MANOPI

Regisztráció: 2017-05-25 21:54:47

Hozzászólások száma: 5 625

Utolsó hozzászólás: 2026-06-19 13:05


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 5
Népszerűség: 4

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2017-11-01 08:03-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2017-11-17 17:50-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Szokásos
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-03-12 08:28-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-05-27 21:37-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-08-11 10:59-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Szemelyeskedes
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2021-09-04 12:54-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-06-08 17:40-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2023-06-18 15:06-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Rendezd az idegeidet, légy szíves.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-06-22 13:09-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Szedd össze magad egy kicsit, légy szíves.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-09-15 14:01-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
itt ne férgezz, légy szíves

utolsó 20 hozzászólás

Delta Nyrt péntek, 13:05
  A TISZA munkásságát azért támogatták sokan (  céges vezetők is ), mert elegük lett a FIDESS tolvaj munkájából, Országunk kirablásából 16 év alatt !!!!!  ,  lopásokból, bűnözéséből, gusztustalan pályázatokból , pénz visszaosztásokból .   És ha már egyesek TISZÁZNAK itt,   a DELTA aljas tőzsdére  jövetele is a FIDESZ 16 éve alatt valósult meg,  tőzsdére jövetele 28 MILLIÁRDOS HAZUGSÁGGAL és azóta az elmúlt 7 év undorító tevékenysége.    Szóval nem kell itt TISZÁZNI ,  9 hete van .........................
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 18. 10:49
  Téged biztos nem engedne előre Emese a buszon .                  Egyébként  elnézve : most már a hozzászólások mennyisége után kapod a fizetést nem a  "minőség "után ???    :-)   
Delta Nyrt 2026. 06. 18. 10:45
tudod, kedvelem a humorod.       Akkor erre utaltak amikor nyilatkozták a következő tevékenységi kört ?  :-)     Kiegészítik majd egymást ?   
Delta Nyrt 2026. 06. 18. 09:07
https://www.portfolio.hu/befektetes/20260618/orult-fordulat-a-tozsden-mesterseges-intelligenciaval-fog-foglalkozni-a-cipogyarto-844014 ;                                                                                                                                     Csak úgy érdekességből , senkit nem megbántva.  Látható:  még egy cipőgyártással foglalkozó cég is"meglovagolja" az Al adta lehetőségeket.  Érdekes,jó cikk.  Az utolsó mondatok,sorok tetszenek igazából.  A DELTA cégről inkább nem írok, majd csak megtudunk valamit. :-)
Delta Nyrt 2026. 06. 17. 20:58
  Hát,azt tudjuk,hogy "cinkelt " lapokkal játszanak irányunkba 2019 ,  a tőzsdére jövetelük óta.  ŐK már most is a pénzüknél vannak már akkor is ha csak a több mint 100 millió darab  részvényüket vesszük + a srv mennyiségük.    A  DELTA kamatozó részvények bebiztosítva az éves kamatokkal.   ITT egyenlőre a kisrészvényesek vannak oltári mínuszban köszönhetően a HAZUG tőzsdére jövetelükkel.     Nem olyan     gyökerek ezek mint sokan gondolják,  megvan az "eszük" csak hazajátszanak.  A tőzsdére jövetelt is megoldották,hogy nekik kifizetődő legyen.  Én ebbe kapaszkodok, mikor eljön az ideje lesz itt több száz forintos árfolyam ,  MEGOLDJÁK ahogy tették a tőzsdére jövetelkor is,hogy    nekik megfeleljen.  SENKI ne gondolja,hogy a mostani ..................  jöttek.  És tartom amit a srv írtam.  Majd ha átadják a dolgozóknak,utána lesz érdekes.    Az fog jól járni aki bírja addig gyomorral.                                                          Tehát a részemről nyugi van.                                                                                                                                               Nevetséges leírni DE úgy gondolom :  Az miatt vagyok nyugodt, hogy ennyire gusztustalanul viselkednek.  :-)  :-)   Majd megtudjuk a miértet.   Üdvözlöm innen is a csicska Diplomatát.  :-)                                                                                
Delta Nyrt 2026. 06. 12. 16:32
  Mert azért tegyük hozzá !   Ezt a jelenlegi mocskot (  mondjuk tart már néhány éve ),  a MUNKAVÁLLALÓIKKAL NEM TEHETIK MEG,mert akkor az Ország összes Informatikai munkavállalója részéről lenne csak igazán néhány  gondolat feléjük,irányukba .   Esetleg "pajzán" is.  :-)  :- )                               Ki akarna olyanoknak dolgozni akik a jutalmukkal nem nyereséghez juttatnák hozzá a munkavállalóikat , hanem esetleg még veszteséget szenvednének el,mert a részvény ára  ..............................    :-) 
Delta Nyrt 2026. 06. 12. 16:19
  Én szóvá teszem a mocskot is, DE inkább "erőltetem" a pozitív dolgokat.  Könnyebb várni azt amit várunk.  Szóval ha már srv akkor Mrp.  Eltudja bárki képzelni,hogy már évek óta beleteszik a pénzt a nagy semmire ? Igen,  gusztustalanul csinálják (  Egyszerre is megvehetnék, nem éveken keresztül) , de ők már csak ilyenek, így jöttek a tőzsdére is.  :-)                                                                                                                                                 DE :   Mondjuk adnak egy munkavállalónak 1 millió forint értékben  ( kb 1 havi fizetése, feltehetően 50 forintos áron vásároltat, vettek 40 forint alatt is )   .  Mindegy is,hogy 40 ft vagy 50 forinton vásárolt.             A lényeg , bárki is eltudja képzelni,hogy a munkavállaló 1 millió forint értékben kapott részvényt 1 millió forintért fogja eladni,mert csak arra lesz lehetősége ?    KIZÁRTNAK tartom.  Elképzelésem szerint ha én adnék vagy kapnék akkor is azt tartanám elfogadhatónak ha MINIMUM 5 millió forintot kapnék az 1 milliót érő ( jelenleg ) részvényekért.  A 4 millió forint sem nagy eredmény a mai világban.                                           ÉN erre számítok,mert már lassan évek óta minden az Mrp programról szól a mi "kedvenc" DELTA  nevű részvényünknél.              Ennyi pozitívum  szeretnék hozzájárulni a kisrészvényesek hétvégéjéhez egy ugyancsak megismételt fura,furcsa hát után !    
Delta Nyrt 2026. 06. 11. 12:20
  Még annyit és léptem.    Az interjukban sokszor hangsúlyozzák, hogy az egyik legnagyobb "értékük" a több ezer kisrészvényes.  És mindezt ők a mocsok játékukkal jutalmazzák meg a kisrészvényesek felé.                   Kezdték az tőzsdére jövetelkor a 210 forinttal és 28 milliárddal !   Most,hogy vizsgálatok-vizsgálatok hátán az Országban, NEM félnek,hogy ...............................                                                                                                      NEM a DELTA cégnek kívánom csak az érintett Bűnözőknek,mert bűnözők akik aláírták a 28 milliárdot és utána néhány hónappal bejelentették a 7,5 milliárdot.    És hát a közbeszerzésekről   (  + keretszerződések ) is írhatnék,de nem teszem .  VÁROM a JÓT, MEGTISZTULÁST, sunyiság abbamaradását .  Gondolom mindenkinek jó a "tisztaság " .    Másik tevékenységi kör  ?                                                                                         NEM mehetünk mindig egy irányba,  várom ,hogy nekik is már a fel legyen kifizetődőbb, lehetőség van ,lesz,bőven.  Engem nem rengettek meg, rosszabb  vagyok mint egy buldog.  :-)    Voltak időszakosan vesztes meccseim is ,de feladni soha nem adtam fel a ringbe sem.  ITT SEM FOGOM.                                        ui:  Pozitív dolgok.   Jócskán vásároltak alapok , Berki pozitív jövőképe, és a DELTA sok mindenre megszerezte a "jogosítványt " ( NATO , Zöld kötvények , ) stb.                                                                                 Szép napot !  Megyek , vár a polip, hátha egyszer "fájni" fog neki.  :-)  :-) 
Delta Nyrt 2026. 06. 11. 11:47
  Sajna tudnék írni negatív dolgokat,de inkább  a poziívat "erőltetem ".   A DELTA kész a NATO munkákra is, "jogosítványa " megvan hozzá.   A DELTA sok mindenre készen áll.   Kérdés,hogy ........................................           A srv vásárlásról annyit.  Tényleg abbahagyhatnák az ilyen nevetséges vásárlásokat  ( kb 50millió-60 millió forint érték )  amivel  lebarmolják ( előtte-közben ) az árfolyamot.  Volt mikor 42 forintnál kezdték a vásárlást és srv vásárlás közben levitték 36 forintig ott is vettek.   DÖNTSÉK el milyen mennyiséget akarnak és vegyék meg , NE évente egyszer jöjjön rájuk , NEM  milliárdokról van szó.  Őszintén,  a mai világban 50 millió forinttal teszik ezt egy TŐZSDEI céggel ?  SZÉGYEN  !!!!!     Vajon a náluk dolgozók is követik,hogy mit művelnek a saját cégükkel miközben srv vesznek MRP célzattal ?                                                                                                 Értem én,hogy van idejük, abból gondolom,hogy 7 év sem zavarja őket, DE :  MIÉRT VANNAK A TŐZSDÉN  ? Viccesen is írhatnám, a MRP miatt ??????????????                                                                                                               Vegyék már komolyan, van, lesz  itt lehetőség bőven a tőzsdén, EZÉRT JÖTTEK !!!!!!!!!!!!!!!!
Delta Nyrt 2026. 06. 10. 12:58
  Felfoghatatlan, értelmezhetetlen.  1 millió darab srv miatt ezt a mocskot csinálni, újra lehozni ide az árfolyamot.  Legyen mondjuk 60 MILLIÓ FORINT ,  a mai világban 60 millió forint !!!!  NEM a mi szégyenünk, a DELTA tulajoké.  MIKÉNT tekintenek így más cégek a DELTA cégre a tőzsdén , üzleti életben ???????   Így semmibe veszik    a cégbe pénzt tévő személyeket ( részvény vásárlás ) , miként bánnak ezek után  az üzletfeleikkel ???                                   Áááááááá, inkább teszem a dolgom, nyár van.   Ettől függetlenül a véleményem nem változott,  egyszer igazából beszopatják a kisrészvényeseket,de akkor FELFELÉ  !!!!!  Sokan-sokan feleslegesen vártak 7 évet, eladják idő előtt.    Igaz,idáig azok jártak jól akik menekültek innen, DE mindig nem megy semmi egy irányba.  
Delta Nyrt 2026. 06. 08. 12:36
  Hever vagy.  Szia.  :-)           Azért mint írtam, ma már nem teszek be többet.                                                                 Amit írtál, a DELTA-val kapcsolatban,  Bízom benne,hogy a MOSTANI tisztulás,megtisztulás a cégeknek is jót tesz.    Kiderült,hogy az informatikában is milyen túlárazások voltak és még is alig volt nyereség.           NEM a DELTA sara szerintem, lehet ,hogy a SÁP miatt.  NEM vádolok senkit, megteszik majd a hivatalos emberek.   A lényeg.  A DELTA is jobban fog szerintem működni.                                                                                  Elnézést a mostani több írásomért.  Inkább megyek oda........................    Nyár van.  :-)  Sziasztok. 
Delta Nyrt 2026. 06. 08. 12:13
Köszönöm,megpróbálom.    De ahogy idáig csináltam,mindig jó volt.   Megpróbálom most újra.                          És hozzáteszem, politika mentesen teszem fel,   mindentől függetlenül  BRUTÁL cikk.  És az Integritás hatóság  vezetőjétől  interjú.  
Delta Nyrt 2026. 06. 08. 12:01
Pepo !  Kérlek,most is ...............     Nem sikerült ezek szerint most sem, pedig brutál olvasmány, 60 ezer milliárd ellopott pénz 16 év alatt !!!!!!!!!!!    Sziasztok, elég a mai napra.  :-)
Delta Nyrt 2026. 06. 08. 11:56
  Még egy és ígérem, a mai napra abbahagyom.                                                                                                              https://www.portfolio.hu/unios-forrasok/20260608/kitalalt-az-allami-hivatal-vezetoje-60-ezer-milliard-forintot-lophattak-el-magyarorszagon-ket-miniszter-is-meguzente-hogy-alljon-le-841798                                          Még csak elolvasni is félelmetes.   Erről beszéltem éveken keresztül.  
Delta Nyrt 2026. 06. 08. 11:53
Elnézést. 
Delta Nyrt 2026. 06. 08. 11:48
https://www.portfolio.hu/befektetes/20260608/milliardokat-er-ha-jol-kommunikal-egy-ceg-rejtett-ero-mozgathatja-a-magyar-tozsdet-841892 ;                                                                                                                                Jó olvasmány a DELTA vezetőinek.      Számunkra azzal kezdhetnék,hogy ha már ide letették megint az árfolyamot a srv miatt akkor vegyék már meg.  Minden alkalommal csak a sunyiság megy.    Tetejében a kitaníttatott Diplomatát bízták meg a vétellel.     Egy jóérzésű ember ezen már csak mosolyog,  még csak bosszankodni sem érdemes ezen az újfent szánalmas produkción.  Legalább most nem az hazudták,hogy vehetnek esetleg több mint 90 millió darab srv-t.  :-)                                                                                                                               Szóval itt a "tanulmány "  a vezetők részére.  :-) 
Delta Nyrt 2026. 06. 06. 22:10
  Az AGORA-MBH Bankszékház projekthez  fűzném hozzá !   Igazából nem is csak a 2 MILLIÁRD itt a lényeg hanem a folyamat.    Az utolsó akvink !!!!!!   Dolgozik az OTP-nek és feltételezem,hogy nagyban hozzájárult a mostani DELTA "melóhoz" is.  A DELTA ennél fogva már DOLGOZIK a 2 legnagyobb Magyar Bank-nak is .           Tehát az utolsó akvink komoly vétel volt .  A tulaj VALAMIÉRT adott el a DELTA részére a cégéből.                Igen, előnyös mindkét cégnek.  Ettől függetlenül úgy gondolom,hogy tud már olyant a DELTA jövőjéről amit mi még nem, egyébként nem hinném,hogy adott volna el a cégéből bizonyos részt ,  a DELTA azt mondta,hogy részvénnyel is fizetett már (  DELTAkamat....... , stb, )  .  Tehát egyre többen részt vesznek a DELTA építkezésében jövőjében  ( alapok , előre építkezés ).    Tudnak itt sokan a szép jövőről csak mi nem .   Igaz várni mi is várhatunk velük.  :-)                                                                                                                                 A  lényeg.   ELŐRE   dolgoznak,építkeznek.    AZ ÁRFOLYAMBAN is megfog mutatkozni.  Ezt mindannyian tudjuk csak mindenkinek más a vérmérséklete, tűrő képessége !     Ennyi.                                                                            ui :  Ennyi cégnek, másoknak ( Berki ) jó a DELTA akkor nekem is .  Én is előre építkeztem, írtam is.  :-) Ennyi. 
Delta Nyrt 2026. 06. 03. 21:03
Rugózzunk a pozitív dolgokon .   Szomorkodtunk,hogy nem tettek be semmit a 7 év alatt a DELTA cégbe .   Most viszont örülhetünk,hogy ezáltal nem is vesznek vissza semmit.  :-)    Saját erőből néhány akvink van, de az a miénk.  :-)    Brutál izgalmas hónapok elé nézünk.    Remélhetőleg tényleg a + másik tevékenységi kör miatt lettünk GROUP !!!    Épülünk,szépülünk.  Pozitívan fog az is hatni az árfolyamra ha ( ők mondták, tartják ,meglesz a tervezett  )  az éves pozitív lesz .  Most nyár van, ha esetleg még nyáron "robbantunk"  akkor az  is érdekes lesz.  Miért is ne ?  A pangásban lehetne igazából kitűnni a szürkeségből.  Egyébként is szerintem a mostani nyár a " változás" szele miatt másként fog alakulni.                                                                                       Kívánjuk,akarjuk a jót, mindenkinek. 
Delta Nyrt 2026. 06. 03. 12:18
  Például Egyetemekre sok pénz lesz felhasználva.  Mint tudjuk idáig a DELTA szépen kivette a részét az EGYETEMEK digitalizációjának fejlesztésében.  Debrecen, Szeged, Dunaújváros, stb.  Kívánjuk a folytatást.  Okost az okosban .  :-)

friss hírek További hírek