Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
tokos. 2022. 04. 08. 18:52
Előzmény: #68859  LappangSouchong
#68860
Nem. Majd nézz videókat, hogy az ember milyen magatartás formákat követ. Bemegy, feláll mindenki, és feláll ő is. Lecserélik avtársaságot, az eredetiből már senki sincs, de még mindig felállnak, ha megszólal a csengő. 
LappangSouchong
LappangSouchong 2022. 04. 08. 18:47
Előzmény: #68858  tokos.
#68859
Nem szövetségnek?
tokos. 2022. 04. 08. 18:45
Előzmény: #68850  zintan
#68858
Na ezt hívják megfelelési kényszernek.
tokos. 2022. 04. 08. 18:43
Előzmény: #68849  Peterbond
#68857
Most én sem találom. 
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 18:22
#68855
Peterbond 2022. 04. 08. 18:17
#68853
In a televised statement Friday, Mykhailo Podolyak, one of Ukraine's peace negotiators and aide to President Volodymyr Zelenskyy, said the tone of peace talks had forever changed because of Bucha, RBC-Ukraine reported."Today, there is some change in the negotiating background, in connection with the events in the Kyiv region, not only Bucha – and this leaves a certain imprint," he said."This is not a question of the actual conduct of negotiations, but of the emotional background on which these negotiations are conducted. Ukrainian society is now much more negative about any negotiation concept that concerns the Russian Federation.""The Russian Federation in the world is increasingly not perceived as a civilized state that lives by the rules of civilization," he added.
.
https://www.businessinsider.com/ukrainian-peace-negotiator-says-mood-peace-talks-changed-bucha-russia-2022-4
ez hét órás hír. Jelenleg is zajlanak tárgyalások.
Peterbond 2022. 04. 08. 18:15
#68852
https://www.bbc.com/news/world-europe-60987350
.
Responding to a question from the BBC on whether it was still possible to talk peace with Russia, Mr Zelensky said: "Yes, because Ukraine must have peace. We are in Europe in the 21st Century. We will continue efforts diplomatically and militarily."
Peterbond 2022. 04. 08. 18:11
Előzmény: #68838  tokos.
#68851
Érdekes minket senki se baszogat mégis követelőzünk mindenkivel szemben. Annyira oda vagyunk a függetlenségünkkel. Mi biztos sokkal finomabban kérnénk segytéget ha épp égne Debrecen és Szeged. Á hova gondolok. minket meg se támadtak és már 2/3-al masírozunk a Fehérorosz úton.
.
Vicc hogy az egyik legarogánsabb külügyminiszter az EU-ban követeli ki a tiszteletet magának. Őszintén szólva Szíjgyártó jobban beszólt már a fél EU-nak a semmire miközben minekünk aztán semmitől se kellett tartani mint ukrajna valaha nekünk miközben megnézném hogyan nyilatkozgatna Orbán ha a szlovákok nem engednének át fegyvereket mert ők jóban vannak a románokkal és magyarország ezt fogadja el. Őket nagyon zavarja a hangnem ahogy Orbán beszél miközben ég a fél ország és Szolnokon százával fekszenek a civil halottak a román kegyetlenkedéstől. De Orbán tanulja meg hogy Románia mindig is lesz szóval nyelje le a békát köösön tűzszünetet adja fel a tiszántúl és mindenki nyugodjon meg és az olaj menjen vissza 90-re.
zintan
zintan 2022. 04. 08. 18:08
Előzmény: #68838  tokos.
#68850
Csehek , Lengyelek, szlovákok, azaz a VOLT visegrádi 4-ek kozül csak mi lógunk ki  a sorból. Ök küdtek harckocsikat, rpg-ket légvédelmi rakétákat, kézifegyvereket, stb De a Románok, Bulgárok se maradtak el a fegyver adakozásból. De szijj petike a mindenhez is értő miniszter még a druzsba rendjét se képes visszaadni. Osztogatja a diplomáciai mentességet az orosz kémbankosoknak, A lengyelekkel, csehekkel szlovénokkal sem volt képes kimenni Kievbe. Most ment ki Ursula és a szovák miniszterelnök. Biztos hogy ők bele akarnak keveredni a háborúba azért mentek ki :) Ja azért nem ment ki orbán mert be se engedték volna......De amit majd a háború után az ukránoktól fognak kapni a kárpátaljai magyarok az is a zorbán lelkén fog száradni. Na meg a választási győzelem estéjén , ahol megint ellenségként Brüsszelezett, és Zselenszkizett, az a gúnyos röhögés a pofájukon valami ocsmány undorító jelenet volt és ezt az egész európa láthatta. Putyinnal tartó hosszas beszélgetése, amin megerősítette a további együttmükődésükett, Ahhhh undorító egy álkeresztény bagázs ez. 
Elképzelem, ha Zelenszki helyében lenne, már február 25-én lelépett volna a csaldjával egyűtt, de azt talán mégjobban el tudom képzelni, hogy 25.-én kapitulál lefekszik a nagyhatalmasnak:) Szégyellem hogy Magyar vagyok, külföldön is próbálom titkolni, bár magyar rendszámu még az autóm. 
Peterbond 2022. 04. 08. 18:06
Előzmény: #68847  Peterbond
#68849
beírtam keresőbe. Zelenszkij nem hajlandó tárgyalni április. Nulla találat. Az elmúlt napokban semmi hír arról hogy megszakítanák a tárgyalásokat. Ukrajnának eddig se voltak semmilyen követelései oroszokkal szemben. a semlegességben már engedtek. még a területi viták rendezését is készek elnapolni ( azaz kb maradhatnak most orosz kézen, nem is céljuk visszavenni ). De igen csak Zelenskij erőlteti a háborút.
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 18:01
Előzmény: #68808  tokos.
#68848
Vmi konkrétum az EU bürokrácia ügyben?
Peterbond 2022. 04. 08. 17:59
Előzmény: #68841  tokos.
#68847
Megkérdezhetem HOL? Hisz a tárgyalások folynak és eddig Putyin nem akart tárgyalni. Még Zelenskij is azt mondta közvetlenül a Bucsai mészárlás megnézése után hogy békére van szükség. Én látva amit ott végeztek Putyinék hát sok mindent mondtam volna de nem békés diplomatikus szavakat az oroszoknak.
.
Én értem hogy itt a lakosság jó része annyira be van oltva az amcsik ellen hogy mindent CIA színjátéknak tekint ami a nagy amcsi érdekeket hajtja de azért néha már tényleg a hülyeségig mennek a dolgok.
Zelenskij ugyan mi a fenéért akarna háborúzni? Csak úgy jókedvében? Nem ám Putyin az akinek kurvára nemszámít az emberi élet vagy a civilek. Ők bombáznak városokat, vasútállomásokat. Az ő serege öldös civileket de a Zelenskij a hibás hogy azok után amit az országával tettek miért nem kapitulál feltétel nélkül.
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 17:50
Előzmény: #68845  Törölt felhasználó
#68846
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 17:50
Előzmény: #68840  Törölt felhasználó
#68845
ja, Pécs-kelet:
BARANYA, 02. számú OEVK (Székhely: Pécs)
Első helyen áll DR. HOPPÁL PÉTER (FIDESZ-KDNP) 22 104 szavazat (45,10% - ez is látszik Brüszelből?? :DDDD)
Második helyen áll DR. SZAKÁCS LÁSZLÓ (DK-JOBBIK-MOMENTUM-MSZP-LMP-PÁRBESZÉD)19 828 szavazat
Szavazatkülönbség 2 276
Max szavazat2 944
Feldolgozottság 98,94%
signal2
signal2 2022. 04. 08. 17:49
Előzmény: #68838  tokos.
#68844
" a hazai ellenzéki úgy próbálja meggyőzni az kormánypártit, hogy simán lehülyézi"
Már ne haragudj, de nem a kormánypártiak azok, akik itt érvelnek. TÉnyleg 126-szor is le kell írni pontról pontra, hogy mi a gond? (És még az is csak a felszín kapargatása valójában.)
signal2
signal2 2022. 04. 08. 17:46
Előzmény: #68828  zhagar
#68843
Hazugságot akárányszor leírhatsz. Inkább az álításaimat próbálnád meg cáfolni. Na, az nem megy. (Nem is mehet.)
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 17:45
Előzmény: #68840  Törölt felhasználó
#68842
Sajnos Tölgyessy a GM interjúban csak említette a hegyvidéket, hogy az nagyon érdekes körzet, ahol most először nyert EVÖR mdf-fideszen kívül más.
tokos. 2022. 04. 08. 17:44
Előzmény: #68836  Peterbond
#68841
Ma éppen azt olvastam, hogy Zelenszkij nem hajlandó tárgyalni. Nekem úgy tűnik, hogy ez mindig addig fontos neki, amíg lehetőség nem adódik rá.
Sokkal inkább azt látom, hogy várja a fegyvereket, hogy háborúzhasson, a civil áldozatok iránti sajnálata pedig a színpad. 

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek