Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
dexter 2024. 04. 17. 13:50
Előzmény: #133490  realmadrid
#133500

Persze, hogy nem vitatkozol tovább, mert nincsennek érveid és a tények mást mutatnak.
Linkelj már be 3 hozzászólásodat mondjuk az elmúlt fél éevből, ahol orbánt, vagy a fideszt bírálod valamiért.
dexter 2024. 04. 17. 13:45
#133499

Milyen nemzeti ez a kormány.
Támogatják a családokat, a gyerekeket, a magyar embereket, a környezetvédelmet, az ország jövőjét.
Ja, nem... orbánék inkább korea és kínai globalista multicégeket támogatnak.
 
https://www.youtube.com/watch?v=civvmOryvXk
euler 2024. 04. 17. 13:39
#133498
Nő az önkormányzatok, (értsd, közvetlenül az állampolgárok) kirablása. 
2023-ban 724 települési önkormányzatnak kellett összesen 237 milliárd forint szolidaritási hozzájárulást fizetnie, 
idén 848 önkormányzatnak  310,6 milliárd forintot.
Kiterjeszti a sarcot az Orbán-kormány, idén 124-gyel több önkormányzattól von el pénzt szolidaritási hozzájárulásként, saját kiadásait csökkenti vele
Törölt felhasználó 2024. 04. 17. 13:29
Előzmény: #133494  signal2
#133497

Elítélendő, amit a Fidesz csinált.
Várom 'a fideszes jogász' értékítéletét ebben az ügyben (is)!
Nincs kettős mérce! Ez tiszta erkölcsi és jogi helyzet!
euler 2024. 04. 17. 13:19
Előzmény: #133494  signal2
#133496
Kiváló az időzítés:
"Szeretettel várunk mindenkit a Békés megyei látogatásunk során az alábbi helyszíneken és időpontokban:
Április 17.
- Gyula 17:00 - Gyulai vár előtti Maróthy tér (beszéd és kötetlen beszélgetés)" - MP
________
________ 2024. 04. 17. 13:17
Előzmény: #133494  signal2
#133495
signal2
signal2 2024. 04. 17. 12:35
#133494
Újabb bizonyíték az aljadék fideszmaffia müködéséröl.
https://www.szeretlekmagyarorszag.hu/hirek/lehallgatasi-botrany-gyulan-ha-elarulod-a-fideszt-akkor-kockaztatod-a-munkahelyedet/
Utolsó, aljas, országromboló maffia.
bronz 2024. 04. 17. 12:01
#133493
Egyre többen tiltakoznak a református pedopüspök ellen az egyházon belül.
Hát, kedves reformátusok, akkor kellett volna felvenni a kesztyűt ellene, amikor a szavazàs volt, de 86% kiállt mellette.
Most már semmi nem mossa le a református egyházról, hogy egy pedofil kegyelmezőt védenek.
bronz 2024. 04. 17. 11:57
Előzmény: #133489  geza77
#133492
Pedofidesz a családok nagy barátja, jelen esetben az Orbán családé.
Nagy segítség ez a magyar családoknak.
szieszta 2024. 04. 17. 11:53
Előzmény: #133486  dexter
#133491

A mezőgazdasági fejlesztési támogatásoknál már ennyire sem figyeltek, ott egy tulaj csinált 3 kft-t és ő adta a versenytárgyalásra  a 3 árajánlatot. Még az sem tűnt fel senkinek, hogy még a székhely is ugyanarra  a címre volt bejegyezve.
Én pontosan ezért törölném el a támogatásokat, mert nem elég, hogy teljesen elferdíti a piaci versenyt, de a korrupció teljesen átszövi.
Ismerek egy gazdát, akinek sikerült annyira túlárazottan átnyomni a pályázatát, hogy az 50%-os támogatásból 110%-ot hozott ki. Ez azt jelenti, hogy nemhogy önrész kellett volna beletennie, de még 10%-os nyereséget ért el. Csak okosan kellett lepapírozni. És mennyi ilyen van!!! Főleg, mikor lölö már alapból túlárazott bizniszt nyer el, aztán a végén még azt is megtoldják. A minőségről meg ne is beszéljünk!
realmadrid 2024. 04. 17. 11:53
Előzmény: #133484  dexter
#133490

Van annak nyoma csak felületesen olvasol.
De ok legyen igazad , ezzel nem vitatkozok tovább.
Viszont amit én nem értek hogy van itt olyan aki szidja orbánt az euval szembeni meg az orosz politikája miatt de leírja hogy egyébként mi hazánk szavazó vagy van olyan aki orbántól nem tudja elfogadni az orosz propagandát de amikor MP nyomja az orosz propagandát (sőt még keményebben fogalmaz mint orbán) azt bezzeg elfogadják, megmagyarázzák mert MP a szent, a messiás.
 
geza77
geza77 2024. 04. 17. 11:49
#133489
Orvbán récsől és Tbrcz Petta legfőbb vej sárvári szállodája
Legkevesebb 4 nap tartózkodás 2688euró azaz 1millió 61ezer fo$rint és erre kaptak 2,5 milliárd közpénzt biztos azért tudnak ilyen olcsóan kínálni szobát azoknak akiktől a közpénz származik!
(Közel 30 milliárd forintos vissza nem térítendő állami támogatás, bő 133 milliárdnyi kormányzati „ajándékbefektetés”, majd’ 29 milliárd forint MFB-kölcsön és 151 milliárdnyi „baráti” hitel kellett ahhoz, hogy az Orbán Ráhel–Tiborcz István házaspár a szállodai és irodaházas szektor élére törjön még 2023as cikkből)
nem is kaptak összesen csak 343 milliárdot ha jól számolom és ebből csak 163 milliárd a nem visszatérítendő támogatás  azaz 163 000 000 000  ami ha nézünk egy átlag kia családi autót ami 10 millió akkor ebből adtunk nekik ajiba 16300 darabot. és ezért adja ilyen olcsón a szállást!!) 
https://melea.hu/foglalas-melea/
sityaki 2024. 04. 17. 11:36
Előzmény: #133481  Sehmet
#133488
Nem művészeti teljesítmények egyéni véleményezése volt a kérdés, hanem a hatósági-intézményi hozzáállás - ez talán minimális értő szinten is felfogható. Egyébként a jelek szerint Brüsszelben működik, méghozzá gyorsan.
bigyula 2024. 04. 17. 11:21
#133487
"Sára Botond főispán fizetés nélküli szabadságra megy a választás napjáig"
.
Ebből is látszik, hogy ez mennyire fontos poszt. Ha egy közhivatalnokot másfél hónapig lehet nélkülözni, akkor valószínűleg tovább is. Mondjuk örökre...
dexter 2024. 04. 17. 11:14
Előzmény: #133469  szieszta
#133486

Én a volt cégemnél az ajánlatadó oldalon voltam, én is ezt láttam.
Előre le volt zsírozva, hogy ki nyeri. Vagy mi nyertünk és akkor még 2 másik cég is adott ajánlatott magasabb áron, vagy nekünk kellett ajánlatott adni, és megmondták, hogy milyen áron.
Részben ezért is hagytam ott őket, mert ezt nekem nem vette be a gyomrom.
Az elején (2014 körül) még csak 1-1 ilyen projekt volt, 2018-ban már az összes közbeszes munkánk ilyen volt.
euler 2024. 04. 17. 11:11
Előzmény: #133476  Peterbond
#133485
"Orbán Viktor és a kommunista sleppje végül mégis elérte, hogy a legalja huligánokként kezeljék őket nyugaton és ebből számukra már nem látszik a kiút. Magyarországnak viszont most már elemi érdeke, hogy megszabaduljon ettől a pestistől, mielőtt minket is magukkal rántanak."
Ez a lényeg!
.
De ezt is jó értékelés:
"Mindenki azzal jön, hogy a belga bíróság engedélyezte a NatCon megtartását, TEHÁT a belga polgármester hülye volt, amikor betiltotta. Nos, ez a hozzáállás a magyar viszonyok között érthető, de valójában a jogállam teljes félreértéséről tanuskodik. 
Ugyanis itt van egy jogi, és egy politikai kérdés, és a kettőt nem szabad összekeverni. A jogi olvasat egyértelműen az, hogy az érvényes belga törvények megengedik, hogy valaki tartson ilyen konferenciát (vagy akár olyat, ahol a saria és a kalifátus európai bevezetése mellett kampányolnak), de ettől még egy polgármester dönthet úgy, hogy ezt az ő kerületében nem akarja. És a rendezvény szervezői megtámadhatják ezt a döntést a bíróságon, amely igazat adhat nekik.

Ettől még _politikai_ szempontból a polgármester nyerhet az ügyön, hiszen megmutatta a választóinak (feltételezve, hogy azok egyetértenek vele), hogy igenis határozottan kiáll az érdekeik mellett, aztán az már nem az ő hibája, ha a bíróság felülbírálja őt. Ugye axióma, hogy Orbánnak is minden disznóság csak kedvez, hiszen a választói szemében csak annál tökösebb csávó - nos, ez nem csak rá vonatkozik. 
Másrészt eléggé ciki a konferenciázóknak, hogy a világsajtó nagy nyilvánossága előtt mondták ki, hogy ők szélsőségesek, akiket nem látnak szívesen civilizált helyeken, csak muszájból megtűrik őket. És az egész dzsemboriból nagyjából ez fog megmaradni a köztudatban, nem pedig az, amit konkrétan mondani fognak." - Panamajack
dexter 2024. 04. 17. 11:05
Előzmény: #133463  Peterbond
#133484
realmadrid állandóan azzal takarózik, hogy ő bírálja orbánt, csak éppe ennek nincs nyoma. Legakábbis itt a fórumon.
Schmidt
Schmidt 2024. 04. 17. 10:16
Előzmény: #133481  Sehmet
#133483
Ki az a rodopei menyecske? Nem lattam a musort. Dolgoztam, utana meg bl-t néztem...
euler 2024. 04. 17. 10:07
Előzmény: #133481  Sehmet
#133482
Nézz a tükörbe!
Ott az eredmény, a saját kis "suttyóka" éned.
Sehmet
Sehmet 2024. 04. 17. 09:46
#133481

Annak felvetése eléggé suttyóka hozzáállás, hogy a művészálarc mögé bújtatott leninfiúkat bárhonnan kitiltják, ráadásul nem is igaz, ugyanis arról van szó, hogy folyamatosan már rendezvények helyére és időpontjában szeretnének besuttyanni. Ahogyan én látom saját és a környező nagy- és kisvárosokban, fellépnek mindenféle, művésznek nevezett ripacsok és önmagukat politikai influenszereknek nevező művészek, vagy talán úgy jobb, hogy önmagukat színészeknek nevező influenszerek.
.
Tényleg, tegnap láttam a rodopei menyecskét az ATV-ben - mert én, egyesekkel ellentétben - azt is megnézem. Rónai Egon kérdései közül nem válaszolt konkrétan egyre sem, csak általános süketelés ment. Nem szólt a Magyar Péter ellenzékre gyakorolt hatására gyakorolt kérdésről, az ellenzéki összefogásról, a közvélemény-kutatási adatokról - amelyekről az ellenzék nem igazán beszél különösen úgy, hogy a Fidesztől a bizonytalanokhoz távozó, és az ellenzéktől lemorzsolódók tükrében egy mostani választásnál a szavaztok aránya a 2022-es választásokhoz hasonló lenne, stb. Közben olyan kijelentéseket tett, amiket ott, helyben cáfolt Rónai Egon, amire kissé zavartan pislogott, stb. Nekik tényleg nagy segítség lesz Magyar Péter.
.
Látjátok az az eredmény, hogy lassan meggyőztök arról, hogy mégis kell Magyar Péter! :)

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek