Aki kispapír vásárló,az gyakran naiv, reménykedik, kevesebb penze van és hajlamos a szerencsejátékra. Van olyan kispapír kibocsátó, ami érdekelt az árfolyam emelkedésben, van olyan,aki folyamatosan eladja a népnek a saját sztoriját és közben szarik az árfolyamra. Akinek nem tetszik ez, az sajnos azt realizálta, hogy nem amerikai blue chipeket vagy nem a 4-5 magyar blue chipet vette és nézi,hogy miközben ő bukik, mások nyernek.
Itt az a legszebb,hogy ez a cég nyert és nem tükrözi ezt az árfolyam. Örökké projektek lebegnek és nem tud emelkedni.
Aki unja,eladja. Aki naivan veszi,vagy becoopja vagy nem
Itt az a legszebb,hogy ez a cég nyert és nem tükrözi ezt az árfolyam. Örökké projektek lebegnek és nem tud emelkedni.
Aki unja,eladja. Aki naivan veszi,vagy becoopja vagy nem
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2019-05-23 10:25-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
adunk két napot, hogy kitaláld, hogyan lehetsz a fórum közösségének értékes tagja. annyit segítünk: most nem vagy az. amit csinálsz, az céltalan flood, ami ugyan kis mértékben nem probléma, de amit művelsz, az a feljelentések alapján már nagyon sok embernek fárasztó.