Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
szieszta 2022. 03. 10. 16:58
Előzmény: #61999  Törölt felhasználó
#62000

Én már azt gondolom, hogy az ellenzék látja , hogy Magyarországra nagyon kemény idők várnak. Ha most vennék át a hatalmat, nagyon negatív döntéseket kellene hozniuk, ami lázongást is eredményezhet. Lehet úgy vannak vele, a fidesz egye meg, amit megfőzött.
A jólétnek vége vesz, a hiteleseket menteni kell majd, de nincs miből. Ráadásul az egész EU, vagy inkább az egész világ a szakadék szélén egyensúlyozik, így onnan sem várhatjuk a segítséget.
A fidesz 12 év brutális emelkedésből csak egy stagnálást tudott kihozni. A jó években kellett volna spájzolni és nem csak  a csókosok zsebeit tömni.
Törölt felhasználó 2022. 03. 10. 16:47
Előzmény: #61998  Csakegyolvaso
#61999
Szerintem fel kell tüzelni az embereket, ki kell őket mozdítani a komfortzónájukból és akkor észre fogják venni talán. Ehhez viszont nagyon erős kommunikációra lenne szükség a fasiszta diktatúra ellen. Minap tüntettek az MTA székházánál ellenzéki politikusok és ott nagyon keményen, indulattal beszéltek az orosz propagandát sugárzó közmédiáról. Ez a járható út.
A ellenzéki plakátok színe zöld lett, amilyet a kórházakban látni, ahol a betegek megnyugtatása a cél. Nem tudom ki volt aki kitalálta,de ő sem akarja,hogy nagyon felfigyeljen bárki az ellenzéki plakátokra. Már azt gondolom ez valami szabotázs...
A jelölt képe mellett egy semmitmondó szöveg. Legyen Magyarország mindannyiunké. vagy ilyesmi. Ki az ,akit ez fel tud villanyozni ,felkelti a figyelmet,hogy itt egy fasiszta diktatúra van?
Hát ezért nincenek ellenzéki tüntetések sem. 
Orbán tüzeli a híveit az ellenzéknek is ezt kéne tennie. 
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2022. 03. 10. 16:36
Előzmény: #61997  Törölt felhasználó
#61998
Eloszor meg kell probalni az emberek szemet felnyitni hogy lassak mi folyik itt.Ha ez sikerul es nyer az ellenzek utana lesz elszamoltatas biztos vagyok benne.
Törölt felhasználó 2022. 03. 10. 16:32
Előzmény: #61995  Csakegyolvaso
#61997
és ennek lesz következménye? mert attól,hogy ezredszer is elmondjuk,hogy ez csalás, undorító, nem civilizált stb akkor tkp az ellenzéket szopatták megint. és ne mond,hogy majd a választásnál ez meg fogja bosszúlni magát, mert nem fogja és ezt mindenki tudja.
egy ilyen után sztem nyugaton kirángatnák ezt a tetvet a hivatalából a feldühödött tömegek.
Törölt felhasználó 2022. 03. 10. 16:27
Előzmény: #61992  Peterbond
#61996
ilyet ne mondj mert még megsértődnek a vesszentrianonista mélymagyarok és be akarják tíltani a portfolió fórumot.  amúgy valószínűleg igazad van és én most értettem meg, hogy miért állunk mindig a vesztes , ráadásul a tudvalevőleg gonosz, népírtó országok oldalára. hát ezért.
Orbán az orosz , kínai lové miatt képes az ország jövőjét is veszélybe sodorni. 
Az ideirányított magyarul beszélő orosz propagandisták ellen én biztos,hogy erélyesebben lépnék fel.Nem engedném elfajulni ezeket. Szólásszabadság ide, vagy oda ez a hazugságáradat nemzetbiztonsági kockázat. 
A demokráciának is joga van megvédenie magát a tiltás eszközével,ha a léte forog veszélyben.
Peterbond 2022. 03. 10. 16:07
Előzmény: #61993  Törölt felhasználó
#61994
Persze hogy nincs. mondjuk volt rá 30 év hogy kihasználjuk a geotermikus lehetőségeinket. Az elmúlt 10 évben a zöld energia támogatása az EU-ban az egekbe szökött, de mi ebből is csak azt láttuk meg hogy ingyen EU-s pénz hogy nyúlhatnánk le.
.
Geotermikus "nagyhatalom" lehetnénk erre 13 milliárd-ot kiszórtunk kutak fúrására és se kút se pénz. pl a Pannergy-nek kevesebből sikerült többet kihoznia piaci alapon nekünk meg EU pénzömléssel is csak a lenyúlás. Napenergia parkok se lennének itt ha nem adna rá az EU egy valag pénzt és látna benne pár NER közeli emberke nagy bizniszt.
.
Az egyetlen lépésünk talán a horvát tengerparti LNG terminál kialakítása volt.
.
Aztán meglepődünk hogy ha oroszország húz valami eget rengetőt akkor azt nekünk el kell nézni mert hát függünk tőlk a gázon keresztül.
.
Mondjuk legalább annyira függnek ők is a nyugattól ez ügyben. Nem volna itt semmi gond lehetne rendes békés együttélés s üzletelés csak időben fel kellett volna lépni bizonyos zsarnokokkal szemben és nem megvárni hogy idáig fajuljanak a dolgok.
Törölt felhasználó 2022. 03. 10. 15:59
Előzmény: #61991  Peterbond
#61993
Jópár évig nincs más alternatíva. 
Peterbond 2022. 03. 10. 15:57
Előzmény: #61990  Törölt felhasználó
#61992
Ha hittlernek gáza lett volna most mindenhol horogkerszt lógna a falakon attól tartok.
Peterbond 2022. 03. 10. 15:56
Előzmény: #61988  Törölt felhasználó
#61991
Hát miután 12 év orosz seggnyalás következtében semmit se tettünk az energiapiacunk diverzifikálása felé sőt mégjobban orosz függőség felé vittük így innen tényleg logikus lépésnek tűnik hogy nem támogatjuk annak szankcionálását.
Törölt felhasználó 2022. 03. 10. 15:49
Előzmény: #61989  realmadrid
#61990
Szerencsére, sok barom szerint ezt is meg kellene szavazni. 
realmadrid 2022. 03. 10. 15:46
Előzmény: #61988  Törölt felhasználó
#61989
Németek sem. Ezért valószinüleg nem lesz belőle semmi. 
Zöldbéla
Zöldbéla 2022. 03. 10. 15:39
Előzmény: #61986  Zöldbéla
#61987
Zöldbéla
Zöldbéla 2022. 03. 10. 15:39
#61986
Az ellenzék miniszterelnök-jelöltje megint "értelmesen" fogalmazott:
"Egy olyan, nem tolvaj konzervatív pártot szeretnénk, amelyre tisztességes emberek is, valódi keresztény emberek is nyugodtan szavazhatnak. Most ilyen nincs, ez egy óriási hiba...."
Mit lehet erre mondani!? "***********!"
Pedig én nagyon szeretném a kormányváltást!
Peterbond 2022. 03. 10. 15:24
Előzmény: #61982  Peterbond
#61984
Természetesen ha az ember rákeres arra hogy Kaleta itélet és origo nem fog cikket feldobni csak olyat amiben ezért is az ellenzéket hibáztatják. 
minort 2022. 03. 10. 15:23
#61983
Valaki vett már ilyet? Bes_arok:)))) Vajon mire gondolhatott a művész?:)https://www.hegyvidekimanufaktura.hu/product_info.php?products_id=40&osCsid=vgf2vcahcglgte6hho7naou8g2
Peterbond 2022. 03. 10. 15:22
Előzmény: #61981  Cicamisi
#61982
Jelen esetben viszont csak a valósat írták meg.
.
https://index.hu/belfold/2020/07/06/kaleta_gabor_itelet_ugyeszseg/
.
Felfüggesztett és 540 ezer forint büntetés.
.
Ellentétben azzal a 100 feletti bukott sajtóperral amit pl az origó magyar nemzet és társai produkáltak. Na ŐK tényleg hamis és nevetséges pletykákkal tettek tönkre tényleg rengeteg embert. Főleg ellenzéki politikusokat vagy olyan civileket akik fel mertek szólalni a Vezér valamelyik intézkedésével szemben.
Cicamisi 2022. 03. 10. 15:01
Előzmény: #61979  Zöldbéla
#61981
Azért maradjunk abban, hogy a blikk sok ember életét keserítette a néha nevetséges pletykáival. Jó olvasgatást én még WC papírnak sem használnám! :)

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek