Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
algore 2021. 10. 26. 17:10
Előzmény: #48978  vigkrisz
#48980
Ja, oke, felrertheto volt a kevesebbet gondolkodok szamara. Eltunt alatt azt ertem, hogy mint jarvany es szamottevo problema tunik el. Eltunik a sullyesztobe, nem a fold szinerol. 
vigkrisz 2021. 10. 26. 17:03
Előzmény: #48971  algore
#48979

Phantom, a tisztelettudó fórumtárs, van komoly track record-ja :-)))
"A moderátor indoklása:
30 napot kapsz, hogy átgondold, milyen hangot engedhetsz meg másokkal szemben. Ha nem sikerül, a következő a kitiltás lesz."
vigkrisz 2021. 10. 26. 17:01
Előzmény: #48969  algore
#48978
"sikerult a villamgyors oltakozassal elerni, hogy orokre velunk maradjon a covid ahelyett hogy eltunt volna."
kíváncsi leszek, hogy erre felkapják -e a fejüket a fórum "vírusok soha nem tűnnek el" megmondóemberei :-)
algore 2021. 10. 26. 16:54
Előzmény: #48974  Törölt felhasználó
#48977
Nem faj :) 
algore 2021. 10. 26. 16:53
Előzmény: #48973  Kisterepjáró
#48976
Nincs olyan korokozo, ami mindenkit meg tud fertozni. Az immunitas bonyolultabb dolog ennel. (valoszinuleg ki is haltunk volna, ha nem igy lenne)
A HIV virus sem tud mindenkit megfertozni. 
A pestis sem. 
A SARS-COV2 sem. 
A luxushajokon virusos levegot keringteto petri cseszebe, tobb heten keresztul, maszk nelkul, zart helyre osszezart, idos nyugdijasok jelentos resze sem tudta sehogy sem elkapni a virust. 
Pedig az tenyleg a direkt igyekszunk megfertozni mindenkit 'lehetetlen menekulni' szituacio. 
Törölt felhasználó 2021. 10. 26. 16:52
Előzmény: #48970  csendben
#48975
Mindenki hülye !!! : )) ebben egyetértünk! Van valami ami közös!  
Törölt felhasználó 2021. 10. 26. 16:49
Előzmény: #48968  csendben
#48974
Végül is azzal! Valamivel meg kell ismertetni a szervezetet. Persze nemértek hozzá. De ez mindegy is.
Nem tudom mivel bántottalak. Ha bántásnak érzed, Bocsánat! 
A tisztelet nem ezen fog múlni,hogy én hogyan hívom Algerot. Nekem így van a számon. 
Mindenesetre mindenki tudja kiről beszélünk. De ha neki fáj és szólni fog érte, akkor megpróbálom megjegyezni. : ) 
Kisterepjáró 2021. 10. 26. 16:41
Előzmény: #48952  totoro
#48973
Ez a minden oltatlan elfogja kapni , mert nincs az az immunrendszer ami kivédené, ez a rektor dumája.......és már be kellett volna következnie a jóslatnak a múlt évben is, de még mindig vannak olyanok, akik nem kapták el. ( Persze, persze, a lezárások)
És mi van a  szuperfertőzőkkel" ha már megalkották ezt a fogalmat is...szuper fertőző....érdekes....olyan emberkék, akik észre sem veszik (semmi panaszt nem okoz nekik ez a kis szörny, de elsétálnak a másik mellett, aki meg oltás nélkül belehalna. Hogy is van ez?
csendben 2021. 10. 26. 16:40
Előzmény: #48971  algore
#48972
Nagyon divatos mostanság a "kettős mérce"... Jó példa a lenti hsz-ed (pl. a minősítgetésre...). De ezt,tőled fel sem veszem. Ezért kapcs pont annyi tiszuteletet,amennyit adsz! :-) Jaaa! a "laposföld" már kimegy a divetból.Keress valami mást. :-)
algore 2021. 10. 26. 16:34
Előzmény: #48967  csendben
#48971
Nem alegero a nevem, de nem is algore. 
Nem attol van megadva a tisztelet, hogy a nikkemet hogy irjak. 
Ott kezdodik, hogy nem minositgetnek minden hsz kezdetekent... 
Pfantom megadja a tiszteletet, te ne amiatt aggodj, hanem magad miatt. 
csendben 2021. 10. 26. 16:31
Előzmény: #48963  csendben
#48970
Ezért él még a totyik,mert egy definícióra is mínuszt nyomnak egyesek! :-) "Itt min-dem-ki hűlye? Itt...mindneki!"
algore 2021. 10. 26. 16:30
Előzmény: #48966  Törölt felhasználó
#48969
A spanyolnatha 3 hullam utan 2 even belul eltunt. 
Az 50-es es 60-as evek hong kongi influenzaja 3 hullam utan 2 even belul eltunt. 
A h1n1 2009-ben 2 even belul eltunt. 
A covid a vilag nagy reszen megcsinalt 2 hullamot oltakozas elott, 1 vagy 2 hullamot oltakozas utan. 
Ha igaz (es ez egyelore 'ha', de sajnos eros rautalo jelek vannak), hogy az oltas miatt nem alakul ki fertozes utan sem sterilizalo termeszetes immunitas es/vagy termeszetes immunitas utani oltas nem-sterilizalova teszi a meglevo immunitast is, akkor sikerult a villamgyors oltakozassal elerni, hogy orokre velunk maradjon a covid ahelyett hogy eltunt volna. 
Pedig ehhez nagyon kellett igyekezni, ugyanis 2 hullamon mar tul voltunk oltas elott... 
csendben 2021. 10. 26. 16:30
Előzmény: #48966  Törölt felhasználó
#48968
"A jarvany megfekezese helyett a vakcinak gyorsitjak es hozzak letre a jarvanyt.": le a kalappal előtted! Innen már csak egy lépés,hogy vírussal oltják az embereket....
csendben 2021. 10. 26. 16:28
Előzmény: #48965  Törölt felhasználó
#48967
Belefér az IQ-dba,hogy ha én megtisztellek azzal,hogy nem veszlek egy kalap alá másokkal ,akkor ezt viszonozd? (lefordítom: magyar nyelvben egyesszám)... "Alegero ": neki meg annyi tisztelet jár(na),hogy a nevét tudd,ha már rá hivatkozol...."Persze azért elmagyarázhatnátok,hogy ilyen magas átoltottságnál,akkor most mi is van az Angoloknál?": szerintem ezt nincs az az ember,aki most ponosan meg tudná mondani.DE! Ez senkit nem jogosít fel arra,hogy hülyeségeket tényként kijelentsen....
Törölt felhasználó 2021. 10. 26. 16:18
#48966
Algero ezt írta. Persze a több 100-ból egy poszt. De nektek mind 111111111 
"Az elmult 2 het brit adatai alapjan, a fertozessel szembeni vakcina hatekonysag mar a (-50)%-ot kozeliti.Hetekkel ezelott mondtam, hogy a jarvanyt mar a vakcina hajtja. Az oltottak fertozodnek es fertoznek. Negativ nyajimmunitas... Ez egy jarvanugyi katasztrofa. A jarvany megfekezese helyett a vakcinak gyorsitjak es hozzak letre a jarvanyt. Taps minden okos vakcinapartinak. A katasztrofat ugyanis az idezi elo, hogy mindenkit beoltunk, nem csak a veszelyeztetetteket, akiket indokolt. Ha hagytuk volna a fiatalok kozott terjedni a virust, mostanra vege lenne a jarvanynak. Igy hogy a fertozest nem megallito vakcinakra tettunk fel mindent, ki tudja meddig tarto es milyen sulyu jarvanyt ideztunk elo. Mestersegesen. EZERT rosszabb a helyzet az agyon vakcinazott orszagokban."
https://dailysceptic.org/wp-content/uploads/2021/09/VE-age-table-2-1024x232.jpg?fbclid=IwAR30tXIliXtMyLv9V30IU45kr1iLPCIimUnIRcSxBLFOf6kUVAE0DbS8IlI
Törölt felhasználó 2021. 10. 26. 16:13
Előzmény: #48961  csendben
#48965
Mondtam én,hogy 2-3 hétel elvagy maradva. 
Alegero pont ezeket támasztotta alá pár hete. Igen nektek az feka hír volt. 
Biztos nem megyek vissza keresgélni a linket. Meg minek is? Hisz nektek feka. 
Igazából mindegy ,hogy itt mit osztunk meg az mind feka. 
Az idő majd igazol. Titeket,minket mindegy. Ha igazunk is lesz,akkora már az sem lesz igaz. 
Mert mi ilyent nem mondtunk. Itt volt, olvashatátok de semmi hatása nem volt. Pap se prédikál kétszer.
Hiába akarok én fényességet,ha ti a sötétséghez ragaszkodtok. 
Persze azért elmagyarázhatnátok,hogy ilyen magas átoltottságnál,akkor most mi is van az Angoloknál?
Gondolom sok az oltatlan.Igaz? De ez nem magyarázat remélem. 
apocca
apocca 2021. 10. 26. 16:08
#48964
15:36 cikk
csendben 2021. 10. 26. 16:05
Előzmény: #48960  sulykaponka
#48963
"Mi a különbség a hatásosság (efficacy) és a hatékonyság (effectiveness) között? A kettő természetesen kapcsolódik egymáshoz, ám mégsem teljesen ugyanaz. A védőoltás-szakértők óvnak is attól, hogy a két fogalmat összekeverjük. A hatásosság (efficacy) csak a klinikai próba során való mérésre vonatkozó adat. „A hatékonyság (effectiveness) pedig arra utal, hogy mennyire jól működik a vakcina a való életben” – magyarázza az epidemiológus Naor Bar-Zeev (Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health)." :mellesleg: a "hatékonyság"-ban benne értendő az oltási eljárás (maga a művelet megvalósítás is) és még sok minden más is....
csendben 2021. 10. 26. 16:02
Előzmény: #48960  sulykaponka
#48962
Ez klassz! Bár,ha elolvastad volna,be se linkelted volna! :-) (ok: lentebbi hsz-emben! :-) )
csendben 2021. 10. 26. 15:58
Előzmény: #48950  Törölt felhasználó
#48961
"Tesztekkel bizonyították,hogy az oltottaknak az órában,torkában,több a vírus mint a nem oltottban.": egy link-kel bizonyíthatnád eme roppant érdekes állításod tényszerűségét. Roppant kíváncsivá tettél! Sajnos link hiányában ez is feka hír marad. :-)...."Nemértem ha valaki már rosszul volt ettől a szartól,akkor mért oltatja magát,
Szakemberek vagy a félelem teszi ezt? 
": talán kérdezd meg az illetőt. Kíváncsi vagyok a válaszára! :-)

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek