Topiknyitó: Portfolio 2017. 07. 12. 13:04

Rendkívüli bejelentést tesz Orbán Viktor  

Ugrás a cikkhez
Fél kettõkor a kormányülés szünetében bejelentést tesz Orbán Viktor miniszterelnök - olvasható a kormány honlapján. Egyelõre semmilyen részleteket nem árultak el arról, mi lesz a bejelentés témája. Az Országgyûlésben, a
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vazsmegyei 2017. 07. 13. 11:04
Előzmény: #198  Törölt felhasználó
#200
Nem tetszik a rendszer!? Tetszett volna ott lenni, amikor a magyarok törzsi gyűlésén amikor a "kisebbség" döntött!! Most nem lenne ilyen agyonismételt, frusztrált "ÉBRESZTŐ" ordítozásod!
elemes
elemes 2017. 07. 13. 11:01
Előzmény: #195  Vazsmegyei
#199
"amit egyetemen végzett arra a helyekre csak kihalás, politikai megfelelés, vagy származás!!! ( vedd ezt pozitívan) útján lehetett volna lehetősége! " ezt nevezetem én illiberális fostengernek :-) a két nagyobb gyerekem hasonlóképp látja, az egyik hasonlóképpen mint a tied, nem akarja végigjárni az értelmetlen hierarchiát. a másiknak a pénze megvan itthon, a szakmai fejlődése nincsen. a harmadik fog leggyorsabbban lépni, mihelyst csökken a pezsgés az ereiben.
Törölt felhasználó 2017. 07. 13. 10:57
Előzmény: #197  BudFox
#198
egy nemzeti kincs . mert mostmár elvileg az NEM megtérülés kérdése ébresztő
BudFox
BudFox 2017. 07. 13. 10:56
Előzmény: #192  BudFox
#197
eaz előző 7 darabot is elvitték országjárásra : " Több mint 30 ezren látták a Seuso-kincseket Székesfehérváron MTI2015.01.31. 19:28" RE : # megtérülés # mennyien kíváncsiak rá ?
Vazsmegyei 2017. 07. 13. 10:55
Előzmény: #190  csendben
#196
Aztán tudod-e pajtás, hogy neked miért ez a véleményed? Neked valószínű nincs "munkáltató", de úgy írsz, mint akinek lenne munkáltatója! Nem hiszem, hogy egyetlen ember vagy akinek ilyen a véleménye! Kontraszelektált véleményed van, aminek semmi alapja, csak a vizeslepedő! Húzzúk rá, aki neked nem tetszik, sőt az nem tetszik amit válaszol a sületlenségekre?!
Vazsmegyei 2017. 07. 13. 10:46
Előzmény: #191  elemes
#195
Nekem a kettő gyermekemből egy Nyugaton van! Nem ez a gondolat, amely irányítja a gondolkodásomat! Azért kellett elmennie, mert amit egyetemen végzett arra a helyekre csak kihalás, politikai megfelelés, vagy származás!!! ( vedd ezt pozitívan) útján lehetett volna lehetősége! Azt mondta megpróbálja ott a demokráciában! Megtalálta! Ott még nincsenek azok a helyek feltöltve a nagyszámú lakosság miatt! Politikailag sem volt nehéz! Egyáltalán nem az "illiberálisfostenger" miatt ment ki!
elemes
elemes 2017. 07. 13. 10:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#194
hát barátom, akkor te abba a kategóriába tartozol, aki nem érted, amit írtam :-) és valószínűleg nincs nyelvvizsgád.
hatosa 2017. 07. 13. 10:33
Törölt hozzászólás
#193
BudFox
BudFox 2017. 07. 13. 10:28
Előzmény: #116  penztaros_lorinc
#192
Szerintem Lord Northampton azért nem csinált belőle kiállítást mert Ő is tisztában volt vele hogy orgazdától vette, hamis Libanoni papírokkal... És ha kiállította volna akor saját hazájában, nemesi körökben minden hitelét elvesztette volna.. Inkább hagyta egy trezor mélyén pihenni...minél kevesebb angol nemes tud az ügyről az ismeretttségéből annál jobb... Eladni árverésen tehát nem tudta eladni, senki sem vállalta a rizikót. Viszont a pénz meg benne állt már 30 éve.. " Lord Northampton...ja tudom...Ő az aki lopott mükincsekkel akart seftelni...még gyilkosság is kötödik hozzá...meszire kerüljük el ezt az embert, inkább mással kötünk üzletet ha ingatlanról van szó...." ------------------ Emlékezzetek csak vissza...megszerezte attól a Libanoni neppertől Bécsből, hamis papírokkal..és rögtön New York -ba vitte eladni a SOthebys -hez, hogy sefteljen , nyerészkedjen rajta.
elemes
elemes 2017. 07. 13. 10:19
Előzmény: #182  Vazsmegyei
#191
Figyi. Nem tudom, hogy most nem értetted meg, amit írtam -- vagy megértetted és ez csak az ilyenkor kötelező sablonválasz. Azok a fiatalok, akik kvázi csomagolnak, azok nem a fórumtrollokat figyelik, hanem az állásajánlatokat. Azok a fiatalok, akik már voltak 1-3-6 hónapot egyetem (sőt: gimnázium) alatt németországban, ausztriában, franciaországban, azok tudják, hogy mi a különbség egy troll-ország és egy valódi liberális demokrácia között -- és a barátaik, osztálytársaik sokkala inkább RÁJUK, a tapasztalatokról beszámoló fiatalaokra hallgatnak, és nem a lokálra meg riposztra. Azok a fiatalok, akiknek van fejenként egy (mostanában már inkább két) nyelvvizsgájuk, nem fognak itthon maradni. Akinek nincsen, azok (jobb híján) maradnak, de értelemszerűen kisebb hozzáadott értéket termelnek majd, mint az elmenők. Azok a fiatalok, akik egyszer beleütköztek már az illiberális fostengerbe, nem is a jobb ajánlat, hanem a tisztább levegő miatt fognak megpattanni. Nekem három gyerekemből három nézeget nyugatra. Az egyik már volt kint kétszer egy-egy hónapot és marasztalják. a másikat csak hívják, de egyelőre elég jól keres itthon is. a harmadikat egyelőre lefoglalják a hormonai, de egyébként ő a legmobilisabb. Próbálom megértetni veled, hogy miről van szó -- hogy megérted-e, az most már nem rajtam múlik. Ez nem agyelszívás: ez agyelfújás.
csendben 2017. 07. 13. 10:18
Előzmény: #187  _Sigorszky
#190
A "munkája" ???Nagy bajban lehet a "munkáltatója",ha már csak ilyen színvonalú "munkára" tellik....
csendben 2017. 07. 13. 10:15
Előzmény: #176  _Bekre_Pal_
#189
Fizetett hírdető.
Vazsmegyei 2017. 07. 13. 10:15
Előzmény: #187  _Sigorszky
#188
Nem is lesz, mert akinek ez számít azért mondja, hogy legyen mit kifogásolnia, ha már értelmeset nem kíván hozzászólni.
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 07. 13. 10:12
Előzmény: #176  _Bekre_Pal_
#187
"Ma még nincs meg az elvárt leütés szám. " Nem is volt kérdéses a munkája mibenléte...
Törölt felhasználó 2017. 07. 13. 10:05
Előzmény: #183  elemes
#186
Puskás idejében még nem volt CT a kórházban. Csak nálunk még mindig nincs. Magyarországon kb soha, sehol nem marad el semmi, azért mert a feltételek nem (elég) biztonságosak. Így persze, nem is lesz nyomás változtatásra.
Vazsmegyei 2017. 07. 13. 10:03
Előzmény: #180  elemes
#185
Mondtam: egészséges szkepticizmussal! Feltételeztem, hogy az ilyen "árulókat" szívesen gyárt az INDEX nevű hírportál!
Vazsmegyei 2017. 07. 13. 10:01
Előzmény: #181  penztaros_lorinc
#184
Ja hát legyél a Mészáros helyett beszállító az összes kórházba, iskolába, önkormányzathoz, te lássad el az összes kimondhatatlan (reklám helye nem itt)"áruházat". Nem sajnállak a kevés haszon miatt!
elemes
elemes 2017. 07. 13. 09:57
Előzmény: #175  Törölt felhasználó
#183
"Miért ragaszkodnak gyógyításhoz, ahol nincs gyógyszer? " ilyen szívműtétnél elég ritka*, hogy instant életmentő beavatkozás miatt ott kell megkezdeni, ahol nincsen CT. főleg, hogy az ilyen szállítás (a riport szerint) előre megszervezett és szinte rutinszerű. tehát TUDATOSAN úgy kezdenek bele, hogy tudják nincs CT és fuvarozni kell majd a beteget. (nyilván nem arra gondolok, amikor az infarktusos betegbe katéterrel tolják be a sztentet, és nem tudok eléggé felnézni az orvosokra és asszisztensekre, akik ólomkötényben műtenek és még így is kapják a röntgen dózist naponta többször).
Vazsmegyei 2017. 07. 13. 09:56
Előzmény: #174  elemes
#182
Nincs már hova menniük a fiataljainknak, mert jövőre? már az idén megtelt Európa UNIOja! Ez a nép egyben van, de vannak itt olyanok, akik ezt nem szeretnék egyben tartani és gyártják a sok Ha, meg a MI LENNE, HA ELMÉLETEIKET!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 07. 13. 09:55
Előzmény: #164  Vazsmegyei
#181
Most, hogy mondod, kiszámoltam, hogy ha én csinálnám a kiflit, akkor mibe kerülne. Az alapanyag, munkaköltségig nem is volt olyan nagy a szám, de utána jött a haszon! Te, ha nem szólsz, akkor sose jöttem volna rá, hogy ennyibe is kerülhet egy kifli. Nem is értem, hogy mit csinálnak ezek a pékek. Hogyan lesznek ezek így milliárdosok? Mit tanultak ezek az elmúlt 7 évből? Hát nem figyelnek?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek