Topiknyitó: watson 2012. 01. 14. 18:50

Ki az a Schmitt Pálgium Pál, ha ez itt nem Köztársaság? ;)  

Szlovák vendégeim kérdezték hogy ki az a Schmitt Pálgium Pál, ha ez itt nem Köztársaság? ;))



hmmm... izé... :)))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
omaha 2012. 04. 06. 13:20
Előzmény: #1685  Sigorszky
#1700
Okos vagy barátom! De azért megerőltethetnéd jobban magad !
kexelo
kexelo 2012. 04. 06. 11:18
Előzmény: #1698  Törölt felhasználó
#1699
bocsesz, ha már volt, de én csak ma taliztam vele, ezen a csendes tőzsdementes napon:)
link
Törölt felhasználó 2012. 04. 06. 08:50
Előzmény: #1696  Törölt felhasználó
#1698
Egyetértek. A köztársasági elnöki hivatal tekintélyét már önmagában a báb Schmitt-el erősen lerombolták, ez az ügy már csak a pont volt az i-n. És mivel az államfőnek a valamilyen kontroll mellett leginkább szimbolikus szerepe volt, így totál értelmetlenné vált a funkció.
Törölt felhasználó 2012. 04. 06. 08:45
Törölt hozzászólás
#1697
Törölt felhasználó 2012. 04. 06. 07:40
Előzmény: #1692  Törölt felhasználó
#1696
Ti elolvastátok a cikket? Az első bekezdésnél tovább nem tartottam érdemesnek...

Egyébként pedig úgy érzem, eléggé tönkrevágták a szereplők az államfői hivatal intézményének renoméját, így nincs túl nagy valós tülekedés a posztért... Kövér pl. Ádert ajánlgatja...

Én kétszer is meggondolnám, hiszen ha valaki ismét csak egy báb lesz, azt a társadalom kezdi ki újra, ha pedig kötöszködik, akkor Orbán fogja kicsinálni a posztjáról...

Ne legyen igazam, de még két ilyen bukás, aztán - mivel már úgyis "csak" Magyarország a nevünk, nem Magyar Köztársaság -, lehet lecserélni a Köztársasági Elnöki intézményt egy igazán konzervatívra, amelyet még orbán is szívesen kipróbálna... :)
sasa44 2012. 04. 06. 07:27
Előzmény: #1686  Törölt felhasználó
#1695
"és a stílus.. nekem elején eszembe sem jutott volna "OV hívőzni", de az állandó libsizés,, stb. kihozza belőlem az állatot. "

Mélységesen egyetértek, én is így vagyok vele.
És milyen rosszul esik az ilyen "embereknek" , ha saját fegyverüket fordítják velük szembe...
" ki kardot fog, kard által vész el"
/Kitettem az idézőjeleket, mert nem én találtam ki./
Törölt felhasználó 2012. 04. 06. 06:15
Előzmény: #1693  watson
#1694
Jó reggelt ! tudna valaki segíteni ? mit jelent az árszalag ? köszönöm .
watson
watson 2012. 04. 06. 05:55
Előzmény: #1692  Törölt felhasználó
#1693
Obersovsky kontárságáról ír az újságírók szövetsége ;)
"Etikai Bizottság: a Schmitt-interjú sérti az újságírói etika szabályait" link
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 22:45
Előzmény: törölt hozzászólás
#1692
Ugyan már. Ilyen nevetséges szaroknak csak rettentő ostoba emberek dőlnek be. Ez az egész írás üvölt a rém gyenge kamuktól. Ennél egy kispapír topicba írogató feldumáló is hitelesebb, mint ez. Lehet Orbánékat nem kedvelni, de az ostobaságnak ez a szintje nagyon súlyos.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 22:37
Előzmény: #1689  Törölt felhasználó
#1691
próbáltam követni, de eléggé húzós napjaim vannak, néha esek be ide...
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 22:36
Előzmény: #1687  Sigorszky
#1690
:-)
megfogadom tanácsodat, és kinyitok egy jobbfajta bort :-)

még a beírásod előtt rákacsintottam az asszonyra, aki épp gyönyörű nagyobbik kisfiúnknak olvassa az esti mesét, szerintem vette az üzenetet... :-)))
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 22:26
Előzmény: #1684  Törölt felhasználó
#1689
Alain, és ahhoz mit szólsz ahogy puritan beégette magát a klón nickjével?
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 22:26
Törölt hozzászólás
#1688
Sigorszky 2012. 04. 04. 22:20
Előzmény: #1686  Törölt felhasználó
#1687
Igazad van. Ezzel együtt igyál meg egy pohár finom bort és inkább ne gyere ide bosszankodni, hanem élvezd az életet! Próbáld meg kevesebb politikával, nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb leszel.
(Állítólag a szex is csodákat tud tenni!):)
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 22:14
Előzmény: #1684  Törölt felhasználó
#1686
de most komolyan.
elnézést kérek mindenkitől, akit zavar, hogy egyre kevésbé tudom megértően elviselni néhány OV hívő hozzászólásait. Bevallom, nagyon irritálnak. Elismerem, egyre kevésbé vagyok türelmes velük. nem azért, mintha én nemtom ki lennék. Egyszerűen nem bírom ezt a fajta tudatlanságot, ami ilyen mértékű arroganciával párosul, mint puritán, vagy pl joker esetében, de szivacs is olyan, mintha "falnak beszélne az ember".

senki sem tökéletes, én sem mindig tudom 0 100%-os tutit. Nem vagyok olyan tévedhetetlen, mint ők ezt saját magukról gondolják.

és a stílus.. nekem elején eszembe sem jutott volna "OV hívőzni", de az állandó libsizés,, stb. kihozza belőlem az állatot.

Bocs még egyszer.
Sigorszky 2012. 04. 04. 22:10
Előzmény: #1683  omaha
#1685
Netudki. Na ő támadhatatlan.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 21:58
Előzmény: #1646  Törölt felhasználó
#1684
te s.gghülye, folyamatosan libsizel meg komcsizol engem is, zsidó komcsi lennék? szánalmas vagy b+!!!!!! de ha téged ez elégít ki, vagy hogy itt a fórumon éled ki a szervilis énedet, és azt hiszed hogy ezzel nyalsz és jót teszel OV-nek akkor legyen, csak légyszi hagyd békén azokat, akik bár nem mindig vagy nem mindenben értenek egyet, de legalább képesek ész érvek mellett vitára, esetleg tisztában vannak a tényekkel és racionalitásokkal.

SP plagizált, lopta a dolgozatát, azóta meg folyamatosan hazudik. takarodjon! és az is, aki védi!!!!!!!!
omaha 2012. 04. 04. 21:55
Előzmény: #1680  Sigorszky
#1683
A sok dumagép ezeken az oldalakon mondjon már egy nevet, akit méltónak találna az elnöki posztra.
Na ki az az okos tojás aki erre vállalkozik?
loliense 2012. 04. 04. 21:40
Előzmény: #1676  Sigorszky
#1682
Elnézést kolléga,csak most láttam meg,hogy megszólított!

Teljesen jó a cím,amit kitaláltál,-én nem tudok dönteni ebben sem-,viszont mindent,bármit aláírok!!!

Lehetne még egy kérésem?-ne engedjék a 2 sornál hosszabb bemásolgatást,mert azt iszonyatosan gyűlölöm és menekülök előle!

Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 20:53
Előzmény: #1680  Sigorszky
#1681
Dehogyis nem, jó lenne,csak jobban szeretném, ha Ti lennétek a " névadók"
Sigorszky 2012. 04. 04. 20:51
Előzmény: #1678  Törölt felhasználó
#1680
Az üres fecsegést én sem kedvelem, sőt, többnyire kifejezetten bosszant, sokszor ezért kussolok inkább. Az utóbbi időszak poénkodása viszont még belefért, szórakoztatott is, persze nem lehet ezt se erőltetni (öncélúan semmi esetre sem), különosen akkor nem, amikor a helyzetből fakadóan sokkal szívesebben odacsapna az ember. Gondolkodj valami ütős címen, én benne lennék, lehet az félig humoros, viszont alapjában elemző és véleményeket ütköztető topik, megfér egymás mellett a kettő szerintem.
De ha nem, hát nem erőszak.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 20:36
Előzmény: #1678  Törölt felhasználó
#1679
állomány, módszerek, jav.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 20:34
Előzmény: #1677  Sigorszky
#1678
Halálosan komolyan gondolnám, szerintem két értelme lehet egy totyiknak. Vagy elmés vagy valamennyire, netán vicces is, ezzel örömet okozol magadnak, s jó esetben másoknak, vagy objektív.
Objektivitás alatt értem pl., hogy én utálom a Fideszt, de nem lehet elvitatni,hogy a devizahitel állpmány csökkentése jó az országnak/ a módszererek vitathatók/
XY utálja Gyurcsányt, de veszi magának a fáradtságot, és megnézi a számokat, hogy 2006 után mennyit hozott rendbe a kétségtelen MSZP / és szdsz/ által elqrt történetből, és a súlyos világválság nélkül az életben nincs a Fidesznek 2/3 -a. Értelmetlen az érv nélküli -utálom ezt vagy a másikat- vég nélküli fecsegés.
Sigorszky 2012. 04. 04. 20:09
Előzmény: #1675  Törölt felhasználó
#1677
Na ez is jó topikcím, csak nehogy véletlenül földalatti mozgalom (vagy metró) legyen belőle! :D
Sigorszky 2012. 04. 04. 20:07
Előzmény: #1674  loliense
#1676
T. Kollégáim, javaslom a nem túlságosan innovatív, de legalább találó "Konzílium" topik megnyitását, oda gyűlhetnének a kiváló doktori vélemények, hiszen amíg politikusok intézik az ország sorsát, addig az balsors lesz és nem látunk hiányt megvitatni való témákból.
(De ez titok ám, tudjátok tartani?)
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 19:24
Előzmény: #1674  loliense
#1675
Címet kéne találni.javaslatokat kérek szépen. Mondjuk :
" Hogyan lehetne titkosítani a köztársasági elnököt 10 évre?"
loliense 2012. 04. 04. 19:20
Előzmény: #1673  Törölt felhasználó
#1674
Én nem tudom hogy kell nyitogatni,de szívesen meglátogatom,azokat ahol új dolgokkal kapcsolatosan lehet anyázni,mínuszokat gyűjtögetni!!!
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 19:17
Előzmény: #1672  loliense
#1673
Na ja, de hol fogunk ezentúl konz-utálni?
Nyissunk egy oldalt, , oszt aki akar csatlakozik, aki meg hívő még ,az máshol nyalatkozik. Szerintetek?
loliense 2012. 04. 04. 19:11
Előzmény: #1669  Törölt felhasználó
#1672
Kedves Kolléga-gák!

Be kell lássam, kifogytam a cinizmusomból a hazudós,bukott patkánnyal kapcsolatosan,-úgy döntöttem,már a nevét sem vagyok hajlandó leírni egyenlőre!

Tegnap egész napomat Nagykanizsán szűk Fideszcsaládi körben töltöttem, és újabb nemzeti ősmagyar összetett kifejezéseket tanulhattam meg,mint pl: „Orbánkarakánvolt”a lemondással kapcsolatosan stb,így már azt hiszem az eredeti témához,nincs mit hozzátennem,képeznem kell magam az új elvárásoknak!!!

Mivel,most egy tegnapi kiváló törvénytervezet nyűgöz le és az köti le agyi felfogó képességemet,
miszerint:”minden közbeszerzési eljárást az illetékes miniszter 10 évre titkosíthat nemzetbiztonsági érdekre hivatkozva” és a topic eredeti témájához már nem tudok és nem akarok többet hozzászólni,elköszönök!!!

Köszönettel tartozom Önöknek, Dr.Antigurunak és Dr.Sigorszkynak és a topic nyitónak Dr.Watsonnak,és azoknak,akik úgy látták,hogy a tolvajnak takarodnia kell a hatalomból és ezért érdemes néhány szót leírni!!!

Visszhall Doktorok
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 19:09
Előzmény: #1670  Sigorszky
#1671
Igen ez jogos dilemma, és mint tudjuk , az a leghegyesebb szarvú állat a világon.
/idézet, elfelejtettem, kitől/
Szerintem , valahogy árnyalni kéne , mondjuk kötelező szöveges magyarázattal, valahogy így:
Írt ez a balos antiguru, piros pont, de nem írt nagy hülyeséget, zöld pont, viszont nem akarja a zsidókat kiirtani, két piros pont, de azért jó magyar ember azzal a barom arcával,ami van neki, zöld pont, de nem eszi meg a lekváros barátfülét, amit én imádok, piros pont, de szereti a körte seggű lányokat, zöld pont, a fenének irkál ez az ökör, na tessék, teljesen összezavart.
Valahogy így...
Sigorszky 2012. 04. 04. 18:57
Előzmény: #1669  Törölt felhasználó
#1670
Jó estét Dr fildoki Főorvos Úr!
Akkor most erre adjak egy pirosat? Zutty, az se jó, mert szívem szerint zöldet adtam volna, de hát egy elvbarátnál kilógna a lóláb. :)
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 18:52
Előzmény: #1668  Törölt felhasználó
#1669
Jó játék lenne ez a pontozósdi, hiszen miért ne lenne kíváncsi valaki a " hatásra"
De ahogy megvalósul, nevezetesen, jön a hozzászólás,
" a víziló egy ízelt lábú szárnyas" erre X Y gyogyós megnézi , ki írta, hú , aszondja, ezt egy elvbarát állította! Zutty egy zöld pont.
És fordítva ugyanaz. Így nem egy nagy mutatvány.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 18:18
Előzmény: #1664  Törölt felhasználó
#1668
Látom, okor klónoddal megint adtál magadnak egy pluszt, nekem egy mínuszt.

Ovi színvonal. Miután szánalmasan lebuktál. Rajtad röhögök azóta is:)
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 18:07
Előzmény: #1607  loliense
#1667
Igen , a tárgyilagosság lassan hungaricumnak számít.
Dr. Pataki Attila a miskolci nehéz sorúak önzetlen segítője méltó módon emblematikus alakja a 10 millió Magyar életét habkönnyűvé varázsoló 6-8 tagú társulatnak, kiket modern Magyar szóhasználattal népakarnokoknak hívunk.
Mindegy is, jönnek az eredmények , tollba sorba. A lábam ugyan még izzad, de mit is lehetne várni a Tanácsköztársaság uralma után alig 93 évvel!?
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 17:47
Előzmény: #1657  csendben
#1666
Nos, vélhetőleg tehát az sem tudta, hogy mi az, miről szól, de aláírni alá tudta.
Pont ezt várta el Orbán Viktor is tőle, mint elnöktől: ne tudja miről szól, de alárni alá tudja... legalább 3x-szel, mert már doktor.
Pont megfelelt a követelményeknek, nem volt túlképzett.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 17:46
Előzmény: #1664  Törölt felhasználó
#1665
"Ennyi idő után ismerhetné, hogy ilyen kétértelmű nevet én soha nem adnék magamnak"

Miért, a puritan az nem ilyen? Dehogynem.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 17:45
Előzmény: #1661  Törölt felhasználó
#1664
Ennyi idő után ismerhetné, hogy ilyen kétértelmű nevet én soha nem adnék magamnak! Ilyen nevet bohém emberek adnak maguknak.

Ha már ennyire érdekel (keres rá ha akarsz) én "pikár" voltam, s már egyszer nagyon régen rám is kérdeztél, hogy ki is vagyok valójában.
S52Raptor 2012. 04. 04. 17:44
#1663
... mert a hozzászólásokbólfeketén-fehéren kiderül, ki a jó magyar ember.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 17:33
Előzmény: #1620  bigyula
#1662
Minek variáljátok túl.
Egyszerűen odaírtok valamit a nevetek elé, ami nincs is. Pali bácsi is ezt csinálta, de még sokan mások is.
Ezt meg lehet csinálni nyelvvizsgával is, mint amire szintén volt példa a "tisztelt házban"...
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 17:33
Előzmény: #1659  Törölt felhasználó
#1661
Puritan, Schmitt a szánalmas kamujával tovább rontott a helyzetén. Minek tetézed te is? A klón nick nem olyan nagy bűn, sok párttársad nyomja így. Te most lebuktál, legalább vállalnád fel az enélkül is nyilvánvalót.

Puritan = okor.
bigyula 2012. 04. 04. 17:32
Előzmény: #1654  szivacs
#1660
"Ezzel most nagyon leértékelted az eddig határozott véleményeidet, meg a nyamvadt újságíróét is, ha még azt sem tudjátok, hogy a "filozófia doktora" = PhD, az mit takar!
Azért alapszinten tájékozódni illene, mielőtt nekiestek egy köztársasági elnöknek!"

A PhD NEM KISOKTORI!!! Ezt még az (ex)elnök úr is elismerte!
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 17:29
Előzmény: #1655  Törölt felhasználó
#1659
Gondolsz amit gondolsz.

A "lökött" kollégám ökör, illetve ókor.

Soha nem találod ki miért?
Földmérő mérnök létére egy egyetem Bölcsésztudományi Karára beiratkozott, s most ír/írt dolgozatot a "A fogyatékosság nem a modernkor sajátossága" címmel.

Így tőle tudtam meg, hogy Homérosz vak volt, Demosthenes görög szónok beszédhibás volt, hangja gyenge, légzése sem volt megfelelő. Tükör előtt fejlesztette magát, s futás közben is szavalt, s ezzel erősítette hangját.
Hippokrates úgy vélekedett, hogy a siketnémák értelmi fogyatékosok, s velük felesleges foglalkozni.
Az ókorban a vak embereket különlegesnek tartották, tiszteletet élveztek.
Általában jól tudtak jósolni.

Persze, lehet, hogy én írom a dolgozatot, s a földmérő egy kitaláció?


Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 17:25
Előzmény: #1653  Törölt felhasználó
#1658
Hát ez meg a legszánalmasabb, hogy a klón nickeddel (okor), amivel lebuktál, most gyorsan adsz magadnak pluszt, nekem meg mínuszt.

Csaló puritan, lebuktál és nagyon szánalmasan viselkedsz a buktában is.
csendben 2012. 04. 04. 17:21
Előzmény: #1654  szivacs
#1657
Csak,gogy tisztázzuk,így kezdődött:

filozófia történetből szerzett doktorit (írta smitti!!!!)

link

Ki is ég szivacs? (!)

szivacs
szivacs 2012. 04. 04. 17:21
Előzmény: #1653  Törölt felhasználó
#1656
Na, pont egy nemzeti érzelmű földmérő mérnökre lenne szükségem!

Újra kellene mérni a határokat, mert a franciák nagyon elkúrták!!!

Á, nem ám, csak, vicc! :-)
De egyébként tényleg nagyon!

De tényleg kéne egy földmérővel beszélnem, adhatna valami egyszerhasználatos kontaktot.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 17:05
Előzmény: #1653  Törölt felhasználó
#1655
Most tényleg neki állsz ilyen gyengén hazudni, mint Schmitt?

Csaltál. Lebuktál. Ennyi.
szivacs
szivacs 2012. 04. 04. 17:02
Előzmény: #1620  bigyula
#1654
Ajjajj! Ez a filozófia doktora, égő!

Ezzel most nagyon leértékelted az eddig határozott véleményeidet, meg a nyamvadt újságíróét is, ha még azt sem tudjátok, hogy a "filozófia doktora" = PhD, az mit takar!
Azért alapszinten tájékozódni illene, mielőtt nekiestek egy köztársasági elnöknek!

"Magyarországon a PhD-t megkaphatják normális körülmények között 6 szemeszter ún. doktori iskolai tanulmányok, a doktori szigorlat (rigorosum), a disszertáció benyújtása, majd megvédése után bölcsészek, teológusok, természettudósok, jogászok, mérnökök, közgazdászok, valamint orvosok és állatorvosok, és bizonyos országokban gyógytornászok és gyógyszerészek is."
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 17:01
Előzmény: #1649  Törölt felhasználó
#1653
egy földmérőmérnök kollégám szemtelenkedik, aki megtudta, hogy ki van a puritán név mögött.

(meg fogja kapni a magáét, hogy megleste a gépemet)
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 17:00
Előzmény: #1650  Törölt felhasználó
#1652
Hát ez ciki. Na látod, Joker, hogy nem paranoid dolog a részemről a klón nick feltételezés.

Ökörről sejthető volt már, amikor előkerült, hogy klón, mert azonnal - buta módon nagyon átlátszóan - rögtön valakinek a védelmére érkezett.

Hazudós, csaló puritan: pont annyira vagy hiteles, mint Schmitt.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:58
Előzmény: #1650  Törölt felhasználó
#1651
vagy mégsem.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:57
Előzmény: #1649  Törölt felhasználó
#1650
lebuktam....
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:55
Előzmény: #1648  Törölt felhasználó
#1649
Nem olvastam, hogy mit írtál magadról. A 40 feletti korosztályt azért írtam és tartom magam hozzá, mert amikor normálisan írsz, akkor valamiféle élettapasztalatot vélek felfedezni az írásaidban.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:49
Előzmény: #1645  Törölt felhasználó
#1648
"Te szinte biztos, hogy valamilyen gazdasági (közgazdász) jellegű felsőoktatási intézményben tanultál, s 40 felett vagy."

Az előbbi igaz, mondjuk sokszor le is írtam, ahogy azt is, hogy az utóbbi viszont nem, nem vagyok 40 felett.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:47
Előzmény: #1645  Törölt felhasználó
#1647
Puritan:

"Az én értelmezésem szerint a "libsi" az liberális gondolkodású zsidó embert jelent."

Értem. Tehát, amikor azt írod, hogy a libsik eltakarodhatnak, akkor azt mondod, hogy a zsidók eltakarodhatnak az orszgából. De antiszemita nem vagy.

Nem vagyok zsidó. Semennyire. Liberálisnak valóban annak mondható vagyok, de ez is nagyon erős leszűkítés, ennél legalább eggyel szofisztikáltabban fogalmazzuk meg: mondjuk jobb-liberálisnak gondolom magamat, számos társadalmi kérdésben nem vagyok liberális, gazdasági kérdésekben az vagyok valóban.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:42
Előzmény: #1645  Törölt felhasználó
#1646
Én elmondhatlak minden hülyének/baromnak itt a fórumon, s fordítva te is megteheted, de zsidókat, magyarokat összességében soha nem szidom.

Ha figyelmesen olvastál, akkor rájöhettél, hogy én a liberális beállítottságú zsidó emberekről írtam.

Ebből az következik, hogy vannak olyan zsidó emberek is, akik soha nem mondanák azt, hogy a magyar genetikailag alattvaló, moslékzabáló, stb.

Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:36
Előzmény: #1641  Törölt felhasználó
#1645
Amikor te itt minősítesz mindenkit (engem is)akkor a beírásaink alapján teszed.
A beírásaink tartalmát egyenként összeveted a saját értékrendeddel, s ezt osztod meg velünk.
Én is ezt teszem, mert nincs lehetőség személyes találkozásra.

Az én értelmezésem szerint a "libsi" az liberális gondolkodású zsidó embert jelent.

A leírtak alapján trewerter magyar állampolgár, aki szintén liberális gondolkodású zsidó ember, mint te.

Te szinte biztos, hogy valamilyen gazdasági (közgazdász) jellegű felsőoktatási intézményben tanultál, s 40 felett vagy.

Te azért nem akarsz kirekeszteni senkit az országból, mert libsi vagy. Téged nem zavar, ha szarozzák a magyart, míg engem kurvára, s nem tudom megérteni, hogy mit keres az MO-on aki a saját fészkébe "szarik"?
csendben 2012. 04. 04. 16:27
Előzmény: #1643  Törölt felhasználó
#1644
Nem azért mondom,de az,hogy ezt az "Én/mi"-t a szavazásra érted,eddíg egyetlen hsz-edből sem derült ki!

Talán olvasd vissza a kiinduló, 1616sz. hsz-det....

Ott szó nincs szavazásról,annál inkább a vezetér felelőségéről!

Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:21
Előzmény: #1636  csendben
#1643
Ha egyedül én megyek el szavazni, akkor csakis az én szavazatom alapján dől el, hogy ki jut be az Országgyűlésbe.

Mindenki előtt nyitva áll a lehetőség. Elmegy/vagy nem megy el 4 évente szavazni - mindenkinek a saját döntése.

Erre felesleges hivatkoznod!
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:21
Előzmény: #1637  Törölt felhasználó
#1642
Puritan:

1. "A beírásokból arra következtetek, hogy Te vagy az okosabb libsi!"

- Szerintem ne minősítgess. Engem se, másokat se.
- Mit jelent náld a "libsi"? Írd le pontosan.

2. "Egy magyar ember soha nem ír le olyat, hogy "...és hirdetnem kell az ostoba magyarok hírét a világban,persze már nem itthonról""

Szerintem trewerter magyar ember. És éppen ez a különbség közöttem és közötted, hogy én nem érzem feljogosítva magamat arra, hogy azt mondjam valakire, hogy nem magyar. Én nem akarok kirekeszteni senkit az országból.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:21
Előzmény: #1637  Törölt felhasználó
#1641
Puritan:

1. "A beírásokból arra következtetek, hogy Te vagy az okosabb libsi!"

- Szerintem ne minősítgess. Engem se, másokat se.
- Mit jelent náld a "libsi"? Írd le pontosan.

2. "Egy magyar ember soha nem ír le olyat, hogy "...és hirdetnem kell az ostoba magyarok hírét a világban,persze már nem itthonról""

Szerintem trewerter magyar ember. És éppen ez a különbség közöttem és közötted, hogy én nem érzem feljogosítva magamat arra, hogy azt mondjam valakire, hogy nem magyar. Én nem akarok kirekeszteni senkit az országból.
csendben 2012. 04. 04. 16:18
Előzmény: #1639  Törölt felhasználó
#1640
Akkor a 1628sz. hsz-em aktuális! :-)
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:15
Előzmény: #1638  csendben
#1639
Én kevésbé szorulok mások véleményére.
csendben 2012. 04. 04. 16:14
Előzmény: #1630  Törölt felhasználó
#1638
Semmi probléma nincs abból, hogy azok a zsidók és cigányok elmennek MO-ról, akik utálják, megvetik, lenézik az országunkat, illetve annak jelentős többségét alkotó polgárait

Ezt nem idézted....(vagy csak én nem látom az idézőjeleket!)
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:14
Előzmény: #1631  Törölt felhasználó
#1637
Itt a fórumon csakis az írások alapján tudjuk egymást megítélni.

A beírásokból arra következtetek, hogy Te vagy az okosabb libsi!
(nem komcsi vagy, nem zsidóbérenc, hanem tistztán libsi)

Mi a véleményed a kevésbé képzett libsi társad "trewerter" beírásáról?

"Ha pedig az emberek tekintettel az előző 18 hónap menetelésére megint megválasztják ezeket,akkor be kell állnom a sorba ahol Kertész Ákos és akár Dopeman is áll és hirdetnem kell az ostoba magyarok hírét a világban,persze már nem itthonról..."

Egy magyar ember soha nem ír le olyat, hogy "...és hirdetnem kell az ostoba magyarok hírét a világban,persze már nem itthonról"
csendben 2012. 04. 04. 16:10
Előzmény: #1629  Törölt felhasználó
#1636
"Én/mi" ezen nevettem (mint most is)!

:-)))

nem is olyan régen,a nép akaratát emlegetted....

Azt nem azonos a leadott szavazatok 2/-ával (szvsz!).
bigyula 2012. 04. 04. 16:10
Előzmény: #1629  Törölt felhasználó
#1635
"2/3-dal át lehet és kell szervezni az országunkat."

Azért, kíváncsi lettem volna a véleményedre, ha mondjuk 1994 és 1998 között az MSZP elkezdte volna visszacsináni a dolgokat az 1989 előtti állapotokra, és arra hivatkozott volna, hogy neki erre adtak felhatalmazást a választók. 2010-ben a Fidesznek és Orbánnak 4 éves kormányzásra, és nem a közjogi, állami rendszer teljes megváltoztatására adtak felhatalmazást! Ugyanis, egy csomó dologról, amiket az elmúlt 2 évben megcsináltak, egy szó sem esett a választások előtt!

"Ha ez az átszervezés a polgárok többségének megfelelő, akkor a FIDESZ marad."

Ezzel sem lenne probléma, ha nem úgy csinálnák, hogy ha meggondolják magukat a polgárok 2014-ben, akkor sem lehet szinte semmit visszacsinálni! Sőt, változtatni sem lehet majd rajta, ha a győztes nem tud 2/3-ot szerezni! Ezzel évtizedekre bebetonoznak egy rendszert, egy struktúrát, amiről egyáltalán nem bizonyosodott még be, hogy jobb, mint az előző!

Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:10
Előzmény: #1626  Törölt felhasználó
#1634
És honnan tudod, hogy aki elmentek, elmennek, utolják ezt az országot? Mert te azt mondod? Vagy van egy igaz magyar ítélő bizottság, ami ezt megállapítja? Vagy elég, ha te / Orbán / Fidesz rásüti ezt a bélyeget valakire és akkor mehet is? Nos?
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:08
Előzmény: #1632  Törölt felhasználó
#1633
"Látod te lehetnél a mintapéldánya az ostoba, szemellenzős, egyébként tökéletesen antiszemita ,fidesz (direkt kis betű)
szavazó megtestesítőjének.Téged óriás plakátra kellene rakni vagy mutogatni a "tisztelt"házban."

Ez tetszik. Sajnos nagyon találó, amit írtál puritanra.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:07
Előzmény: #1626  Törölt felhasználó
#1632
"Semmi probléma nincs abból, hogy azok a zsidók és cigányok elmennek MO-ról, akik utálják, megvetik, lenézik az országunkat, illetve annak jelentős többségét alkotó polgárait"

Látod te lehetnél a mintapéldánya az ostoba, szemellenzős, egyébként tökéletesen antiszemita ,fidesz (direkt kis betű)
szavazó megtestesítőjének.Téged óriás plakátra kellene rakni vagy mutogatni a "tisztelt"házban.

Nos én nem vagyok se zsidó se cigány,ugyanakkor nincs is ezekkel az etnikumokkal bajom mint neked,ja és Magyar vagyok és leszek is és nem az országot nem szeretem hanem az olyan formákat mint te...

És ne áltasd magad nem vagytok már többségben igazából sohasem voltatok tekintettel Magyarország népességére.

Apád pártjának a valós támogatottsága jelenleg a teljes népesség körében pedig 10%...kb (1 millió ember)ne aggódj te is benne vagy.

Persze tudom ez neked a többség...Miért?
fideszesen válaszolva-CSAK...
Na ennyit tudsz...

Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:04
Előzmény: #1624  Törölt felhasználó
#1631
"Látod itt van az emberek legnagyobb tévedése,mert azt gondolják ha nincs jobb akkor maradjon a kevésbé szar."

Én nem azt írtam, hogy én így fogok dönteni. Hanem azt írtam, hogy elég egyértelmű jelenleg a helyzet. Orbán vezet és ő még koalíciós partnert is találhat magának. A szociknak EGYEDÜL kéne 50% felett legyenek, a Jobbiknak EGYEDÜL kéne 50% felett legyenek.

Ez nem hit kérdés, hanem némi politikai érzék, meg matematika.

Nem csak, hogy nincs jelenleg igazán erős alternatíva, hanem a gyenge alternatívák mozgástere is sokkal kisebb, mint a Fideszé.

Nem vagyok Fidesz szavazó, mégis ezt mondom. Én tudok nem poziból beszélni.

"Az erősen jobbos fideszes embernek én például már komcsi vagyok ha nem szimpatikus nekem az Orbán."

Ez sajnos így van. Én is komcsi-libsi-hazaáruló-zsidóbérenc vagyok itt néhány fröcsögő szerint.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:01
Előzmény: #1628  csendben
#1630
Ha figyelnél, arra, hogy kitől idéztem, akkor jó lenne!!!!
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:00
Előzmény: #1622  csendben
#1629
Kedves csendben!

Tudod, ha ezen nevetsz, s jó poénnak tarod, akkor baj van...

2/3-dal be lehet vezetni a királyságot, 2/3-dal át lehet és kell szervezni az országunkat.
Ha ez az átszervezés a polgárok többségének megfelelő, akkor a FIDESZ marad.

2/3-dal az egész életünket meg tudják változtatni.
S ez poén?
Felelősség, mégpedig igen nagy felelősség.

Kurva nagyot lehet vele nyerni, illetve veszíteni a választásokon.
csendben 2012. 04. 04. 15:57
Előzmény: #1626  Törölt felhasználó
#1628
"Semmi probléma nincs abból, hogy azok a zsidók és cigányok elmennek MO-ról, akik utálják, megvetik, lenézik az országunkat, illetve annak jelentős többségét alkotó polgárait."

Mert ugye,akik elmentek,azok mind ebbe a csoportba tartoznak....

A "jelentős többség" se rossz! :-)))
signal2
signal2 2012. 04. 04. 15:55
Előzmény: #1624  Törölt felhasználó
#1627
Szavazzunk hát csak függetlenekre és noname pártokra! Rosszabb úgysem lesz.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 15:53
Előzmény: #1624  Törölt felhasználó
#1626
"Ha pedig az emberek tekintettel az előző 18 hónap menetelésére megint megválasztják ezeket,akkor be kell állnom a sorba ahol Kertész Ákos és akár Dopeman is áll és hirdetnem kell az ostoba magyarok hírét a világban,persze már nem itthonról..."

Semmi probléma nincs abból, hogy azok a zsidók és cigányok elmennek MO-ról, akik utálják, megvetik, lenézik az országunkat, illetve annak jelentős többségét alkotó polgárait.

Azt azért nem gondoljátok, hogy szó nélkül tűrjük a szemségeiteket!
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 15:41
Előzmény: #1621  Törölt felhasználó
#1625
Neked is igazad van egyébként mert semmi keresnivalója a mai közéletben azoknak akik ilyen pozíciókat töltöttek be korábban.Szintén nem lenne keresni valója azoknak akik maguk voltak ügynökök.
Ugyanakkor azt kell mondanom,hogy ha megyünk tovább ezen a gondolatmeneten,akkor semmi keresnivalója a parlamentben olyannak aki elmúlt 45-50 éves...
Én nem is engednék senkit a politika közelébe 50 felett legalább 5 évig.
Annyi idő alatt letisztulna a gárda...
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 15:36
Előzmény: #1623  Törölt felhasználó
#1624
Látod itt van az emberek legnagyobb tévedése,mert azt gondolják ha nincs jobb akkor maradjon a kevésbé szar.
Az erősen jobbos fideszes embernek én például már komcsi vagyok ha nem szimpatikus nekem az Orbán.

Lesz jobb mert lennie kell és még azt is megkockáztatom,hogy szívesebben szavaznék no name emberre mint erre a hányinger brigádra.

Nekem senki ne mondja meg,hogy mit mondjak,mit gondoljak,mit csináljak mert annak az időnek vége.
Most 38 vagyok és ha még egyszer ezeket választaná meg a nép,akkor jobb lesz ha menekülök innen családdal együtt/egyébként készülök is erre/40 évesen még simán belefér váltani.

Én egy szabad országban szeretnék élni,nem egy olyanban ahol a vezető a törvényre hivatkozva/amit ő maga írt magának/ kibújik minden alól.
Ahol ha mást gondolsz mint a vezetőség akkor törvényt hoznak,hogy azzal nyomják el a véleményedet ha kell.

Elegem van ebből a velejéig korrupt az előző rendszeren nevelkedett,"nekem mindig igazam van" politikusi gárdából.

Ha pedig az emberek tekintettel az előző 18 hónap menetelésére megint megválasztják ezeket,akkor be kell állnom a sorba ahol Kertész Ákos és akár Dopeman is áll és hirdetnem kell az ostoba magyarok hírét a világban,persze már nem itthonról...
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 15:22
Előzmény: #1618  Törölt felhasználó
#1623
"Nos lehet,hogy nem lesz igazam de 2014-ben biztosan megy a levesbe."

És ki jön, áruld már el? Szocik? Jobbik?

Én még tartom továbbra is, hogy 2014-től is ők kormányoznak.
csendben 2012. 04. 04. 15:16
Előzmény: #1616  Törölt felhasználó
#1622
"Én/mi a 2/3-dal járó felelősséget"

Ekkora poént!!!
Rég nevettem ilyen jót!

Kössz!
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 15:15
Előzmény: #1618  Törölt felhasználó
#1621
Nagyon heves vagy fiatal "barátom" trewerter!

Én nem az Orbán diplomamunkájától tartok, hanem azokétól akik annak idején az egyetemeken, főiskolákon, városi pártbizottságokon töltöttek be igen magas funkciókat!!!

Nemrég írtam egy csomó nevet és időpontokat!

bigyula 2012. 04. 04. 15:06
Előzmény: #1619  szivacs
#1620
"Állítólag remek doktorikat lehet szerezni Mexikóban..."

Az ecserin is... Minek olyan messze menni?

Azt olvastam valahol, hogy annál, aki felgöngyölítette a történetet az verte ki a biztosítékot, hogy az elnök úr a "filozófia doktora" címet használta valahol. Akkor kezdett utánajárni, hogy hogyan lehetett "filozófia doktora" címet szerezni a TF-en. Mondjuk, ezt én sem értem. Lehetett volna a "kardvívás doktora", és a kutya sem foglalkozott volna vele.
szivacs
szivacs 2012. 04. 04. 14:48
Előzmény: #1579  bigyula
#1619
Állítólag remek doktorikat lehet szerezni Mexikóban...
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 14:32
Előzmény: #1616  Törölt felhasználó
#1618
Én fogadtam egy barátommal,hogy Orbán még ebben az évben megbukik.
Nos lehet,hogy nem lesz igazam de 2014-ben biztosan megy a levesbe.
Most éppen az ő diplomamunkáját nem lehet megnézni...Miért?...Mert!!!
Mikor megkérdezték S.P bácsiról,hogy szerinte csalt-e? Mit válaszolt?Ezt nem lehet kérdezni!!! Miért? Mert!!!
Lehet hülyének nézni az embereket de nem sokáig.
Most megkapta az első pofont az emberektől a plágium ügyben,a következőt kapja majd az IMF-től,aztán az EU-tól.
Vége lesz ennek a kis törpének egy életre hamarosan vagy ha nem akkor nekünk...
bigyula 2012. 04. 04. 14:25
Előzmény: #1616  Törölt felhasználó
#1617
"Írnál többet arról a képviselői indítványról. (Ki, mikor, hol)
Ha ez igaz, akkor ütközés lenne a hatályos joggal."

Tegnap, vagy tegnap előtt este hallottam az ATV-n az Egyenes beszédben. Kálmán Olga mondta, hogy van egy ilyen indítvány, de nem emlékszem, hogy kivel beszélt éppen.

A jog meg addig hatályos, amíg meg nem változtatják (akár visszamenőleges hatállyal)... Lásd az emúlt 2 év gyakorlatát...
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 14:03
Előzmény: #1615  bigyula
#1616
Te/ti a nagy mellényt látjátok. Én/mi a 2/3-dal járó felelősséget.

Sajnos - ténylegesen - minden ellenzéki párt abban érdekelt, hogy a kormányzó erők minél előbb megbukjanak.

Írnál többet arról a képviselői indítványról. (Ki, mikor, hol)
Ha ez igaz, akkor ütközés lenne a hatályos joggal.
bigyula 2012. 04. 04. 12:07
Előzmény: #1614  Törölt felhasználó
#1615
"Ezek szerint Te úgy érzed, hogy nem tanult a hibájából.
Egy dolog a kívánság és egy dolog a valóság. Jelen pillanatban nem úgy áll a FIDESZ, hogy ne tudjon ismételi 2014-ben."

Én úgy látom, hogy bizonyos dolgok (a nagy mellény, az orr fennhordása, a "mi mindent jobban tudunk", az "ellenzéknek kuss", stb.) nem változtak az 1998-2002 közötti ciklus óta. Sőt, fokozódtak. Erre a tegnap este hallott legújabb "képviselői indítvány" (ami arról szól, hogy a közbeszerzések üzleti adatait 10 évre lehessen titkosítani) is jó példa. Amíg a másik oldal lop, addig felháborító. Ha mi lopunk, akkor törvényes (azzá tesszük). A hányinger kerülget, oldaltól függetlenül.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 11:47
Előzmény: #1612  bigyula
#1614
Ebben igazad van, de egy jó politikus is akkor ér valamit, ha tud tanulni a hibájából!

Ezek szerint Te úgy érzed, hogy nem tanult a hibájából.
Egy dolog a kívánság és egy dolog a valóság. Jelen pillanatban nem úgy áll a FIDESZ, hogy ne tudjon ismételi 2014-ben.
Persze addig minden változhat, vagyis az MSZP is tovább veszíthet a támogatottságából.
csendben 2012. 04. 04. 11:47
Előzmény: #1610  Törölt felhasználó
#1613
:-)
bigyula 2012. 04. 04. 11:39
Előzmény: #1611  Pezo1
#1612
"Ebben lehet bízni 2014-ben is."

2002-ben is volt bünti, pedig Orbán biztos volt a győzelmében.
Pezo1 2012. 04. 04. 11:36
Előzmény: #1609  Törölt felhasználó
#1611
"Mint írtam a népet is meg lehet téveszteni (történelem) de csak rövid ideig.
Utána pedig büntet, de nagyon!"

Ebben lehet bízni 2014-ben is.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 11:24
Előzmény: #1608  csendben
#1610
Azon magyar emberek csoportja, akik hajlandók véleményt formálni múltunkról, jelenükről, jövőnkről és azok is akik valamilyen okból kifolyólag ideiglenesen nem kívánnak beleszólni a sorsunk alakításába.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 11:18
Előzmény: #1602  Törölt felhasználó
#1609
Szokásodhoz híven "maszatolsz", mint a többi libsi!

Mint írtam a népet is meg lehet téveszteni (történelem) de csak rövid ideig.
Utána pedig büntet, de nagyon!
(Nem úgy ahogyan azt 2002-ben vagy 1994-1998 között tette)
csendben 2012. 04. 04. 11:11
Előzmény: #1603  Törölt felhasználó
#1608
Már csak "a nép" fogalmat kellene definiálni.

Kit vagy kiket értesz "a nép" alatt?
loliense 2012. 04. 04. 11:05
Előzmény: #1604  Törölt felhasználó
#1607
Nem voltam tegnap,így sajnos nem tudtam Dr.Spongya summa summárum értekezéséről,-de látatlanban is érzem,hogy kiválóan tárgyilagos lehetett a tőle megszokott,minőségben.

A mezőgazdasághoz nem szólok hozzá,mert nem szeretem az agrárrokkot,így nincs véleményem Dr.Pataki Atilláról!

Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 10:58
Törölt hozzászólás
#1606
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 10:53
Előzmény: #1602  Törölt felhasználó
#1605
"Gyarló az ember-
igazat mindig annak ad, ki többet ígér.
Gyarló az ember-
ahhoz a párthoz áll, ahonnan többet remél.

Volt is, lesz is, ez itt a praxis,
Mindenkinek helyzete van.
Volt is, lesz is, fent is, de lent is,
Minden kornak rendszere van, de rendszere van."
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 10:49
Előzmény: #1601  loliense
#1604
Nem merek doktorozni, mert szivacs aranyosan belénk kötött.
Viszont vagy nőegyleti elnö is, vagy mongyon le!

Amúgy meg úgyis ki akarjuk hangsúlyozni az ország mezőgazdasági jellegét, ahhoz földet megművelő emberek kellenek, régiesen parasztok, nos, ezek a derék egykori kollégisták /orbán barátai/ meg pont nagyon is azok, remek szimbólumok lennének.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 10:49
Előzmény: #1598  Törölt felhasználó
#1603
"Miért lenne nagyképűség, ha azt mondom, sokkal jobban átlátom az ország helyzetét, mint az emberek nagy része!?"

1)
Ilyet soha nem írunk le;

2)
A nép álláspontja szintetizált, tehát ennél bölcsebb, jobb nem lehet.

A te, vagy az én véleményem függ a korunktól, nemünktől, iskolázottságunktól, (még az is fontos, hogy hol jártunk sulikban) neveltetésünktől, szüleink múltjától, iskolázottságától, földrajzi elhelyezkedésünktől, anyagi viszonyainktól, jelenlegi munkánktól, a vallásunktól, s még kitudja, mi mindentől.

Tehát a te és az én véleményem az egy-egy vélemény, de nem tükrözi a nép véleményét, ami sokkal bölcsebb a kettőnk véleményénél.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 10:41
Előzmény: #1591  Törölt felhasználó
#1602
Puritan:

"A népünknél okosabb, bölcsebb nincs."

2006-ban is ugyanezt gondoltad? Vagy csak 2010-re lett olyan bölcs a nép, amikor Viktornak 2/3-a lett, előtte birka volt? A birkából pontosan mikor és hogyan lett bölcs? 2010 április 25-én a szavazófülkékben?
loliense 2012. 04. 04. 10:38
Előzmény: #1588  Törölt felhasználó
#1601
Jó napot Dr. kollégák!

Soha vissza nem térő lehetőség adódott Schmitt lemondásával a megbékélés és a lövészárkok betemetése érdekében.

Sajnos,Schmitt véletlenszerű,ám jogos másolgatásával,enyhén,-de nem direkt módon foltot ejtett A Orbán család kifogástalan erkölcsi megítélésén!!!

Azonban bízva a magyar politikusok igazságérzetében,-meghozhatják egyetlen helyes megoldást,-A Orbán Viktor jelöljön új közt.elnököt!

A Orbán Viktor jelölje önmagát,így nem lenne ellentmondás,Orbán min.elnök,illetve Orbán közt.elnök és hivatalai között,-de legyen még az alkotmány bíróság elnöke,egyetlen tagja is!

A külföld totális politikai és gazdasági megnyugtatása,helyretétele érdekében azonban ez még nem elég,-így A magyar parlament válassza meg törvényesen és legyen Orbán Viktor:

Eu állandó elnöke
NATO főtitkára
IMF elnöke
ENSZ főtitkára
Római pápa
Cigányok vajdája
Izrael főrabbija
Spermabank kizárólagos donora

Elég volt a széthúzásból itt az idő a valódi reformokhoz!!!

Topik gazda

watson
watson
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek