Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 03. 23. 10:54

Richter topik  

Egy kis reménysugár:-)



Az elemzők hosszabb távon vonzónak tartják a Richtert, ezért ajánlásukat felhalmozásra módosították. A célárfolyamot viszont a korábbi 47 580 forintról 46 310-ra rontották, azzal párhuzamosan, hogy a belföldi értékesítési előrejelzéseiket is lejjebb vitték.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
LadyLavender
LadyLavender péntek, 17:44
#177775
Z 12260
Szép hét volt 11700ról
Jövő héten benne lennék egy ismétlésben! 😆
Jó hétvégét mindenkinek!
xy2003 péntek, 09:56
#177773

12300
szép lassan lépdel.
Uhura csütörtök, 21:54
Előzmény: #177770  LadyLavender
#177772
Oké, de ott a 22%-ot ugyananny idő alatt be is dobja, volatilisebb. A ricsinél a mostani időszak nyugisabb , régen hír nélkül is beadta magát. Jó kérdés mi lenne jó... 
ferugio csütörtök, 21:47
Előzmény: #177770  LadyLavender
#177771
Azért az abbviet és a Ricsi nem lehet jelenleg egy lapon említeni. A wraylar bevételek 80%-a az abbviet illeti. Így lesz ez a 932-és molekulaval is, viszont az a gyógyszer amiről most bebizonyosodott hogy a nőknek kimondottan jó és a következő nagy dobása lehet a ricsinek….
LadyLavender
LadyLavender csütörtök, 20:52
Előzmény: #177769  gyula1971
#177770
Azért máshol milyen jól tudnak emelkedni gyógyszer részvények is... 5 nap 😱 Ilyenkor mindig belegondolok vajon Ricsinek mennyi idő kellene, hogy innen 22%-ot menjen? 🤔 
gyula1971
gyula1971 csütörtök, 20:41
#177769
Partner -ABBVIE-Elmúlt 5 nap • dátum: jún. 25. 14:41 EDT
‎+22,78 (‎+10,28%)
xy2003 csütörtök, 18:51
Előzmény: #177767  LadyLavender
#177768

kapja be.
mondjuk a fele certit eladtam elég jó áron.
LadyLavender
LadyLavender csütörtök, 17:37
Előzmény: #177766  mega70
#177767
Nagy pakk a végén lehúzta... Ha már az OTP-t nem fogják ennyire zsinóron húzni, akkor jöhet ide is abból a tőkéből.
mega70 csütörtök, 17:06
Előzmény: #177765  ddani77
#177766
z12140
ddani77 csütörtök, 16:55
Előzmény: #177764  mega70
#177765
beverik persze a végére, ahogy szokták :-(
mega70 csütörtök, 16:21
#177764
r12270(még a végén irányba áll,északnak)
lukskypoker
lukskypoker csütörtök, 14:41
#177763
r. 12250
Sas1973 csütörtök, 12:23
Előzmény: #177761  xy2003
#177762
Köszi! 
xy2003 csütörtök, 12:22
Előzmény: #177760  Sas1973
#177761

12210
12200-12210
Sas1973 csütörtök, 12:17
#177760
Mennyi jelenleg srácok? Köszi szépen. 
gyula1971
gyula1971 csütörtök, 11:47
Előzmény: #177751  Jocek
#177759
Igen én is ezt vártam, már nincs az az eladói nyomás ami 2024 végétől volt! Pár hét és az osztirést teljesen visszatöltheti.
xy2003 csütörtök, 11:11
Előzmény: #177756  lukskypoker
#177758
ott is van.
lukskypoker
lukskypoker csütörtök, 11:09
#177757
Ez a kör sem volt rossz.
Bár majd lehetne még jobb is!
Van még a kosárban az esteleges magasabb igények kielégítése céljából.
lukskypoker
lukskypoker csütörtök, 10:47
Előzmény: #177754  xy2003
#177756
150-200
aztán eldől
jön-e szponzor puffer vagy sem
Uhura csütörtök, 10:30
Előzmény: #177753  lukskypoker
#177755
Ne felyzúrjon rzbusztus emelkedésssljusson a csúcsra majd egy szép gyeetyával zárja le és essen 9000 ig. 
xy2003 csütörtök, 10:30
Előzmény: #177753  lukskypoker
#177754
meddig? van pár certim.
lukskypoker
lukskypoker csütörtök, 10:24
Előzmény: #177752  ferugio
#177753
felszúrhatna már éppenséggel 
lenne rá igény
:)
ferugio csütörtök, 09:09
#177752
12100
LadyLavender
LadyLavender szerda, 17:48
#177750
Z 12k telibe 
Egész szép, és még forgalommal is emelkedett!
LadyLavender
LadyLavender szerda, 15:00
#177749
Na lám, 12k felé keveredtünk... R12020 Kíváncsi leszek a záróra.
xy2003 szerda, 12:35
Előzmény: #177747  Uco1989
#177748

már akkor is írtam,hogy 8 és fél év itt lebzselsz,valamit csak illett volna összeszedned.
neked is jó melegedést.
Uco1989 szerda, 12:29
Előzmény: #177745  xy2003
#177747
Laikusként honnan kellene tudnom,de mindegy!!Mostanában bíztosan nem fogok ide írni!Kellemes nyarat mindenkinek...
xy2003 szerda, 12:28
Előzmény: #177743  Uco1989
#177746
itt eladtak 60 millióért ott meg vettek 800 millióért:)
xy2003 szerda, 12:18
Előzmény: #177744  Sas1973
#177745

de az a legjobb,hogy ezt egy hete eljátszotta csak akkor erősödő dollár kapcsán.
hülye vagy troll,de lehet egyszerre a kettő:)
Sas1973 szerda, 12:14
Előzmény: #177742  Uco1989
#177744
Te ezt kérdezed, hogy a dollár árfolyama, hogy illeti a Richtert? OMG! 
Uco1989 szerda, 11:19
Előzmény: #177742  Uco1989
#177743
Richter hirtelen lemet,látszik a kötés listán,hogy áttették Otp-be azt amit itt eladtak....😮😮
Uco1989 szerda, 11:17
Előzmény: #177741  gyula1971
#177742
Ez,hogy jön a Richterhez????
gyula1971
gyula1971 szerda, 10:40
#177741
-Jó napot! Dollár mintha tartósan kezdene fordulni!
-USD/HUFA dollár erő és a hazai kamatcsökkentés együttesen struktúra váltást eredményezett. Az eddig csökkenő tetőpontok sorozata megtört, mivel az árfolyam, tesztelte a 312,5-ös szintet. Amennyiben kisebb esés jönne, akkor nagyon fontos lenne a fordulat szempontjából, hogy ne menjen új swing mélypontra már. A trendszerűség is támogatná a rövid távú longot. A 320,1 körüli természetes szintnél várná jelentősebb ellenállás. A csökkenő trend is itt húzódhat, így ez lehet egy ellenállás. 
Ellenállások: 320,4; 328,1; 343,75; 351,5; 359,38.
Támaszok: 304,7; 296,9; 289,2; 281,25.

Topik gazda

kyra
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek