Topiknyitó: Mumi 2024. 01. 09. 19:15

ŐSZINTÉN a DELTA részvényről  

Nyitnék egy új topikot, amiben A Delta részvényről beszélgethetnénk őszintén támogatást adva egymásnak ebben a nehéz időben. Várnék mindenkit akár a lufiból is, ide bárki őszintén leírhatja a véleményét, arról is ha megbánta h deltába fektetett és arról is, (ha valamikor a cég megemberelné magát befejezné a pofátlan csalást, átbaszást), hogy egy emelkedő szakaszba mi várható, mik az érzései, minden téren és tekintetben.
Egy szabály van a normális hangnem és trollokat sem szeretnék.
Én magam az emelkedésben vagyok érdekelt, ugyanakkor mindenkit arra kérek, akinek nincs deltája, hogy ezerszer gondolja meg h vesz-e, mert ez a papír a nyugalom megzavarására különösen alkalmas és 2019-től, amióta létezik a Delta gyakorlatilag 170-ről 40 alá, jelenleg 36.5-ig esett, 31 az alja, teteje 189 (A Delta az Estmédia révén került a tőzsdére, érdemes utána olvani pl itt: https://forum.portfolio.hu/topics/est-media-szekta/27296?oldal=4144
Ma éppen zöld, de ez sajnos a Delta életében felettébb ritka. Eddig rengeteg csalódást és fájdalmat hozott azoknak, akik bíztak bent, de reméljük h záros határidőn belül lesz ez másképp is. Hajrá Delta, Hajrá te híg fos! (Gpeti szavai, akit ismeretlenül is nagyon bírok örökzöld szavai az Opus topikból)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
oldrider 2024. 01. 10. 10:13
#20
Sziasztok!
Még az Econet időkből vagyok benne. Az Est média Balázzsal az élen nagy átverés volt. Sok kisbefektetőt kiraboltak. Furcsa volt, hogy a nulla Ft-ot érő, kiüresedett Est megvásárolja az info teches Deltát. Nyilván örültem, főleg mikor a tőzsdei árfolyam majdnemhogy tízszerezett rövid idő alatt. Aztán jött a 210-et ér kommunikáció a körítéssel. Nah én akkor hibáztam, hogy bízva ebben nem adtam el. Mások meg abban hibáztak, hogy pont akkor kezdték venni. Mai napig megvannak a részvényeim, sőt a tavalynyári 33Ft-ról történő felpattanáskor bővítettem. Akkor követtem el a második hibát. Most úgy látom, ez az Est- Delta mahináció azért történt, hogy a Delta tőzsdei cégként könnyen hozzájusson pályázati milliárdokhoz, amit el is lopnak azok az emberek akik ezt az aljasságot megtervezték, véghezvitték és működtetik. Mind eközben szórják az értéktelen wc papírjaikat egyre csökkenő áron a kisbefektetőkre. 
Mumi 2024. 01. 09. 22:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#19
ez személyeskedés, én tudom h mit csinálok, csináltam egy másik topikot, mert a szektában nem éreztem jól magam igazából soha, miért? Mert attól h valakinek van valamilyen papírja még nem kell vakon, szektásan hinnie benne, nem megengedve a negatívumok leírását v szépíteni a helyzetet. Ennyi történt illetve visszaolvasva a régi est topikot rájöttem h sajnos mára egyértelműen nekik lett igazuk, ezt megírtam a lufiban, ennyi történt, nem kell a dráma, sok sikereket neked.
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 01. 09. 22:21
Előzmény: #7  Hathor
#18
1,1ft volt az alja.
Devilio 2024. 01. 09. 22:14
Törölt hozzászólás
#17
Mumi 2024. 01. 09. 22:10
Előzmény: #15  Mumi
#16
a mai forgalom 2 milla sem volt......
Mumi 2024. 01. 09. 22:07
#15
az a baj, h olvasom appban is történnek a dolgok, opusban is biztos, nem követem most, itt meg semmi, ha esetleg történik is semmi hatása az árra.....
A szekta topikban azt vélelmezték h a beírásaimmal, az igazság leírásával ártok az árfolyamnak, árfolyam esést okozok, írd és mond magam alatt vágom a fát, a válaszom ami idevág, csak ezért hoztam fel:
Jaj ne már, hogy komolyan azt gondolod h az én beirasaim barmi negatívat jelentenek az árfolyamra, arra a minimalis forgalomra, bocs, de nagyon naiv vagy, ezt vagy elkezdik komolyan venni alapok, v milliárdokkal bíró valakik hatalmas forgalommal v soha az életbe 50ig se megy föl, ezt mezei forumos tőzsdés bottal se piszkálja, max 40ig. Az rajtunk nem segít, hogy vesz valaki ötezer darabot és véletlenül nem 36 hanem 36,5, itt 100-150ig nincs miről beszélni, árfolyamilag. Ugyanis nagyjából onnan esik, igazából 170 felett lenne miről beszelni újra, hogy átviszi e a 189et.....  
A lényeg: 
ezt vagy elkezdik komolyan venni alapok, v milliárdokkal bíró valakik hatalmas forgalommal v soha az életbe 50ig se megy föl, ezt mezei forumos tőzsdés bottal se piszkálja, max 40ig. Az rajtunk nem segít, hogy vesz valaki ötezer darabot és véletlenül nem 36 hanem 36,5, itt 100-150ig nincs miről beszélni, árfolyamilag. Ugyanis nagyjából onnan esik, igazából 170 felett lenne miről beszelni újra, hogy átviszi e a 189et.....
Más hogy látja ezt?
Mumi 2024. 01. 09. 21:21
Előzmény: törölt hozzászólás
#14
rájöttem, köszi
Mumi 2024. 01. 09. 21:21
Előzmény: #7  Hathor
#13
ja értelek, most csak a deltát vettem figyelembe a topikindítónál, 36-ot azért ér most is simán szerintem
kockaveto1 2024. 01. 09. 21:19
Törölt hozzászólás
#12
Mumi 2024. 01. 09. 21:08
Előzmény: #9  bobi74
#11
bízzunk, jó lenne ha ez a rengeteg részvény valakikhez kerülne, akik igazán valakik
Mumi 2024. 01. 09. 21:06
Előzmény: #5  ronaldinyo
#10
bobi74 2024. 01. 09. 21:06
Előzmény: #2  Mumi
#9
Miért van itt az árfolyam?
- évek óta nincs érdemi nyereség
- nincs benne sztori
- van viszont 383M db részvény
De bízzunk benne, hogy az első kettő változik... valamikor. 
Mumi 2024. 01. 09. 21:05
Előzmény: #7  Hathor
#8
neked v hogy érted?
Hathor
Hathor 2024. 01. 09. 20:53
#7
Őszintén:
1.5 is volt most annak 24szeresen kb
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 01. 09. 20:47
Előzmény: #5  ronaldinyo
#6
Amolyan állóvíz.
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 01. 09. 20:46
#5
Nehéz erről a cégről beszélni ,mert semmit sem tudunk róluk,egyszerűen érthetetlen ,mit csinálnak,dőlnek a szerződések ,hihetetlen milliárdokról,de árfolyamon sem látszik ,meg ugy egyébként is mintha  csak papíron létezne a cég ,nincs kommunikáció a részvényesekkel.Olyan mintha ,csak a papírokat rakosgatnák egyik asztalról a másikra.
Mumi 2024. 01. 09. 20:26
#4
Aztán várnám Sobadit pl mutassa meg újra h kell ezzel a fossal nyerni, mert nekünk nem megy, mesélje el, mutassa meg h neki annak idején, hogy sikerült, más egyéb siker és kudarc történeteket is várnék a deltával v elődjével kapcsolatban, lehetőleg igaz történeteket.
Mumi 2024. 01. 09. 19:19
#3
Mindjárt lehetne téma h ki mit vár kimozdulhat-e a delta ebből a forgalom nélküli, semmi 36.5 posványból, amiben jelenleg van miért és kb mikor?
Mumi 2024. 01. 09. 19:16
#2
Nyitnék egy új topikot, amiben A Delta részvényről beszélgethetnénk őszintén támogatást adva egymásnak ebben a nehéz időben. Várnék mindenkit akár a lufiból is, ide bárki őszintén leírhatja a véleményét, arról is ha megbánta h deltába fektetett és arról is, (ha valamikor a cég megemberelné magát befejezné a pofátlan csalást, átbaszást), hogy egy emelkedő szakaszba mi várható, mik az érzései, minden téren és tekintetben.
Egy szabály van a normális hangnem és trollokat sem szeretnék.
Én magam az emelkedésben vagyok érdekelt, ugyanakkor mindenkit arra kérek, akinek nincs deltája, hogy ezerszer gondolja meg h vesz-e, mert ez a papír a nyugalom megzavarására különösen alkalmas és 2019-től, amióta létezik a Delta gyakorlatilag 170-ről 40 alá, jelenleg 36.5-ig esett, 31 az alja, teteje 189 (A Delta az Estmédia révén került a tőzsdére, érdemes utána olvani pl itt: https://forum.portfolio.hu/topics/est-media-szekta/27296?oldal=4144
Ma éppen zöld, de ez sajnos a Delta életében felettébb ritka. Eddig rengeteg csalódást és fájdalmat hozott azoknak, akik bíztak bent, de reméljük h záros határidőn belül lesz ez másképp is. Hajrá Delta, Hajrá te híg fos! (Gpeti szavai, akit ismeretlenül is nagyon bírok örökzöld szavai az Opus topikból)

Topik gazda

Mumi
3 4 4

aktív fórumozók