Ezek meg sem közelitik! De hallgassátok csak ezerszer, ha nincs más teendőtök. Most hallottam először, nem is tudtam hogy ócskább szövegek is vannak a Majkáénál.
Valamelyik reggel az M1-re kapcsoltam, ahol az ezer éves migrációs híreket nyomatták, egy-két újdonsággal . Le a kalappal a fideszesek előtt, akik ezt naponta hallgatják!!! . Az agymosás tankönyvi példája . Sajnos csak Európáról adnak híreket, és kizárólag a bevándorlókról . Ezek szerint más probléma nincs is a világban 😀 . https://magyarjelen.hu/drasztikusan-emelkedett-az-emberolesek-szama-magyarorszagon/
Ami igaz az igaz! Ti még közelébe sem vagytok a hatalomnak, de már börtönbe zárnátok, kitelepítenétek, elzavarnátok a veletek egyet nem értőket. Felétek is ez a normalitás! Csak ti nem tudtok még egy lakatlan Grönlandot se elfoglalni. Hol vannak az érdekvédelmi szervezeitek?
És ezért szenvedned kell a "barátaidtól"!? Szerintem megéri! Igaz én nem o1gézem csak a "kolostormalacokkal" szoktam példálózni, nem is neked, csak aki alkalmas rá. Köszöntem az esélyt!
az se volt helyes! . egyrészt amiket említettem azok nagyobb horderejű dolgok, másrészt az nem mentesiti tramplit a demokrácia lebontásának kisérletében! az ügyészek kirugása lehet hogy a demokrácia lebontásának kezdeti lépései, (főleg hogy ezek az ügyészek szándékozták bíróság elé vinni tramplit, a 2021 jan6-i puccskisérlet miatt!) trumpli Münchausen báróként kihuzza magát a saját hajánál fogva a mocsárból! (a saját maga által hozott intézkedésekkel elkerüli a felelősségrevonást!) .
Ezt még 1x, 2x meg is érteném, de ezek hónapok, évek óta ezt a stílust tolják. Ezek semmi esélyt nem érdemelnek már meg. Régen eljátszották már azt az esélyt.
"Az ő hozzászólásai az alapzaj, más vélemények elsikkadnak benne, vagy egyáltalán nem is kerülnek be."
Erről írok folyamatosan, legutóbb pár napja. Ezek az elvtelen, közpénzen kitartott alakok a normális kommunikációt akadályozzák, ill. a fidesz dinszóságait próbálják megmagyarázni. Nem egyszer, hanem folyamatosan. Ugyanazt tolják mint a fidesz, próbálják a lényegről elterelni a figyelmet, abban bízva, hogy az emberek megunják, ill. hogy az általuk kreált zajban a fontos dolgo elvesszenek. Én átlépem az ilyenek hozzászólását, nem olvasom el, mert semmire nem tartom az ilyen embereket, de az elég zavaró, hogy miattuk normális kommunikációt nem lehet folytatni, mert itt sokan még reagálnak is az ilyenek propaganda agymenéseire, és így szinte használhatatlan ez a topik is. Ha nem tudnak normálisan kommunikálni (márpedig bebizonyították, hogy nem tudnak), már régen ki kellett volna rakni őket nemcsak a topikból, hanem az egész fórumról.
ORBÁN TAKARODJ !!!
- gazdasági barkácsolását
- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait
- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését
- gazdasági visszaesést
- korlátozott szólásszabadságát
- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését
- az ellenség nélküli szabadságharcát
- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait
- stb......
magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy
ORBÁN TAKARODJ!!!!!