Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Bobby111 ma, 14:24
Előzmény: #142818  sityaki
#142820
Jelenlegi kínálatból csak rosszabb van náluk.
SeldonKuper ma, 14:22
Előzmény: #142816  Bobby111
#142819
Igen de én a holland meg a finn  és a mostani lengyelre asszociáltam.
sityaki ma, 14:20
Előzmény: #142799  Bobby111
#142818
Hogyhogy? Te úgy látod, hogy orbán és a fidesz alkalmas!?
SeldonKuper ma, 14:19
Előzmény: #142812  maxwax
#142817
Nem a te korod a fontos, hanem az Orbáné!
Még akkor is, ha netán olyan lesz, mint most a Biden! Ha ott lehet akkor itt is lehet!
Sajnos az idő felgyorsult!
Bobby111 ma, 14:11
Előzmény: #142807  SeldonKuper
#142816
Eleve értelmetlenség a %-okat nézni egy vegyes választási rendszerben. Ha az egyéni körzetek 80%-át behúzza, akkor bizony, akár 20%-os listás aránnyal ő lehetne a nyerő.
sityaki ma, 14:07
#142815
Azon csodálkozom váltig, hogy hogyan tudta a fidesz összeszedni az összes hitvány, nyomorult alakot az országból.
sztanil ma, 13:43
#142814

A tancikáknak még van 4 napjuk tüncikézni, aztán kuss a nevük.
A kéthónapos szabadságot viszont nem akarják ilyen hülyeségekre pocsékolni.
Egyébként is reggel hallottam a hírekben, hogy 13 millió darab ingyen tankönyvet osztanak ki, úgyhogy nem a zsemle kicsi...
ronaldinyo ma, 13:43
#142813
az emberek99% hiszneklucifer antikrisztusnak .meg is lesz a jutalmuk
maxwax
maxwax ma, 13:41
Előzmény: #142809  SeldonKuper
#142812
1. Látom, nem igazán vagy tisztában a korommal, mert akkor nem írtad volna, amit. 
2. Orbán nem fog még 12 évig maradni, esélye sincs arra! 70+-s vénember mint a "fiatal demokrata"" Szakadok a röhögéstől.
Lowrider ma, 13:29
Előzmény: #142807  SeldonKuper
#142811
Erre hozz egy példát, kérlek!
Lowrider ma, 13:28
Előzmény: #142803  maxwax
#142810
Plusz még össze is kell tákolni egy választási kölcségvetést.
SeldonKuper ma, 13:11
Előzmény: #142793  maxwax
#142809
Csak a telefonod maradjon! Az már nem a csóró ország!
SeldonKuper ma, 13:06
Előzmény: #142798  bigyula
#142808
A felperes, vagy alperes miatt?
SeldonKuper ma, 13:00
Előzmény: #142802  gazmber
#142807
Akkor lesztek majd meglepve, ha a Fidesz20 %-al is kormányon maradva irányít mint a jelenlegi Unióban divatos! A többiek meg tovább szívhatnak, uniós módon.
SeldonKuper ma, 12:56
Előzmény: #142804  maxwax
#142806
Ne add fel! Még 12 évet eltölthetsz itt a Portfolión.
Az is egy csoda lehet még, mert végig éltet a remény, hogy az Orbán sem örökéletű. 
SeldonKuper ma, 12:52
Előzmény: #142795  bigyula
#142805
Az is életszerűtlen akkor, ha bármelyik órán elő kellene venniük a telefonjukat.
Az iskola enélkül nem tudja, hogy mit szeretne tanítani! Gondolom a Blikk híroldalt szeretnék megajánlani a tanulóknak! Na ez a vicc helye!
maxwax
maxwax ma, 12:36
Előzmény: #142802  gazmber
#142804
A körzetünket is korábban átszabták. Szegeden vastagon nyert mindig az ellenzék, de pl. a mi körzetünk megkapta Ásotthalmot pl (Toroczkay volt itt sokáig polgármester) és az ún Homokhátságot, ahol mélyen orbánhívő szavazók élnek. 
Én nem adom fel, hinnem kell a csodában, hogy orbán és a ner eltakarodik legkésőbb 2026-ban! Ez nem maradhat így tovább!
maxwax
maxwax ma, 12:32
Előzmény: #142801  maxwax
#142803
Most is sz@r a helyzet az országban, eu-s pénzek orbánisztánba nem fogna érkezni, és bele sem merek gondolni, mi lesz jövő tavasszal, amikor kezdeni kell fizetni az állampapírok utáni kamatokat. 
Mekkora pofon volt az is, hogy orbán putyinhoz való viszonya miatt hiúsult meg a Talgo felvásárlása. 
Vasút. Reggel olvastam Vakmajom posztját, hogy a lengyelek mekkora fejlesztéseket hajtottak vasút terén. Én annyit tudok, amikor indultak az ic-k, akkor jobb állapotú kocsikkal - szőnyeg volt bennük pl. - rövidebb idő alatt jutottam fel Pestre Szegedről, mint manapság. Decembertől ic-vel annyi idő alatt jutok majd fel, mint kb 30 éve, közel 2.5 óra alatt. Egy sínpár van felénk, mert nem akaródzott fejleszteni, a meleget pedig rosszul türik ezek sínpárok. A késésekről nem beszélek, sem a forróságról a kocsikban nyáron, mert klíma valójában nincs. Es közben olvasom, hogy a Budapest- Belgrád közötti vonatok Szerbiában mennyivel is fognak menni. 
gazmber ma, 12:28
Előzmény: #142793  maxwax
#142802
a választási rendszer úgy van kialakítva, hogy erre alig van esély, ha lenne vmi veszély...rögtön kitalálnak vmit...a körzeteket is úgy rajzolják, hogy egy 'ellenzéki' városhoz pl.hozzá csapják a környék ellenzékinek vélt  részeit és lehet ~200e választó szavazhat meg egy ellenzékit...amíg egy fülkés körzetben ehhez elég ~80e választó is--- most meg kitalálják még ezt is...aljas egy társaság, "izé + egy g@@i' -mondta simicska (is)...az MP-t meg 26-ig egész biztos lecsukják (v. kiesik egy ablakon?)... ahogy a pityuni rendszerekben szokás...(?) szvsz    
maxwax
maxwax ma, 12:11
Előzmény: #142799  Bobby111
#142801
Pillanatnyilag egyetlen ember esélyes, Magyar Péter.  Mögötte állnak annyian, hogy reményt ad a változásra. Persze, én sem értek egyet mindenben egyet vele, nekem kicsit jobban jobboldali, mint szeretném, de kompromisszumot kell hoznom, amikor választani fogok. (Júniusban már Magyar Péterékre szavaztam.) 
bigyula ma, 12:08
Előzmény: #142799  Bobby111
#142800
"Az "ettől bárki jobb" nem válasz"
.
De, válasz. Ez egy fideszes álkérdés, álprobléma felvetés/terelés (csak Viktor és a fityesz alkalmas bármire is ebben az országban, mindenki más alkalmatlan, hülye).
.
1990-ben ki volt alkalmas egy kormányalakításra? Kinek  volt múltja/tapasztalata a kormányzáshoz? SENKINEK! És még sem omlott össze az ország, mert voltak alkalmas, megválasztott emberek.
Bobby111 ma, 12:04
Előzmény: #142793  maxwax
#142799

És ki lenne helyette?
Az "ettől bárki jobb" nem válasz. :D
bigyula ma, 12:02
#142798

Itt is húzzák az időt, nehogy ki kelljen mondani, hogy a tankerület - az állam - törvénytelenül járt el:
.
"Újra elhalasztotta a bíróság a kirúgott kölcseys tanárok perét
.
Ítélethozatal helyett új bíró fog eljárni az ügyben."
.
https://nepszava.hu/3248106_kolcsey-ferenc-gimnazium-tanar-per-birosag-halasztas
bigyula ma, 11:56
Előzmény: #142796  maxwax
#142797
Semmi más céljuk nincs, csak a provokatív terelés, hogy ne a valós problémák foglalkoztassák az embereket. Pont erre jó Magyar Péter - meg az elmúlt pár napban Vitézy -, hogy ne hagyja terelni a témát.
maxwax
maxwax ma, 11:51
Előzmény: #142795  bigyula
#142796
A diákoknak és szüleiknek kellene kiállniuk az igazgató mellett. A tanárok pedig az óra elején döntsék el, hogy kell-e az az órához vagy sem, kitegyék-e az asztalra vagy sem. Ilyen egyszerű.
Fogalmam sincs mi volt az ok és mi a célja orbánéknak ezzel a jogszabállyal. Talán ez is csak a figyelem más irányba fordítása valami eget verő disznóságról. Jövő héten pedig orbán is évnyitót tart Kötcsén. Megtudhatjuk, miről mit kell(ene) hinnünk, gondolnunk, miközben a valóság nap mint nap jön velünk szembe. 
(Egyébként orbán nevét szándékosan írom kicsivel.)
bigyula ma, 11:28
Előzmény: #142793  maxwax
#142795

Nem cél a nevelés, oktatás. Még a végén gondolkodnának a leendő választók:
. „iskolánk pedagógiai célja a digitális kultúra helyes használatára való nevelés, nem pedig a tiltás. Bármelyik órán sor kerülhet az eszközök alkalmazására, így életszerűtlen lenne az állandó beadás-kivétel.”
qpec ma, 11:23
Előzmény: #142786  Lowrider
#142794
A természettel beszélt esetleg Marci "bátyó"? Ugyanis az árak nem maguktól mozognak ,menjen ki a Lehelre és csodálkozzon el!
Tanulmányozza az időképet
maxwax
maxwax ma, 11:10
#142793
Alig érek rá írni, de most megteszem, mert totálisan elegem van orbánékból!
1. Telefonok leadása az iskolában. Fogalmam sincs mia cél, de nem is akarok az ő fejükkel gondolkozni. Olvastam a Madách Gimnázium nem akarja elvenni a diákoktól, erre Pintér ma felmentette az igazgatót. 
2. Nagy Márton utóbbi néhány hétben tett nyilatkozatai. Nos, a 31,5 %-os áfa nem ösztönzi az embereket vásárlásra. Meg egyébként is, miből is? Ma a cukor-liszt-tej árának kiskereskedelmi árának emelkedése miatt a GVH-t ráküldte a kereskedőkre. Mi van??? 
3. A magyar állam képtelen ellátni a közfeladatait, minden romokban. Nem kezdem el sorolni a listám elemeit, mert mindannyian tudjk betéve.
4. Utalom, hogy elcsórósodott az ország. Attól pedig végképp rosszul vagyok, hogy még mindig vannak "orbánhivők". 
5. Amikor Magyar Péter említette, hogy parlamenti helyeket lehetne megszavazni határontúliaknak, úgy hittem, ez nem lehet igaz. Sajnos azóta kiderült, igaz, valóban tervezi a fidesz. 
Ez csak néhány apróság, de igazából nagyon de nagyon szeretném, ha azonnal eltakarodna ez a kártékony banda Orbánnal az élen!
Lowrider ma, 10:47
Előzmény: #142787  SeldonKuper
#142792
OV -tól tudjuk, hogy a kommunizmussal nincs baj, csak azokkal akik csinálták. Ha ő csinálja, akkor mehet.
Lowrider ma, 10:46
Előzmény: #142788  SeldonKuper
#142791
Talán a forrás (Simonka György, ogy. képviselő FIDESZ), és amit mond, eggyel fontosabb, mint a csatorna, ahol megjelenik.
Peterbond ma, 10:34
Előzmény: #142783  kjanek
#142790
"Amit meg nem tudok megváltoztatni, azzal nem foglalkoztam. Hol érdekel engem az, hogy mekkora birtokot épít a Lőrinc vagy a Viktor? Engem csak az érdekel, hogy én hogyan tudok boldogulni, és hogyan tudom elvégezni a rám bízott feladatokat. Hogy ide eljussanak a pénzek, és mi is tudjunk normális utakon járni."
.
Azert ez ugy egyben leirja az egesz magyar gondolkodast. Kicsiben es nagyban is. Es nem eleg hogy buszke is ra nem is latja be ennek a gondolkodasnak a negativ osszkepet. Mert igenis gond ha kilopnak 100 es 1000 milliardokat a kozosbol mert annyival kissebb lesz a penz amit fejlesztesre lehet forditani es anel tobbet kell harcolni majd masokkal ezekert a penzekert.
.
Amig az a fontos hogy a maradekbol nekem jusson valami es ne masnak es nem az hogy nagyobb legyen a kozos alap amit jobban oszthatunk el addig ez a rendszer beton stabil marad.
ronaldinyo ma, 10:30
#142789
nemzeti bünözésihivatal
SeldonKuper ma, 09:59
Előzmény: #142783  kjanek
#142788
Kár, hogy ezt a telex adta le! Már nem is olyan ütős!
SeldonKuper ma, 09:56
Előzmény: #142786  Lowrider
#142787
Na ezt is majd megoldja tok! Nem kell sem törvény sem igaz szó! A komcsizás meg szitokszó!
bronz ma, 09:13
Előzmény: #142781  geza77
#142785
Tapsolnak, de legalább nem a gyúúúcsány van.
Shortelek ma, 07:33
Előzmény: #142781  geza77
#142782
"14 év fideszes kormányzás eredménye ez, remélem az a 3 millió agyhalott, aki erre szavazott most is ütemesen tapsol hozzá." 
Biztos lehetsz benne, hogy igen.
geza77
geza77 ma, 07:26
#142781
"Vági Márton, Máltára dobbantott közgazdász friss írása a fejünkre omló magyar államról:
Mi az államcsőd a XXI. században?
Az, amikor az állam képtelen ellátni alapvető funkciókat, amikor nincs pénz arra, hogy üzemeljen a MÁV, amikor nincs pénz arra, hogy működjenek a kórházak, hogy legyen klíma a kórtermekben, amikor nincs pénz arra, hogy a tanárok rendes fizetést kapjanak, amikor alapvető beruházásokat kell leállítani, mert nincs rájuk forrás. Ez az államcsőd.
Téved, aki úgy képzeli el az államcsődöt a XXI. században, hogy minden összeomlik, dehogy, arról szó sincs, az állam végtelen mennyiségben tud pénzt nyomtatni, ha akar 5 millió forintos nyugdíjat is adhat mindenkinek, hiszen annyi pénzt nyomtat, amennyit akar, más kérdés, hogy az az 5 millió forint 500 forintot sem fog érni.
Senki se úgy képzelje el az államcsődöt, hogy nem lesz nyugdíj, meg a közszférában dolgozóknak az állam nem fog tudni fizetést adni.
Lesz nyugdíj, meg fizetés, csak éppen az infláció az értékének jelentős részét el fogja vinni, miközben arra már nem lesz pénz, hogy működjön a vasút, hogy ne omoljon össze az egészségügy, vagy hogy legyen forrás a pedagógusok inflációt meghaladó béremelésére.
Magyarországon államcsőd van, ezt a propaganda megpróbálhatja eltitkolni, de aki Magyarországon bármilyen állami szolgáltatást szeretne igénybe venni, legyen az vasút, legyen az egészségügy az tapasztalni fogja, hogy gyakorlatilag semmi sem működik.
14 év fideszes kormányzás eredménye ez, remélem az a 3 millió agyhalott, aki erre szavazott most is ütemesen tapsol hozzá." 
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1043792354416509&set=a.469533085175775

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek