Topiknyitó: Portfolio 2017. 07. 12. 13:04

Rendkívüli bejelentést tesz Orbán Viktor  

Ugrás a cikkhez
Fél kettõkor a kormányülés szünetében bejelentést tesz Orbán Viktor miniszterelnök - olvasható a kormány honlapján. Egyelõre semmilyen részleteket nem árultak el arról, mi lesz a bejelentés témája. Az Országgyûlésben, a
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csendben 2017. 07. 13. 17:03
Előzmény: #255  BudFox
#260
Egyetlen oka volt a vételnek,az pedig nem más,mint hogy Viktor nevéhez kötődjön a "dicsőség". (hogy milyen áron: ki nem sz@rja le,nem ő fizeti!)Az összes többi csak mesebészéd és szerecsen mosdatás!
csendben 2017. 07. 13. 17:00
Előzmény: #256  salve
#259
Jókora káosz van a fejedben eü. ügyben!Ha egyszer szánnál rá egy kis időt,beszélgess eü. dolgozókkal erről a bérrendezés dologról.Hálapénz és kórházbezárás ügyben is meglehetősen hiányosak az információid...
Törölt felhasználó 2017. 07. 13. 16:42
Előzmény: #255  BudFox
#258
"mi meg lecsaptunk rá. ( piaci ár negyedéért és harmadáért )" Az a kikiáltási ár, amin 1 licitáló sem volt, nem a piaci ár. Ha jól emlékszem pont Te írtad, hogy most jogi úton is esélyünk lehetne.
Törölt felhasználó 2017. 07. 13. 16:37
Előzmény: #256  salve
#257
"nem gondoltam és nem is állítottam olyat, hogy elfogadnám az eügyben kialakult helyzetet!", pedig minden szavaddal mégis ezt sulykolod. Lelked rajta., . "egyik pártnak és kormánynak sem volt erre egy teljesen végiggondolt és jó, megvalósítható koncepciója" illetve aszondi, hogy "mszp, az Szdsz által javasolt "reformmal" ami a vizitdíjas népszsvazás után megbukott" - márpedig az tűnt az egyetlen igen végiggondolt átfogó reformnak a rendszerváltás óta ", , kicsit még csiszolgasd ezt a mentegetös dumádat, nyikorog itt-ott. "hálapénz pedig úgy tűnik kiirthatatlan jelenség," , . Igen, föleg, ha meg sem próbálod. Mert ugye, minek megpróbálni, úgyse, meg amúgy is... Egyszóval, jó neked ez így, ahogy van, ne beszélgessünk mellé.
salve 2017. 07. 13. 16:10
Előzmény: #249  Törölt felhasználó
#256
én nagyon is értettem, hogy az eügy-re értetted a béremelést. és ne adj nekem a fejembe oylat, amit nem gondoltam: nem gondoltam és nem is állítottam olyat, hogy elfogadnám az eügyben kialakult helyzetet! a tiipped pedig nagyon is téves, hogy miért nem lett megvalósítva! azért nem lett megvalósítva mert el kell ismerni: 1. egyik pártnak és kormánynak sem volt erre egy teljesen végiggondolt és jó, megvalósítható koncepciója arra, hogyan kellene megcsinálni az átfogó reformot, 2. az eslő pontból következik hogy csak tüneti, ad hoc jellegű toldozás-foldozásokat csináltak. 3. az első 2 pont bizonyítására idézném Havas Szófiát aki maga is orvos és az mszp eü. szakpolitikusa, aki kb. egy hete a Klubrádióban nagyjából ezt mondta: "igazából nem értett egyet soha szakmailag az mszp, az Szdsz által javasolt "reformmal" ami a vizitdíjas népszsvazás után megbukott" - márpedig az tűnt az egyetlen igen végiggondolt átfogó reformnak a rendszerváltás óta szóval ennyire tellett - mert valóban kukába való volt az a reform!; azt nem mondta ki de nem is cáfolta, hogy jelenleg sem létezik egy jobb reformkoncepció; elismerte hogy a fideszkormánynak "becsületére legyen mondva, próbálja és emelte is jelentősen az eü. béreket ahogy tudta, csak sajnos ez még minidg nem elég" zárógondolat tőlem: az eügy ma forráshiányos mert lenne jópár intézmény amit be kéne zárni - de ha azokat bezárják országszerte akkor hiába spórolódna meg pénz, képződne főleg vidéken sok munkanélküli akikkel szó szerint nem lehetne mit kezdeni, mehetnének közmunkára; a hálapénz pedig úgy tűnik kiirthatatlan jelenség, hiszen a Kádárrendszerben annyira beleivódott az emebrekbe mint reflex, egyszerűen nemt udsz vele mit kezdeni, hiába értünk egyet hogy ki kéne iktatni! azaz: én szeretném még mindig ha az ellenzéknek lenne eü. programja (is), csak az vele a baj, hogy nincsen neki! (csak szép szsvai és lózungjai vannak, amiket te itt idéztél..
BudFox
BudFox 2017. 07. 13. 15:35
Előzmény: #252  csendben
#255
hacsak vissza nem állítják a királyságot :-)) viccet félretéve...nyilván az ezt levezénylő csapat minden eshetőséget megtárgyalt és mindent számbavett...vagy az idő sürgette őket vagy más tényezők játszottak közre amit mi nem tudhatunk. És ezért gyorsan meg tudtak állapodni az eladóval...mi meg lecsaptunk rá. ( piaci ár negyedéért és harmadáért ) mintha OTP -t tudnál venni 2500 ,vagy 3000 -ért :)
Oszo 2017. 07. 13. 15:32
Előzmény: #250  Törölt felhasználó
#254
Az Ikea is jelentős béremelésben létesítette a dél-pesti ápolószemélyzetet!
csendben 2017. 07. 13. 15:25
Előzmény: #250  Törölt felhasználó
#253
A "béremelés" egyik módja,hogy a béren kívüli juttatásokat alapbéresítik....Többnyire ez történt! ( Nettó érték egy figyingel se let több,sőt! )
csendben 2017. 07. 13. 15:22
Előzmény: #251  BudFox
#252
"MAgyarország úgy volt vele "Arra azért fogyelj,hogy M.o. nem egyenlő O.V.vel!
BudFox
BudFox 2017. 07. 13. 15:14
Előzmény: #248  bigyula
#251
most szerintem még nem tisztázot hogy miért fizettünk a Lord -nak. fizettünk egy "őrzési" díjat, restaurálási díjat, méltányossági díjat, vagy netán tulajdonjogi díjat ? - magyarán megvettük ? ezt most még én sem tudom... Lehet MAgyarország úgy volt vele hogy most már kerül amibe kerül megveszik..csak legyen végre itthon míg más lecsap a kincsre és utána csak 3 -szoros áron tudtuk volna megszerezni.. még ennek utána kell olvasnom...mer tminden cikkből más jön le nekem.
Törölt felhasználó 2017. 07. 13. 15:07
Előzmény: #230  salve
#250
"a béremelés részben már megvalósult,", jó, valószínüleg félreérthettél. A béremelést az eü-ben gondoltam, nem úgy, hogy az Aldi fogja a béreivel itthon tartani a kiugrott növéreket.
Törölt felhasználó 2017. 07. 13. 15:04
Előzmény: #230  salve
#249
"de: miért nem lett megvalósítva ez a program már régen (kormányoktól függetlenül)?" , én nem tudom (tippem van). Te érvelsz amellett, hogy senki sem tenné máshogy, azaz implicite gond nélkül elfogadod, hogy levágnak, mint egy ökröt. Van még hozzád hasonló hozzáállásból minimum 2 millió. Ezzel meg is érkeztem, a tippemhez, hogy miért nem lett megvalósítva...
bigyula 2017. 07. 13. 14:58
Előzmény: #247  BudFox
#248
Azzal, hogy fizettünk, elismertük az angol jogát... Vagy, szerinted hűtlen kezelés/sikkasztás történt?
BudFox
BudFox 2017. 07. 13. 14:50
Előzmény: #226  csendben
#247
New York -i bíróság nem ítélte meg semelyik félnek sem a kincset...viszont MAgyarország azóta sem állt el tulajdoni jog követelésétől. NYilván eg ymostani per újra felvételkor már más lenne szituáció.
settevoltesette 2017. 07. 13. 14:47
Törölt hozzászólás
#246
settevoltesette 2017. 07. 13. 14:42
Törölt hozzászólás
#245
BudFox
BudFox 2017. 07. 13. 14:41
Előzmény: #221  Oszo
#244
De igen..az orgazdaság. Csakhogy : Akinél voltak 25 évig, ennél a lordnál az is orgazdától vette. Sőt az Orgazda is orgazdától vette.. hogy honnan lehet ezt tudni ? Ma már léteznek korszerü moder vizsgálatok és kiderül a tálakról és üstből vett mikroszkópikus talajnyomokból hogy Székesfehérvár környékéről származik. Mintát vettek a tálakról és olyan pollenek illetve a talaj anyagának összetételéből kiderült hogy valóban MAgyarországról számrazik a kincs. Tehát Magyarországot jogosan illeti a kincs. ( Ezt a tulajdonosok is elismerték most) 1990 -ben az akkori perben még nem ismerték el Lordék hogy MAgyarországé...csak fél órára engedték a kutatókat megvizsgálni, és akkor is csak egy rosszul megvilágított helyiségben..rossz körülmények között...akkor esélye nem volt a Magyar kormányak bebizonyítani hogy a mienk...most már más idők járnak ) Egyébként nagyon érdekel a téma...korábban már minden létező anyagot elolvastam a kincsről. még egy nagyon jó összeesküvés oldalon is vannak érdekes dolgok, olvassátok el : a lehető legjobb összefoglaló még régebbről : link
431145 2017. 07. 13. 14:40
Előzmény: törölt hozzászólás
#243
Tovább is van mondjad még !dobogjon a szívünk.
settevoltesette 2017. 07. 13. 14:39
Törölt hozzászólás
#242
settevoltesette 2017. 07. 13. 14:34
Törölt hozzászólás
#241

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek