Topiknyitó: upgrayeddAKS 2017. 11. 09. 00:46

Ethereum, Ripple, Dash, etc.  

Szóval: altcoin-ok. (Lassan érdekesebb téma lesz, mint maga a Bitcoin.) :) Van is egy konkrét kérdésem... ismeritek-e ill. használtátok-e már ezt a walletet?    
 
https://www.myetherwallet.com/
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 11. 09. 00:46
#2
Szóval: altcoin-ok. (Lassan érdekesebb téma lesz, mint maga a Bitcoin.) :) Van is egy konkrét kérdésem... ismeritek-e ill. használtátok-e már ezt a walletet?    
 
https://www.myetherwallet.com/
 
 
Törölt felhasználó 2017. 11. 09. 01:46
Törölt hozzászólás
#3
adooptimalizalo 2017. 11. 09. 10:43
Előzmény: #2  upgrayeddAKS
#4
Igen, nekem ott van az Ethereumom. Szerintem a legmegbízhatóbb ETH tárolására. Külső walletet is támogat (Ledger Nano S). Amúgy a mostani hercehurca mutatta meg, hogy nagyon sebezhetőek az altcoinok és nagyon függnek a Bitcointól. Nekem már széles alt portfolióm van, de gondolkozom, hogy egy BTC korrekció után visszaváltom a nagy részét. Minden friss fiat, ami a cryptopiacra kerül az BTC-be megy a mainstream ismertsége miatt, ezért hosszabb távon nehéz többlethozamot realizálni az altokon a Bitcoinnal szemben. 
mereszZenesz 2017. 11. 09. 10:53
Előzmény: #2  upgrayeddAKS
#5
Használtam , megbizható tárca ether kereskedéshez .
mereszZenesz 2017. 11. 09. 10:59
Előzmény: #4  adooptimalizalo
#6
Egyetértek. Várom én is azt a nagyobb Bitcoin korrekciót, de mintha nem akarna jönni :)
7000 dollár egyelőre támasznak tűnik aztán meglátjuk... Szerintem hosszútávon benne van 10000 dolláros árfolyam..
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 11. 09. 11:38
Előzmény: #5  mereszZenesz
#7
Köszi az infót. Trezor nevű tárcát használta már valaki? Tényleg jó?
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 11. 09. 11:44
Előzmény: #4  adooptimalizalo
#8
Neked is köszi az infót. Az biztos, hogy a BTC-nak van egy komoly helyzeti előnye, de nekem erősen az a gyanúm, hogy pár altcoin túl fogja %-os emelkedésben szárnyalni. Azok jobb technológiát képviselnek, és a hard fork elmaradása is csak átmenetileg jó. Most sokan örülnek annak, hogy elmaradt (bizonytalansági faktor volt, sőt...), de az igény, ami miatt felmerült a hard fork, az meg valós volt...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 11. 09. 11:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#9
:) sztem az ETH fenomenális. Svájci hátterű, ez külön pozitívum számomra. (Nem azt mondom, hogy a svájciak nem tudnak tévedni. De az okos szerződések opciója zseniális benne. Ha azt kellene "modelleznem", hogy a fiat pénzeket mi fogja felváltani, akkor 50%-ot tennék az "egyelőre ismeretlen" kategóriára, 45-öt ez ETH-ra és csak 5-öt a BTC-ra... kb. és ex has persze.)
Törölt felhasználó 2017. 11. 10. 00:54
Törölt hozzászólás
#10
Törölt felhasználó 2017. 11. 10. 07:24
Előzmény: törölt hozzászólás
#11
Azt kell elérni, hogy minél többnek mondja ezt és hihető legyen és rögtön emelkedni fog.
A bitcoin cash egyenlőre szépen emelkedik, annak ellenére, hogy már sokan leírták. Lehet mégiscsak ez az ág lesz a nyerő.
Nekem is azt mondták a régi jó bitcoin elavult technológia, már csak a neve csillog, viszont ha bedőlne, szerintem magával vinné az egész crypto őrületet a sírba.
Ha valaki azt gondolja, hogy a svájciak csak tökéleteset alkotnak, nagyot téved. Igaz, egy eléggé zárt közösség, de már ott is csak a tradíció miatt vannak ezen a poszton. Az elődeik alapozták meg a hírüket, abból élnek ennyire jól, de egy alaposabb átvilágítás sok huncutságot derítene fel. Persze ezt senki nem akarja, mivel kell egy trezor, ahol a milliomos csaló gazemberek (tartják)mossák a pénzüket.
Fridi66
Fridi66 2017. 11. 10. 12:02
#12
Bitcoin az úttörő igazad van ha az bedől akkor a többi is, de az altcoinok lesznek a jövőben sikeresebbek (gyorsabb, biztonságosabb). Amíg ilyen nagy az árfolyam ingadozása addig nem lehet stabil fizetőeszköz, erről mit gondoltok?
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 11. 10. 12:49
#13
FYI: csokigolyót nem én moderáltam ki, nem is olvastam a hsz.-át. A pf. modik tiltották ki.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 11. 10. 12:51
Előzmény: #12  Fridi66
#14
True dat :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 11. 10. 13:23
#15
Közben sikerült venni egy szép Bitcoinos pakkot (ETF-ben). Lehet, elkapkodtam, de vehetek még később is, ha ütik még.
mereszZenesz 2017. 11. 10. 13:59
Előzmény: #15  upgrayeddAKS
#16
Bitcoin certi.. Bátor.. Eléggé nyakon öntötték.. BitcoinCash közben a fellegekben
salaxx
salaxx 2017. 11. 10. 14:07
Előzmény: #15  upgrayeddAKS
#17
van mar ETF? (vagy csak az a sved ETN?)köszi
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 11. 10. 14:43
Előzmény: #17  salaxx
#18
XBTE Bitcoin Tracker a neve, sztem uaz, amire gondoltál.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 11. 10. 14:44
Előzmény: #16  mereszZenesz
#19
Most kivételesen "belülről" jött a támadás:  https://www.coindesk.com/bitcoin-classic-announces-closure-in-wake-of-segwit2x-suspension/

Topik gazda

upgrayeddAKS
upgrayeddAKS
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek