Topiknyitó: Törölt felhasználó 2017. 10. 22. 08:59

Tudomány és Csillagászat  

http://index.hu/tudomany/2017/10/16/gravitacios_hullam_neutroncsillagok_ligo_tobbcsatornas_csillagaszat_kozmologia/
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
harlem
harlem csütörtök, 23:05
Nem tudom mennyire tudományos és ide való, mindenesetre érdekes módszer lehet, amivel taccsra tudnak tenni vérprofi kigyúrt kémeket...
https://www.portfolio.hu/global/20210513/rejtelyes-tamadas-mergezi-az-amerikai-titkosszolgalat-es-katonasag-embereit-kulfoldon-483032
daxlisgyuszi
daxlisgyuszi csütörtök, 12:50
Előzmény: #6513  badsector1
Dél-Tirol felől érkezve nem bonyolult a belépés. Persze nem árt hozzá előzőleg D.-Tirolban olasz rendszámos lakóbuszt bérelni... no meg az olasz viszony(lat)okat sem árt ismerni.

)
badsector1
badsector1 csütörtök, 12:05
Előzmény: #6473  daxlisgyuszi
"Mario Draghi, Olaszország miniszterelnöke május 4-én jelentette be, hogy hamarosan, május közepétől szeretettel várják a turistákat. Május 15-ig azonban akkor is karanténba kell vonulnunk, ha negatív PCR-tesztet vagy igazolást tudunk bemutatni arról, hogy be vagyunk oltva egy az Európai Unióban engedélyezett vakcinával, vagy hogy átestünk a betegségen. "

karanténban voltál?
badsector1
badsector1 szerda, 11:00
"Folyamatos zümmögést észlelt a csillagközi térben a Voyager-1 űrszonda – írja a CNN. A jelenséget vizsgáló tanulmány szerint folyamatos plazmahullámokról van szó. Az űrszondától beérkező adatokat a Cornell Egyetem egyik kutatócsoportja elemezte, ők vették észre a csillagközi gázt.„Alig hallható és monoton, mert keskeny frekvenciasávszélességen van. Csillagközi gáz alig hallható, folyamatos zümmögését érzékeljük”– mondta Stella Koch Ocker, aki részt vett a kutatásban.A tanulmány vezetőszerzője, James Corden szerint a csillagközi tér olyan, mint egy lágy eső. Mikor a Voyager-1 kiért a csillagköz térbe, a mérőeszközei azonnal észlelték a gáz mozgását, amit a Nap okoz. De a kitörések között felfigyeltek egy másik zajra.„Egy napkitörést észlelni olyan, mint amikor villámlik egy vihar közben, amit csak eső követ”– mondta.A kutatók szerint a csillagközi térben található gáz ezek alapján máshogy viselkedik, mint ahogy eddig sejtették, valamint a beérező adatok segíthetnek annak megértésében, hogy hogyan hat a Napból érkező napszél a csillagközi térre.A Voyager-1 a Földtől legtávolabbi ember alkotta tárgy. 1977-ben indult útjára, és bár eredetileg csak öt évre terveztek vele, 43 évvel később is folyamatosan küldi az adatokat az űrből."
sotime hétfő, 20:07
Előzmény: #6510  sotime
véletlenül belebotlottam :)
.
https://www.youtube.com/watch?v=OVN8_lIG254
sotime hétfő, 15:52
Előzmény: #6503  Tagore
Ha egyszer sikerül eltalálnod,hogy mikor mire gondolok egy adott hozzászólás alatt,pezsgőt fogok bontani :))))))))))))))))
Azt hittem ma Badsektornak sikerült eltalálnia a mai nap színvonalának az alját de te kihúztad ismételten a pácból :))))))))))))))))))
sanka hétfő, 13:48
Előzmény: #6503  Tagore
Isten akarta így:))
badsector1
badsector1 hétfő, 13:43
Előzmény: #6507  lo5o_
mint látjuk o1g példáján, nincsenek nekik érzelmeik.
lo5o_ hétfő, 13:38
Előzmény: #6504  badsector1
Vajon mi a helyzet a gerinctelen emberekkel? :-)
badsector1
badsector1 hétfő, 12:56
Előzmény: #6505  kukker
csak vicceltem
kukker hétfő, 12:53
Előzmény: #6504  badsector1

"a brittek szerint isten, a gerinceseknek is adott érzelmeket."
Isten az embernek meg adott szívet, hogy ezt észrevegye.
badsector1
badsector1 hétfő, 12:50
Előzmény: #6501  sotime
"A britek törvénybe foglalják, hogy a gerinces állatoknak vannak érzelmeik
Nagy-Britannia törvénybe foglalja, hogy a gerincesek vagyis „mindazok az állatok, amelyeknek gerincvelőjük van” képesek érzelmekre, mondta a környezetvédelmi miniszter, George Eustice a Sunday Timesnak. Az új jogszabályt II. Erzsébet királynő kedden jelenti be hivatalosan is
A törvényben hangsúlyozzák majd, hogy állatok is tudatában vannak érzéseiknek és érzelmeiknek, képesek örömöt és vidámságot, szenvedést és fájdalmat érezni. A brit környezetvédelmi miniszter szerint Nagy-Britannia a világ éllovasa akar lenni az állatjogok területén, ezért hoznak most törvényt a gerincesekről.További törvénytervezetek tiltják 
  • a vadásztrófeák importját, 
  • eleven állatok exportját,
  • főemlősök háziállatként tartását,
  • szeretnék elérni a szőrmeimport tilalmát,
  • véget akarnak vetni a sertések gázzal (szén-dioxiddal) való leölésének,
  • illetve szeretnék elérni a mikrochipek minden házimacskánál való alkalmazását.
A miniszter hangsúlyozta, hogy Boris Johnson az első miniszterelnök, aki a kormánypolitika részévé tette az állatjóllét ügyét. A tervek ellenzői szerint Johnson csak jegyese, Carrie Symmonds személyes nézetei miatt áll ki az állatjogokért. (MTI)"

a brittek szerint isten, a gerinceseknek is adott érzelmeket.
Tagore
Tagore hétfő, 12:21
Előzmény: #6494  sotime

Ritka pillanat. ....átlépte az ingerküszöböt "sotime" fórumtárs: Vagy a gyógyszer gurult el, vagy az értelem........
Az utóbbira tippelek a szöveg alapján...........
Logikája  szerint csak a vallás-károsultaknak vannak érzelmei , gondolatai -----akaratról nem is beszélve.
Katasztrófa lett a topik............hála két embernek.
badsector1
badsector1 hétfő, 12:10
Előzmény: #6501  sotime
helyes, hogy nem erőlteted tovább, a kezed főzte az ebédet, de kellettél hozzá te is bugyutaságot :))
sotime hétfő, 11:54
Előzmény: #6499  badsector1
Te ,kis akarat és érzelem mentes biorobot :)))
PusztaPutyin
PusztaPutyin hétfő, 11:37
Előzmény: #6498  daxlisgyuszi
Túl nehéz volt a mondata? Segítek értelmezni ha bonyolult számodra.
badsector1
badsector1 hétfő, 11:15
Előzmény: #6498  daxlisgyuszi
várjuk meg szotyi lélek és test szétválasztó magyarázatát.
daxlisgyuszi
daxlisgyuszi hétfő, 11:06
Előzmény: #6496  badsector1
hát ebbe ma is nagyon belemásztál...:)... csodatévő bekre_pal legyen a talpán, aki ebből ki tud floodolni.
badsector1
badsector1 hétfő, 10:52
Előzmény: #6495  PusztaPutyin
szotyi szerint a növény nem élőlény, igaz, hogy keze sincs, amivel főzne.
badsector1
badsector1 hétfő, 10:46
Előzmény: #6494  sotime
a fizikai kezed mozgását, egyesek embereknek a fülük mozgást az agy irányítja, ez nem ateizmus kérdése.
PusztaPutyin
PusztaPutyin hétfő, 10:44
Előzmény: #6491  badsector1
kitárulkozott, sarkig :))
sotime hétfő, 09:56
Sikerült megint az egekbe röpítened az ateista gondolkodás színvonalát,de a lényegre rátapintottál,az ateisták a fizikai testükkel azonosítják önön  magukat vagyis nincsenek sem érzelmeik sem gondolataik akartuk meg pláne nincs  :)
badsector1
badsector1 hétfő, 08:36
Előzmény: #6492  daxlisgyuszi
a tojásaidat ma ne főzd túl, mert holnap reggel megint ilyen zabos leszel. :))
daxlisgyuszi
daxlisgyuszi hétfő, 08:33
Jó... addig mi elugrunk kicsit Pitiglianóba...
badsector1
badsector1 hétfő, 08:25
Előzmény: #6490  daxlisgyuszi
várjuk meg szotyi szellemi kitárulkozását, a főző kezével kapcsolatban, hiszen ő volt az "értelmi" szerző.
daxlisgyuszi
daxlisgyuszi hétfő, 08:19
Előzmény: #6489  badsector1
Úgy gondolom, hogy talán nem kellene ezt a dolgot tovább feszegetned. De ha mulattatni akarod a topik közönségét, tőlem akár folytathatod is ezt a szellemi kitárulkozást.
badsector1
badsector1 hétfő, 08:07
Előzmény: #6488  daxlisgyuszi
te is szoktál segíteni a kezednek főzni?
:))
daxlisgyuszi
daxlisgyuszi hétfő, 07:47
Előzmény: #6487  badsector1
Stilisztikailag ez a hsz-ed ugyan már megszólalásig hasonlít a seldonborz-éra, de az ő szellemi mélységeihez azé' még sokat kellene fejlődnöd...:)...kialudtad te magad rendesen?
badsector1
badsector1 hétfő, 07:02
Előzmény: #6486  sotime
a kezed nem te vagy?
csiszolj még az okoskodásodon.
ha meg a levágott kezedre gondolsz, az nem készít semmit.
sotime vasárnap, 23:59
Előzmény: #6478  badsector1
A mai fenséges ebédet a kezem készítette,de azért kellettem hozzá én is :)
sotime vasárnap, 23:56
Előzmény: #6470  daxlisgyuszi
Istennek hála,sok pazar hely van a teremtett világban :)
PusztaPutyin
PusztaPutyin vasárnap, 21:55
Előzmény: #6481  badsector1
láttam, jól néztek ki az "égen" a "műholdak" ahogy "repültek" (próbáltam gyulapitesen előadni)
badsector1
badsector1 vasárnap, 21:53
Előzmény: #6477  PusztaPutyin
itt vannak megint
badsector1
badsector1 vasárnap, 21:35
Előzmény: #6479  PusztaPutyin
itt vannak, megjöttek isten küldöttei északnyugat felől, integess nekik te is,  jó pont lesz isten előtt ha eljön az idő
badsector1
badsector1 vasárnap, 21:28
te látod őket?
badsector1
badsector1 vasárnap, 20:55
Előzmény: #6479  PusztaPutyin
igen, ez logikusnak magyarázatnak tűnik, mivel a marsi (nem anikó) helikopter reptetésre is az a legvalószínűbb magyarázat, hogy stúdióban vették ám fel, de nem ám hollywood-ban, mert ott nincsenek akkor sztudiók.
PusztaPutyin
PusztaPutyin vasárnap, 20:38
Előzmény: #6478  badsector1
szerintem az van, hogy van egy égistúdió, aztán ott reptetik a pontokat, és azért szoktak borult napok lenni mert olyankor próbálnak
badsector1
badsector1 vasárnap, 20:30
szotyiék vajon elhiszik, hogy nem isten, hanem ember által készített műholdak repülnek az égbolton?
PusztaPutyin
PusztaPutyin vasárnap, 19:13
Előzmény: #6474  MÁTYÁS
na ez jó hír, tegnap csúnyán lekéstem
PusztaPutyin
PusztaPutyin vasárnap, 19:12
Előzmény: #6473  daxlisgyuszi
Remélem pazar helyeken voltál ma és ez emberileg kikupál hosszabb távon. Na és mit mondanak a toszkán templomosok, miért küldte Isti a kovidot nagy szeretete jeléül, miért nem nagy doboz vaníliafagylaltot küldött helyette? Mi volt a terv, hogyan fejtették meg a keresztény őshonban a szakemberek? 
MÁTYÁS
MÁTYÁS vasárnap, 19:07
Előzmény: #6474  MÁTYÁS
lesz nagy meglepi mire fogják ezeket használni ,béke poraikra
daxlisgyuszi
daxlisgyuszi vasárnap, 18:30
Előzmény: #6472  badsector1
Nekünk nem volt ilyen... viszont negatív pcr birtokában is be lehet jutni, csupán szervezés kérdése.
badsector1
badsector1 vasárnap, 14:25
Előzmény: #6470  daxlisgyuszi
elfogadták a védettségi igazolványt?
sasa44 vasárnap, 13:27
Előzmény: #6468  daxlisgyuszi
Tudod gyuszika ez számomra magától értetendően természetes, legfeljebb neked okozott meglepetést, de ha gondolod csak játszadozz tovább, mint ahogy szoktál.  Csak az a baj, hogy én nem szeretek ilyen hülyegyerek játékot játszani, mint amit te oly' nagyon élvezel. De "lelked" rajta...
daxlisgyuszi
daxlisgyuszi vasárnap, 13:21
Előzmény: #6467  sotime
Pazar helyeken járunk ma...
pitcairn2 vasárnap, 13:19
Előzmény: #6456  flyati
"Early Christians were widely reviled as atheists because they did not believe in the existence of the Roman gods."
https://en.wikipedia.org/wiki/History_of_atheism
a monoteista vallások egyik legnagyobb vívmánya a 'földi istenek" és bálványok eltávolítása volt...
daxlisgyuszi
daxlisgyuszi vasárnap, 13:18
Előzmény: #6457  sasa44
Tudod szása, akadhatnak 50 évvel az úgynevezett "holdraszállás" után olyan űrügynökségek és magáncégek is, akik már képesek eszközöket pályára állítani a Föld körül... szerintem nem kell neked ezen meglepődnöd, hiszen az ember (mindig is) szeret(ett) játszadozni...

)
sotime vasárnap, 13:18
Gyönyörű idő van,menjetek az Isten által alkotott természeti környezetbe,hogy hallgathassátok az élet lüktetését,használjátok ki azt a röpke korlátozott időt ami az ember rendelkezésére áll-e világban,az Isten általi alkotásban való gyönyörködésre...
pitcairn2 vasárnap, 13:17
Előzmény: #6456  flyati
az ateisták is keresztény forgatókönyvből játszanak, ezt rendkívül jól reprezentálja az, hogy a keresztény kultúrkörön kívül csak Mumbai-ban tartott konferenciát az ernyőszervezetük
https://en.wikipedia.org/wiki/World_Humanist_Congress
23 kongresszusból csak egy volt nem keresztény országban
badsector1
badsector1 vasárnap, 13:06
Előzmény: #6464  sotime
legyen úgy, bármit is értesz alatta :))
sotime vasárnap, 13:05
Előzmény: #6463  badsector1
a fizikai korlát és a technológiai korlát nem egy és ugyan az ...........
badsector1
badsector1 vasárnap, 12:58
Előzmény: #6460  sotime
a processzor fejlesztés már elérte a fizikai korlátokat, a kvantum számítógép még sehol nincs.
badsector1
badsector1 vasárnap, 12:54
mind a kettő terület sokat fejlődött.
marson helikopter repül :))
sanka vasárnap, 12:53
Oszd meg velünk a sejtésed, mire jöttél rá?
sotime vasárnap, 12:51
Azért ha megnézzük,hogy az informatika mekkorát fejlődött az elmúlt 50 évben és az űrtechnika,és képesek vagyunk ok-okozati összefüggések mentén gondolkozni akkor talán megsejthetünk valamit ennek a nagy kontrasztnak az okáról.
sotime vasárnap, 12:47
Előzmény: #6451  flyati
A Biblia szerint van változás , fejlődés és hanyatlás is,az élőlények ez alapján módosulnak,ez nem evolúció,a covid-ból sem lesz évmilliárdok múltán egy ló,de ha te ebben hiszel és az megnyugtat hát tedd,addig amíg nem jön el a számot adás ideje.
sanka vasárnap, 12:44
Előzmény: #6457  sasa44
Hagyd már beismerte, hogy tévedett:))
sasa44 vasárnap, 12:30
Előzmény: #6454  daxlisgyuszi
Gyuszika! : "Szóval azt nem tudod tagadni, hogy vannak emberek által készített űreszközök a föld körül repdesve?". Előre köszönöm a válaszod mindenféle személyeskedést nélkülözve és a tárgyra vonatkozólag. Oké?
flyati vasárnap, 12:30
Előzmény: #6452  badsector1
Meg azt sem értem hogy Noé miért mentette meg a vírusokat a bárkáján vagy ott nem voltak ?
 LSimon László azt mondta a köztvben hogy az ateisták bomlasztanak az iskolában ahová a gyerekei járnak. Eröltetik ezt a keresztény zagyvaságot csak a fiatalok már nem vevök rá a tabletekkel a kezükben :)
sasa44 vasárnap, 12:26
Előzmény: #6448  daxlisgyuszi
"az ember életideje túl értékes ahhoz, hogy céltalan "nézelődéssel" meg lődörgéssel töltse". Te mondád! Na pont erre való a gondolkodás és a tudomány fejlesztése, hogy idézzem még egyszer:  "az ember életideje túl értékes ahhoz, hogy céltalan "nézelődéssel" meg lődörgéssel töltse".
daxlisgyuszi
daxlisgyuszi vasárnap, 12:19
A gizai piramisok sincsenek benne a Bibliában, mégse vonható le ebből (átlagos "mennyiségű" intelligencia mellett), hogy azért nincsenek benne, mert nem léteznek/léteztek...

))
sasa44 vasárnap, 12:19
Előzmény: #6450  daxlisgyuszi
Kedves egészségedre.
badsector1
badsector1 vasárnap, 12:04
korábban írtam nekik, hogy az orruk előtt zajlik a koronavírus evolúciója.
flyati vasárnap, 12:00
Tisztelt szentfazék  fórumzó társak igazán szólhatnátok ennek a fránya Covid vírusnak hogy abba kéne hagyni az evolúcióját már végre  mert ilyen nincs a biblia  szerint  :)
daxlisgyuszi
daxlisgyuszi vasárnap, 11:10
Előzmény: #6449  PusztaPutyin
Annyit (szinte) biztosan tudok, hogy ma este (is) derekasan ki fogom áztatni a tökeimet az isteni Saturnia-ban...:))
PusztaPutyin
PusztaPutyin vasárnap, 11:06
Előzmény: #6448  daxlisgyuszi
Ja bocsánat, de azért istit kérdezd meg, végülis ő intézte az utadat meg ő tudja mit kell ott ma csinálnod.
daxlisgyuszi
daxlisgyuszi vasárnap, 10:57
Előzmény: #6444  PusztaPutyin
köszi, de mi jobban tudjuk, mire vagyunk (idén) kíváncsiak...:)... az ember életideje túl értékes ahhoz, hogy céltalan "nézelődéssel" meg lődörgéssel töltse.

)
PusztaPutyin
PusztaPutyin vasárnap, 10:51
Előzmény: #6445  sasa44
istennek szüksége van a hülyékre
PusztaPutyin
PusztaPutyin vasárnap, 10:50
Előzmény: #6444  PusztaPutyin
és a bármilyen apró falusi helyi kávézóban az italpolcon kinn van a Magyarországon és Olaszországban (kizárólag ebben a két országban) világhírű Zwack Unicum. És persze lehet kapni Dreher sört ami a Dreher család odaszakadt ágának egy ottani terméke.
sasa44 vasárnap, 10:49
Előzmény: #6442  PusztaPutyin
Hát persze, hogy értem. De nem tudom és nem akarom feladni a butaság elleni fellépést, még ha sokáig tart is. Ámbár ebben az esetben tudom, hogy reménytelen, de bízom "isten" segedelmében. :)
PusztaPutyin
PusztaPutyin vasárnap, 10:45
Előzmény: #6443  daxlisgyuszi
hát akkor tudod miről beszélek. amúgy a kb 200 házas falvak a legjobbak a környéken, ott megszállni, a helyi kisboltban vásárolni, a helyi kávézóban reggelizni, az többet ér az összes gagyi Firenzénél meg ilyesminél, érdemes arra fókuszálni
daxlisgyuszi
daxlisgyuszi vasárnap, 10:38
Előzmény: #6441  PusztaPutyin
kb. 15 éve járunk vissza. . kicsit már ismerjük a vidéket... de azé' köszi, tudom h. csak segíteni akartál.

)
PusztaPutyin
PusztaPutyin vasárnap, 10:29
Előzmény: #6434  sasa44
ő így szokott leszállni, ha beég, olyankor menekülsz, érted :)
PusztaPutyin
PusztaPutyin vasárnap, 10:27
Előzmény: #6440  daxlisgyuszi
siena jól néz ki, különösen a főtér és környéke, én is szerettem pedig ott horpasztották be az autómat a drága parkolóban, san gimignanot viszont nyugodtan kihagyhatjátok, az a hely egy fos, na jó, messziről érdemes rávetni egy pillantást azért, de a városba bemenni csalódás, konkrétan gyorsfagyasztott pizzát sütnek a balatoni büfé színvonalú éttermekben, ha nem látom nem hiszem el
daxlisgyuszi
daxlisgyuszi vasárnap, 10:18
Jó híreket kaptunk reggeli közben Siena-ból. Nyitva van egy nevezetesség, amit régóta szerettünk volna már felkeresni...(mille grazie, signor Draghi!)...:)... Grosseto környékén portyázunk éppen, ti el sem tudjátok talán képzelni, hogy milyen csodálatos májusban a Maremma... tízezer marsi vendégéjszakáért sem cserélnék el egyetlen órát itt...:))... na ciao nektek, most irány Siena!... ne veszekedjetek túl sokat, inkább gyönyörködjetek Isten teremtett világában! 
badsector1
badsector1 vasárnap, 09:35
Előzmény: #6438  daxlisgyuszi
itt vagy te helyeselni.
daxlisgyuszi
daxlisgyuszi vasárnap, 08:59
Előzmény: #6437  badsector1
bekre_pal mikor jön helyeselni?...:)
badsector1
badsector1 vasárnap, 08:54
Előzmény: #6418  sotime
tehát az utalgatásaid (hülyeségeid) fejlődési lépései:

1. "Alapvetően három nézőpont létezhet,az egyik az ember külső környezetét vizsgálja,a másik magát az embert a harmadik a kettőt együtt,ez utóbbi értelemszerűen a legobjektívebb nézőpont."

2."Na látod rátapintottál a lényegre,azok a törvényszerűségek amik a fizikai világban jelen vannak az emberi testben is jelen vannak,csak meg kell találni,hogy mit mivel kell behelyettesíteni."szubjektív lehet :)"

3."És,hogyan igazolod kísérlettel,hogy közben kicsempészed belőle az embert :)"

4."az írásaid alapján,ha jól sejtem a tudományt csak szereted de nem műveled :))" ez most személyeskedés volt részedről, de a lelki visszafejlődésed jól mutataja.
Jól értem, hogy az 1-es ponttal arra utaltál, amiben a 2-es pontban utalsz, hogy például embernek ugyanúgy mérhető az ellenállása mint bármilyen más anyagnak, gyuszi téged félreértett mivel ő azt vette ki az utalásaidból, hogy az ember úgy kerül a képbe, hogy ő végzi a kísérletet.
daxlisgyuszi
daxlisgyuszi vasárnap, 08:47
Előzmény: #6434  sasa44
Nem tud(hat)om, mi elől menekülsz rendszeresen személyeskedésbe... max. sejthetem, de az meg ugye "szubjektív".

)
sasa44 vasárnap, 08:43
Előzmény: #6430  sasa44
"Szóval azt nem tudod tagadni, hogy vannak emberek által készített űreszközök a föld körül repdesve?" Erre vajon miért nem reagáltál? Csak erre:  "Nem ezt vártam tőled...." És én személyeskedek.....
sasa44 vasárnap, 08:33
Előzmény: #6433  daxlisgyuszi
Nem vagyok én olyan rossz ember, csak leütöm a magas labdákat, amiket adsz nekem. Ha nem kötözködnél, én sem tenném. Lásd alább Sankának adott válaszaid....És mitől is "menekülök", ha szabad kérdeznem?
daxlisgyuszi
daxlisgyuszi vasárnap, 08:26
Előzmény: #6432  sasa44
Hamar sikerült személyeskedésbe menekülnöd. Azt vártam, hogy tovább bírod, de sajnos úgy tűnik, ezúttal is hiába vártam tőled többet.
sasa44 vasárnap, 08:21
Előzmény: #6431  daxlisgyuszi
Egyáltalán nem csalódtam. Tisztában vagyok azzal, hogy milyen korlátozottak a képességeid. Csak nem ezt vártam! / sajnálom, hogy nem tudsz  különbséget tenni a "csalódtam" és "nem ezt vártam" kifejezések között.
daxlisgyuszi
daxlisgyuszi vasárnap, 08:14
Előzmény: #6430  sasa44
Sajnálom, ha csalódtál bennem.
sasa44 vasárnap, 08:05
Előzmény: #6429  daxlisgyuszi
Szóval azt nem tudod tagadni, hogy vannak emberek által készített űreszközök a föld körül repdesve? Nem ezt vártam tőled....
daxlisgyuszi
daxlisgyuszi vasárnap, 08:00
Előzmény: #6426  sasa44
Akadnak olyan űrügynökségek és magáncégek is, akik már képesek eszközöket pályára állítani a Föld körül... nem kell ezen meglepődnöd, az ember szeret játszadozni.
sanka vasárnap, 07:59
Előzmény: #6427  daxlisgyuszi
Többet vártam tőled, de nem baj tudomásul vettem:))
daxlisgyuszi
daxlisgyuszi vasárnap, 07:55
Előzmény: #6425  sanka
itt kérdezni akartál valamit vagy csak összevissza filózgattál?
sasa44 vasárnap, 07:53
Előzmény: #6424  daxlisgyuszi
Akkor esetleg fecsérelnél pár szót a műholdakra is azzal kapcsolatban, hogy mire képes a "mai űrtechnika"?
sanka vasárnap, 07:51
Előzmény: #6424  daxlisgyuszi
Jót tereltél megint:)), tegyük hozzá, hogy a kínai űrtechnikáról van szó, sajnos a hosszú menet eddig tartott, ami nem túl meggyőző a jövőre nézve, hiszen a Marsra is szeretnének eljutni, de ez már ugye szerinted nem lehetséges mivel az amcsik is csak laborban kísérletezgetnek:))
daxlisgyuszi
daxlisgyuszi vasárnap, 07:41
Előzmény: #6423  sanka
Te azt hitted, hogy laborkísérlet volt?... hát sajnos ismét tévedtél...:)... valójában ennyire képes 50 évvel az úgynevezett "holdraszállás" után az úgynevezett "mai űrtechnika"... 

)
sanka vasárnap, 07:17
Előzmény: #6416  daxlisgyuszi
Szerencsére nem csapott agyon senkit, viszont megint egy bizonyíték, hogy nem földi labor kísérlet volt.
PusztaPutyin
PusztaPutyin szombat, 23:57
Előzmény: #6421  sotime
Az a helyzet hogy jó nyomon vagyok, innen minden kommented térkép kiegészítés a számomra. Nem volt szokásom, de tanulni kell a profiktól. Folytasd kérlek.
sotime szombat, 23:51
Előzmény: #6420  PusztaPutyin
Már megint ez a hárítás,tiszta Badsector, pedig róla biztosan tudom,hogy nem a klónod :)

Topik gazda

aktív fórumozók

friss hírek További hírek