Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Zöldbéla
Zöldbéla 2022. 03. 11. 09:05
Előzmény: #62059  Zöldbéla
#62060
Helyesbítés:
Igazán nem szeretnék  a kedvedre való szép új világ zavaró kerékkötőjévé válni! válni!
Zöldbéla
Zöldbéla 2022. 03. 11. 09:02
Előzmény: #62051  1valaki
#62059

Köszönöm, hogy megvilágítottad számomra az üzleti és a politikai marketintg, valamint a realtime előfizetés között fennálló vitathatatlanul szoros összefüggést.
Megragadtad a lényeget!
Ígérem, megfontolom a tanácsaidat, és továbbra sem fogok a nagy és hozzzáértő kereskedői  pózban tetszelegni, kereskedési tanácsokat osztogatnii, hanem szépen meghúzom magam. Ahogy neked tetszik.
Természetesen a fent említett marketing ajánlásokatt is a jövőben ész nélkül elfogadom, taródzkodom attól, hogy saját véleményem legyen az általuk közvetített dolgokról!
Remélem, hogy ezen (kifogásaidat enyhítendőtendő) ígéreteimeteim betartásának következményeként, eredményesebbé  válik a tőzsdei kereskedésed!
Igazán nem szeretnék  a kedvedre való zavaró szép új világ kerékkötőjévé válni! válni!
A lelked nyugalmáért kérdezem: Jó lesz így?
Zöldbéla
Zöldbéla 2022. 03. 11. 08:25
#62058
Jó reggelt, eredményes kereskedést!
Törölt felhasználó 2022. 03. 11. 07:57
Előzmény: #62053  geza77
#62057
Top hsz.
user01
user01 2022. 03. 11. 07:56
Előzmény: #62006  user01
#62056
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20220311/ki-nem-talalnad-hogy-az-itm-szerint-miert-lesz-a-hetvegen-kamionstop-532655
 
Tegnap írtam: "Mi atyánk, ki vagy a mennyekben, csak a békemenet végéig húzzuk ki valahogy" hangzott fel a Karmalita kolostorból barmolt cifrapalotában.
 
😃
Környezetvédelem... És a fidesz bértollnokai még ez után is csodálkoznak, hogy miért kezelik őket "műveletlenként" a magyar emberek.
geza77
geza77 2022. 03. 11. 07:48
Előzmény: #62045  Peterbond
#62055
pár napja számolgattam és a 2004.05. havi eu csatlakozás óta, ha a gazdaságunk (és jó mhagyhar Nhemzetthy fhizetőeszkhözünk) tartotta volna az iramot a cseh gazdasággal, akkor most 204FOSrint lenne 1 euro, az üzemanyag 300 körül, ha a lengyellel akkor 305 F$t lenne 1 euro és 450 az üzemanyag
ha pedig valahol a kettő között lennénk FOSrintálisan akkor a tankolni való ára is arányosan valahol 450 alatt lenne piaci áron
Törölt felhasználó 2022. 03. 11. 07:41
Előzmény: #62053  geza77
#62054
Így kell megregulazni az alattvalókat...
geza77
geza77 2022. 03. 11. 07:40
#62053
Orbán Viktor: „Az Európai Unión kívül is van élet."Jó barátja, Vlagyimir Putyin épp most mutatja be Ukrajnán, hogy milyen.
geza77
geza77 2022. 03. 11. 07:39
#62052
"a kormány utasította a rendőrséget, hogy minden esetben, amikor rémhírterjesztés gyanúja áll fenn, indítsanak eljárást azokkal szemben, akik a benzin elérhetőségét érintő nehézségekről adnak hírt"Szóval ez a megoldás?
1valaki
1valaki 2022. 03. 10. 23:55
Előzmény: #62049  Zöldbéla
#62051
Inkább realtime előfizetést vennél, mint mások idejét rabolod, hogy képes vagy munkajukat végző embereket így szivatni! 
Jellemzően te is mások idejére és pénzére utazol.
Nevetséges, hogy eljátszod a "nagy és hozzáértő" befektetőt az otp topikban, de közben realtime előfizetésre meg már nincs pénzed!
Na ilyen, mikor a baloldal megvezeti a választókat és ál hozzáértést közvetít magáról! :-)
Zöldbéla
Zöldbéla 2022. 03. 10. 23:25
Előzmény: #62046  Ingarian
#62049
Nagyon jól tetted, hogy végighallgattad, mert addig legalább lekötötted a rád jutó "erőforrásukat", és rád úgysem hat a propaganda, és amíg téged agitálnak, legalább nem zaklatnak mást.
Én is mindig végig "hallgatom" még a telemarketingeseket is, majd a legvégén mondom, hogy nem érdekel.  Gondolom anyáznak, hogy miért raboltam az idejüket. :D
Ingarian
Ingarian 2022. 03. 10. 22:44
Előzmény: #62047  tibbi60
#62048
Dehogynem, azt hallgatom mindenhol, hogy MZP háborúba akar menni.
tibbi60
tibbi60 2022. 03. 10. 22:36
Előzmény: #62046  Ingarian
#62047
Nem tudják jobban vegiggondolni, kapkodás megy nincs pénz, ki szedték, nem mernek választás előtt tovább sarcolni, nincs megoldasuk
Maradnak a tv spotok, losungokkal,  a beketeremtesrol
Bevonnak gyerekeket is kitalált nematalakitasrol, a meglevő problémákat ilyenekkel nem tudják elterelni
Ingarian
Ingarian 2022. 03. 10. 22:10
Előzmény: #62045  Peterbond
#62046
Választások jönnek, ma felhívtak, hogy menjek békemenetelni, valamiért fideszesnek számítok. Szépen végighallgattam, aztán kinyomtam. Ezt a benzinárstopot rohadtul nem gondolták végig, egy hónap alatt három komoly módosítás, lófülét tudnak ezek, nem kormányozni, ötletszerűen megy minden Orbán beteg fejéből. Aztán rájönnek, hogy mégse jó, módosítanak, így se jó, akkor még módosítanak . Nem lehetne ezt jobban végiggondolni?
Peterbond 2022. 03. 10. 22:03
#62045
Amúgy  az olaj ára most kb ugyanott van mint 2011 és 2013 között volt 3 évig. Akkor 440-450 körül volt a benzin ára és se tüntetések se lázongások nem voltak, a gazdaság se omlott össze. Azóta volt a bruttó átlagkeresett 210-230 ezerről 440-re nőt. A legtöbb terméken bőven nagyobb áremelkedés érződött ( főleg szolgáltatásokon aminek kevés köze van pl a benzinhez ) így nem tudom miért épp a 700 forintos benzin lenne a meglepő. Vagy ebben is elhittük hogy 2013-as árakon be lehet mindent fagyasztani mint a rezsicsökkentéssel? 3,6 lesz mindig a kenyér?
Peterbond 2022. 03. 10. 21:51
Előzmény: #62034  realmadrid
#62044
Afganisztánból kivonultak azok nélkül is. Persze tudom rossz példa és az évekig elhúzódott de azért ne vegyünk mérget rá hogy itt nem így lesz rövidebb idő alatt.
.
Jelenleg egy olyan adok kapok megy amiben az a kérdés ki bírja tovább erőforrásokkal. Márpedig jelenleg egy kb Olaszország méretű gazdaság harcol a Világ össz termelésének minimum 40%-át kitevő államokkal. Szerinted ki fogja bírni erőforrásokkal tovább? Márpedig egy gazdasági összeomlást nem lehet csak úgy beadni a népnek hogy hát megérte mert lássátok itt van nekünk Ukrajna ( ja mégse mert megszállni amúgy nem tudjuk ).
.
És akkor még csak a köznépről beszéltünk akiket még úgy ahogy valameddig propagandával lehet hitegetni de az oligarhák azért nem hülyék. És ők azért szedték meg magukat hogy évezzék azt a vagyont nem hogy burgonyán és Vodkán éljenek Oroszföldön. Nekik luxus jachtok, luxus járgányok ( mind nyugati ) luxus házak kellenek nyugaton. Drága iskolák nyugaton. drága nyaralások szerte a világban. Ők erről kevésbé mondanak le. Ez még nem Észak-korea és nem is tudd azzá vállni már. megérezte már a nép is de föleg a gazdagok a nyugati életszínvonalat.
.
Aláírom én nem hittem hogy komoly szankciókat ki fog vetni a nyugat. Azt hittem ebben is meg fognak hunyászkodni mint a Krím esetében is de tévedtem. A kérdés az hogy tényleg végig is akarják vinni ezt a harcot, mert ha igen az oroszoknak már középtávon se sok esélyük van.
.
És akkor még az általános morálról se beszéltünk az oroszoknál akik kurvára nem akarnak ám harcolni Ukrajnában így nehéz lesz végigvinni gyorsan a háborút. Miközben ha valami akkor idő az ngyon nincs Putyinnak elnyújtani a háborút.
Törölt felhasználó 2022. 03. 10. 21:50
Előzmény: #62040  realmadrid
#62043
Nekem így jött le. Azonnal el kell kezdeni levenni a sapkát. Minden nap dráguljon 10 forinttal, amíg meg piaci áron lesz minden és kész. Megszűnnének a mostani álproblémák és lehetne foglalkozni a valósakkal.
Törölt felhasználó 2022. 03. 10. 21:49
#62042
    •  7,5 tonna feletti gépjárműveknek, kamionoknak, a 3,5 tonna feletti külföldi rendszámú teherautóknak csak a nagynyomású kútoszlopoknál lehet tankolni, ahol piaci ára van a gázolajnak. A mezőgazdasági erőgépek kivételt jelentenek, náluk marad a 480 forintos literenkénti ár.
    • A kormány 20 forinttal csökkenti az üzemanyagok jövedéki adóját.
    • A kormány utasította a rendőrséget, hogy rémhírterjesztés miatt minden esetben, amikor bűncselekmény valósul meg, indítson eljárást azokkal szemben, akik az ellátás leállásáról közölnek információkat. Azokkal szemben is eljárás indulhat, akik szállításra nem alkalmas tárolókba töltenek benzint.
  • .

realmadrid 2022. 03. 10. 21:43
Előzmény: #62035  ________
#62041
Most lépnek, kormányinfo.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek