Régi szép idők! A hati forgalom visszaesés okát egyszerűen nem értem,ahogy a kötési díj emelését sem.A Random legjobb szolgáltató és ügyfélkezelő társaság volt,mióta tőzsdézek'/'92/.Nagy kár,hogy csak az ügyfélkört vették át,az elveit nem,de szerencsére akik az ügyfélszolgálatról átkerültek megtartották jó hozzáállásukat az ügyfelekhez.Respekt!