hol olvastad, hogy friss tőke érkezett ma a régióba? Ha igazad van, az jó lenne, de szerintem ennyiből még nem lehet ezt látni, mert volt, hogy csak az OTP-ben nagyobb forgalom volt a napokban, mint a három nagyban ma együttvéve.
elment további 55475 db a záró utáni kereskedésben és még vételen maradt 16600 db, ami már nem is teljesült. Ezeken a szinten továbbra sincs jelenleg valós eladó, de a vevők sem tolonganak, így marad a mutyi.
Ma érkezik a régióba friss tőke-hosszú idő után,a MOL forgalmán is látszik-nem tudom telekom melyik indexbe van most benn,ez kimarad a mostani rallyból, bár a telekomból az elmúlt 2 és fél évben rengetegen vettek.
Ebben nem értek egyet nagyon nincs a helyén folyamatos növekedésben van a cég eredménye, teljesen mindegy hogy hányszorozott az elmúlt 3 évben. Márpedig amennyiben nem folytatja vagy nem tudja folytatni a növekedést a befektetők elfognak fordulni ettől a részvénytől és egy unalmas posvány lesz mint a Richter
Bő 3 év alatt hatszorozott a Telekom, hova kellene mennie? Nagyjából a helyén van, egy jó osztira neki lehet újra menni a 2000-nek, esetleg, esetleg a 2200-nak, de az már a teteje tényleg, itt már 50%-os rallyk nem hiszem, hogy lesznek, ez tényleg egy defenzív, jó osztalék papír lesz mostantól.
Ez milyen sz.. duma hogy a kockázatkezeléssel valamilyen vonalat kell követni. Aki ezt írta életében nem vett részvényt. Nem nyert de egész biztosan nem ütötték ki certijét. A sikeres tőzsdézéshez ennél picit elszántabbnak kell lenni Pompi ezt írná. A bátrabbak itt már belevehetnek.
-Jó napot! Private Banking friss:-Magyar Telekom.-Az árfolyam kimozdult felfele az 1750 körüli oldalazásból. A hosszú vastag zöld emelkedő trendje még messze, felette long jelzéseket lehetett keresni. Az elmúlt napok emelkedésével egy újabb emelkedő hullámot indított el, mivel az 1781 fölé tudott menni. Az 1875 is benne lehet a pakliban. A kockázatkezeléssel a vékony zöld trendvonalat érdemes követni. Tere lenne az emelkedésnek, vételeket érdemes keresni. Ellenállások: 1875; 1938; 2000; 2062; 2125. Támaszok: 1688; 1625; 1563; 1500.
Tavalyi évben ez március közepe volt, ha addig nem bir elindulni akkor annak hatására sem fog jelentősen. Az Srv megkezdése után is minimálisan emelkedett nemvolt nagy árfelhajtó hatása.
Magas forgalommal állomásoztatják ezen a szinten :) Szerintem bő egy hónapig nem fog kitörni szignifikánsan erről a szintről, de február második fele izgalmasnak ígérkezik...:)
Mtelekom