Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 03. 23. 10:54

Richter topik  

Egy kis reménysugár:-)



Az elemzők hosszabb távon vonzónak tartják a Richtert, ezért ajánlásukat felhalmozásra módosították. A célárfolyamot viszont a korábbi 47 580 forintról 46 310-ra rontották, azzal párhuzamosan, hogy a belföldi értékesítési előrejelzéseiket is lejjebb vitték.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Uhura hétfő, 23:17
Előzmény: #177685  Uco1989
#177689
Nézd amikor nagyon sokan a portfolio deffenzivebb kötvény lábát erősíti , nem gondolom, hogy a tőzsdére fogja behordani a pénzét. De majd mrglátjuk. 
A richter szépen ment ma a kérdés hova tovább... 
Uco1989 hétfő, 19:17
Előzmény: #177687  Uco1989
#177688
Na ki mit gondol a mai meneteléshez folyatását láthatjuk holnal is?
Uco1989 hétfő, 17:04
Előzmény: #177686  gyula1971
#177687
😀👍
gyula1971
gyula1971 hétfő, 16:49
#177686
-Erste:-Lokális mélypontot alakított ki szerdán és csütörtökön a Richter, miközben az MACD indikátor 2022 márciusa óta nem látott mélységben van. Ezek alapján véget érhetett az elmúlt hetek esése, viszont egyelőre még hiányzik az egyértelmű, pozitív fordulós jelzés, de remélhetőleg már erre sem kell sokat várnunk. Ellenállás 12.000 forintnál látható.Támasz és ellenállás szintek
1. támasz2. támasz1. ellenállás2. ellenállás
11.51011.39012.00012.152
Uco1989 hétfő, 14:56
Előzmény: #177684  Uhura
#177685
Igen..
Uhura hétfő, 13:53
Előzmény: #177677  Uco1989
#177684
Biztos vagy abban, hogy aki megszokta, hogy a pénz egy irányba halad - növekszik - az átjön ide és nem fogja az első 1/2% -os veszteség után nem adja el? 
Az állampapírból csak azok jönnek át akik amúgy is tartanak részvényt de a többség maradni fog. 
Uco1989 hétfő, 12:37
Előzmény: #177682  gyula1971
#177683
Köszi szépen,hogy írtál...😄🙏😀
gyula1971
gyula1971 hétfő, 11:04
Előzmény: #177679  Uco1989
#177682
-Jó napot!
Ez más papír,mint az otp-nem hat rá a hangulat,mert nem egyedi a hír-és a spekák nem vesznek ebből napira
.Otp-ben sok a külföldi spekuláns és napizó.
-VG-Technikai:-Richter: ahol kétszer fordult meg a piac, ott érdemes figyelni.-A Richter az idei év csalódása: az április végi 13 340 forintos szintekről hetek óta tartó, fokozatos lejtmenetben 11 650 forintig ereszkedett. Ez a szám azonban nem akármilyen szint. Aki visszalapoz a chartokon, látja: március végén pontosan itt, 11 630 forintnál fordult meg utoljára az árfolyam. A piacon az ilyen helyzetet dupla aljnak nevezik – amikor az eladók két nekifutásra sem tudják lejjebb nyomni a papírt, az gyakran a fordulat előszobája. A pénteki, 11 900 forint környékére történő visszapattanás ennek az első jele lehet. Óvatosságra int ugyanakkor, hogy a lendületmutatók még nem fordultak meg, csupán a zuhanásuk lassult – a fordulat tehát egyelőre lehetőség, nem tény. Ami viszont fontos a hosszú távon gondolkodó befektetőnek: a papír 200 napos átlagára (11 035 forint) továbbra is jóval az árfolyam alatt húzódik, vagyis a többéves emelkedő pálya nem tört el, csupán egy mélyebb korrekciót látunk benne.
 Ritka helyzet a pesti tőzsdén: az OTP vételi jelzést ad, a Richter fordulhat, a Mol erőt gyűjt – történeli csúcs kapujában a Magyar Telekom - Világgazdaság
aytif1 hétfő, 09:59
Előzmény: #177680  aytif1
#177681
11760
aytif1 hétfő, 09:51
Előzmény: #177678  Uco1989
#177680
11830
Uco1989 hétfő, 09:22
Előzmény: #177678  Uco1989
#177679
Otp fel,mi meg semmi???Ezt nem értem a nemzetközi hangukat is jó pedig....😔💔
Uco1989 hétfő, 09:13
Előzmény: #177677  Uco1989
#177678
Hol tartunk???
Uco1989 hétfő, 08:54
Előzmény: #177676  Uhura
#177677
Állampapír hozamokat viszik lentebb,a lakosság az ottani pénzeket úgy is részvényekbe fogják majd fektetni.. Szépen áthozzák majd a pénzeket ide....
Uhura szombat, 00:25
Előzmény: #177672  Uco1989
#177676
Jó kérdés , a Novot miért tolták le pedig az aranytojás tojó tyúk van a széfben ?
Szvsz - nem látok más fejébe - de azért mert töltödik a várárok, és vannak kockázatok , és a richter bárhogyan mézük még mindig egy viszonylag kicsi játékos akinek volt egy irdatlan jó osztása, de az igazán jó értékeléshez kellene, hogy mindenki elhiggye ez nem "véletlen" volt hanem ...... ha folyamatos permanens jó döntések lesznek, akkor meglesz a hátszél. 
Uco1989 péntek, 14:58
Előzmény: #177674  Freeshark
#177675
Na igen...😊👍
Freeshark péntek, 14:45
Előzmény: #177667  ferugio
#177674
Egyelőre a 13k legyen meg, 30k szintekről kár itt világolni miközben még 13.35k volt a csúcsa!
matroz
matroz péntek, 14:37
Előzmény: #177666  gyula1971
#177673
Reméljük, bár egy kicsit bizonytalan vok az alapítványi kitettség miatt, lásd Mol, de ne legyen igazam
Uco1989 péntek, 14:36
Előzmény: #177671  Uhura
#177672
Folyamatosan lefelé tolják,de miért?Attol,hogy nincsen forgalna az még nem ok,hogy lefelé menjen...Kevés forgalommal is tudnának emelkedni....
Uhura péntek, 13:46
Előzmény: #177670  Uhura
#177671
Elnézést mágikus realizmus ... bár misztikus is lehetne. 
Uhura péntek, 13:43
Előzmény: #177667  ferugio
#177670
Azért itt sok a ha és 2035 ig azért itt lesz pár kanyar, és itt sok múlik a "szerencsén" lehet a legjobb kutató labor meg minden itt a legkevésbé a menedzsmenten múlik mi lesz. Volt egy nagy dobás ez lassan kifullad 2030 már ez nem az lesz , a jövő pedug... vagyis ahoz, hogy a richer 30k legyen kb csoda is kellene. De a misztikus realizmus nem csak Kolumbiában , Magyarországon is hódit...
tampeter péntek, 11:28
Előzmény: #177665  Uco1989
#177669
Nehéz megmondani mi zajlik most. Voltak milliárdos forgalmú napok, amikor esett, jöhetne 1-2 milliárdos nap, amikor emelkedik.
Uco1989 péntek, 11:25
Előzmény: #177666  gyula1971
#177668
Reméljük,hogy így lesz...🙏👍😊
ferugio péntek, 10:55
Előzmény: #177665  Uco1989
#177667
Nyugi! Én nem aggodok sőt, kicsit nem bánnám ha lentebb menne és vissza tudnám forgatni az osztalékot jó áron! 
Továbbra is tartom hogy ha a cég 2035-ös tervei megvalósulnak akkor 30k körül lesz az árfolyam, ami kamatos kamattal számolva 400% ami azért nem olyan rossz. Amennyiben bejön a 932-és molekula akkor sokkal több is lehet!
gyula1971
gyula1971 péntek, 10:54
Előzmény: #177665  Uco1989
#177666
Jó napot! Ez más papír, mint a többi-majd így végigoldalazzuk a nyarat,aztán utána egyszerre megindulhat.
Itt nincs forgalom.
Uco1989 péntek, 10:45
Előzmény: #177664  tampeter
#177665
Teljesen érthetetlen,hogy a Richter mért van lemaradva,a molt azt értem,de ezt nem?Otp meg csak felfelé megy...🤔😡
tampeter péntek, 09:22
#177664
Real 11.910.-
Uco1989 péntek, 07:12
Előzmény: #177662  stansmith
#177663
Igen megérkezett nállam is!Erste netbrokerre...👍😊
stansmith
stansmith péntek, 06:55
#177662
Reggelre megérkezett az Erste-re is. :) 
Sas1973 csütörtök, 21:32
Előzmény: #177660  Szerencse
#177661
Asszem nekem is látom a tbsz. számlámom! 
Szerencse
Szerencse csütörtök, 20:37
#177660
OTP most utalta az osztit.
atikasz csütörtök, 19:15
Előzmény: #177649  Uco1989
#177659
hogy neked ezt minden évben végig kell játszanod...
stansmith
stansmith csütörtök, 19:13
Előzmény: #177657  Uco1989
#177658
Köszi! :) 
Uco1989 csütörtök, 17:56
Előzmény: #177656  stansmith
#177657
Sok sikert kívánok hozzá...😁👍
stansmith
stansmith csütörtök, 17:35
Előzmény: #177655  Uco1989
#177656
Nem panaszkodom, de az idő előtti nyugdíjba vonuláshoz még kb. meg kéne duplázni. 
Uco1989 csütörtök, 17:28
Előzmény: #177654  stansmith
#177655
Na igen,nem semmi értéke lehet a számládnak már ennek tudatában...😊🤝
stansmith
stansmith csütörtök, 17:25
Előzmény: #177653  Uco1989
#177654
Majd megy felfelé is. Anno sokáig nézegettem, ahogy pl. az MTelekom részvényeim 400-500 között oldalazgattak, illetve az ANY-eim 600-800 között, és hát mit mondjak… azok a részvények még mindig megvannak. ;) 
Uco1989 csütörtök, 17:20
Előzmény: #177652  stansmith
#177653
Köszönöm,hogy segítettél!Mit gondolsz a részvényről,hogy lefelé megy???
stansmith
stansmith csütörtök, 17:17
Előzmény: #177649  Uco1989
#177652
Jól mondta a brókered, még másodikán is lehetett osztalékos részvényt venni. 
stansmith
stansmith csütörtök, 17:16
Előzmény: #177648  kcs68
#177651
Az Erste-nél mióta az eszemet tudom, mindig később jött, akár két nappal is. De figyelni kell rájuk, mert egy haveromnak egyszerűen nem küldték meg az osztalékait, ő meg jó ideig észre se vette. És az ilyesmi bizony egy idő után (ha jól tudom, öt év) elévül… :/
stansmith
stansmith csütörtök, 17:12
Előzmény: #177646  Uco1989
#177650
Én nem napizom, így különösebben nem foglalkoztat az árfolyam. Amíg jók a számok és csordogál az osztalék, addig nem aggódom. 
Uco1989 csütörtök, 17:11
Előzmény: #177647  stansmith
#177649
Értelek abban tudnám segíteni,hogy ha 6 hónap 1-sején vettem a Richtert,de 3-madikán írodott jóvá,hogy akkor is jogosult vagyok az osztalékra?A brókerem azt mondta,hogy igen...
kcs68 csütörtök, 17:09
#177648
Ersténél a Telekom is este jött meg
stansmith
stansmith csütörtök, 17:08
Előzmény: #177635  Uco1989
#177647
Én is mindig visszaforgatom, most épp DunaHouse részvények lettek belőle (meg az SPLUS-ból is, ami szintén ma érkezett). Rendszerint úgy görgetem tovább a bejövő pénzeket, hogy osztalék előtti cégbe vegyek bele. 
Uco1989 csütörtök, 17:07
Előzmény: #177645  stansmith
#177646
Minden nap csak lentebb megyünk,mit akarnak ezek?
stansmith
stansmith csütörtök, 16:55
#177645
Az Erste-re még nem, de a Raiffeisen-re és K&H-ra (a sima K&H-ról van szó ebben az esetben, nem a régi KBC-ről) megérkezett. Kicsit meg is lepődtem rajta, mert a kekvás kanyar miatt azt hittem, csak később kapunk osztalékot. 
Uco1989 csütörtök, 16:46
Előzmény: #177643  Sas1973
#177644
Köszönöm aki írt.....👍
Sas1973 csütörtök, 16:40
Előzmény: #177641  Uco1989
#177643
Otp-s vagyok és még semmi! 
rudihamp csütörtök, 16:32
Előzmény: #177641  Uco1989
#177642
Uncreditnél  a  számlámon az  osztalék. 
Uco1989 csütörtök, 16:28
Előzmény: #177640  Adito
#177641
Nem érkezett osztalék,van rajtam kivül akinek még nem érkezett?

Topik gazda

kyra
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek