A TISZA munkásságát azért támogatták sokan ( céges vezetők is ), mert elegük lett a FIDESS tolvaj munkájából, Országunk kirablásából 16 év alatt !!!!! , lopásokból, bűnözéséből, gusztustalan pályázatokból , pénz visszaosztásokból . És ha már egyesek TISZÁZNAK itt, a DELTA aljas tőzsdére jövetele is a FIDESZ 16 éve alatt valósult meg, tőzsdére jövetele 28 MILLIÁRDOS HAZUGSÁGGAL és azóta az elmúlt 7 év undorító tevékenysége. Szóval nem kell itt TISZÁZNI , 9 hete van .........................
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2017-11-01 08:03-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés