Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
euler 2022. 02. 09. 12:49
Előzmény: #59096  Istvan78
#59100
Nem tételezném fel Cecíliáról, hogy bármiben is "vezérlő szerepe" volt.
A operatívnak nevezett törzsben nyilván voltak döntések, de hogy milyenek és milyen bemenő adatok alapján, azt csak akkor tudjuk meg ha az új kormány feloldja a  10 éves titkosítást. (Ha egyáltalán készültek jegyzőkönyvek, mert az a kormányüléseken se szokás.) Vezérlő szerepe itt a propagandának volt. Valahogy túlélni a járványt.
Istvan78 2022. 02. 09. 12:44
Előzmény: #59098  Törölt felhasználó
#59099
Cecília a szakmai vezérlője a járványnak, mint a legilletékesebb, a Nemzeti Népegészségügyi Központ vezetője. Pintér és Kásler az állami intézkedések végrehajtását szervezte, de azt, hogy milyen szakmai intézkedéseket kell hozni Cecília kellett, hogy összehangolja, irányítsa az alája dolgozó többi team taggal.
Törölt felhasználó 2022. 02. 09. 12:35
Előzmény: #59096  Istvan78
#59098
Ha jól sejtem nem Cecília volt a vezérlője hanem egy szakmai stáb,ahol Cecília is benne volt.
Törölt felhasználó 2022. 02. 09. 12:30
Előzmény: #59095  Törölt felhasználó
#59097
Nekem volt hozzászólásom,neked csak provokatív kérdésed volt,mint minden éhes trollnak :)))Logikus,ha egy adat már vagy 100 szor szerepelt és arra kérdez valaki rá,akkor ténylegesen nem is az adat érdekli hanem csak provokálni akar.Igaz kedves troll :))
Istvan78 2022. 02. 09. 12:28
Előzmény: #59093  Istvan78
#59096
Nem akarok senkit megbántani, de talán mégis muszáj: a politika felelőssége mellett azt mondanám, ahol Cecília a vezérlője a járvány kezelésnek, ott nem sok jó várható. 
Törölt felhasználó 2022. 02. 09. 12:21
Előzmény: #59090  Törölt felhasználó
#59095
Na de kedves troll, nem neked kellene adatot hoznod, amivel megingatod a korábbi hsz állítását?
euler 2022. 02. 09. 12:19
Előzmény: #59073  euler
#59094
Ehhez nincs észrevétel? (Mégiscsak jobban passzol a topikhoz.)
Lassan teljes lesz már a kiközösítésünk Orbánék miatt az összes szomszédunknál és  Európában.
A szlovénoknál utcai tüntetések vannak a NER (Tiborcz család) szállodapiacai gyanús szerzései ellen, már Montenegro sem fogadta Orbánt, mérvadó európai politikus nem találkozik vele, ma meglesz a jogállamisági szankciók bírósági jóváhagyása ...
Remélem legalább a tanárok mernek sztrájkolni és a mozdonyvezetők is, még április 3-a előtt. Az egészségügynek valószínűleg már ahhoz sincs ereje. 
Istvan78 2022. 02. 09. 12:19
Előzmény: #59083  Törölt felhasználó
#59093
Csak 4 hónap után lehetett kérni 3. oltást. A másik: beismerve, hogy a Sinopharm után a többinél gyorsabban csökken a védettség, lehetett volna kérni a 60+-sokat, hogy saját érdekükben minél előbb vegyék fel szinte kötelező jelleggel a Pfizert.
Istvan78 2022. 02. 09. 12:16
Előzmény: #59083  Törölt felhasználó
#59092
Lehetett volna előírni, hogy Sinopharmot nem szabad adni 60+-soknak, helyette Szputnyikot. Ill. később, mondjuk a 2. oltás után előírni a pfizert a 60+s Sinopharmosaknak.
Törölt felhasználó 2022. 02. 09. 12:09
Előzmény: #59085  euler
#59091
Aki meg meghalt mert visszautasította a felkínált keleti vakcinát és mire lett volna nyugati, már késő volt,az meg rosszul döntött,és az életébe került,volt rá példa,ha jól sejtem nem is kevés.Ha jól emlékszem egy DK politikus is így halt meg.
Törölt felhasználó 2022. 02. 09. 11:56
Előzmény: #59088  bigyula
#59090
Igen,és Szerbiában,mennyi oltást adtak be az adott vakcinákból a vizsgált időintervallumon belül,mert az nagyon nem mindegy.Tudtommal zömében sinopharmmal oltottak.A magyar statisztika ezért jobb mert ott az adott vakcina hatékonyságát nézi százalékos arányban.
Törölt felhasználó 2022. 02. 09. 11:50
Előzmény: #59082  sanka
#59089
Ha érdekel utána keresel,hanem úgy is jó,a vakcina hatékonyságot is itt kérték tőlem hetente számon mert hivatkoztam rá,de valahogy egyiknek sem sikerült utána néznie.Egyébként ma már írta valaki az egyik országot :)
bigyula 2022. 02. 09. 11:48
#59088
"Szerbiában közzétették, melyik oltás után mennyien kerülnek kórházba
.
Arra is lett válasz, mennyien fertőződtek meg az egyes oltások után:
.
6,8 százalékukat Pfizerrel,
.
8,3 százalékukat AstraZenecával
.
13,6 százalékukat Szputnyik V-vel oltottak
.
71,4 százalék a Sinopharm oltását kapta előzőleg"
.
https://infostart.hu/kulfold/2021/09/29/szerbiaban-kozzetettek-melyik-oltas-utan-mennyien-kerulnek-korhazba
Törölt felhasználó 2022. 02. 09. 11:44
#59087

Annyira jó volt a kínai vakcina és a hit benne, hogy még a Fidesz szavazóinak sem kellett.
A rendvédelmet, a fontos hivatalok dolgozóit és az egészségügyi alkalmazottakat Pfizerrel oltották már a kezdetekben, a veszélyeztetett korosztálynak pedig a Kínait, később az oroszt ajánlották, Pfizer választás nem szerepelt a kínálatban.
bigyula 2022. 02. 09. 11:42
Előzmény: #59082  sanka
#59086
"Melyikekben, link??"
.
Sose fog válaszolni erre. Én is kértem tőle többször.
.
Viszont én utána néztem, és először az arabok kezdték használni, majd a szerbek. papagálypetike - mint egészségűgyi szagember - a szerbekre hivatkozva tett törvényjavaslatot, hogy annak ellenére, hogy nincs a Sinopharmnak EU engedélye, úgy lehessen itthon engedélyezni, hogy  ha egy európai (nem EU tag) ország már használja, akkor lehessen itthon is. El is fogadta a törvénymódosítást a 133 bátor embör.
euler 2022. 02. 09. 11:40
Előzmény: #59080  bigyula
#59085
Ne viccelj, hát ugyanazt mondod mint én!
Ránk akartak erőszakolni valamit, (dönteni akartak helyettünk), de mi ezt nem fogadtuk el, úgy döntöttünk mást kérünk. Igaz, kockáztattunk, de mi döntöttünk és valószínűleg jól.
A társadalom egészéből, többségéből hiányolom ezt a határozott kiállást, legalább a saját egyéni érdekében, ha már a szolidaritás ismeretlen fogalom.
Peterbond 2022. 02. 09. 11:38
Előzmény: #59077  Törölt felhasználó
#59084
Nálam is és akivel beszéltem mindig az oltó orvos adta a javaslatot. Persze mivel ne kötelező megtagadhattad hogy azt oltsanak be neked. De jellemzően alig valakinek javasoltak kínai vakcinát szputnyikot meg szinte senkinek. Ez továbbra sem úgy volt hogy bementél az aldiba és vettél ami szimpatikus volt. Volt oltóorvosi ajánlás.
.
És igen vettem a fáradtságot és elolvastam mit mivel lehet oltani. És megint csak oda jutunk ahova mindig is. A Sinopharma még szerinted se olyan jó mint a többi. Csak te tagadod hogy nagy lenne a különbség bárhol is mi meg csak a 60 év felettieknél mondjuk igenis nagy. Szóval most akkor végül is miről vitázunk? Mert lassan te is eljutsz oda amit mi mondtunk csak próbálod úgy beállítani mintha mi valami teljesen másról jutottunk volna ide. A végén te is azt mondod hogy jójó tényleg szar 60 év felett de csak a vészhelyzet miatt adta a kormány.
Törölt felhasználó 2022. 02. 09. 11:37
Előzmény: #59076  Istvan78
#59083
Azt adták ami volt,a szputnyikot is lehetett választani a sinopharm mellett meg a pfizert is.Azt kell megérteni,hogy abban a helyzetben a kormány azt akarta,hogy a legsérülékenyebbek az idősek minél előbb legyenek beoltva,és ez alapján hozta meg a döntéseket.Eközben az ellenzék semmi mást nem csinált mint megpróbált keresztbe tenni a járvány kellős közepén a keleti vakcinák használatának.Az összes vakcina sürgősségi eljárásban lett engedélyezve ,a pfizert sem vizsgálták megfelelő ideig ,és már használatba is került.A sinopharmmal tömegesen februában-márciusban olthattak,nyáron meg lehetett már harmadik oltást is kérni.
sanka 2022. 02. 09. 11:35
Előzmény: #59071  Törölt felhasználó
#59082
"Ez így nem igaz,több országban használták a sinopharmot idősek esetében is,mielőtt Orbánék rendeltek belőle"
Melyikekben, link??
Törölt felhasználó 2022. 02. 09. 11:33
Előzmény: #59078  euler
#59081
a környezetemben így jártak el az ismerősök, élnek, távolabbi ismerősök elfogadták (2fő) a kínait, kórházba kerültek, túlélték, de nehéz volt, párom kliensei közül egynek a szülei elfogadták, egyszerre haltak meg - mindez nem statisztikai adat, egyedi

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek