Uco1989

Regisztráció: 2017-10-19 09:15:45

Hozzászólások száma: 10 582

Utolsó hozzászólás: 2026-06-15 19:17


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 1

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

184 515
2026. 05. 30. 06:12

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "OPUS Global Nyrt." topikból

A moderálás a "OPUS Global Nyrt." topik #102511 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Kaptal nehany fIgyelmeztetest, ne mond azt hogy nem szoltunk elore. Ebbol az oncelu trollkodasbol, masok piszkalasabol koszi nem kerunk tobbet. Mas neven se gyere vissza kerlek!
Moderáció:
Kitiltás a "(UP)PENINN" topikból

A moderálás a "(UP)PENINN" topik #1256 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
gondolkodni kéne megszólalás előtt
Moderáció:
Kitiltás a "CIGPANNONIA kitartók" topikból

A moderálás a "CIGPANNONIA kitartók" topik #21008 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Ezt az alpári stílust máshol!

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "OTTone" topikban - 2017-11-23 15:51-ig (1 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "OTTone" topik #15656 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
nagyon sok észrevételt kapunk, hogy zavaró az állandó reál-kérésed. tényleg nem lenne szerencsés, ha a beszélgetésekre tervezett fórum egy árfolyamtáblává alakulna át, amin minden, értelmes beszélgetést óhajtó fórumtársnak át kell görgetnie naponta egy tucatszor.

légy szíves állj el ezzel, mert ez így gyakorlatilag flood.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2017-12-11 12:29-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
ld. az előző indoklást. ha nem fejezed be, végleg kitiltunk.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2017-12-13 15:52-ig (0 nap, 1 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
flood
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2017-12-19 11:16-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Ilyenből jön kb. 5, amint nekikezdesz:

"nem lehet ezt az ürgét végleg kitiltani??
Percenként kér reált kicsit idegesítő!
Fizessen elő!
Köszi! "

ez így flood, ami zavarja a társaidat. ha nem fejezed be, végleg kitiltunk
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-02-23 11:02-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
trollkodás
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-03-12 16:30-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
pihend ki magad, trollkodni pedig ne gyere vissza
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-07-16 09:11-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
flood.

ha nem fejezed be, hogy teleszemeteled az össze topikot ugyanazzal az offtopik a hozzászólással, kitiltunk.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2019-02-20 16:51-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
be lehet fejezni az ámokfutást
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2019-05-04 22:25-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2019-05-30 15:06-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2020-01-19 20:11-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
adunk egy kis időt, hogy kitaláld, hogyan lehetsz a fórum közösségének értékes része. addig is olvasd végig a mindennapos ámokfutásaidat, irreleváns, flooddal felérő hozzászólásaidat. ha ebből sem sikerül tanulni, végleg tiltunk.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2023-09-03 13:59-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
rég írtuk ezt, és most újra aktuális lett:

"adunk egy kis időt, hogy kitaláld, hogyan lehetsz a fórum közösségének értékes része. addig is olvasd végig a mindennapos ámokfutásaidat, irreleváns, flooddal felérő hozzászólásaidat. ha ebből sem sikerül tanulni, végleg tiltunk."

utolsó 20 hozzászólás

Richter topik hétfő, 19:17
Na ki mit gondol a mai meneteléshez folyatását láthatjuk holnal is?
Richter topik hétfő, 17:04
😀👍
MOLly tulajok topikja hétfő, 16:05
Mért veszitek,ha úgyis lefelé fog a nemzetközi olaj árfolyama menni?Ez simán lesz 3000 forint is,ha a WTI lemegy 55-60 dollárig......
Richter topik hétfő, 14:56
Igen..
Richter topik hétfő, 12:37
Köszi szépen,hogy írtál...😄🙏😀
Richter topik hétfő, 09:22
Otp fel,mi meg semmi???Ezt nem értem a nemzetközi hangukat is jó pedig....😔💔
Richter topik hétfő, 09:13
Hol tartunk???
Richter topik hétfő, 08:54
Állampapír hozamokat viszik lentebb,a lakosság az ottani pénzeket úgy is részvényekbe fogják majd fektetni.. Szépen áthozzák majd a pénzeket ide....
MOLly tulajok topikja hétfő, 07:59
Szépen vissza megy majd ez 3000 alá,mert azt mondják,hogy a globális olaj is vissza fog menni 50-60 dollárig.....
Richter topik péntek, 14:58
Na igen...😊👍
Richter topik péntek, 14:36
Folyamatosan lefelé tolják,de miért?Attol,hogy nincsen forgalna az még nem ok,hogy lefelé menjen...Kevés forgalommal is tudnának emelkedni....
Richter topik péntek, 11:25
Reméljük,hogy így lesz...🙏👍😊
Richter topik péntek, 10:45
Teljesen érthetetlen,hogy a Richter mért van lemaradva,a molt azt értem,de ezt nem?Otp meg csak felfelé megy...🤔😡
Richter topik péntek, 07:12
Igen megérkezett nállam is!Erste netbrokerre...👍😊
Richter topik csütörtök, 17:56
Sok sikert kívánok hozzá...😁👍
Richter topik csütörtök, 17:28
Na igen,nem semmi értéke lehet a számládnak már ennek tudatában...😊🤝
Richter topik csütörtök, 17:20
Köszönöm,hogy segítettél!Mit gondolsz a részvényről,hogy lefelé megy???
Richter topik csütörtök, 17:11
Értelek abban tudnám segíteni,hogy ha 6 hónap 1-sején vettem a Richtert,de 3-madikán írodott jóvá,hogy akkor is jogosult vagyok az osztalékra?A brókerem azt mondta,hogy igen...
Richter topik csütörtök, 17:07
Minden nap csak lentebb megyünk,mit akarnak ezek?
Richter topik csütörtök, 16:46
Köszönöm aki írt.....👍

friss hírek További hírek