07. 29. 02:41
6
2021. 02. 17. 22:10
115 713
2026. 06. 19. 03:52
6 502
2026. 06. 10. 12:50
174 323
2026. 06. 09. 17:19
23 295
2024. 03. 06. 13:20
3 002
2022. 08. 10. 13:52
2 642
2026. 06. 15. 09:21
6 339
2026. 06. 17. 17:10
22 802
2026. 06. 19. 09:41
6 450
2026. 06. 18. 18:53
1 328 757
2026. 06. 19. 10:26
554
2026. 05. 14. 20:13
388
2026. 06. 18. 09:59
14 459
2026. 06. 19. 10:02

utolsó 20 hozzászólás

OTP részvényesek ide! péntek, 10:51
Aki csinálja folyamatosan,az tudja ezt kezelni. Igazából a két jegyzőnek kéne a kt-t kezelni,de ők erősen manipulatívak.
OTP részvényesek ide! péntek, 09:31
Mivel csak napizok hatiban,nincs céláram.
Igyekszem menni a piaccal.150 elérhető,de ahhoz már kell egy erős mol ricsi páros is!
OTP részvényesek ide! péntek, 08:56
Jól emlékszel. Most is azt űzöm. Kell egy kis napizós izgalom.
OTP részvényesek ide! péntek, 08:48
Tudtommal ugyanaz a platform,mivel erste adja. Legalábbis mikor pf-es voltam,így volt. A díjak kicsit kedvezőbbek voltak.
OTP részvényesek ide! péntek, 08:44
Igen. Én emlékszem rád,azért is írtam a múltkor.🤪
OTP részvényesek ide! péntek, 08:24
A legtöbb szolgáltatónál már nincs. Erstén kívül talán még otp. Sokan nem ismerik a terméket.
Igen,Random jó volt. Mind az asztali mind a mobil verzió. Jó lenne,egy újabb fapados szolgáltató!
OTP részvényesek ide! péntek, 07:22
Hatinál nem százalékos díj volt Randomnál sem.
100 Ft per konti. Erste most 200.
BUX index, BUX határidő, BÉT! csütörtök, 09:37
jussi05089
BUX index, BUX határidő, BÉT! csütörtök, 09:11
Nekem nem jelez semmit. De itt is nyugodtan felteheted a kérdéseid.
BUX index, BUX határidő, BÉT! szerda, 16:36
Igen. 05089
BUX index, BUX határidő, BÉT! szerda, 16:13
Hogy talállak meg?
BUX index, BUX határidő, BÉT! szerda, 15:03
Vágjunk bele!
Hol akadtál el?
BUX index, BUX határidő, BÉT! szerda, 15:03
Vágjunk bele!
Hol akadtál el?
OTP részvényesek ide! szerda, 13:59
Húú,az még 2010- ben volt.
Pedig egyszerűbb a hati szerintem,mint certizni. Ha érdekel a téma,akkor gyere át oda,itt ne offoljunk!
OTP részvényesek ide! szerda, 13:20
Szia!
Hatiban szoktam írni,csak az nagyon kihalt.
Nem sokan vagyunk,akik hatiznak. Sajnos.
OTP részvényesek ide! szerda, 11:05
Nana!👀🤪
ERSTE NetBroker kedd, 22:31
Nincs már  EU -ban roaming. Ez ugye meg van?
BUX index, BUX határidő, BÉT! 2026. 06. 12. 14:51
Forgalom nem túl bíztató.
BUX index, BUX határidő, BÉT! 2026. 06. 11. 10:13
Végre egy rendes ember. Délután én is megyek.
BUX index, BUX határidő, BÉT! 2026. 06. 11. 09:45
Jegyző 137100-on áll a vevőin.

friss hírek További hírek