Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 04. 23. 15:49

Arany-Ezüst  

Ki mire tippel? Meddig eshet az ezüst/arany árfolyama mostanában?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 27. 16:49
Előzmény: #4579  Törölt felhasználó
#4600
Nekem ez nem nézőpont kérdése. Ugyanúgy olvasok fideszbolsi lapokat is, pl Demokratát, meg hasonló szemeteket. (meg persze nem veszem őket, isten ments :DDD de a boltban átolvasom.)
Híroldalakat is olvasok rendszeresen fideszeseket, sőt jobbikosokat is.

"Ertem en, hogy szamodra Bajnai szimpi volt,"

Ez nem szimpátia kérdése, én olyan vagyok, mint a svájciak: azt se tudják, ki a miniszterelnök, nem is érdekli őket, csak rendben menjenek a dolgok.
Én is az ilyen vezetőt támogatom, nem az olyat, aki lop, csal, hazudik, nem ért semmihez, de cserébe még abba is belepofázik, mikor menjen az ember vásárolni.

"Ha tudnad, hogy teged csak mennyi allami vagyontol szabaditott meg, lehet hogy kicsit mas lenne a velemenyed... "

Tegyél próbára :)
Mellesleg ezek piaci viszonyok között működő cégek voltak: úgy könnyű pofázni, ahogy Orbán csinálja, hogy soha életében nem látott céget belülről, csak a másokét tudja ellopni meg szétbarmolni.

És ennek pl ez a következménye:

link

"en nem ismerek nala rosszabb es alabbvalo gazembert a magyar politikai eletben az elmult 100 evben, talan meg Rakosi is jobb volt....."

Ezt inkább nem kommentálom, hogy az eszmecsere békés jellege megmaradjon. :))

" mert az usa kozben jarasaval sikerult kanadai weboldalakrol eltuntetni..... "

ilyen van itthon is, pl a kurucinfó. ilyenekre gondolsz?
abszolút objektív weblap. :DD
tberki 2014. 11. 27. 16:45
Előzmény: #4597  emerald
#4599
tudom en is igy csinalom.... de volt itt egy egesz forum ahol ket idiota bizonygatta hogy az mindig baromsag...
Törölt felhasználó 2014. 11. 27. 16:44
#4598
emerald 2014. 11. 27. 16:44
Előzmény: #4583  tberki
#4597
Má mondták ám...:DDD
De nekem van közte jópár pip nyereségem.
Tudod ez arra van ha pl holnap jó nagy réssel le nyit, mert ma van a OPEC de csak holnap nyit a részvény...
tberki 2014. 11. 27. 16:40
Előzmény: #4592  goapsy1
#4596
ja azt nem mondtad hogy lovenak is kell lennie.

na latod ott pl van sajat nyugdijszamlam visszakovetheto osszeggel!
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 27. 16:39
Előzmény: #4590  Törölt felhasználó
#4595
igen, tállai is egy zseni :)

kár, hogy mindkettő férfi, evolúciótörténeti áttörés lenne, ha ennek a két fantasztikus elmének a génkészletét sikerülne pároztatni egymással, és egy közös egyedet létrehozni a kettőből :DDDDDDDDDD
offshort
offshort 2014. 11. 27. 16:39
Előzmény: #4577  tberki
#4594
"Elvtarsak, szuksegunk van 1Md MW aramra. Önök szerint ezt hogyan tudjuk megtermelni? Mondjon valaki olyat amit meg is lehet valositani"

a közmunkásokat generátorral felszerelt szobabringára felültetni azt hajtás pajtás ,
munkanélküli is kevesebb lenne ! -:)) ,

valahogy így ... link ,

lehet hogy az ásástól jobb , tekerés közben tv-zni meg sörözni ! ))

az öreg gázsi úgy mondja, hogy a gereblyézést még csak-csak , de a csákányozást nem bírja .... nézni )))
Törölt felhasználó 2014. 11. 27. 16:38
Előzmény: #4589  tberki
#4593
Paks jo, atom energia jo,bovites jo.....
hogy kinek milyen elonye szarmazik belole nem tudom,de ha azt nezem valoszinuleg a villamos aram ara nem fog eszmeletlenul megugrani, talan a gazdasagi szempontbol sem hatrany az olcso energia....es remelhetoleg rendesen megepitik es nem lesznek felmegoldasok mint Fukosimaban.....

Atomenergia a leggazdasagosabb energis forras jelenleg....
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 27. 16:36
Előzmény: #4589  tberki
#4592
mondom: nem az elvet vitatom, hanem a megvalósítást.
de azt nagyon.

engem azért érdekel, ha a kedves miniszterelnök az alapján hoz az ország életét 20 évre meghatározó döntést, hogy kap e érte egy szép kerek összeget svájcban, vagy nem.

"svajci bankszamlam nekem is van aztan megse vagyok elorebb"

ja, hát igen, csak az övén lóvé is van.

tudod, pöcse a 120 éves bácsinak is van, de ettől még nem lesz vele arra képes, mint egy 20 éves :P

nyilván nem azon van a lényeg, h nyitottál e svájci számlát, vagy sem :))
Törölt felhasználó 2014. 11. 27. 16:34
Előzmény: #4585  Törölt felhasználó
#4591
en nem nagyon szoktam pluszolgatni ill. minuszolgatni....
(persze ez alol van kivetel...nem hiszem hogy a forum olvasok ne tudnak ki lehet az,de szerencsere eleg ritkan vagyok olyan kedvemben, hogy ranyomjak az illeto hsz-ra...)
de ha olvasok valami erteket a forumon arra megprobalom felhivni masok figyelmet.....,
nem voltunk es nagyon nagy valoszinuseggel nem is leszunk baratok, de toled eleg gyakran lehet mostanaban erdekes dolgokat talalni....ami szerintem segithet masoknak
nem dicseretnek szantam,de ami teny az teny....
es ez is csak sajat velemeny....

Aztan az is lehet, hogy az unnepi hangulat miatt erzem ezt....
Törölt felhasználó 2014. 11. 27. 16:33
Előzmény: #4588  goapsy1
#4590
óh,persze

kósa nagy kedvenc,ki nem hagynám!
pont olyan összefüggéstelenűl beszél,ahogy marci ír-megértem az egymás iránti szimpátiájukat :)

lehet,hogy nem kísérem az őt megillető figyelemmel,de mindenféle túlzás nélkűl egyetlen értelmes mondatot még nem hallottam tőle :)
a másik tállai,de vannak még páran
tberki 2014. 11. 27. 16:31
Előzmény: #4587  goapsy1
#4589
kerdezz meg olyat aki ert hozza (speciel ismerek parat paksikent...). meggyozodesem technikailag ez a legjobb megoldas.

svajci bankszamlam nekem is van aztan megse vagyok elorebb, de meg csak nem is erdekel ha kapott erte. mert a dontes jo! sokkal jobban zavar amikor tudja mindenki hogy baromsag amit csinalunk es csak a svajci bankszamlaert csinaljuk.
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 27. 16:25
Előzmény: #4578  Törölt felhasználó
#4588
Én láttam.

Mellesleg azt láttad, ahogy Kósa nyilatkozott legutóbb a "hogyan érintik az adómódosítások az embereket?"-kérdésre?

ha nem, keress rá, h "kósa, fémkupak" :DDDDDD
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 27. 16:23
Előzmény: #4577  tberki
#4587
Te valamit félreértettél, szó nem volt arról, h mari néni döntsön. Isten ments.

A Kulcsszó az, amit írtál: SZAKEMBEREK.

Orbán attól nem lett szakember, hogy az aláírásért cserébe kapott egy jó zsíros svájci bankszámlát.
Törölt felhasználó 2014. 11. 27. 16:20
Előzmény: #4584  tberki
#4586
ja beneztem, azt hittem holnap nem lesz....
csodalkoztam is hogy csak nehany future mozog, nyersanyagok es fx....
;)
nem konnyu 3 kulonbozo idozonaban kereskedni.....
legalabb tovabb aludhatok....
Törölt felhasználó 2014. 11. 27. 16:16
Előzmény: #4579  Törölt felhasználó
#4585
na ilyen se volt még de erre kaptál tőlem 1 pluszt..)) nem is a konkrét személyre vonatkozó tartalomért mert az vagy úgy van vagy nincs úgy (egyébként sztem is inkább "úgy" van), hanem inkább az általános aspektusért.
tberki 2014. 11. 27. 16:08
Előzmény: #4579  Törölt felhasználó
#4584
usa zaras? ma nincs kereskedes....
tberki 2014. 11. 27. 16:07
Előzmény: #4581  emerald
#4583
majd jon valamelyik nagytudasu es elmondja neked hogy a szembekotosdi hulyeseg :)
Törölt felhasználó 2014. 11. 27. 16:07
Előzmény: #4579  Törölt felhasználó
#4582
ha megyek adventi vásárba,hozok neked egy viktoros hűtőmágnest!

sajnos most se sok fogalmad van arról,amit beszélsz,szóval nem ért nagy meglepetés
emerald 2014. 11. 27. 16:04
Előzmény: #4531  pomperj
#4581
GDX-el kapcsolatban a keddi erősödés szép volt, a tegnapi pici gyengülést pedig betudtam annak ami máskor pénteken szokott lenni.
Gondolom a hosszú hétvége miatt sokan zártak.

Viszont ugye itt van az első ellenálás, ha átmenne akkor még kb 15%-ot emelkedhetne, kb 23,5-ig. Ott már szembekötnék egy longot.
A bővítésen már realizáltam a nyereséget.

"Ilyenkor egy okos arab kiszolas megfordithatja a hangulatot: a lelkuk melyen mind tudja, mi a helyes lepes, csak eppen egymas iranti bizalmatlansaguk akadalyozza oket. Az ilyesmi akar soka is tarthat, de a zseb urulese kijozanito hatasu."

Na ezen jót nevettem!
Hát igen, mehet ez az olaj ár le, de ingyen vagy ajándékba mégse fogják adni. Pedig de szivesen tankolnék a kocsimba 100ft-os olajat :-)
Most örülök h van egy szembekötött shortom a PBR longnak.
Így nyugodtan tudok várni amíg tisztul a kép.

Topik gazda

giuseppe007
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek