Topiknyitó: Portfolio 2017. 07. 12. 13:04

Rendkívüli bejelentést tesz Orbán Viktor  

Ugrás a cikkhez
Fél kettõkor a kormányülés szünetében bejelentést tesz Orbán Viktor miniszterelnök - olvasható a kormány honlapján. Egyelõre semmilyen részleteket nem árultak el arról, mi lesz a bejelentés témája. Az Országgyûlésben, a
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
elemes
elemes 2017. 07. 13. 09:52
Előzmény: #176  _Bekre_Pal_
#180
hogyhogy mit csinál...? :) link - Mi a foglalkozásod? Hol dolgozol? - Fizetett kommentelő vagyok. A Szeretet minisztériumban dolgozom. - Ez bejelentett munkahely? Mi a munkád és mennyit keresel? - Persze. Havi nettó 190.000 forintot kapok, mint kommunikációs munkatárs. Különböző neveken kell létrehoznom profilokat és facebookon, vagy blogger oldalakon képviselnem a kormányzati álláspontot. - Honnan tudod egy-egy kérdésben, hogy mi a kormányzati álláspont? - Hetente többször is kapunk un. message-boxot, ami a kormánypárt álláspontját mutatja egy-egy aktuális kérdésben. Havonta egyszer kell mennünk továbbképzésre. Ezeken a meetingeken azt is elmondják, ha nincs még kormánypárti álláspont valamilyen kérdésben, akkor a blogger által felvetett témát relativizálni kell. Esetleg elterelni a hozzászólók figyelmét úgy, hogy egy-egy szóba, vagy kifejezésbe kell belekötni. - Szereted ezt csinálni? Kielégít ez a munka? - Nem, nem szeretem, de még mindig jobb, mint gályázni egy munkahelyen nyolctól fél ötig. Tudok utazgatni, hiszen már a legtöbb helyen van wi-fi, így akár Balatonról, vagy a tengerpartról is tudom tenni a dolgomat. - Tudomásod szerint mi ezzel a cél? - Ma már minden fronton megy a politikai harc. Így pl. a kibertérben is. Az én és társaim megbízása arról szól, hogy egy átlag internet felhasználó, ha odatéved egy olyan oldalra, amelyik nem kormánybarát és esetleg bloggolni is lehet rajta, neadjisten szörfözik a face-n, akkor azt lássa, hogy a lakosság többsége támogatja a kormányt. Hiszen egy-egy kormánykritikus megjegyzésre rögtön egy tucat beírás jelenik meg, amelyik rávilágít a blogger ostobaságára. Másodlagos cél a bloggerek elbizonytalanítása. A legtöbb blogger hiú majom. Elolvassa a kommenteket. Ha szembesül azzal, hogy a hozzászólók nagy többsége elküldi őt melegebb éghajlatra, hamar feladja az írást. Persze hamarosan jön egy másik próbálkozó, de a mi munkánk az, hogy ezeket is amortizáljuk.
Vazsmegyei 2017. 07. 13. 09:50
Előzmény: #176  _Bekre_Pal_
#179
Gondoltam felébresztem azt a jónépet, amelyik csak arra vár, hogy valakibe belerúghasson! Megtörtént! Ébred a magyar!
elemes
elemes 2017. 07. 13. 09:49
Előzmény: #173  csendben
#178
90 millió...? ha TÉNYLEG alárt ilyen papírt orbán, akkor maximum azért, mert elnézte és milliárdot olvasott. vagy azt hitte, euró. ez az a nagyságrend, amiért mészároslőrincznek nem érdemes lehajolnia mert többet keres, ha közben csak szuszog.
Vazsmegyei 2017. 07. 13. 09:49
Előzmény: #170  ts3
#177
Úgy látom téged nem érdekelnek a tények! Gyártod a sajátjaidat, amivel kutya sem foglalkozna ha nem itt a fórumon tennéd!
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 07. 13. 09:48
Előzmény: #171  Vazsmegyei
#176
már bocsánat, nézegetem itt a hozzászólásaidat ma reggel egy ideje - te most tulajdonképpen mi a faszt csinálsz? ennek mi értelme?
Törölt felhasználó 2017. 07. 13. 09:47
Előzmény: #167  elemes
#175
Miért ragaszkodnak gyógyításhoz, ahol nincs gyógyszer? Miért ragaszkodnak mütéthez, ahol nem adottak az újraélesztés feltételei? Stb stb A betegszállítás egyetlen beteg állapotán sem segít, nyitott mellkas esetén különösen hosszan lehet sorolni a gondokat vele.
elemes
elemes 2017. 07. 13. 09:47
Előzmény: #166  Vazsmegyei
#174
vazsmegyei. másutt van a kérdés. ott, hogy ha jövőre orbán nyer, akkor már a nyáron megpattan félmillió fiatal, vagy megvárják a következő évet. ahogy én látom, az ismeretségi körben (gimnazistától 30-ig) nagyjából 20%, akit nem érdekel a politikai helyzet és itthon akar maradni. persze, ez torz mintavétel, mert csak budapest illetve pest megye. szabolcs megyéből biztosan kevesebben akarnak (vagy tudnak) megpattanni. a hozzád hasonló trollokkal pumpált virtuális közvélemény ezeket a dolgokat elrejt az ormánypártok megmondóemberei elől. pedig egyszer már nagyon csúnyán ráfaragtak a direkt kommunikációra. szóval, lehet orbán örökös uralkodó. de az alattvalóit már nem tudja egyben tartani. rossz helyre építette a vasfüggönyt.
csendben 2017. 07. 13. 09:47
Előzmény: #149  elemes
#173
Ezt nem vitatom!Ellenben a szociális ágazatban dolgozóknak sokat jelentett volna....
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 07. 13. 09:46
Előzmény: #141  elemes
#172
A 130 Mrd biztos nem végleges összeg. Leesik itt még egy-két csontváz a trambulinról...
Vazsmegyei 2017. 07. 13. 09:45
Előzmény: #168  Törölt felhasználó
#171
Várjad meg az újabb Etelközi honfoglalást, hogy rend legyen ebben a "birkáitokkal" neveletlen maradt országban!
ts3 2017. 07. 13. 09:44
Előzmény: #163  madxa
#170
"Most a CT hiány miatt halt meg vagy a betegségéből eredően?" Ez sokat ront a képen te v@dbarom.
Vazsmegyei 2017. 07. 13. 09:43
Előzmény: #158  ts3
#169
Ezt a baromságot remélem, hogy csak egyszer mondhattad el az életedben!
Törölt felhasználó 2017. 07. 13. 09:42
Előzmény: #165  Vazsmegyei
#168
Nem csak müszerek. Emberek, gyógyszerek, szolgáltatások. Pl van, ahol eü személyzet helyettesíti a takarítószemélyzetet. Mert mi megengedhetjük ezt is...
elemes
elemes 2017. 07. 13. 09:42
Előzmény: #161  Törölt felhasználó
#167
nekem KONKRÉTAN az a belső kérdésem, hogy mér ragaszkodnak a aműtéthez ott, ahol nincs a CT amire szükség van. és amint írtam, óhatatlanul felmerül, hogy ahol műtenek, ott a pénz. a műtéti norma is, de az nem annyira számít. főleg a borítékpénz. *** egyébként a kislány valószínűleg nem közvetlenül a szállítás miatt halt meg (ha jól értettem "rutinszerűen" utaztatnak műtét közben), bár egy határhelyzetben ez is tényező lehet
Vazsmegyei 2017. 07. 13. 09:42
Előzmény: #159  upgrayeddAKS
#166
Egyre rosszabb vagy! Nem fogod túlélni, ha az Orbán még 10 évig a demokráciád diktátora maradhat!
Vazsmegyei 2017. 07. 13. 09:40
Előzmény: #161  Törölt felhasználó
#165
Honnan kellene beszerezni azokat a hiányzó műszereket és kik "árulják", hogy nem kapnak a kórházak eleget?
Vazsmegyei 2017. 07. 13. 09:38
Előzmény: #160  penztaros_lorinc
#164
Vigyázz mert az a kifli már most többe kerül mint az összes Seuzo kincs! Számolj utána!
madxa 2017. 07. 13. 09:37
Előzmény: #158  ts3
#163
"Először is részvétem a családnak!" Keress már a hozzászólók között téged is beleértve hasonló tartalmat! A másik észrevételem pedig az, hogy ugyanezt művelték (média, ellenzék) a miskolci sajnálatos csecsemőhalálozásoknál is!Az utólagos vizsgálat pedig kiderítette, hogy a halálos esetek az 'élettel ellentétes születési rendellenességek' miatt következtek be! Részemről befejeztem.
Vazsmegyei 2017. 07. 13. 09:36
Előzmény: #157  penztaros_lorinc
#162
Már mondtál is ilyent! Hülyeséggel, hülye ötletekkel nem lehet mint kezdeni! Ugye nem értesz a szóból?
Törölt felhasználó 2017. 07. 13. 09:32
Előzmény: #143  elemes
#161
2. Megfelelö müszerezettség? Ma, a kormány saját maga által felállított minimumfeltételeknek egyetlen kórház sem felel meg. Müszerezettség és/vagy személyi feltételek. Definíció szerint a minimumfeltételek az a minimum, ami a még biztonságos betegellátáshoz szükséges. Ez ma nem kivételes, hanem általános.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek