Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bigyula szombat, 11:45
#145420
"Csipes Tamara kiakadt a kormány megkeresésére: „Amíg ezek a dolgok nincsenek rendbe téve, mit kampányoljak?"
.
https://24.hu/belfold/2024/09/27/csipes-tamara-kormany-instagram-kiakadas/
bigyula szombat, 11:42
#145419

Ez is mekkora "sikertörténet". Mert értenek hozzá...:
."A mindennapos testnevelés sikerszámai: mínusz 3000 diáksportoló, mínusz négy iskolai uszoda"
.
https://444.hu/2024/09/28/a-mindennapos-testneveles-sikerszamai-minusz-3000-diaksportolo-minusz-negy-iskolai-uszoda
SeldonKuper szombat, 11:34
Előzmény: #145382  user01
#145418
Na mi ebben a hazugság? Magyarázni lehet, de azokkal a szavakkal kellene, nem pedig belemagyarázni amit akarsz.
SeldonKuper szombat, 11:27
Előzmény: #145414  totoro
#145417
Csupa kérdés és felelet az meg nem jön! 
Talán igaz sem volt. Nem tudom.
Istvan78 szombat, 11:26
Előzmény: #145415  bronz
#145416
Ő ki is írta a homlokára, hogy az vagyok.
bronz szombat, 11:22
Előzmény: #145408  Istvan78
#145415
Miért?
A többi asztalnál ülő nem hazaáruló?
totoro
totoro szombat, 11:21
#145414
Na azért ez egy érdekes téma. Sehmet?:
"Számoljon be legyen szíves a magyar embereknek az Európa egyik legnagyobb gázkereskedő cégéhez, a svájci székhelyű MET Holdinghoz fűződő üzleti kapcsolatairól. Csak nem Svájcban és Szingapúrban van elásva az a bizonyos kutya, ami alapján megérthető az önök Oroszország-politikájában bekövetkezett 180 fokos fordulat? Ki az ön strómanja az orosz gázzal előszeretettel kereskedő cégben? Beszéljen már arról, hogy miként lettek magyar tulajdonosai egy olyan cégnek Svájcban, amelynek tavaly 24 milliárd euró, majd 10 ezer milliárd forint volt az árbevétele és több volt a nyeresége, mint a MOL-nak és az OTP-nek együtt? Lantos Csaba jelenlegi energetikai miniszter a MET korábbi vezetője milyen szerepet játszott a kapcsolattartásban? Mennyi került a profitból az ön családjának szingapúri számláira? Milyen háttéralkut kötött ön Putin orosz elnökkel? Van-e közös üzletük strómanokon keresztül?"
Istvan78 szombat, 11:20
Előzmény: #145409  Sehmet
#145413
Ha figyelted, Seldon állította maxról, hogy hazudik, ő csak visszakérdezett, hogy miben is?
Egyébként nem értem, miért nem tiltják ki ezt a trollt, csak kötekedik, egyetlen értelmes véleménye nem volt még, mondatai zavarosak, értelmetlenek, üresek. 
maxwax
maxwax szombat, 11:19
Előzmény: #145409  Sehmet
#145412
"Szerintem ilyent nem kellene kérni, mivel nem férne fel ide." 
Akkor tőled is várom, miben hazudtam, ha azt írtad, nem fér ide. 
Istvan78 szombat, 11:18
Előzmény: #145410  Sehmet
#145411
Őszinte és helytálló mondatok. Az utolsó kivételével.
Sehmet
Sehmet szombat, 11:14
Előzmény: #145408  Istvan78
#145410
Szerintem le fogják szedni a posztjáról, mert olyan nem maradhat, aki nem egyértelműen és pontosan fogalmaz. Egyébként megfigyeltem, nem ez volt neki az első ilyen megnyilvánulása, sokszor mondott "érdekeseket", olyant, amit az ellenzék le se ütött. Tudomásul kellene a Fidesznél is venni, hogy nem a lojalitás, az első számú vezető vélt vagy valós igényeinek teltétlen, sokszor túllihegett megfelelésnek kellene a prioritásnak lennie, hanem a "politikai hasznosságnak" a politikai kommunikációban, a tettekben pedig a szakértelemnek. Persze, mindezekben még így is veri az ellenzéket, közöttük az one man show-t! 
Sehmet
Sehmet szombat, 11:09
Előzmény: #145404  maxwax
#145409
Szerintem ilyent nem kellene kérni, mivel nem férne fel ide. Persze, ez csak a te hazugságfogalmad szerint minősül hazugságnak, és hogy mi a hazugság, azzal sokan nincsenek tisztában. A vélemény az soha nem lehet hazugság, mivel az valakinek a saját igazságként megélt belső meggyőződése. A hazugság szándékosan hamis vagy pontatlan állítás - azaz célzatos magatartás, amikor valaki tud valamilyen tényt, de éppen az azzal ellentéteset állítja - szintén tényként. A vélemény pedig - ahogyan már többször leírtam - a dolgok egyéni látásmódja, szubjektív és relatív közlés, amit a véleményalkotó saját igazságaként él meg, mert neki az a meggyőződése, hogy az a valóság, tehát nem szándékosan, más megtévesztése céljából ferdíti el azt. 
Istvan78 szombat, 11:07
Előzmény: #145405  user01
#145408
Ha ez az ember megmaradhat a posztján, az óriási szégyen az országnak. Egy hazaáruló lehet az ország stratégiáját jelentősen befolyásoló politikus. Már bocsánat, de ehhez képest Novák "hibája" eltörpül, pedig az se semmi.
Ez az ember ott ülhet Orbánnal egy asztalnál, Rogánnal és még pár emberrel és dönthet a legfontosabb kérdésekről? Egy hazaáruló? Egy ilyen emberben nulla nemzeti érzés sincs.
Egy ilyen ember csak akkor védené meg a szuverenitásunkat, ha Lichtenstein támadna meg bennünket, ha erősebb, akkor már nem?
Sehmet
Sehmet szombat, 10:58
Előzmény: #145210  ngergo1985
#145407
Ezek szerint te pedig a pubi vagy? Jó lenne, ha címkézés helyett érdeket, cáfolatokat írnál megfelelő vitakultúrával. Igaz, ilyent tőled nem lehet elvárni, ezért nincsenek illúzióim arra vonatkozóan, hogy megfelelő színvonalú vitát lehetne veled folytatni. Tudod, mit írt Csokonai Vitéz Mihály a Jövendölés az első oskoláról a Somogyban c. verse 2. versszakának 6.-7. sorában!
idegsüveges szombat, 10:58
#145406
Mit tippeltek, akad a beszűkült agyú Fidesz-táborban elég kritikus, hogy lemondassák OB-t vagy nem?
Igen +, Nem -
user01
user01 szombat, 10:54
#145405

Vajon hogyan is nézett volna ki 1956., ha Orbán Viktor és társai már akkor is éltek volna és az ő döntésük határozta volna azt meg? Nekik megfelel a szolgasors? Az ország szuverenitásának teljes elvétele?
 
Orbán Balázs: "Pont 56-ból kiindulva mi valószínűleg nem csináltuk volna azt, amit Zelenszkij elnök csinált 2,5 évvel ezelőtt, mert felelőtlenség, mert látszik, hogy belevitte egy háborús védekezésbe az országát, ennyi ember halt meg, ennyi területet vesztett, mondom még egyszer, az ő joguk, szuverén döntésük, megtehették, de ha minket megkérdeztek volna, akkor mi nem tanácsoltuk volna, azért, mert 56-ban az lett, ami lett."
maxwax
maxwax szombat, 10:53
Előzmény: #145398  SeldonKuper
#145404
Konkrétan idézd fel, mi a hazugságom! 
maxwax
maxwax szombat, 10:50
Előzmény: #145396  SeldonKuper
#145403
Értem, A te érved az, hogy nem azonos az én véleményemmel, de akkor mit is gondolok én? Írd már le, hpgy tudjam! 
Ugye tudod, hogy végképp komolytalanná váltál a mai írásaiddal? Lépj hátra, lépj ki a testedből és olvasd el, miket írtál. Én a helyedben elgondolkodnék, nagyon de nagyon és önkritikát gyakorolnék. Viszont hakellően bátor lennél, ami szerintem ne vagy, akkor megosztanaád velünk a véleményed, ami nem azonos azzaol, hogy leírod, nem osztod a véleményem mert én rosszul értelmezem a dolgokat. 
Bakker, csak kivárnám, hogy valami konkrétumot írsz, de erre semmi esélyem.
user01
user01 szombat, 10:49
Előzmény: #145397  SeldonKuper
#145402
Tudat alatt döntöttél, ezért választottad egy meleg színész által megformált meleg karakter nevét felhasználónévnek.
De miért tagadod meg Bese atyátokat? Mivel nem értesz egyet a mondanivalójából?
Sehmet
Sehmet szombat, 10:49
Előzmény: #145384  sztanil
#145401
Ezek szerinte te nem tartozol közéjük! :) Ez bumeráng-effektus volt!
.
„Évi 23-24 ezer fős szinten stabilizálódott a visszavándorlás mértéke az országot korábban elhagyó magyar állampolgárok körében az elmúlt hat év során, miközben a kivándorlás mértéke jókora változásokat mutat, és tavaly csúcsot döntött, ahogy arról már korábban beszámoltunk. A népmozgás egyenlege így a rekord ellenére sem lett kiemelkedően negatív. 
.

Számokban: az el- és visszavándorló magyar állampolgárok különbsége alapján tavaly 11 870 fős népességcsökkenést okozhatott a vándorlás, ami jócskán elmarad a kivándorlás tíz évvel ezelőtti csúcsidőszaka során tapasztalt húszezer fő körüli szinttől. Ugyanakkor eltűnt az a vándorlási többlet, ami a 2010-es és 2020-as évek fordulóján adódott.”  .
https://g7.hu/adat/20240712/sokan-koltoznek-vissza-magyarorszagra-egyre-idosebb-korban/    
.


„Az EU-ban élő magyar állampolgárok közül a legtöbben, 191 ezren Németországban éltek 2022. január 1-jén (2018 óta 190 ezer körül mozog a Németországban élő magyar állampolgárok száma). A második helyen, Ausztriában a 100 ezret közelítette a magyar állampolgárok száma 2022-ben, illetve Hollandiában volt még 10 ezer feletti a létszámuk (19 ezer). Az első két helyezett célország 2008-ban, az uniós csatlakozásunk után 4 évvel is Németország (60 ezer fő) és Ausztria (19 ezer fő) volt.”  
.
Nemcsak a magyarok vándorolnak más uniós tagállamba, hanem a 26 EU-s tagország állampolgárai közül többen élnek hazánkban. 2022-ben az Eurostat (2023) adatai szerint közel 20 ezer német állampolgár élt Magyarországon, őket a román állampolgárok követték (16,6 ezer fő), a szlovákok (16 ezer fő), illetve az osztrákok (4600 fő). Összesen közel 80 ezer európai uniós állampolgár élt Magyarországon 2022 elején.”
.
https://www.oeconomus.hu/irasok/a-munkaero-aramlas-20-eve-magyarorszagon-es-az-eu-ban/

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek