qpec

Regisztráció: 2011-02-06 21:14:09

Hozzászólások száma: 2 255

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 08:16


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

231 515
2026. 04. 15. 22:34

utolsó 20 hozzászólás

OTP részvényesek ide! ma, 08:16
Régi szép idők! A hati forgalom visszaesés okát egyszerűen nem értem,ahogy a kötési díj emelését sem.A Random legjobb szolgáltató és ügyfélkezelő társaság volt,mióta tőzsdézek'/'92/.Nagy kár,hogy csak az ügyfélkört vették át,az elveit nem,de szerencsére akik az ügyfélszolgálatról átkerültek megtartották jó hozzáállásukat az ügyfelekhez.Respekt!
OTP részvényesek ide! ma, 06:56
Mint általában a kereskedés,alkupozíción nyugszik, a tőzsdei kereskedelem költség oldala is.Egyezkedni,alkudni itt is lehet,csak sajnos nem a kisbefektetők/kisbüfi/kategóriában.A szolgáltatások színvonala miatt ma a 0.2% is túlértékelt lenne.Persze ha a jutalék havi mértéke a milliós tételt érné el,gondolom a 0.35%-nál lehetne kedvezőbb értéket elérni.Alapvetően én költség-hozam kategóriában üzletelek.Ha a nyereség eléri a költség/jutalék 8x-s mennyiségét zárom a pozit.Éves mértékben ha a tőkére vetített kamatmennyiség meghaladja a 15%-t eredményesnek tekintem az évet.Szívesen adózok a NAV-nak 6-7 számjegyű összeget,+a TBSZ kezelhető.MINDENKI SAJÁT TETTEIÉRT felelős.Nem kell senkire rátolni a hibáinkat.Alkupozícióba kell kerülni és nem hőbörögni.Eredményes üzletelést mindenkinek!
ÉPDUFERR Nyrt. csütörtök, 11:52
Szép is lenne,de nem úgy néz ki a piac.Nyár van,közgyűlésig a fű sem nő.Milliós forgalom kellene,akkor kitörhetünk,pár százezer nem tétel,nem mozdítja el a piacot.A  6 Ft izgalmas szint.
HS!!!
ÉPDUFERR Nyrt. szombat, 15:45
 A CAST rv-t nézve a 10.sorban.0.5és 33 USD ár éves viszonylatban.12-7026-10.46-8.07 között mozgott ,napi56.7% emelkedést produkálva.A 300 millió és 2 milliárd dollár közötti piaci kapitalizáció a CAST-et a kis kapitalizációjú kategóriába sorolja.Na ez a nem semmi.ODAÁT ezért nem szaladgálnak a felügyelethez,hogy manipulálják az árfolyamot.A nagyságát bizonyítja,hogy a napi forgalma113millió USD volt.Egyedül nagyobb napi forgalmat csinált,mint a nemzeti BÉT összes papírja.Valahogy így tudom elképzelni a kereskedelmet.Sajnos ez csak a képzelet kategória marad hazai viszonylatban.Persze van mindíg a napi buliból kiemelhető rv.Az a piac nem mostanába született és nem kerülünk még a közelébe sem.
Amerika számomra továbbra is az álmok kategóriája marad,igaz '15 höz képest 6 számjegyű összeget hagytam a piacán,mert kapzsi voltam,és nem elégedtem meg egyszer egy 10x-es nyereséggel,helyette buktam egy jó nagyot.Kitartásom ennek ellenére 2051-ig előjegyzett.
HS!!!!
ÉPDUFERR Nyrt. szombat, 06:57
https://edition.cnn.com/markets
Az éves intervallumot érdemes mazsolázni.Ott kihez fordul aki a tetőn vásárolt,hogy manipulálták az árfolyamot?
HS!!!
4IG részvény 2026. 06. 02. 09:37
Az előző banda is alkalmazta és /ki/használta a tőzsde adta lehetőségeket.Nem kell irígynek lenni,ha maszekba valami jó alapkezelőn keresztül a mai vezető garnitúra is tőzsdézik.A baj,hogy a tömegek a 8000milliárd forintjukat még mindig a bankokba pihentetik lekötés nélkül,mert nem tart ott a pénügyi kultúrájuk,hogy haszonelvűen tekintsenek a tőkéjükre.Ha majd ez a tőke megmozdulakkor jön el a kánaán.
idöjárás topik 2026. 05. 31. 22:19
Sem a csíkhúzásnak,sem a kormányváltásnak nincs köze az időjáráshoz.A  fizika és a nagy számok törvénye uralkodik az egész bolygó időjárásán.Az emberiség annyi,mint baci DNS-én a mitokondrium.Mióta a FÖLD létezik,azóta az időjárás is.Az emberiség csak szenvedője a történetnek.Egy élet semmi a változások felfogásához.Távlatilag bármi lehet.SCI Fi.
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 05. 27. 16:12
Ha day trade ügyletre ngondolsz igazad van.Napi 20k nettó nyereségért én is szoktam csinálni.Van amikor nagyobb mozgás van,akkor szedem a fügét két oldalról is.Sajna manapság ez ritkábban megy .A csúcs '17-'18-ban volt.Akkor lehetettt kaszálni.
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 05. 27. 13:43
.Na innen kezd izgalmassá válni a mai befektetésem!.
Forgalom (HUF)9,814,808
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 05. 27. 13:41
A logikát nem kell keresni eme szent helyen.Akinek itt van befektetése és szüksége van a lére,egyszerűen eladjaaz árút és használja a pénzt.Tudom banálisan hangzik,de ha még nyeresége is van az üzleten az csak hab a tortán.Ha a 10 misis forgalmat támadjuk esés mellett,na akkor már lehet izzadni,hogy mi a búbánat van.Érdekelt vok,tudom miről hablatyolok.
HS!!!
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 05. 22. 08:07
Mielőtt bárki a másik torkának esik!Az online kereskedés megadta a lehetőséget,hogy a BRÓKER mellőzésével,azonnal realizáljuk SAJÁT elképzeléseinket a befektetést illetően.Legyen az spekulatív napi ,vagy hosszútávú öngondoskodó üzleti elhatározás.A döntést személyesen hozzuk és azonnal végrehajtható a megfelelő billentyű megnyomásával.A kezdeti /'90 -es évek/brókerei megszivattak néhényszor engem is,tudom miről csacsogok.Nem kell másokat ba&tatni,pláne más nyakába varni ,ha az elhatározás vagy döntés hibásnak bizonyul.Ez esetben is döntést kell hozni a módosításra,ami azonnal szintén végrehajtható.Biztatásul citálnám kedvenc mondókámat:Hat jó szolgám hírt hoz nékem,nem tévednek soha.A nevük:Mit,Mikor,Miért,Hol,Hogyan és Kicsoda! Döntés és elhatározás kérdésében ezekre kell hagyatkozni ,majd a meghozott végső elképzelést végrehajtani.
Persze mivel ez egyéni,sok szempont alapján befolyásolt és egyénileg meghozott DÖNTÉS,másra hivatkozni felesleges és nagy bunkóság! Mindenkinek sikeres spekulációt és nagy nyerőket.
A befolyásolható embereknek nem ez a megfelelő terep,vagy sok pénzük van,de ismeretük a pénzvilághoz hiányos.
HS!!!!
ÉPDUFERR Nyrt. 2026. 05. 20. 09:58
Ez nem egy Konzum,amit megmajmolt annak idején Lölö csapata,amikor rájöttek,hogy a tőzsde mire is alkalmas.Ez egy befektetésre alkalmas társaság,ahol semmi keresnivalója a hatalmas kilengéseknek.Step by step,csak módszeresen.Lesz még szőlő,lesz még lágy kenyér jó vastag mézzel kenve.Hová jutnánk,ha egyszer egy milliós piaci vétel beköszönne?
HS!!!!
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 05. 04. 22:19
Nehogy már a jövőben száraz kenyéren és vizen tengessék napjaikat és hideg lakásban rongyokkal takarózzanak.
A dominóeffektus kicsit korán indult be,de hamarosan felgyorsul.Nincs megállás,mint nagytudású ügyvédek már kifejtették a vádalku intézménye egy jól működő lehetőség.
Cinikusan azt is mondhatnám ezek után:Ki korán kel Aranyat/enyhébb elbírálást/ nyer.
Szép álmokat,folyt.köv.
Opus real. 2026. 05. 01. 08:38
Egy év múlva kiderül.Mit tudnak fakítani az "igazi" versenyhelyzetben.A többi mese.
ÉPDUFERR Nyrt. 2026. 04. 24. 09:57
Közgyüli előtti szívatós napjuk lesz a shortosoknak,vagy mi?
ÉPDUFERR Nyrt. 2026. 04. 24. 09:51
A 45 perces forgalmat és a db számokat elnézve nem lehet már 3-4-5 ft-n venni.vastagon nézem én is a nyitott mínuszokat,de nem tántoríthat meg az esés,mert megéltem már néhányat.Persze a felpattanások megvoltak,ami reményt ad.Lát valaki könyvet? 3Ft alatt mennyi a vevő?
ÉPDUFERR Nyrt. 2026. 04. 22. 16:54
Azokat tavaly realizáltam.Ma a duplájával várom a felmenetelt.A reményhal boldogan úszkál/megfullad.
ÉPDUFERR Nyrt. 2026. 04. 22. 16:12
Fuelcell Energy
OTTone 2026. 04. 02. 08:18
T ONE1892018.05.07302.0000257.002026.03.09246.57830.00-10 731.70Nyugdíj előtakarékossági számla
OTT ONE3012018.05.07302.0000409.002026.03.09246.57830.00-17 090.93Nyugdíj előtakarékossági számla
OTT ONE2 0002018.11.14233.00002 097.002026.03.09246.57830.0025 059.63Nyugdíj előtakarékossági számla
 Valaki tudja a megfejtést erre az elszámolásra?Hálás lennék egy magyarázatra.

friss hírek További hírek