Mit kellene csinálnia?Meg kellene simogatni a fideszesek kicsi buksiját,hogy milyen szépen loptatok?1000 mrd feletti hitelállománnyal ,elzárt közpénz csapokkal nehéz lesz.
Ezért is bukták el a választásokat.Agyrém amit orbán művel.Ha így folytatják,őszre 10% alatt lesznek :) A fidesz egy szekta,szerencsére egyre kevesebben vannak.
Dehogy fog örülni.Hatalmas baklövés volt megválasztani ezt a hülyét.Erre már rájött az amerikai nép is.Pár hét és kezdődik a foci vb is.Ha jön pozitív hír a H szoros megnyitásával kapcsolatban,lesz itt kapkodás.