Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 17:43
Előzmény: törölt hozzászólás
#68840
Pécs kelet még fordulhat btw., de speciel akit szoktam emlegetni mint fidesz szavazó ismerős bizony csak a propagandagépezeitek hazugságkampányát tolta vissza: gyurcsány így-úgy-amúgy, elveszi, megszünteti, eladja, stb...
Rákerestem a hegyvidék, tizenkettedik kerület, hagyományosan jobboldani, xii kulcsszavakra ott miért sült be Fürjes, sajnos erre nem tért ki az elemzés.
Klem 2022. 04. 08. 17:39
Törölt hozzászólás
#68839
tokos. 2022. 04. 08. 17:38
Előzmény: #68814  Peterbond
#68838
Még annyit, hogy az egy ország belügye (is), hogy beszáll-e és milyen mértékben egy rajta kívül eső háborúba.
Mikor Zelenszkij követelésszerűen szólt Orbánhoz, hogy ez bizony kevés Viktor, az igenis belepofázás az ország belügyeibe.
Érdekes egyébként ez, már maga a meggyőzés stratégiája, a hazai ellenzéki úgy próbálja meggyőzni az kormánypártit, hogy simán lehülyézi. Ez a maki meg úgy, hogy gyakorlatilag követelőzik. Egyik sem igazán jó meggyőzési stratégia, legfeljebb pisztollyal a kezedben. Orbán eleve nem olyannak tűnik, akit ilyen követelőzéssel meg lehet győzni, lásd EU.
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 17:19
Előzmény: #68756  Törölt felhasználó
#68837
Viszonylag rendszeres Bartók rádió hallgató vagyok.
Szerencsére ott ritkábban mennek a hírek, sokszor hosszú órákig nincs(szerencsére).
Általában már inkább elkapcsoltam, mikor ment, besokalltam a fidesz propagandától, sőt egyre inkább szoktam is le a hallgatásáról.
Na most tv-re lehet mondani, hogy van országosból választék idősebbeknek is.
De Balázsékra nem biztos, hogy 50+ osan rengetegen kiváncsiak, oh wait, az is NER rádió :))))
Peterbond 2022. 04. 08. 17:09
Előzmény: #68830  tokos.
#68836
"A nem tárgyalok, mert úgy gondolom, hogy a másik azt akarja, hogy... engem nem győz meg.
Le kellene ülni, aztán meg kellene kérdezni, hátha mást akar."
.
Vannnak tárgyalások most is folyamatban vannak. A személyes találkozót is Zelenskij vetette fel már hetekkel ezelött. a háború pedig csiont nélkül holnap befejezhető lenne ha az oroszok szépen visszavonulnak a volt határok mögé 8 valószinűleg már az is elég lenne ha a 2014-es határok mögé mennének mivel az ukránoknak eddig se és ezután se volt célja orosz területek támadása.
.
Imádom ezt az áldozat hibáztatást is amúgy. Szerinted jókedvükben szivóznak a háborúval? itt nyafogunk hogy szétverik az európai gazdaságot ( érdekes nem ám az agresszor a hibás hanem a hülye áldozat aki ellenáll ) miközben ott konkrétan a középkorba lőnek vissza városokat.
zintan
zintan 2022. 04. 08. 17:02
Előzmény: #68834  zhagar
#68835
Hol és mikor nyilatkozam én a te nevedben ? Értelmezési gondjaid vannak.
Az írásod viszont a tükörképed, de igérem ennél jobban nem akarlak megismerni :)
Ellenben, h én hova költözzek, az kimondottan én ügyem , kevésbé sem tartozik rád.
zhagar 2022. 04. 08. 16:55
Előzmény: #68829  zintan
#68834

az én nevemben te ne nyilatkozz lécci, merthogy nem ismersz :-) köszi
abban pedig senki sem akadályoz meg, hogy Svájcba költözz, én legalábbis biztos nem :-)
zhagar 2022. 04. 08. 16:53
Előzmény: #68826  Peterbond
#68833

leírtam hogy nincs és nem volt sértő szándékom
ha mégis becsúszik vmi az véletlen és elnézést! - tegyük hozzá, én is sokszor lettem itt sokmindennek elmondva és lehordva amit szintén kikérhettem volna magamnak
és azt  a moderátorok is elismerhetik önkritikusan, hogy a velük egyetértőknek sokkal többet néztek el mindig (pl ebben a topikban) mint azoknak, akik mást képviseltek!
tehát tudnék sorolni nem egy esetet amikor nem lett kitiltva olyan aki velem sokkal jobban személyeskedett és sértegetett, mint fordítva..és mégis én lettem kitiltva, ő meg nem!..
stansmith
stansmith 2022. 04. 08. 16:51
Előzmény: #68826  Peterbond
#68832
Van egy építő javaslatom, nekem bevált: zhagar -> scroll. 
zintan
zintan 2022. 04. 08. 16:49
Előzmény: #68829  zintan
#68831
Igen, ott tartanak nagyon gyakran népszavazásokat a fontosabb ügyekben és kikérik a nép véleményét.
Ezzel szemben Mo-on a népszavazás miről szól? A nem átalakító műtétekről. Ha ez nektek fontos, akkor vmi qra nagy gond lehet veletek.
tokos. 2022. 04. 08. 16:47
Előzmény: #68814  Peterbond
#68830
Olyan dolgokat állítasz rólam, amit sosem mondtam. A saját feltételezéseiddel vitatkozol.
Minél tovább tart a háború, annál több halott lesz. Katona és civil egyaránt.
A nem tárgyalok, mert úgy gondolom, hogy a másik azt akarja, hogy... engem nem győz meg.
Le kellene ülni, aztán meg kellene kérdezni, hátha mást akar.
Ha nem csak az ukrán gazdaságot verik szét ezzel a háborúval, hanem a magyart a németet, meg a fél európait, az kinek jó? Visszahozza a halott civileket?
zintan
zintan 2022. 04. 08. 16:46
Előzmény: #68825  zhagar
#68829
"Svájc amúgy nem jó példa félig, mert ők politikailag elvileg önrendelkezőek, de a bavándorlás és a jólétben való elbutulás áldozataivá válás útján már elég szépen elindultak ők is.."
Ja bizonyára azért írod, mert  jobban érzed magad egy olyan társadalomban, ahol meg mondják , hogy mit tehesz, sőt megmondják, hogy mit tegyél. Én viszont szívesebben élnék  egy önrendelkező jólétben elbutuló országban, mint svájc, mint egy szegénységben elbutuló autokráciában. Lányom 6 év e ott él és élvezi azt a szar életet :)
zhagar 2022. 04. 08. 16:45
Előzmény: #68824  signal2
#68828

bocsi, de tegnap már megírtam, (tegnap is), amit rólad gondolok :-)
(aki nem olvasta volna: azt írtam, hogy signal minden állítása hamis..és a választás fényében is annak bizonyult..és egy kész átverés show-t folytat itt a fórumon évek óta..ami nem véletlen, de ebben nem mennék most bele mélyebben..)
emlékeztetnélek rá, hogy ápr 3-án volt egy választás, és annak volt egy eredménye is: megbuktatok! a pártjaitok és velük együtt ti is!
de a pártjaitokat gerinctelen, megélhetési politikusok vezetik, akik leszarják a népet! (szegény Mzp le is akarta őket váltani, ellenzékváltást ígért 4 éve, meg is próbálta de nem sikerült neki és félig már a kukában van, de lehet h. 3 év múlva már maj el is sűllyed benne végleg)
szóval a pártjaitok vezetői nem mondanak le, mert ócska szar alakok, nem vállaják a felelősséget és szembeköpnek titeket - te jó ég, micsoda kupleráj! és ti ezeknek a szekerét toljátok még ma is!!! elképesztő...
ezért
csak azt tudom javasolni  - mert szerintem nincs más alternatívátok - hogyha tényleg szeretnél vmit változtatni, akkor alapítsd meg a 3 tökű Lópártot (miután a kedvenc kuytyáiddal megalázó vereséget szenvedtetek -  megjegyzem, a pártelnöküket látva a tv-ben én valahogy a majomra tudtam inkább asszociálni és nem a kutyára, de mindegy ez részletkérdés)
pártelnöknek téged javasolnálak,
alelnök lehetne Peterbond,
kommunikációs szakértőnek pedig kinevezhetnétek pl. euler elvtársat, de ez persze csak egy építő javaslat, viszont jó szívvel írom :-)
és akkor, hátha sikeresebbek lesztek(?????).....
Peterbond 2022. 04. 08. 16:41
#68827
https://telex.hu/gazdasag/2022/04/08/penzugyminiszterium-koltsegvetesi-hiany
.
Hiány 2331 milliárd forint. MÁRCIUSBAN! ( az IMF hitelből hiány finanszírozására csak 1060 milliárd forintot költöttek 3 év alatt összevetés képpen ).
.
De erről is biztos Soros az USA és zelenszkij tehet. Putyin meg mindent megtesz hogy segítsen nekünk. Pl 50 menekültet már nem fog kelleni ellátnunk mert meghaltak a vasútállomás bombázásában. Előre a szép új világba. De rettegjetek a nemváltó ovodásoktól.
Peterbond 2022. 04. 08. 16:35
Előzmény: #68825  zhagar
#68826
Újabb példa az alátámasztás nélküli lózung és mesehalomnak megspékelve pár összeesküvés elmélettel.
.
Azt már megszoktam hogy rám aggadsz minden hülyeséget és azt gúnyolod ki már át is lépem őket. Csak azt nem értem hogy én nekem óvatosan kell megválasztanom a szavaimat te itt gyalázod a fél fórumot rövid 300 hozzászólásos történelmed során egy az egybe személyeskedve és tolhatod. De ha ki is tiltanak 1 hét múlva itt vagy a következő nickkel. 
zhagar 2022. 04. 08. 16:31
Előzmény: #68818  Peterbond
#68825

tényleg kár erőlködnöd, főleg így egy ekkora mélytorkos után, amit azok a pártok kaptak orbántól, akikre szavaztatok.. földhözragadt utópista vagy ezt sokszor leírtam már, nem kell megsértődni mert nem iylen szándékkal írom, csak megállapítom, ennyi..
a lényeget pedig nem érted (én persze nem vagyok ezen meglepődve) : ha Jelcint nem sikerült volna leváltani és nem jön Putyin rendszere, akkor Oroszország ma egy ugyanolyan félgyarmata lenne az Usa-nak (legalább), mint amennyire Ukrajna, ma..
gazdaságilag kifosztva, rá lenne ültetve ott is a nép nyakára egy Zelenszkij jellegű ügynök csak más néven (nálunk Mzp-nk hívják azt aki ezt a szerepet eljátszotta volna), menne vastagon ugyanaz a korrupció amit annyira kifogásolsz, csak most Putyinnál (mert őtőle sajnálod), + persze le lenne öntve ez egész egy nagy demokratikusnak hazudott népbutítással, te meg tapsolnál neki, ennyi.. ehhez képest ma az van, hogy irányított féldemokrácia az orosz, de legalább külső befolyástól mentes és nem külföldről mondják meg neki, hogy ott mi legyen..
és ennek semmi köze ahhoz , kinek milyen hajó van vagy nincs
tudod ennek ahhoz van köze amiért a nemzetállamok kialakulása után - nálunk is, sokszáz éven át - küzdöttek a népek: a nemzeti önrendelkezéshez!
Svájc amúgy nem jó példa félig, mert ők politikailag elvileg önrendelkezőek, de a bavándorlás és a jólétben való elbutulás áldozataivá válás útján már elég szépen elindultak ők is..
signal2
signal2 2022. 04. 08. 16:30
Előzmény: #68813  zhagar
#68824
"a pártjaitoknak az gyűlöleten és az irígységen, nomeg a szerzési vágyon kívül nincs és nem is volt semmi programja - elismerem, kiszenvedtek egy leírt választási programot, de abból az íktív választók többsége most sem kért"
Vak vagy, vagy csak szándékosan úgy csinálsz? Programja a fidesznek nincs, immár 13 éve. A 2009-es EP választásra írt programja az utolsó, amelyben egyébként teljesen az ellentété írták le, mint amit most csinálnak. 
Az ellenzékipártok mindegyikének volt programja 2018-ban is, és ebből tudtak szintetizálni egy közöset, azaz megállapodni azokban a pontokban, amelyekben egyetértenek.
Tehát valójában pont az ellenkezője igaz annak, mint amit írsz.
Gyűlölet: ezzel is nyilván csak viccelsz a nyilvánvaló igazság az, hoyg Orbán 2006 óta kizárólag a gyűlöletre építi a politikáját. Ez az idei kampányban csúcsosodott ki, amikor is semmiylen mondanója nem votl a fidesznek, mint MZP-ről hazudozni, őt rágalmazni. Arra kínosa ügyelt Viktor - hatalmával visszaélve, a Választási- és Médiatörvényt folyamatosan megstérteve), hogy a rágalmakra a média nagy részében, a nyilvánosság előtt ne reagálhasson MZP, vagy legalábbis az ne jusson el a választók széles rétegéhez. 
Így kitiltották a közmédiából, közleményeit soha nem olvasták be az országos rádiókban, még korábban lekapcsolták a DAB-ot, hogy internetes rádiókon se hallgathassa még véletlenül sem senki. 
Szóval ahhoz már nem akármilyen pofa kell, hogy valaki ne a idesznek hányja a szemére a gyűlöletkeltést...
Peterbond 2022. 04. 08. 16:30
Előzmény: #68819  zhagar
#68823
"nem én lengettem be - az ársapka bevezetésekor stb - azt, hogy kivándorolnék, hanem te! :-)"
.
Idézd kérlek mert ilyet nem mondtam.
zintan
zintan 2022. 04. 08. 16:24
Előzmény: törölt hozzászólás
#68822
Magyarország ellen ki politizál te szerencsétlen . Mert most aki ellenzékben van az ugye nem magyar a te és a hozzád hasonló értékrendeket képviselők megítélésében. Egy klasszikus idézve: "a haza nem lehet ellenzékben" 
A fidesz sorozatos kampány hazugságait kajálta be kétpofára sok százezer szerencsétlen választó. Tapasztalatból tudom , mert a rokonságban is volt olyan, aki félt, hogy a gyerekét ukrajnába küldi MZP, ha választást nyer. Az érzelmeken keresztül butított el sok ember "a béke jobboldalt vagy háború baloldalt" szlogenjével. De ezek szerint Te is jóízüen bekajáltad, de az is lehet hogy az szja  visszatérítéssel, vagy a 13. havival, vagy a csirkefarhátért,zsák krumpliért, esetleg a 480-as benzinért adtad el magadat. Borítékolható, hogy a kijózanodás 4 éve fog következni. Az elmúlt 12 év majdnem végig a konjunkturáról szól, az Eu és az onnan jövő ezer mrd-ok hátszelén bármely hülye még a fidesz is képes volt elboldogulni. Bár a covid adott bemutatót tartott impotenciából a bálványozott csapatod, hogy nem a problámákkal, hanem még ott is a lopásokra koncentrálta minden erejét.Közben tönkrequrta az egészségügyet, oktatást,  önkormányzatokat, egyszóval a magyar társadalmat és az ország nemzetközi megítélését. Aki nekik tapsikol, az uyganolyan erkölcsi szinten él és gondolkodik, mint ők. Lassan elfogy az ország értelmesebb lakossága,mert elhúznak egy élhetőbb és erkölcsösebb társadalomba . Már csak egymástól fogtok tudni lopni. De várom már,  kaméleon úr újabb pávatáncát az uniós pénzekért :)))  Pedig nem kéne nagy dolgot tennie, csupán a jogállamiságot visszabillenteni a demokráciába. 
signal2
signal2 2022. 04. 08. 16:24
Előzmény: törölt hozzászólás
#68821
Ha megtörtént a szembenézés, akkor sincs.
Azt meg nem értem, amit írsz. A fidesz Magyarország ellen politizál, mégis folyton újraválasztják. Az egy más kérdés, hogy a többség ezt nem fogja fel.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek