derzsij

Regisztráció: 2020-10-14 11:34:13

Hozzászólások száma: 243

Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 11:19


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

Mtelekom csütörtök, 11:19
Essünk túl rajta ...
Mtelekom kedd, 15:05
10 óra óta stagnál az árfolyam és a forgalom. 
Mtelekom kedd, 13:36
Semmi, de jól mutatja a környezetet mire számíthatunk itt  a jővőben az Mtelnél hasonló helyzetben. 
Mtelekom kedd, 11:16
Évről évre, egyre szörnyübb ez az SRV. Azt csinálnak velünk amit akarnak. A mai MOL büntetés 43 MFt, nevetséges !
Mtelekom 2026. 05. 21. 05:54
Hajnalban megjött az ERSTE-től is !
Mtelekom 2026. 05. 20. 16:34
Nekem se fizettek. Elöször talán tisztára mossák ?!
Mtelekom 2026. 05. 19. 13:31
Az új ATH hol lesz ? Tippek !?
Mtelekom 2026. 05. 19. 11:25
Kezdenek a dolgok a helyükre kerülni. Sokat kellett erre várni, nem 3-4 évet !!!
Mtelekom 2026. 04. 30. 16:56
A durván lerántották nem itt kezdődik. 5 MrdFt feletti forgalom és minusz 4-6 %, az durva lenne.
Mtelekom 2026. 02. 05. 11:47
Az Erste bevette őket az árfolyam kezelésébe ?!
Mtelekom 2026. 02. 03. 17:53
Újra jönnek a nullás körök ! Hamarosan új szintre léphetünk. :)
Mtelekom 2026. 01. 27. 14:02
Szép és jó gondolat, legyen így ! Bár jobban örülnék, ha nem más cipelné a hátán az Mtelt, hanem Ő vinné a többieket. :)
Mtelekom 2026. 01. 07. 18:02
Ez egyáltalán nem nagy emelkedés. Hívjuk inkább szükséges korrekciónak. Már ideje volt, elnézve a többieket.
Mtelekom 2026. 01. 07. 11:06
Havazásban jól jön egy Teló !
Mtelekom 2026. 01. 06. 14:08
Igen, úgy tűnik kivárás lesz. Ezt a hatást tovább erősíti a többi nagy papir szárnyalása.
Mtelekom 2025. 12. 19. 13:24
Idén meg lesz a március 15 ! 
Mtelekom 2025. 12. 17. 10:11
Hamarosan 1.8 is olcsónak számít majd ! Csak töltögessék, lesz ez még így se ! 
Mtelekom 2025. 12. 09. 17:14
Szép íve lesz majd az emelkedésnek ! 
Mtelekom 2025. 12. 05. 12:29
Once upon a time there was no place...elindul majd, de gyorsan ! 
Mtelekom 2025. 12. 02. 16:57
Tökéletesen igazad van. Egy olyan sávban tartják, ahol érdemben nem történik semmi. Sajnos akinek most kell ez a pénz eladja 1750-en. Nekem a vásárláshoz még drága, eladásról amúgy sem lenne szó, csak 2655  felett valahol ! 

friss hírek További hírek