Topiknyitó: marslako2 2010. 10. 15. 09:47

DELTA LUFI  

Kérem ebe a topicba csak azok írjanak akik vesznek eladnak kereskednek a humettal a károgók ne írjanak.

Mer én tudom hogy megy fel hajrá Magyarország hajrá humet.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kszsah1 péntek, 10:34
#7134
nincs vételi erö a lufinál sajnos ,  megy továbbra is porszivozás , 
Webber péntek, 10:19
Előzmény: #7132  kszsah1
#7133
Kedves Kaka úr!
Legyen kedves kifejteni, hogy gondolja a kis forgalom mellett, hogy lemegy 50 alá mikor 52-n áll egy 5,5 M támasz?
Válaszát előre is köszönöm!
kszsah1 péntek, 10:15
#7132
7vége van ,  kevés forgalom a lufi ,  ma bedölhet 50 alá a lufi árfolyam , sajnos
kszsah1 csütörtök, 12:39
#7131
erös a lufi árfolyam ,  eddig jól tartja magát 50 felett
Toka szerda, 18:11
Előzmény: #7128  kszsah1
#7130
Igen, tán majd lesz forgalom a lufiban, nem sok van 300e kis lufi.Köszönöm Kszshah Úr.
Webber szerda, 16:21
Előzmény: #7128  kszsah1
#7129
:D :D :D 
kszsah1 szerda, 16:07
Előzmény: #7127  Toka
#7128

tisztelt Toka Úr ,   nem úgy néz ki hogy beesik ma ,  de nagyon alacsony a forgalma , ilyenkor kis kötések is megmozgatják az árfolyamot mind2 irányba lehetséges   
Tisztelettel K:
Toka szerda, 15:58
Előzmény: #7125  kszsah1
#7127
Még ne essen be Kszsah Ur, van még kis lufim, csak most nem vagyok otthon.Koszonettel:Toka Úr
Webber szerda, 15:56
Előzmény: #7125  kszsah1
#7126
Ha nincs forgalom, hogyan eshet be 50 alá ha 52-ig is 10 milliós forgalom kéne...?
kszsah1 szerda, 10:50
#7125
mai kereskedési napon nincs forgalom a lufinál ,  beeshet az árfolyam 5o alá is ,  sajnos
DocJericho76
DocJericho76 kedd, 12:39
Előzmény: #7122  kszsah1
#7124

Ez még a Váci úton is így van:
A betli alapvetően egy kártyajátékokból származó kifejezés, amely olyan játékot jelent, ahol a bemondó játékosnak egyetlen ütést sem szabad elvinnie a győzelemhez. A hétköznapi nyelvben és a sportban emellett a teljes kudarc, sikertelenség vagy betliszerű leégés szinonimájaként használják. Az alábbi területeken találkozhatsz a kifejezéssel:Kártyajátékok (Ulti, Tarokk)
  • A szabály lényege: Az ultiban és más kártyajátékokban a betli egy adu nélküli játékfajta. A játékos akkor nyer, ha a vállalásának megfelelően a körök során egyetlen lapot sem üt meg. 
  • A lapok rangsora: Ebben a játékmódban a lapok hagyományos pontértéke (pl. a 10-es ereje) megszűnik. A sorrend a sima matematikai értékre módosul (Ász, Király, Felső, Alsó, 10, 9, 8, 7). 
  • Változatai: Létezik sima betli, piros betli, illetve terített betli is, amikor a bemondó játékos az első hívás után nyitott lapokkal, az asztalra kiterítve játssza le a partit. 
Köznyelv és Sport
  • Kudarc vagy nullázás: Ha valaki a mindennapi életben vagy egy sportversenyen „betlizik”, az azt jelenti, hogy teljesen összeomlik a teljesítménye, nem ér el pontot, vagy messze elmarad a várt eredménytől. 
  • Eredete: A kifejezés a német Bettel (koldulás, apróság, semmiség) szóból ered, utalva arra, hogy a játékos a „semmire”, a legértéktelenebb lapokra játszik.
Mikor lehet mégis „pozitív” az értéke?
  • Kártyajátékban ez egy győzelmi taktika: Bár a szó a „semmit” jelenti, a kártyaasztalnál a betli egy bátor és magas pontértékű vállalás. Ha sikeresen teljesíted (vagyis tényleg nem ütsz semmit), azzal nyersz és pontokat szerzel a többiektől. Itt a betli a taktikai fegyelem és a siker jele.
  • Tudatos háttérbe vonulás (átvitt értelemben): Nagyon ritkán használják arra a stratégiára, amikor valaki szándékosan dönt úgy, hogy nem vesz részt egy konfliktusban, vagy nem akar „lapot kérni” egy rossz helyzetben, hogy megvédje magát a veszteségtől.
Muszka1
Muszka1 kedd, 11:11
Előzmény: #7120  kszsah1
#7123
A rosszindulatod egyértelmű, a sajnálkozásod nevetséges!
kszsah1 kedd, 11:05
#7122
túlértékelt a lufi árfolyam , lebetlizhet 
Webber hétfő, 17:33
Előzmény: #7120  kszsah1
#7121
Igen írogatod már egy ideje...azért mert többször leírod még nem lesz igaz :)
kszsah1 hétfő, 16:54
Előzmény: #7119  Webber
#7120
ami késik az nem múlik / a 7en sajnos 
Webber hétfő, 12:45
Előzmény: #7117  kszsah1
#7119
Figyeltem! nem volt igazad...
kszsah1 hétfő, 12:10
#7118
piros betli a lufinál , a7en 50 alá is eshet az árfojam ,  nincs forgalma , sajnos
kszsah1 2026. 05. 29. 15:30
Előzmény: #7116  Webber
#7117
a zárót figyeld majd ...     
Webber 2026. 05. 29. 15:10
Előzmény: #7115  kszsah1
#7116
R 55,1...
Volt hogy már egyszer is bejött amit írtál?
kszsah1 2026. 05. 29. 11:44
#7115
7vége van ,...   iilyenkor általában nagyobbat szokott esni a lufi árfolyam ,  irom már sokszor lejjebb ,  most meg nincs forgalom sem ,  erös piros betli lehet záróra sajnos            
ronaldinyo 2026. 05. 28. 16:40
Előzmény: #7113  kszsah1
#7114
szokásos 6 év ota -lehet 6 év mulva is ez lesz
kszsah1 2026. 05. 28. 14:34
#7113
piros betli a lufi árfojam ,  holnap 7vége , megütheti a 45 ös árfolyamot is , sajnos 
Toka 2026. 05. 27. 12:15
Előzmény: #7111  kszsah1
#7112
Szép napot kívánok Önnek Kszsah Úr.
kszsah1 2026. 05. 27. 12:14
#7111
piros betli ma is a lufinál , ahogy irom má anno lejjebb is . dobálják elfelé a lufi papirokat a részvényesek sajnos
kszsah1 2026. 05. 26. 15:39
#7110
7 végére a lufi betörhet 45 -40 lig sajnos
kszsah1 2026. 05. 26. 11:53
#7109
nincs forgalom a lufinál , piros betli a árfolyam sajnos , 50 frt felé támojog
kszsah1 2026. 05. 22. 14:34
Előzmény: #7107  kszsah1
#7108
7vége van , betli a szokásos a lufinál ,   jövö 7en 50 alá is bedurrannhat ,  lehetséges sajnos
kszsah1 2026. 05. 21. 15:45
#7107
a jelenlegi lufi árfolyam túlértékelt , 
kszsah1 2026. 05. 20. 13:01
Előzmény: #7105  kata311
#7106
hamarosan 80 fölé durranhat a lufi is
kata311
kata311 2026. 05. 20. 11:21
Előzmény: #7104  kszsah1
#7105
Jósolgatnál már 60 fölé-t bogárkám, akkor tán ki is lőnénk
kszsah1 2026. 05. 20. 11:00
#7104
tömés van ma is a lufinál ,  a 7en 50 alá bezuhannhat a árfolyam , sajnos
nutexreszvenyes 2026. 05. 18. 11:20
Törölt hozzászólás
#7103
kszsah1 2026. 05. 18. 10:51
#7102
7eleje van ,  szokásos betli a lufi árfolyam ,  lehet 50 alá porszivó ,sajnos
kszsah1 2026. 05. 15. 11:50
#7101
porszivás van a lufinál ma is , ultimó ,sajnos , 7vége...
kszsah1 2026. 05. 14. 16:37
#7100
holnap 7vége ,  nyomás lehet lefelé a lufi árfolyama ,  ma is betli van sajnos ,  50 alá 
kszsah1 2026. 05. 13. 13:56
#7099
piros betli ma is a lufnál ,  kevés forgalom a 7en igy becsákolhat 50 alá sajnos
kszsah1 2026. 05. 11. 14:00
#7098
záróra beeshet az árfolyam a lufinál , sajnos
kszsah1 2026. 05. 08. 15:29
#7097
7vége van , betli lehet záróra a lufinál
kata311
kata311 2026. 05. 07. 13:26
Előzmény: #7095  kszsah1
#7096
Mókuci, mi lesz ha 65 alá megy?
Nehogy valami hülyeséget csinálj.....:-))
kszsah1 2026. 05. 07. 10:53
#7095
ljön a 7vége , tömés lehet 55 alá a lufinál , sajnos
Flendike 2026. 05. 06. 11:16
Előzmény: #7092  fiftififti
#7094
Csak a szoki, 20-25% majd zsupsz vissza .
Hullygàn ahogy írta ennyi
kszsah1 2026. 05. 06. 08:26
#7093
55 alá lehetséges a lufi árfolyama a mai napon záróra ,  meglátjuk mijen forgalommal
fiftififti 2026. 05. 05. 11:53
Előzmény: #7091  kata311
#7092
Bizony állt, kedves Kata😃
Ma reggel el is adtam a szokásos 26000-es pakkom amit múlt héten vettem alig 50 felett. 
A komolyabb pakk az maradt.
Épp ma beszéltem haverral, aki szintén rendelkezik nagyobb pakkal, és ugyanúgy kereskedik a játszóssal mint én. Szóval agyaltunk, hogy pont fordítva kellene basszus, a több százezres tételt eladni, a 25-30 ezrest tartani, akkor bizony egy szavunk sem lenne 😃😃
Azért ha minden nap nem is papsajt, de 1-2 heti szinten a játtszóssal összejön pár százezer haszon.
De amúgy tényleg idegőrlő amit művelnek az állandó egy-két napos meghúzással ,aztán vissza a kiinduló pontra!!
Erre is írtam ,mikor lesz ez 100 ft, szerintem soha. 
A 80 elérhető talán, ott dobom is a francba azt az egész szart.
Ja, aztán visszaveszem 50 körűl újra😃
Azért sok sikert mindenkinek ,és mégtöbb türelmet!!
Azért a Goodwill vígasztal, na az ha bejön akkor be is fejezem ezt a mutyi, tetves tőzsdét!!
kata311
kata311 2026. 05. 05. 11:22
Előzmény: #7089  fiftififti
#7091
Fifti, azért gondolom tegnap állt mint a cövek
ne legyél ennyire pesszimista, mert nem minden nap papsajt
kata311
kata311 2026. 05. 05. 11:20
Előzmény: #7088  kszsah1
#7090
Csórikám, mit nézel?
1,2 millió papír forgott ma, 73 m ft értékben
korábban voltak napok, mikor 5-10db kötés volt
tuggyuk, minden relatív
fiftififti 2026. 05. 05. 11:13
Előzmény: #7088  kszsah1
#7089
Úgy látszik megint és mindig a szokásos 1-2 napi felhúzás néhányszor egy évben, aztán esik vissza a kiínduló pontra!!
Persze ha megindul mindenki reménykedik hogy na most lesz 100 ,de szerintem ez a büdös életben nem lesz 100, nemhogy 210!!
kszsah1 2026. 05. 05. 11:09
#7088
7végére nagy buktára lehetséges a lufinál ,  nincs forgalom ,   
vinup 2026. 05. 04. 17:46
Előzmény: #7086  hekki
#7087
De még mekkorát 🙂
hekki 2026. 05. 04. 17:38
Előzmény: #7081  kszsah1
#7086
Kipukkadt a lufi topik:)
kszsah1 2026. 05. 04. 12:28
#7085
a 7en piros betli leheséges a lufinál megint sajnos
Shaun 2026. 05. 04. 10:43
Előzmény: #7083  kszsah1
#7084
😂
kszsah1 2026. 05. 04. 10:41
Előzmény: #7082  Pluto13
#7083
aki nem dolgozik az ne is egyék
Pluto13
Pluto13 2026. 05. 01. 14:59
Előzmény: #7081  kszsah1
#7082
Ünnep nap van😂ne dolgozz annyit..
kszsah1 2026. 05. 01. 14:19
#7081
jövö7en   45 alá is eshet a lufi ,  betli lehet május megint

Topik gazda

marslako2
marslako2
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek