upgrayeddAKS upgrayeddAKS
2
4
4
2017. november 09. | 00:46

Ethereum, Ripple, Dash, etc.  

Szóval: altcoin-ok. (Lassan érdekesebb téma lesz, mint maga a Bitcoin.) :) Van is egy konkrét kérdésem... ismeritek-e ill. használtátok-e már ezt a walletet?    

https://www.myetherwallet.com/
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
június 21. | 14:28
Ami a VPN-eket illeti, itt egy jó útmutató a https://www.bestvpnrating.com/ címen. Javasolnám, hogy alaposan olvassa át.
április 03. | 10:17
április 03. | 09:39
előzmény: #649  nemelemzo
A lenyeg, hogy a sok okos ember, aki itt a forumon irja, hogy mekkora lehetoseg a BTC, azok mind jol megszedtek magukat... :)
április 03. | 09:27
előzmény: #648  kardos74
Áprilisi tréfa.  Nekem ez inkább hullámvasútnak tűnik és az ugyebár úgy működik, hogy a kocsikat az elején felhúzzák jó magasra és azután elengedik, de már sohasem megy magasabbra az előző csúcsnál és a legalacsonyabb résznél megáll.
Tíz évig tartott a felhúzás, aztán elengedték, már csak az a kérdés, hogy lesz-e következő kör, találnak -e bátor befektetőket egy újabb felhúzásra.
A csúcson a hullámvasút építői jócskán gazdagnak érezhették magukat és az okosabbja be is váltotta a virtuális nyereségét "értéktelen" fiat pénzre.
április 03. | 09:16
előzmény: #647  pitcairn2
március 20. | 19:47
előzmény: #644  tomi140
még az ezredelődés sincs kizárva:)
március 20. | 18:08
Eladni viszont nem könnyű, mert nem adja el egyből, hanem megbízásba rakja. És a vásárlás se úgy megy, ahogy gondoltam, mert 1000 XRP-t szerettem volna 0,51-ért venni, erre összelegózta nekem több adagba úgy, hogy volt egy adag ami 0,56-ba két másik adag 0,57-be került, meg lett az 1000 XRP , de így többet is fizettem érte. 510 helyett 570-et. Szerintem ez nagyon szar így.
március 13. | 13:36
előzmény: #644  tomi140
jól megmondtam :D "sokadolódik" :D nah, de értettétek.
március 13. | 12:51
előzmény: #640  pirike40
óvatosan. sajnos még innen is benne van egy feleződés mindegyikben. azt nemt úl funky végignézni, akkor sem ha utána sokadolódik a coin esetleg.
március 09. | 21:34
előzmény: #642  pirike40
Na kipróbáltam és tényleg így működik, köszi szépen:-)
március 09. | 21:23
előzmény: #641  husom
Igen vagy beírod az összeget meg a vételárat a db pedig adja mert kis db is tudsz venni vagyis sok tizedest.
március 09. | 21:00
előzmény: #639  pirike40
Nekem kell összematekolni? Be kell írni, hogy pl. 50 XRP-t szeretnék 0,8 USD áron 40 USD-ért?
március 09. | 17:45
előzmény: #639  pirike40
Most eléggé nyomottak az árak jó beszálló van ahogy látom
március 09. | 17:42
előzmény: #638  husom
Sikerült az utalásod? Simán kiválasztod mit akarsz venni mennyiért vagy az összeget írod be mennyiért akarod a vételt de amikor az árfolyamot nézed oldalt is tudsz vásárolni.
március 09. | 16:56
előzmény: #635  kardos74
Már csak rá kéne jönnöm hogyan lehet vásárolni, mert eddig nem sikerült. 
március 08. | 14:20
számomra teljesen érthetetlen ez a bitcoin majmolás, olyan szempontból hogy amerre az megy, követi a többi is. nyilvánvalóan mint legrégebbi crypto, ez fog legelőször kihullani majd a sorból a jövőben. sajnálom az emberi butaságot, hogy láncolatba kell kötni a többi cryptóval ami újabb és fejlettebb azóta (ripple, ethereum stb... vagy olyan amiről még nem is tudunk mert nem létezik még, de fog). nagyon dühít hogy amikor majd lehúzza a bitcoin a rolót, akkor valszeg magával rántja majd a többit is, és elképzelhető, hogy teljesen alaptalanul. én ezt egyelőre az emberi butaságnak tudom be és esetleg annak hogy - bár ezt nem tudom - léteznek crypto index csomagok amiket lehet venni? ha igen, megértem hogy berántja a többit is majd. Ha nem, akkor továbbra sem értem. Ha valakinek van véleménye  a témáról, kíváncsi vagyok rá.
március 08. | 14:16
előzmény: #635  kardos74
hogy vonsz ki pénzt Bitstamp-ről? nincs benne tapasztalatom, de majd egyszer kelleni fog valamikor. jó lenne tudni. köszi!
március 08. | 09:14
A bitstamp-en minden simán ment. Eurót utaltam rá, nem volt gond. A kereskedési oldaluk elég gyengusz.
március 08. | 08:00
előzmény: #632  tomi140
Köszi a segítséget, időközben lett 20 XRP rajta, és a dollár is megérkezett rá. Úgy tűnik működik a dolog, csak egyenlőre lassan, remélem megoldódik és begyorsítanak:-)
március 05. | 00:18
előzmény: #631  tomi140
Röviden: Gatehub-ot a 20 XRP bonyodalmad miatt én hagynám. Coinbase+Bitstamp kombinációt javaslok normális crypto kereskedésre.
március 05. | 00:13
előzmény: #631  tomi140
Ripple ma éjjel kilőtt egy kicsit. Litecoin szerintem csőre van töltve egy jó kis felfelé-re. Etherben viszont szerintem még lehet egy korrekció lefelé 750-600 esetleg 450es szintig :( próbálnak elszakadni a dobogós crypto-k egymástól, de egyelőre még nem sikerül nekik sajnos. így egymást is hátráltatják.
március 05. | 00:12
használd a coinbase-t minden szempontból feltöltésre. nálam az a kiindulópont mindenhez! Coinbase-en váltottam be bitcoint amit elküldtem Bitstamp-re és abból vettem Ripple-t. és úgy működött minden. a visszaváltásom is Coinbase-en át fog menni szerintem. elég undormány ahogy korlátozva van Bitstamp. Coinbase-en meg nincs ripple :( sajnos nem lehet megúszni hogy többféle helyen is jelen legyen az ember, mert hiányosságok mindegyikben vannak :(
Ha ICO-zol is netán, ott meg a legtöbb esetben myetherwallet a legcélszerűbb. Ahova csak lehet Coinbase-ről küldöm a pénzt. Viszont ahol vastagon felhívják az ember figyelmét arra hogy exchange-ről NE küldjenek, ott átküldök myetherwallet-ba ETH-t és onnan küldöm tovább.
Ezek az én tapasztalataim.
február 25. | 19:49
Megtöröm a csendet, rég írt valaki:-)
A helyzetem nem igazán rózsás, kb 2 hónapja regeltem oldalakra és még nem tudok pénzt küldeni egyikre sem. A Bitstampra akartam küldeni, de elrontottam a kedvezményezettet és 3 hétig kellett várjak, hogy visszautalják az összeget.Ez az én hibám volt, belátom. Viszont másodszor is akartam utalni dollárt, az se volt jó nekik és 2 nap után visszautalták.Ekkor gondoltam a Gatehubot megpróbálom. Oda se sikerült utalni, mert eddig "Letiltott tárcám" van és elvileg 20 XRP kéne rá, hogy el tudjam kezdeni használni a tárcát. De könyörgöm, hogy tegyek rá  XRP-t  ha nem engednek dollárt utalni? Vagy én  csinálok valamit rosszul? Valakinek hasonló tapasztalat vagy szerintetek mit kéne csináljak?
február 07. | 22:57
előzmény: #628  tomi23
Teljesen igazad van. Csak ironizálni próbáltam.
február 07. | 22:34
előzmény: #623  kardos74
Elől vannak a nullák és hátul a többi szám, minden nullával kezdődik. Ki volt ez a fasz aki kitalálta? Hát ennyi esze sem volt?
Én azt mondom erre,h ki van ez nagyon jól találva! Igazi pénzért venni valamit ami alapból nem ér semmit 
február 07. | 22:23
előzmény: #626  husom
Ez a 2. nap. Nem durvulok, csak ismerkedek a dologgal. 1 másodperc alatt megjelenik amit veszek. Semmi könyvelt nyereségem nincs még, visszautalás sem volt. Talán a SEPA a legjobb befizetni. Emailben jelezik, ha beérkezett a zseton. Nem tudom még hány %-os haszonnál érdemes eladni és mikor hozzávennei a meglévő pozikhoz. Hiába, csak úgy lehet megismerni valamit, ha betolunk egy kis pénzt és van egy kis tétje a dolognak. Az is megfordult a fejemben, hogy nincs is semmiféle blockchain, csak nyomatnak egy tőzsdei kereskedést szimuláló felületet, megfelelő algoritmusokkal és kész. Eközben piramisjátékként működtetik az egészet. Aminek persze tudjuk mi szokott a vége lenni. Ugyebár nincs semmiféle felügyelet...
február 07. | 19:37
Mióta csinálod? Gyorsan lehet vásároni? Gyorsan megjelenik a számládon a vásárolt kripto? Tudtál már kivenni belőle hasznot (visszautalni bankba)? 
Nekem még nem jelent meg Bitstampon az utalt dollár, pedig ma 1 hete , hogy átutaltam, kezdek ideges lenni:-((
Ui: Még nem áldozott be a kriptóknak:-)
február 07. | 06:06
"Elől vannak a nullák és hátul a többi szám, minden nullával kezdődik. Ki volt ez a fasz aki kitalálta? Hát ennyi esze sem volt?"
Ez azért jó, mert rámondja a profi, hogy "ezeket nem lehet elinflálni"
Mert, hogy nincs mögötte sok nulla lehetősége.
Nem a lószerszámot mama, elé meg annyit teszek, amennyit nem szégyellek.... :)
Ezt is bukták, de megy a verkli vazze, csak megy állandóan.....
február 06. | 23:26
előzmény: #622  kardos74
Akkor válaszolok magamnak. Elkezdtem ezekkel a kripto szarokkal kereskedni, kíváncsiságból. Van amelyik kicsiket mozdul napon belül, ezek felejtősek szerintem. A két-három "nagy" mozog rendesen. Ezekre lehet stratégiát építeni. Aztán majd kiderül hogyan működnek. Kezelő felület, elég gyatra a bitstampen. Testreszabás nincs. Nem látod pl., hogy mennyi volt a beker árad amikor a könyvet nézed és új megbízást adnál be. Ismerkedni kell vele még. A kripto világban a számok borzalmasak! Elől vannak a nullák és hátul a többi szám, minden nullával kezdődik. Ki volt ez a fasz aki kitalálta? Hát ennyi esze sem volt?
február 05. | 21:09
előzmény: #621  husom
Hát ezeknek a kripto szaroknak befellegzett.
február 03. | 09:39
előzmény: #619  kardos74
Még nincs rajta Bitstampon, de szerintem dollárba jelenik meg.
pirike40:Jó neked, hogy már rajta van, az enyémet úgy láttam, hogy T+2 nap mire utalják.
február 02. | 19:46
előzmény: #615  mita11
Így matemetikailag kisebb lesz az esélyed a profitra. De nem szeretném befolyásolni a gondolataidat.
február 02. | 19:40
előzmény: #617  husom
Amikor utalsz bitstampre, akkor az USD-ben jelenik meg, vagy egyből valami kripto pénzt kellett venned?
február 02. | 18:53
előzmény: #617  husom
Szia bocs hogy beleszólok Én is utaltam a bitstampra utaltam igaz véletlenül 2X is ugyan azt az összeget Raiffeinsenből reggel kaptam hogy vonták a számlámról egész nap rinyáltam mi lesz fél 5 körül rajta volt.
Igaz ha reggel megvan most jobban nézne ki mert lenne haszon is.Én eurót utaltam vagyis Ft vont de euró érkezett,ami érdekes usd tudok kereskedni igaz lehet valami beállítást még nem jó.
február 02. | 16:17
előzmény: #616  Agamemnon
Kösz, hogy válaszoltál. Bitstampre utaltam Erstéből dollárt szerdán, de még nem jött át, remélem nem nyúlják le. Úgy tudom 2-3 nap mire rajta lesz., remélem hétvégén is dolgoznak:-)
február 02. | 07:55
Husom, én is erre a kettőre regisztráltam, amikor meglett a regisztráció a Bitstampre akkor a Gatehubot már nem is néztem. Nem vagyok nagyon járatos a témában, de nekem mindkettő a "biztonságosabb" walletek közé tartozik, talán a Bitstamp elterjettebb. Én egyenlőre nemzetközi átutalási megbízáson utaltam el egy minimális mennyiségű pénzt / 2600-3000 HUF az utalási ktg /, majd ha megérkezik a walletre ezt ki is fogom utaltattni, csinálok egy próba kiutalást, h egyáltalán visszaérkezik-e a lóvé. Majd ezt követően utalok be nagyobb összeget, igazából nem sokat, apró pénzt! Majd irok h mire jutottam. Erstével kapcsolatban nincs infóm sajnos.
január 31. | 14:41
előzmény: #606  kardos74
A kérdés, hogy milyen a befektetési terved. A időnkénti profit realizálás egy jó terv lehet. Ahogy a mondás mondja: a profit realizálásba még nem ment tönkre senki. Mikor realizálsz profitot és a befektetés milyen %-ában? Mikor lépel esetleg be újra? Ezek már a kereskedésről szólnak. Elég nagy az egyetértés a pénzügyi kereskedelmi szakmában, hogy az első öt évben az aktív kereskedők 95%-a elvérzik. Ha az 5%-ba tartozol, akkor nem érdemes befektetned, mert sokkal jobb vagy, mint a piaci benchmark és egy vagon pénzt csinálhatsz. Én nem tartozom az 5%-ba, elégettem már egy két számlát, így ezzel a portfólióval maradok az 5 éves befektetésnél. Emellett ez alatt az idő alatt igyekszem tanulni a kereskedést icipici-ben, hogy megismerjem ezt az ingoványos terepet, a játékszabályait, a saját örökletes és tanult, de ezen a területen kontraproduktív szokásaimat. A cél annak eldöntése, hogy alkalmas vagyok-e a kereskedésre. Ha igen, akkor irány az 5%. ha nem, akkor irány a hagyományos mókuskerék. 
Hogy a crypto tőzsde tönkre megy-e vagy sem az nem érdekes számomra, off-line wallet játszik. Még egy gondolat, miért választottam a 100x célárat. A crypto-k 9 éve vannak a piacon. Egy jó részüknek  mostani piaci ára a kezdeti értékük 10K-100K szorosa. Értelem szerűen ez lassulni fog és benne van az is, hogy teljesen kihalnak. Ezen számok alapján azt gondolom, hogy nagyobb annak a valószínűsége, hogy még öt évig nem lesz olyan rendszerszintű változás, hogy kihaljanak. A x100 emelkedés bár nagynak látszik de valójában egy szerény emelkedési mérték a 10 USD alatti assetekre.  Abban biztos vagyok, hogy lesz olyan 10 USD alatti alt, ami 100x növekvést meglépi 5 év alatt. Az más kérdés, hogy a portfóliómban lesz-e vagy sem.
január 31. | 09:05
Volt már , hogy itt valaki értelmes választ kapjon? Egyáltalán választ...Vagy nehezet kérdeztem?

Topik gazda

upgrayeddAKS
upgrayeddAKS
2 4 4

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE