Topiknyitó: Törölt felhasználó 2017. 10. 22. 08:59

Tudomány és Csillagászat  

http://index.hu/tudomany/2017/10/16/gravitacios_hullam_neutroncsillagok_ligo_tobbcsatornas_csillagaszat_kozmologia/
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 19:55
Előzmény: #4779  Leveletkaptamlife
#4780
"...jó ég tudja minek..."
 
épp ez az, hogy nem csak úgy "minek", hanem kezdettől fogva határozottan deklarált célja van a projektnek... szeretnék neked tutira el/bemesélni, hogy már a "Marson" is volt élet, és csak a véletlenek úgynevezett szerencsétlen összejátszása miatt nem evolválódott oda (is) ember. Ez a cél. Az ilyen határozott projektcélokat nem szokás a véletlenre bízni... főleg ha ennyi adófizetői pénzt belefeccöltek a szenzációs eredménybe... (mármint papíron).
Leveletkaptamlife
Leveletkaptamlife 2021. 03. 17. 19:47
#4779
Örülök neki hogy van ez a beszélgetés itt, mert a hétköznapi életben valószínűleg soha nem találkoznék olyanokkal és el se hinném hogy léteznek, akik azon viccelődnek hogy tutira nem juttatunk évezredes technológiával járművet a szomszéd bolygóra amelyikkel tutira nem kommunikálunk az évszázados rádiótechnika segítségével, hanem ezt tutira valami nem tisztázott érdekek mentén működő csoport próbálja világméretű és szuperköltséges, nagyjából eltitkolhatatlanul sok ember bevonását szükségessé tevő kivitelezhetetlen hazugság útján bemesélni a világ népességének, jó ég tudja minek. Csak azt nem értem hogy akinek ez ennyire hihetetlen az hogy nem aggódik amikor a roppant összetett és tárgyak űrben utaztatásánál jóval komplexebb internetre lép fel hogy ezt megossza? Egyáltalán hogy hiszi el hogy egy ilyen bonyolult dolog mint a net létezik és nem átverés?
Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 19:46
Előzmény: #4777  ts3
#4778
Csak bluebox (greenbox) és akarat kérdése. Akár élethű lipicai almásderes ménest is fotóztathatnának neked a kittikével a "Marson", magadtól nem mondanád meg, hogy csak műtermi cucc. 
 
A hebehurgya porördög után innentől akkó' felkészülnek a megkövesedett "mikrobák"...
ts3 2021. 03. 17. 19:24
Előzmény: #4773  Törölt felhasználó
#4777
A marsi porördög hitelesebbnek látszik.
Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 12:31
#4776
Már a sztálin kenyerét majszolgató tehetséges "művészek" is rajongtak a korabeli retustechnika nyújtotta sokoldalú kifejezésmódokért:
 
https://www.rferl.org/a/soviet-airbrushing-the-censors-who-scratched-out-history/29361426.html
 
kedvencem a libák mögött (tehenek előtt) nádasba álmodott, bukolikus hangulatot ontó Messersch. Bf 109...:))
Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:24
Előzmény: #4774  sanka
#4775
https://www.youtube.com/watch?v=DvK8D0VNumQ
 
utána meg nyakonöntik az elkészült tornádót egy kis cgi-vel meg bluebox (greenbox) teknolódzsival... oszt' kittike mingyá' can go to hollywood...
 
https://bit.ly/2OWc5tf
 
)
sanka 2021. 03. 17. 11:05
Előzmény: #4772  ts3
#4774
Hogy miket tud ez a labor kitty!:))
Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 09:23
Előzmény: #4772  ts3
#4773
szuper hírek!
Hálából kapsz valóigaz feketelyuk-fotót: 
 
https://bit.ly/3bSg9DW
ts3 2021. 03. 17. 08:53
#4772
"Porördögöt fotózott a Mars-járóS
Aprócska tornádóra hajazó úgynevezett porördögöt fotózott a Perseverance nevű Mars-járó a bolygó felszínén. A porördög akkor keletkezik, amikor a Nap olyan erősen süti meg egy légkörrel rendelkező és rendesen le nem takarított bolygó felszínét, hogy a hirtelen felszálló meleg levegő megmozgatja a port.A leginkább monitor- vagy kijelzőkoszra emlékeztető, a fenti képen a horizont közepe táján látható jelenség mégis nagyszabású dolog, hiszen mennyire más istentelenül messziről nézni egy ilyent, mint a szomszéd utcában vagy Lajosmizsén találkozni vele
Az élet ebben is mélyen igazságtalan: porördög eszerint van minden légkörrel rendelkező bolygón, poristen bezzeg egyiken sem."
sanka 2021. 03. 16. 08:48
Előzmény: #4770  Törölt felhasználó
#4771
Egy istenhívő örök pesszimistának minek!
Törölt felhasználó 2021. 03. 15. 10:36
#4770
Vajh' ki lehetett ez a hamar kiszóródott babzsák?
 
Marsi Kittikéről nincs ma valami ünnepi féknyúz? Jobb híján feketelyukak fotói is jöhetnek.
Babzsák 2021. 03. 13. 21:24
Törölt hozzászólás
#4769
Törölt felhasználó 2021. 03. 13. 20:38
#4768
:))))))
.
.
 Egy amerikai zsidó üzletember elküldte fiát Izraelbe egy évre, hogy kicsit magáévá tegye a kultúrát. Amikor a fia hazatért azt mondta:- Apa, nagyon jól éreztem magam Izraelben. Ja, egyébként meg keresztény lettem.- Ó, ne! - mondta az apa. - Mit tettem?Eztán elment a legjobb barátjához és elmesélte problémáját.- Ike, - mondta - elküldtem a fiamat Izraelbe, erre ő meg keresztény lett. Mit tegyek?- Érdekes, amit mondasz - felelt Ike, - én is elküldtem a fiamat Izraelbe és ő is keresztényként jött haza. Talán kérdezzük meg a rabbit.Elmondták hát a problémájukat a rabbinak.- Érdekes, amit mondtok - én is elküldtem a fiamat Izraelbe, és ő is keresztény lett. Vajon mi történik a fiainkkal?Ezután imádkoztak Istenhez a fiaikért, és kérték, mutassa meg nekik, mit tegyenek. Amint befejezték az imát, egy zengő hang szólalt meg odafentről:- Érdekes, amit mondtok - mondta a hang - Én is elküldtem a fiamat Izraelbe...
Törölt felhasználó 2021. 03. 13. 16:07
Előzmény: #4766  Törölt felhasználó
#4767
helyesebben: mintha egy képzeletbeli valakinek, aki nagyon kedveli a whiskey-t és a szivart, mindkettőről egyszerre kellene leszoknia. Szerintem borzalmas volna ez annak a képzeletbeli valakinek, de én ennek ellenére mégis megpróbálok leszokni a szmájlikről és az idézőjelezésről. 
Törölt felhasználó 2021. 03. 13. 16:01
Előzmény: #4765  sasa44
#4766
Igen, lehet h. igazad van. Először csak a szmájlikról és az idézőjelekről fogok leszokni, de az kb. olyan nehéz lesz, mintha a whiskey-ről és a szivarról egyszerre kellene leszoknom.
sasa44 2021. 03. 13. 15:38
Előzmény: #4764  Törölt felhasználó
#4765
Kedves vagy, de nem nekem kell hogy tessél, csak próbáltam felhívni a figyelmedet arra, hogy erre semmi szükséged nincs. Te tudsz értelmesen is társalogni, nincs szükséged mindenféle hangulatjelre. Aki értelmes, annélkül is megérti. Köszi
Törölt felhasználó 2021. 03. 13. 15:28
Előzmény: #4763  sasa44
#4764
Igen, sajnos ez egy modorosság részemről... de mit csináljak, ha olyan jól elvagyok vele? Változtassak rajta csak azért, hogy neked jobban tessek? Azé' majd elgondolkodom estefelé a korholásodon... (ide most elvileg egy szmájlit tettem volna korábban, de most akkó' kipróbálom anélkül).
sasa44 2021. 03. 13. 15:23
Előzmény: #4759  Törölt felhasználó
#4763
Erről a beírásodról még csak annyit, hogy hiába nyomod tele idézőjelekkel, zárójelekkel, vigyorgó és kacsintó smilekkal , még nem lesz igazad, már bocs. Ezek a jelek ebben a sűrűségben a másik fél lenézését és az általad képzelt felsőbbrendűségednek és nagyképűségednek a kinyilvánítását jelentik. Saját magad ignorálod ezzel a hozzáállással.
Törölt felhasználó 2021. 03. 13. 15:22
Előzmény: #4761  sasa44
#4762
Engem egyáltalán nem zavar, hogy te a tévében mutogatott Kittike marsi bolondozásában hiszel... ezek szerint neked is szükséged van arra, hogy higyjél valamiben/valakiben. Részemről én nem hiszek a Kittike marsi bolondozásaiban, de ez nem jelenti azt, hogy te attól még ne lehetnél egy jószándékú ember. Hidd el, az utóbbi sokkal fontosabb (számodra), mint hogy "tényleg" ott van-e a Kittike, ahol mutogatják neked...;)
sasa44 2021. 03. 13. 15:13
Előzmény: #4759  Törölt felhasználó
#4761
Tudod Gyuszi, azzal, hogy tagadod a tényeket, még nem bizonyítod istened létezését, aki virtuálisan létezik a fejedben, mivel még nem fogtál vele kezet...

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek