Topiknyitó: marslako2 2010. 10. 15. 09:47

DELTA LUFI  

Kérem ebe a topicba csak azok írjanak akik vesznek eladnak kereskednek a humettal a károgók ne írjanak.

Mer én tudom hogy megy fel hajrá Magyarország hajrá humet.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kszsah1 péntek, 10:34
#7134
nincs vételi erö a lufinál sajnos ,  megy továbbra is porszivozás , 
Webber péntek, 10:19
Előzmény: #7132  kszsah1
#7133
Kedves Kaka úr!
Legyen kedves kifejteni, hogy gondolja a kis forgalom mellett, hogy lemegy 50 alá mikor 52-n áll egy 5,5 M támasz?
Válaszát előre is köszönöm!
kszsah1 péntek, 10:15
#7132
7vége van ,  kevés forgalom a lufi ,  ma bedölhet 50 alá a lufi árfolyam , sajnos
kszsah1 csütörtök, 12:39
#7131
erös a lufi árfolyam ,  eddig jól tartja magát 50 felett
Toka szerda, 18:11
Előzmény: #7128  kszsah1
#7130
Igen, tán majd lesz forgalom a lufiban, nem sok van 300e kis lufi.Köszönöm Kszshah Úr.
Webber szerda, 16:21
Előzmény: #7128  kszsah1
#7129
:D :D :D 
kszsah1 szerda, 16:07
Előzmény: #7127  Toka
#7128

tisztelt Toka Úr ,   nem úgy néz ki hogy beesik ma ,  de nagyon alacsony a forgalma , ilyenkor kis kötések is megmozgatják az árfolyamot mind2 irányba lehetséges   
Tisztelettel K:
Toka szerda, 15:58
Előzmény: #7125  kszsah1
#7127
Még ne essen be Kszsah Ur, van még kis lufim, csak most nem vagyok otthon.Koszonettel:Toka Úr
Webber szerda, 15:56
Előzmény: #7125  kszsah1
#7126
Ha nincs forgalom, hogyan eshet be 50 alá ha 52-ig is 10 milliós forgalom kéne...?
kszsah1 szerda, 10:50
#7125
mai kereskedési napon nincs forgalom a lufinál ,  beeshet az árfolyam 5o alá is ,  sajnos
DocJericho76
DocJericho76 kedd, 12:39
Előzmény: #7122  kszsah1
#7124

Ez még a Váci úton is így van:
A betli alapvetően egy kártyajátékokból származó kifejezés, amely olyan játékot jelent, ahol a bemondó játékosnak egyetlen ütést sem szabad elvinnie a győzelemhez. A hétköznapi nyelvben és a sportban emellett a teljes kudarc, sikertelenség vagy betliszerű leégés szinonimájaként használják. Az alábbi területeken találkozhatsz a kifejezéssel:Kártyajátékok (Ulti, Tarokk)
  • A szabály lényege: Az ultiban és más kártyajátékokban a betli egy adu nélküli játékfajta. A játékos akkor nyer, ha a vállalásának megfelelően a körök során egyetlen lapot sem üt meg. 
  • A lapok rangsora: Ebben a játékmódban a lapok hagyományos pontértéke (pl. a 10-es ereje) megszűnik. A sorrend a sima matematikai értékre módosul (Ász, Király, Felső, Alsó, 10, 9, 8, 7). 
  • Változatai: Létezik sima betli, piros betli, illetve terített betli is, amikor a bemondó játékos az első hívás után nyitott lapokkal, az asztalra kiterítve játssza le a partit. 
Köznyelv és Sport
  • Kudarc vagy nullázás: Ha valaki a mindennapi életben vagy egy sportversenyen „betlizik”, az azt jelenti, hogy teljesen összeomlik a teljesítménye, nem ér el pontot, vagy messze elmarad a várt eredménytől. 
  • Eredete: A kifejezés a német Bettel (koldulás, apróság, semmiség) szóból ered, utalva arra, hogy a játékos a „semmire”, a legértéktelenebb lapokra játszik.
Mikor lehet mégis „pozitív” az értéke?
  • Kártyajátékban ez egy győzelmi taktika: Bár a szó a „semmit” jelenti, a kártyaasztalnál a betli egy bátor és magas pontértékű vállalás. Ha sikeresen teljesíted (vagyis tényleg nem ütsz semmit), azzal nyersz és pontokat szerzel a többiektől. Itt a betli a taktikai fegyelem és a siker jele.
  • Tudatos háttérbe vonulás (átvitt értelemben): Nagyon ritkán használják arra a stratégiára, amikor valaki szándékosan dönt úgy, hogy nem vesz részt egy konfliktusban, vagy nem akar „lapot kérni” egy rossz helyzetben, hogy megvédje magát a veszteségtől.
Muszka1
Muszka1 kedd, 11:11
Előzmény: #7120  kszsah1
#7123
A rosszindulatod egyértelmű, a sajnálkozásod nevetséges!
kszsah1 kedd, 11:05
#7122
túlértékelt a lufi árfolyam , lebetlizhet 
Webber hétfő, 17:33
Előzmény: #7120  kszsah1
#7121
Igen írogatod már egy ideje...azért mert többször leírod még nem lesz igaz :)
kszsah1 hétfő, 16:54
Előzmény: #7119  Webber
#7120
ami késik az nem múlik / a 7en sajnos 
Webber hétfő, 12:45
Előzmény: #7117  kszsah1
#7119
Figyeltem! nem volt igazad...
kszsah1 hétfő, 12:10
#7118
piros betli a lufinál , a7en 50 alá is eshet az árfojam ,  nincs forgalma , sajnos
kszsah1 2026. 05. 29. 15:30
Előzmény: #7116  Webber
#7117
a zárót figyeld majd ...     
Webber 2026. 05. 29. 15:10
Előzmény: #7115  kszsah1
#7116
R 55,1...
Volt hogy már egyszer is bejött amit írtál?
kszsah1 2026. 05. 29. 11:44
#7115
7vége van ,...   iilyenkor általában nagyobbat szokott esni a lufi árfolyam ,  irom már sokszor lejjebb ,  most meg nincs forgalom sem ,  erös piros betli lehet záróra sajnos            
ronaldinyo 2026. 05. 28. 16:40
Előzmény: #7113  kszsah1
#7114
szokásos 6 év ota -lehet 6 év mulva is ez lesz
kszsah1 2026. 05. 28. 14:34
#7113
piros betli a lufi árfojam ,  holnap 7vége , megütheti a 45 ös árfolyamot is , sajnos 
Toka 2026. 05. 27. 12:15
Előzmény: #7111  kszsah1
#7112
Szép napot kívánok Önnek Kszsah Úr.
kszsah1 2026. 05. 27. 12:14
#7111
piros betli ma is a lufinál , ahogy irom má anno lejjebb is . dobálják elfelé a lufi papirokat a részvényesek sajnos
kszsah1 2026. 05. 26. 15:39
#7110
7 végére a lufi betörhet 45 -40 lig sajnos
kszsah1 2026. 05. 26. 11:53
#7109
nincs forgalom a lufinál , piros betli a árfolyam sajnos , 50 frt felé támojog
kszsah1 2026. 05. 22. 14:34
Előzmény: #7107  kszsah1
#7108
7vége van , betli a szokásos a lufinál ,   jövö 7en 50 alá is bedurrannhat ,  lehetséges sajnos
kszsah1 2026. 05. 21. 15:45
#7107
a jelenlegi lufi árfolyam túlértékelt , 
kszsah1 2026. 05. 20. 13:01
Előzmény: #7105  kata311
#7106
hamarosan 80 fölé durranhat a lufi is
kata311
kata311 2026. 05. 20. 11:21
Előzmény: #7104  kszsah1
#7105
Jósolgatnál már 60 fölé-t bogárkám, akkor tán ki is lőnénk
kszsah1 2026. 05. 20. 11:00
#7104
tömés van ma is a lufinál ,  a 7en 50 alá bezuhannhat a árfolyam , sajnos
nutexreszvenyes 2026. 05. 18. 11:20
Törölt hozzászólás
#7103
kszsah1 2026. 05. 18. 10:51
#7102
7eleje van ,  szokásos betli a lufi árfolyam ,  lehet 50 alá porszivó ,sajnos
kszsah1 2026. 05. 15. 11:50
#7101
porszivás van a lufinál ma is , ultimó ,sajnos , 7vége...
kszsah1 2026. 05. 14. 16:37
#7100
holnap 7vége ,  nyomás lehet lefelé a lufi árfolyama ,  ma is betli van sajnos ,  50 alá 
kszsah1 2026. 05. 13. 13:56
#7099
piros betli ma is a lufnál ,  kevés forgalom a 7en igy becsákolhat 50 alá sajnos
kszsah1 2026. 05. 11. 14:00
#7098
záróra beeshet az árfolyam a lufinál , sajnos
kszsah1 2026. 05. 08. 15:29
#7097
7vége van , betli lehet záróra a lufinál
kata311
kata311 2026. 05. 07. 13:26
Előzmény: #7095  kszsah1
#7096
Mókuci, mi lesz ha 65 alá megy?
Nehogy valami hülyeséget csinálj.....:-))
kszsah1 2026. 05. 07. 10:53
#7095
ljön a 7vége , tömés lehet 55 alá a lufinál , sajnos
Flendike 2026. 05. 06. 11:16
Előzmény: #7092  fiftififti
#7094
Csak a szoki, 20-25% majd zsupsz vissza .
Hullygàn ahogy írta ennyi
kszsah1 2026. 05. 06. 08:26
#7093
55 alá lehetséges a lufi árfolyama a mai napon záróra ,  meglátjuk mijen forgalommal
fiftififti 2026. 05. 05. 11:53
Előzmény: #7091  kata311
#7092
Bizony állt, kedves Kata😃
Ma reggel el is adtam a szokásos 26000-es pakkom amit múlt héten vettem alig 50 felett. 
A komolyabb pakk az maradt.
Épp ma beszéltem haverral, aki szintén rendelkezik nagyobb pakkal, és ugyanúgy kereskedik a játszóssal mint én. Szóval agyaltunk, hogy pont fordítva kellene basszus, a több százezres tételt eladni, a 25-30 ezrest tartani, akkor bizony egy szavunk sem lenne 😃😃
Azért ha minden nap nem is papsajt, de 1-2 heti szinten a játtszóssal összejön pár százezer haszon.
De amúgy tényleg idegőrlő amit művelnek az állandó egy-két napos meghúzással ,aztán vissza a kiinduló pontra!!
Erre is írtam ,mikor lesz ez 100 ft, szerintem soha. 
A 80 elérhető talán, ott dobom is a francba azt az egész szart.
Ja, aztán visszaveszem 50 körűl újra😃
Azért sok sikert mindenkinek ,és mégtöbb türelmet!!
Azért a Goodwill vígasztal, na az ha bejön akkor be is fejezem ezt a mutyi, tetves tőzsdét!!
kata311
kata311 2026. 05. 05. 11:22
Előzmény: #7089  fiftififti
#7091
Fifti, azért gondolom tegnap állt mint a cövek
ne legyél ennyire pesszimista, mert nem minden nap papsajt
kata311
kata311 2026. 05. 05. 11:20
Előzmény: #7088  kszsah1
#7090
Csórikám, mit nézel?
1,2 millió papír forgott ma, 73 m ft értékben
korábban voltak napok, mikor 5-10db kötés volt
tuggyuk, minden relatív
fiftififti 2026. 05. 05. 11:13
Előzmény: #7088  kszsah1
#7089
Úgy látszik megint és mindig a szokásos 1-2 napi felhúzás néhányszor egy évben, aztán esik vissza a kiínduló pontra!!
Persze ha megindul mindenki reménykedik hogy na most lesz 100 ,de szerintem ez a büdös életben nem lesz 100, nemhogy 210!!
kszsah1 2026. 05. 05. 11:09
#7088
7végére nagy buktára lehetséges a lufinál ,  nincs forgalom ,   
vinup 2026. 05. 04. 17:46
Előzmény: #7086  hekki
#7087
De még mekkorát 🙂
hekki 2026. 05. 04. 17:38
Előzmény: #7081  kszsah1
#7086
Kipukkadt a lufi topik:)
kszsah1 2026. 05. 04. 12:28
#7085
a 7en piros betli leheséges a lufinál megint sajnos
Shaun 2026. 05. 04. 10:43
Előzmény: #7083  kszsah1
#7084
😂
kszsah1 2026. 05. 04. 10:41
Előzmény: #7082  Pluto13
#7083
aki nem dolgozik az ne is egyék
Pluto13
Pluto13 2026. 05. 01. 14:59
Előzmény: #7081  kszsah1
#7082
Ünnep nap van😂ne dolgozz annyit..
kszsah1 2026. 05. 01. 14:19
#7081
jövö7en   45 alá is eshet a lufi ,  betli lehet május megint
kszsah1 2026. 04. 28. 12:06
#7080
úgy látszik ma piros betli a lufinál , 50 alá mehet megint záróra sajnos 
kszsah1 2026. 04. 27. 10:08
#7079
7eleje van , esés lehet záróra az lufinál
Flendike 2026. 04. 26. 16:20
Előzmény: #7077  Shaun
#7078
Ezek is csak találgatások, hogy a k részvénnyel mit csinálnak.
Egy valami ami biztos, ez a reszveny nem er meg mindig tobbet annal ahol most az arfolyam van.
Lehet mutogatni berkire, csontosra, bodzasira, es jaszaira, covidra meg haborura, ez nem er tobbet ennyi, soha nem is ert.
Egy valamit viszont nagyon lehet nekik dorzsolni, az pedig az erkezesukkel beharangozott 28 mrd ami utana csak 7 lett. Na ott szana szet cibaltak a befektetoket.
A varakozasa amit tobbszor irtam 90-100 ft , kizarolag spekara ertem, nem fundasan.
Fundasan ide tobbet kell pakloni mint 2 garazs ceg meg a 100 forinthoz is, kozel 400 m papirnal.
Ez van , sajnos, ha tetszik ha nem az igazsag egyeseknek.
2028-29 evekrol beszeltek mar 2-3 evvel ezelott is vezetok ami arfolyam  ugyben lathato erezneto lehet.
Nem sok csak 8-10 ev miota betettek a labukat , es negyede az arfolyam! Jo esetben 8-10 ev utan erhet annyit amennyit 2018 ban, az szep mutatvany 4-5* inflacio mellett ami azota van volt es lesz.
Shaun 2026. 04. 26. 15:33
Előzmény: #7076  Flendike
#7077
Követem régóta.
Vágom a sorminta szerint merre megyünk.
Csak nem értem, a fő befektetőnek ,mi êrdeke lefele menjen. Mindig. Minek kellett a cikk?
Jött volna a soron kov akvi 1 max 2 nap letudjuk, kevesen keresnek rajta inkább beragadnak.
Azt varjuk a köv, talân nem lentebbröl
Eddig jaszai vitt mindent, ugy nehez volt.
Flendike 2026. 04. 26. 14:53
Előzmény: #7075  Shaun
#7076
Nem tudom , majd a holnap megmutatja hogy mi volt, de jo esellyel kaptal izelitott belole penteken🙂
Tul sok az egybeeses ami mindig akkor tortenik amikor megpiszkaljak a pappet 20-50% -al.
Na es Te szerinted az egy nappal korabbi Bodzasi gyerek cikkje mi volt?!
Beszelnek orrba szajba , balra - jobbra , mintha tenyleg ket kulon papirrol beszelnenk.
( jol irta valaki ezt a templomotokba)
Ha jol emlekszem max 1-2 eve jelentel meg a pappeba, kiveve ha elotte nem volt mas reged.
En 7 eve kovetem a papirt, 7 eve pontosan tudom melyik kollegad a bolondokhazaba mit kepvisel es mi az erdeke.
Maradjunk annyiban hogy a dilihazba maximum annyi real ember van amit megtudsz szamolni a kezeden, eztel elmondtam mindent.
Szand ra az idot ha tenyleg 1-2 eve vagy a papirba , es lapozz vissza 2019 ig, sok mindent latni es erteni fogsz, regekrol es magarol a dilihazrol.
Udv
Shaun 2026. 04. 26. 14:42
Előzmény: #7074  Flendike
#7075
Az indexes cikk a héten Berkitöl, az akkor mi volt szerinted?
Flendike 2026. 04. 26. 13:42
Előzmény: #7073  Pluto13
#7074
Ember 180 ota eses van vizionalva megis ezeregy befekteto tartja mert valahol hisz abban “hogy na majd most”, de a realitast eloreterbe helyezve pontosan tudtak ,hogy sajnos nagyobb esely van a lemenetre mint a felre.. de nem piszkaltak a pappejukat , ellenben veled, amivel nincs   gond , csak ne oszd mar az eszt pont te 😉
Pluto13
Pluto13 2026. 04. 26. 12:31
Előzmény: #7072  Flendike
#7073
Èletszerű,hogy esèst vizionálsz,közben meg tartod a pakkod.Nekem ne…..
Flendike 2026. 04. 26. 11:38
Előzmény: #7071  Pluto13
#7072
A kultura megint kijott beloled .
Nem adtam El, mert 90 fole varnam, na ott biztosan eladom.
Elkezd emelkedni hova legyen hurra hangulat, 1-2 nap emelkedesre majd szokasosan vissza amit eljatszanak evek ota, erre kellett volna “nem eltunnom?!? 
Te tobbet kereskedtel azzal a papirral mint a spekak ocskosom , kozben osztod az eszt😂😂
Oriasi fazon vagy 😂
Kerdesemre tovabbra sem valasztal.
Evek ota azt fujod hogy kik vannak a konyvben, jobban elvezkedsz ra mint egy poresz magazinra.
Pluto13
Pluto13 2026. 04. 26. 10:54
Előzmény: #7070  Flendike
#7071
De  jóindulatú vagy😂
Emelkedésben hol voltàl?🌻Eddig a Ner itt a cég vérét szívta.Nem zavar,hogy az összes Ner rv felezett az elmúlt 2 hónapban,ez meg magasabban van?Ömlik belőled a szar és nem látod a fától laz erdőt.
Jó vergődést!Gondolom magasabban eladtad és lebeszéled,hogy olcsóbban visszavehesd.
Lehet ezt szépen csendben is csinálni😉
Flendike 2026. 04. 25. 19:28
#7070
Neres alapok , magánszemélyek, hamarosan innen is menekülnek, vagy már menekülnek ?
Tudjátok akikkel megvoltatok áldva a templomba  , akik a részvénykönyvet “viszik” db számokba!!
Ember legyen  a talpán aki alá fog állni ha megindul a pénz mentése innen is, gondolom többit nem kell ecsetelni…
kszsah1 2026. 04. 24. 16:17
#7069
irtam reggel hogy piros betli lessz a lufinál , meg aztán hozzá jött a 7vége ,  sokk volt az neki .  
Flendike 2026. 04. 24. 16:09
#7068
Gyerekek bableves ide vagy oda , azért tetű munka ez. Nem a spekáktól, hanem a cég részéről amit hagynak 7 éve, ugyi Pluto?
Flendike 2026. 04. 24. 14:32
Előzmény: #7066  Shaun
#7067
30% az 30% , bableves ide , bableves oda, szvsz oda rotyogtattak megint a kis kuktaknak😂
Shaun 2026. 04. 24. 13:06
Előzmény: #7065  Flendike
#7066
A bablevesre ertettem🤣
Flendike 2026. 04. 24. 13:02
Előzmény: #7064  Shaun
#7065
Hetfon terjunk vissza ra 🙂 de legyen igazad!!!!
Shaun 2026. 04. 24. 12:52
Előzmény: #7062  Flendike
#7064
A héten akcijós
Flendike 2026. 04. 24. 12:15
#7063
Spekak elleptek a lufit nagyon kell a profit nekik 😂
Flendike 2026. 04. 24. 11:47
Előzmény: #7061  Flendike
#7062
Delutan lehet valami  lesz a bablevesbe 🤷‍♂️
Flendike 2026. 04. 24. 11:33
Előzmény: #7060  kszsah1
#7061
Na ennek reszeltek ha delutan nem ficankol.szvsz!!!
Szepen osszeallt megint a berki cikk, plusz a spekszik.
kszsah1 2026. 04. 24. 10:46
#7060
kampózik vissza a lufi 50 alá , piros betli van eddig ma ,  záróra mehet vissza 45 ,  nem lehet ráfogni a lufira hogy a Bét ékköve lenne 
Flendike 2026. 04. 24. 10:22
#7059
szokásos 20-30% ?, -mert ha igen,akkor megint kampó a pappeee 
kszsah1 2026. 04. 24. 09:59
#7058
7vége van ,  betlizhet megint a lufi , ledorongalhatják a árfolyamot záróra ,sajnos
Shaun 2026. 04. 24. 04:57
Előzmény: #7056  kszsah1
#7057
mit keresgélsz? búj el inkább... vegyed le ne maradj, háta szebb lesz a bétlid
kszsah1 2026. 04. 23. 17:09
Előzmény: #7055  DocJericho76
#7056
még nrm voltam ,  keresgélek 
DocJericho76
DocJericho76 2026. 04. 23. 17:02
Előzmény: #7054  kszsah1
#7055
Szabin voltál?
 :-)
kszsah1 2026. 04. 23. 13:24
#7054
ereszt a lufi , betlizik a lufi , holnap 7vége.....
Flendike 2026. 04. 22. 07:41
#7053
https://www.vg.hu/penz-es-tokepiac/2026/04/kamatozo-reszvenyt
29-ig kis csemege, bár egy speka kör azért benne lehet év végéig , nem befektetési, kizarolag szvsz!!!! 
A templomban a “krapek” vajon sikeresnek erzi magat 7 ev utan?🤷‍♂️ 
kszsah1 2026. 04. 16. 16:35
#7052
holnap 7vége , olyankor betli szokott lenni a lufi ,  vagyis magyarul árfolyam csökkenés 
Flendike 2026. 04. 15. 10:19
Előzmény: #7049  Pluto13
#7051
Ez a beszéd!! Latod mire leirtam mar csak 8% a minusz.🙂
Flendike 2026. 04. 15. 10:18
Előzmény: #7047  Pluto13
#7050
10% minusz nem a vilag vege ocskosom, majd megnezuk a veget, persze tudom , te maxon fogsz kiugrani.😂
Pluto13
Pluto13 2026. 04. 15. 10:18
Előzmény: #7048  Flendike
#7049
Foglalkozz inkàbb a részvénnyel 
41.4
Flendike 2026. 04. 15. 10:16
Előzmény: #7047  Pluto13
#7048
Hat nalad nagyobb mokamester nincs ocsem , amit lemuveltel 7 evig a homokozodba, irigylesre melto.
Nem tudok kapufat loni olyanba amihez nincs kozom es nem tudom mirol beszelsz, en csak azt tudom amit en irtam itt par honapja arra valaszoltam neked !!
Pluto13
Pluto13 2026. 04. 15. 10:08
Előzmény: #7046  Flendike
#7047
Nagyon naprakész akarsz lenni mokamester,de ebben is tévedsz.az egy 2018-as sztori és nem a múltkori.Most is kapufát lóttél :)A feleségem és az én átlagom köszöni jól van.Nem szép dolog az irígység..
R 40
Flendike 2026. 04. 15. 09:56
Előzmény: #7045  Pluto13
#7046
Te teljesen kesz vagy , megszallotja lettel neki.
A valtas meg mindig nem tortent meg, mokamiki.
Keresztenynevel mi ujsag?
Azt csak te hangoztatod hogy en orulok a beragadasnak, miert orulnrk neki amikor en is bevagyok ragadva?!
Azert mert nyomok par fasszagot ide , abbol aztan jol leszurted mokamiki.
En adtam el, de vettem is vissza, az van minuszba .
Semmit nem kell visszakeresned mert en tudom mit irtam, es ezt most is tartom, ha megindul ugrasra kesz vagyok, mert ha megfog , egyszer talan, akkor szvsz nem 30 ft plusz lesz benne.
De ez egyelore csak feltetelezes.
Remelem te es a feleseged nem vagytok minuszba , tudod akinek a regisztraciojarol irtal nem regiben. De ha gondolod visszakeresem, na szia mokamiki.
Pluto13
Pluto13 2026. 04. 15. 09:43
Előzmény: #7044  Flendike
#7045
Tudom,tudom.A faterod is mondta 2016-2017  közöttt,hogy higítsatok :)Sampi,sampi,mindig lebuksz :)))Az IT és FB tagokat le lehet váltani,és szvsz le is lesznek váltva.
Szerintem életszerütlen,hogy valaki be van ragadva,és annak örül ha esik a rv.Ha ilyennek látod a céget,miért nem pucoltál 2 éve,vagy tavaly decemberben 80 felett?Azt is írtad,hogy ugrásra kész vagy ha elkezd emelkedni.Visszakeressem?Szerintem zárjuk le ezt a beszélgetést.
Flendike 2026. 04. 15. 09:30
Előzmény: #7041  Pluto13
#7044
Nem a delta vezetosegere gondoltam, hanem a fb tagok es tarsaira. 
Meg mindig ott vannak es mas ner papirban is jelen vannak. Te erted ezt?!😃
Egyebkent ne rakd ram hogy karorvendo vagyok, mert regebb ota vagyok a papirba mint te, es lehet jobb atlaggal is vagy benne mint en, a mai napig.
Csak egyszeruen a sok faszsag amit osszehordtok kiveri mar a biztositekot.
paprikasjano 2026. 04. 15. 09:27
Előzmény: #7042  kszsah1
#7043
Epdu és delta 5 és 25 jól is hangzik lehetnek 
kszsah1 2026. 04. 15. 09:26
#7042
betli lehet ma is a lufinál ,  nincs forgalom benne ,  35 alá mehet a árfolyam 
Pluto13
Pluto13 2026. 04. 15. 09:09
Előzmény: #7040  Flendike
#7041
Legalább most kiesik a Ner.A vezetőség rohadtul nem neres,remélem segítettem.Ha neked arra áll fel,hogy velünk foglalkozz,meg kárörvendj, akkor jó szórakozást hozzà Kaszah1-el😂🤡

Topik gazda

marslako2
marslako2
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek