maldiv

Regisztráció: 2024-04-14 20:58:28

Hozzászólások száma: 432

Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 23:19


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 1
Népszerűség: 5

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "NEW OPUS GLOBAL" topikban - 2025-11-18 07:25-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "NEW OPUS GLOBAL" topik #178576 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Nyugodj le. Elég lesz ebből.

utolsó 20 hozzászólás

OTP részvényesek ide! csütörtök, 23:19
Ha 3as hullámban felment 4400 ig miért ne lehetne esetleges ötös hullámban 4700?
Innen nehéz elképzelni. 
OTP részvényesek ide! csütörtök, 22:45
Molból? Ezüstből?
Ezüstbe ma beléptem. Ez már vonzó ár. Molt tartom, bízom a vágáskori 4700 as árban. Max 90 nap még
OTP részvényesek ide! csütörtök, 22:28
1valaki feltűnését is várom már. Rég hallottuk bölcsességeit
OTP részvényesek ide! csütörtök, 16:20
Btc t figyelitek?
Lekúrták 58 ezerig egy lépésben. Múltkor 59 körül volt az alja.
Dniel, hogy látod ezt?
OTP részvényesek ide! szerda, 18:27
Longolsz valamit? Te sem vagy már a régi
OTP részvényesek ide! kedd, 17:10
52 ezer alatt ajándék. Gyűjteni kell
OTP részvényesek ide! kedd, 16:17
Nem értem hogy nem tudtál venni otp certit. Nekem sikerült pár hete sokfélét venni
Kb 41200 forintnál.
OTP részvényesek ide! hétfő, 17:35
Akkor ezért vagy te alan fed?
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 18. 10:51
400 ft nyerő egy 3 éves bikapiacon?
Ne érd be kevéssel. Most itt a lehetőség újra
44 ről 88 ig
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 18. 09:12
Szuper
88 a célár úgyhogy féláron van. Kedves bálnák és alapok. Tessék követni a kicsiket!
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 17. 23:34
Kedves Ktamask OTP stratégiai befektetőtárs,
Őszintén, megérte otit venned 2023 szeptemberben a Varga beszédkor? Ugye nem remegett meg azóta a kezed?
Vagy már zártad a pozit?
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 17. 23:30
Dniel
Ugye nem remegett meg a kezed?
Kb 10 napja azt írtad már nem vagy biztos az emelkedésben
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 10. 23:23
De mért szurkolsz az esésnek?
A múltkor írtad hogy 13 ezerről van otp részvényed. Bővítenél?
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 09. 11:35
Amikor neked kiütik a certid utána pereled a bankot?
A nagyobb hozamért cserébe vállaltad a nagyobb rizikót.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 05. 23:30
Btc vissza fel. 59 et láttam ma az aljának, stopok aktiválódhattak. Azóta vissza 61 fölé. Aki 70 körül kiszállt most olcsónak láthatja. Visszatáraznak.
Kérdés hogy mikor ér végleg véget a kripto varázs
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 05. 18:07
Arany csökken, btc 6 százalék minusszal már a 60 000 t nyaldossa. Dniel, mi a véleményed rotációsan ezekről? Hová csoportosítják ezeket a pénzeket?
Reméljük hétfőtől kezdve magyar bluekba
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 05. 17:55
De kollega, te nyerőben kell hogy legyél. Azt mondtad a Varga beszédkor vettél longot 13 ezer körül. Gratulálok hozzá
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 03. 22:36
Nem lehet hogy csak simán divatjamúlt lett az eszköz? Már mindenki rájött hogy másokon többet kereshetnek. És ezért elfordultak tőle a befektetők
OTP részvényesek ide! 2026. 05. 31. 23:18
16 ezernél szerinted jó befektetés volt az oti?
 Lehetett ott venni 3x tőkeáttétellel mondjuk 6000 forintos papírokat.
Melyek még a 2025 áprilisi rombolást is túlélték
OTP részvényesek ide! 2026. 05. 31. 18:21
Az egyik kollega írta hogy 10 szerezni lehetett az elmúlt 3 év alatt. Otp és telekommal is, különösebben nagy kockázatvállalás nélkül. Vételkor 2x certikkel akár. A 100 szorozás túlzott elvárás talán. Még utólag is nehéz olyan ki be ugrálásokat azonosítani amikkel ez meglett volna.

friss hírek További hírek