Az AGORA-MBH Bankszékház projekthez fűzném hozzá ! Igazából nem is csak a 2 MILLIÁRD itt a lényeg hanem a folyamat. Az utolsó akvink !!!!!! Dolgozik az OTP-nek és feltételezem,hogy nagyban hozzájárult a mostani DELTA "melóhoz" is. A DELTA ennél fogva már DOLGOZIK a 2 legnagyobb Magyar Bank-nak is . Tehát az utolsó akvink komoly vétel volt . A tulaj VALAMIÉRT adott el a DELTA részére a cégéből. Igen, előnyös mindkét cégnek. Ettől függetlenül úgy gondolom,hogy tud már olyant a DELTA jövőjéről amit mi még nem, egyébként nem hinném,hogy adott volna el a cégéből bizonyos részt , a DELTA azt mondta,hogy részvénnyel is fizetett már ( DELTAkamat....... , stb, ) . Tehát egyre többen részt vesznek a DELTA építkezésében jövőjében ( alapok , előre építkezés ). Tudnak itt sokan a szép jövőről csak mi nem . Igaz várni mi is várhatunk velük. :-) A lényeg. ELŐRE dolgoznak,építkeznek. AZ ÁRFOLYAMBAN is megfog mutatkozni. Ezt mindannyian tudjuk csak mindenkinek más a vérmérséklete, tűrő képessége ! Ennyi. ui : Ennyi cégnek, másoknak ( Berki ) jó a DELTA akkor nekem is . Én is előre építkeztem, írtam is. :-) Ennyi.
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2017-11-01 08:03-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés