Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
realmadrid 2022. 03. 10. 21:42
Előzmény: #62036  Törölt felhasználó
#62040
Hol vettem védelmembe? Kérdést tettem fel , ill. érdekel hogy mi lenne a jó megoldás. Egyébként vannak helyzetek pl. pánik helyzet amikor a kormányoknak be kell avatkozni a piaci folyamatokba, de ezzel nem szabadna visszaélni.
Törölt felhasználó 2022. 03. 10. 21:40
Előzmény: #62037  Peterbond
#62039
Pontosan!
Törölt felhasználó 2022. 03. 10. 21:38
Előzmény: #62035  ________
#62038
Az sem segít a másodlagos piacon.
Peterbond 2022. 03. 10. 21:38
Előzmény: #62031  badsector1
#62037
Ha most a Fidesz lenne ellenzékben én már látnám a szlogeneket meg a videókat, hogy szegény vidéki nyugdíjas aki kocsit se látott mért kell kevesebb nyugdíjat kapjon hogy a Román kamionos olcsón tankolhasson nálunk. Demagógnak demagóg lenne de legalább több igazságtartalma lenne mint az egész 4 milliárdos népszavazásos balhénak az LMBTQ ellen.
.
Amúgy nem tudom mennyire tűnt fel a Fidesz híveknek de 12 év alatt folyamatosan valami harcban voltunk, valami ellen harcoltunk valami ellenségtől kellett megvédenie Orbánnak minket. De ezek valahogy mindig kitalált veszélyek voltak. Amikor meg tényleg szembe jött valami vészhelyzet akkor valahogy siralmasan leszerepelünk mindig. De azokról mindig halgatni kell és mindig a képzelt ellenséggel szembeni győzelmekre koncentrálni.
Törölt felhasználó 2022. 03. 10. 21:36
Előzmény: #62028  realmadrid
#62036
Azért nem vagy piacpárti, mert védelmedbe veszed az ársapkát. Az ársapka, a hatósági ár, az a piac tagadása.
________
________ 2022. 03. 10. 21:35
Előzmény: #62031  badsector1
#62035
Külföldi autósok röhögnek O1G-n
Annyi eszük lehetett volna, hogy az akciós árakat magyar lakcímkártyához kötik
realmadrid 2022. 03. 10. 21:35
Előzmény: #62032  Peterbond
#62034
A gazdasági szankciók miatt az oroszok nem vonulnak ki ukrajnából.  
badsector1
badsector1 2022. 03. 10. 21:34
Előzmény: #62030  realmadrid
#62033
próbálsz logikusan gondolkodni, pedig inkább putyin fejével kellene.
remélhetőleg Ukrajna megállítja az orosz nácit, különben putymók lazán lerohanja a balti országokat, 01G  új jelszava meg az, hogy ruszkik ide.
Peterbond 2022. 03. 10. 21:30
Előzmény: #62027  realmadrid
#62032
"Gazdasági szankciók nem állítják meg az oroszokat."
.
Hát egyenlőre már az kránok megállítják őket meg a nem jól karbantartott gépállomány. Az olyan viccess helyzetekről nem is beszélve hogy az oroszoknál van üzemanyag hiány.
.
De a gazdasági szankciók esetén is sokat elmond hogy az oroszok jelentették be a valuta váltási tilalmat, meg hogy minden cég aki idegen devizában kap bármit is 80%-át kötelező átváltania. talán mert már most gondjaik vannak. Nem véletlenül nem nyit ki 1 hete az orsosz tőzsde. Mert már a szankciók nélkül is óriási tőkekivonás lenne amit mindenképp meg akar akadályozni moszkva ha másképp nem az államosítás fenyegetésével azaz ha kivnolsz elveszem mindened ami itt van tehát nem tudod kivonni a tőkéd. És még ez is bőven kevésnek bizonyul.
badsector1
badsector1 2022. 03. 10. 21:29
#62031
"Fél Európa nálunk tankol - Egyre nagyobb a baj a hazai benzinkutakon"
   
a g.ci csak bejelenti, hogy csak az vehet olcsó benzint, akinek van szavazat joga.
realmadrid 2022. 03. 10. 21:28
Előzmény: #62029  badsector1
#62030
Ezt most hagyjuk. Az oroszok nato tagországot nem támadnak meg. Még az ukránokkal sem bírnak egyelőre.
badsector1
badsector1 2022. 03. 10. 21:26
Előzmény: #62023  realmadrid
#62029
még mindig jobb ha a benzin 720 ft, mintha az oroszok nálunk is különleges hadműveleteket hajtanának végre.
realmadrid 2022. 03. 10. 21:25
Előzmény: #62025  Törölt felhasználó
#62028
Azért nem vagyok piac párti  mert szerintem tiltakozás lenne a magas üzemanyag árak miatt? Nem azt írtam hogy én mennék tiltakozni. A 10 éves rezsicsökkentéssel sem értek egyet. Már akkor megmondtam hogy ez nem ösztönöz senkit az oda figyelésre, spórolásra. Ráadásul lerohasztja a rendszert  elmaradtak a karbantartások, fejlesztések.
realmadrid 2022. 03. 10. 21:19
Előzmény: #62022  Peterbond
#62027
Félreértettél. Nem azt akarom hogy hagyjunk rá mindent az oroszokra. De kompromisszum nélkül nem lesz béke. Nato nem avatkozik be mert félnek , nem akarnak háborúzni az oroszokkal. Gazdasági szankciók nem állítják meg az oroszokat. Az igazi szankció a gáz és olaj csapok elzárása lenne de azt meg nem vállalja európa mert abba ők is belerokkannának. Egyelőre patt helyzet. 
Törölt felhasználó 2022. 03. 10. 21:16
Előzmény: #62023  realmadrid
#62026
A rezsiharc is egy 10 éve pazarlásra ösztönöz. Mint mondtam egy buta nemzet ov álma és te ebbe akarsz tartozni, gondold végig mit gondol rólad! Megvehető primitív szavazógép vagy csak számára, nem egy összetett személyiség.
Törölt felhasználó 2022. 03. 10. 21:13
Előzmény: #62023  realmadrid
#62025
Naponta emelték volna és szépen megértettük volna, hogy háború van! Egyre kevesebb autó lenne, több biciklis robogós.
Az export már így is durván drágul, az hogy nálunk még olcsó, csak veszélyezteti a létfontosságú rendszereket.
Nem vagy piac párti, ha egy pillanatig ezt komolyan gondolod!
Peterbond 2022. 03. 10. 21:08
Előzmény: #62022  Peterbond
#62024
De csak röviden. Igen a megoldás hogy Putyin azonnal leállítja a seregét és hazahúz a fenébe az orosz határok mögé. Ennyi.
realmadrid 2022. 03. 10. 21:07
Előzmény: #62021  Törölt felhasználó
#62023
Én piac párti vagyok de szerintem ha holnaptól 720 ft-ért lehetne tankolni akkor óriási tiltakozás lenne. 
Peterbond 2022. 03. 10. 21:06
Előzmény: #62018  realmadrid
#62022
"A megoldás a háború befejezése és a felesleges pánik megszüntetése."
.
És ezt amúgy ki is tudná megtenni? Mindig hallom ezeket az érveket hogy "be kéne fejezni a háborút", meg "béke kéne" stb..
.
Hát ugyan ki miatt indult el egyáltalán és ki tuddná akár holnap is leállítani?
.
Mármint értem az ukránok is foghatnák és becsicskulhatnának Putinnak letéve a fegyvert átadva a területeiket meg a vezetést hoigy legyenek Fehéroroszország 2.0.
.
Ez olyan mintha 1956-ban vagy hogy aktuálisabbak legyünk 1848-ban az lett volna a szöveg hogy ugyanmár hagyjuk ezt a sszabadságharcoskodást hát drága a búza/szén/istentudja mi nekünk mert épp háborúztok. Nekünk mennyivel jobb lenne ha hagynátok magatokat hogy nekünk jobb legyen. Persze ha mi velünk csinálnák ezt meg akkor az egész világ segítsen bármi áron.
.
Túlságosan elkényelmesedtünk és hagytuk és folyamatosan hagyjuk hogy elvek helyett a pillanatnyi érdek vezérelje a döntéseket és mindent elnézzünk és ne lépjünk fel ellene ami bár elveinkbe ütközne pillanatnyilag anyagi vagy más kellemetlenséget okozna.
.
Legyintünk a jogállamiságra, szabad sajtóra, autokrata vezetőkre, ellehetetlenített népakaratra aztán amikor ennek következményei visszaütnek nem akarunk tudomást venni róla. Putyin nagyon jó példa rá ahogy kicsiben Orbán is. Mindent elnéztek neki. Csecsenföldet, Grúziát, ellenzéki politikusok/újságírók kivégzését akár külföldön ( polóniumos mérgezés? ).
.
És most is jönnek az érvek hogy kapja meg amit akar mert úr isten drága lesz a benzin vagy a gáz. nem kellett volna legyinteni korábban és olcsóbban meg lehetet volna úszni a következményeket. Ahogy most még talán megúszhatjuk ha fellépünk ez ellen egy kicsit drágább benzinnel és gázzal rövid időre ( mert kétség ne férjen hozzá ha rendeződik a helyzett a benzin nem 700-on fog maradni és a gáz se lesz az egekben ). De ha most visszakozunk úgy járunk mint 1939-ben európa amikor minden szart elnéztek amíg csak el lehet Hitlernek.
Törölt felhasználó 2022. 03. 10. 21:02
Előzmény: #62018  realmadrid
#62021
Egyértelműen a drága üzemanyag a jobb. Rinyáljon az aki mindenhova autóval akar menni. Nekem bőven elég, ha a mezőgazdaságnak meg a fuvarozóknak jut.
Majd rájönnek erre az emberek is, amikor nem a benzin fog hiányozni, hanem a kaja!
Ezt hívják úgy, hogy piac.
ov megint széllel szemben hugyozik.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók