Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 03. 05. 08:34
Előzmény: #34257  Törölt felhasználó
#34260
Whoaml:

"mi a baj azzal, ha csökkentik a tankötelezettséget? sorkötelezettség sincs már, ideje lenne ezt is eltörölni a liberalizmus jegyében. a gyerek majd eldönti mit akar, iskolapadban ülni, vagy inkább jointot szívni, graffitizni, buzulni ööö bulizni."

Hát te nagyon satu vagy. Ha nem lett volna tankötelezettség, te még írni se tudnál és akkor nem írhatnád ide a rettenetes ostobaságaidat.
Törölt felhasználó 2012. 03. 05. 08:34
Előzmény: #34257  Törölt felhasználó
#34259
Ez tetszeni fog ..ny.../bandának/
a végén még Ő is menedékjogot kér /..nyelő/
Mert állandó zaklatásnak van kitéve itt a "szadeszfolion..."
Törölt felhasználó 2012. 03. 04. 22:02
Előzmény: #34255  marslako2
#34258
19:18-as hírre reagálva,akár a romák ,a görögök is jól elvannak mások pénzén!
Kíváncsi lennék hány euró millárdos lett és lesz a nagy mentőcsomagok"kicsomagolásából"!
Hogy dörzsölhetik a kezüket!!!
Törölt felhasználó 2012. 03. 04. 21:31
Előzmény: #34252  Törölt felhasználó
#34257
index az nagy portál? hazai területen talán.
és mi a baj azzal, ha csökkentik a tankötelezettséget? sorkötelezettség sincs már, ideje lenne ezt is eltörölni a liberalizmus jegyében. a gyerek majd eldönti mit akar, iskolapadban ülni, vagy inkább jointot szívni, graffitizni, buzulni ööö bulizni. államnak semmi köze a polgáraihoz, az állam rossza anya.
S52Raptor 2012. 03. 04. 21:09
Előzmény: #34254  S52Raptor
#34256
Számomra pl. fontosabbak az ilyen cikkek, amelyekből egyértelműen kiderül, hogy tekéntetes kormányfőnk teljesen elvesztette a józan eszét.
Bár anno pár évvel ezelőtt ő és sleppje Gyurcsányt tartotta (és kommunikálta) elmebetegnek, Gyurcsány soha nem jutott olyan mélységekbe mint ez az elmeroggyant.
link
marslako2
marslako2 2012. 03. 04. 21:08
Előzmény: #34251  Törölt felhasználó
#34255
púritán!

abból a pénzből amit Putyinak oda adtak ingyen(mol címszó alatt)

nos abból 10 ÁLLAMI vállalatot lehetett volna létre hozni ahol a romák is dolgoznának és akkor nem kellene nekik segélyt adni, sőt akár nyereséges is lehetne, segély helyet dolgozó emberek lenének!
és akkor még az államnak is jobb lenne,

csak hát ez munka lenne mert ki kellene dolgozni szakembereket kellene beültetni és foglalkozni kéne vele,

könnyebb meccsre járni meg elvenni a nyumurultak pénzét!

ha te lennél a helyükben akkor éreznéd hogy mi a helyzet:))

a leg nyomorultabb embereket hagyták magikra!

ha nem értenek hozzá szóljanak nekem és én fele annyi pénzből mint amennyit elszórnak hülyeségekre 1000000 embernek adok munkát 1 éven belül!

ja ezek egyébként aktív szavazók és vigyázni kell mert 2014ben ezek mennek szavazni!
S52Raptor 2012. 03. 04. 20:54
Előzmény: #34244  pampa
#34254
Félreértés ne essék, nem szeretem a cigányokat. De ezek a történetek számomra csak azt jelentik elsősorban, hogy a jelen hatalom - felhasználva a magyar szélsőségeseket - a cigánykérdést alkalmas gumicsontnak veti a társadalom kutyái elé, a lényeges kérdésekről elterelve a figyelmet. Mert ma Mo-on kevésbé fontos sokak számára, hogy a kormány a szemük előtt lopja el a demokratikus szabadságjogaikat, lényegesebb az, hogy végre kimondhatják, hogy "tetves cigány" és "mocskos zsidó". És ettől megkönnyebbülnek, fellélegeznek és egyből elfelejtik, hogy holnap sem lesz mit enniük és holnapután meg azután sem.

Az imént valamelyik sötétagyú belinkelte Gaudi Corvinus-beli látogatásáról készült videót megjegyezve, hogy tiltakozók mind "nagyorrúak" voltak. Nos őszintén én nem vagyok zsidó, ezt már sokan tudják, de Gaudit akkor is azonnal felhúznám az első lámpavasra a Körúton.
ts3 2012. 03. 04. 20:48
Előzmény: #34251  Törölt felhasználó
#34253
"Ezért jó az Orbánék elgondolása.
Az egészségeseknek nincs segély csak ha dolgozik. "

Ismeretségi körömben az utóbbi félévben rengeteg betörés történt. Lehet hogy mégsem olyan jó az elgondolás, ha nincsenek új munkahelyek?
Törölt felhasználó 2012. 03. 04. 20:41
Előzmény: #34242  Törölt felhasználó
#34252
WhoamI, ha hallgattál volna...
1. Ez a hír megjelent olyan nagy portálokon is, mint az index.
2. Szó szerinti oldalszám alapján visszakereshető idézeteket tartalmaz az eredeti tanulmányból.
3. Belinkeli az eredeti tanulmányt is...

Nos. Most hogy a hitelesség tisztázódott, amivel csak te nem voltál tisztában, mert el se olvastad a belinkelt írást. Szóval, reagálnál érdemben is rá? (segítség: az nem érdemi válasz, hogy Gyurcsány hazudott, a szocik mennyit loptak, de az sem hogy "maradj csendben libsikém"). Várhatom az érdemi válaszodat, vagy beéred a pampa, puritan és társai önlejárató reakcióival?
Törölt felhasználó 2012. 03. 04. 20:30
Előzmény: #34249  Törölt felhasználó
#34251
A cigányok is természetesnek veszik, hogy a másokét elvegyék.

Ok egyszerű, nem tudják, hogy mi az a munka!

Ezért jó az Orbánék elgondolása.
Az egészségeseknek nincs segély csak ha dolgozik.
Törölt felhasználó 2012. 03. 04. 19:48
Előzmény: #34241  Törölt felhasználó
#34250
Puritan, azért hogy folyton magadat járasd le, kár írnod.
Törölt felhasználó 2012. 03. 04. 19:44
Előzmény: #34244  pampa
#34249
Senkiházi mocskos tróger népség !
A kisfiam bent van az anyjával influenza miatt a kórházban és most hívott ,hogy úgy sajnálja a másik kórteremben lévő kisfiút ,mert a nagyanyja hazament és a retkes romák az ő kis kajáit eszik ,amit a mamája hozott neki!Erre van eszük a senkiházi tetveseknek!Na ezt mondja már el az ombudsman nekem ,hogy miért ilyen aljas a cigány nép!Ez a patkány fertőző tetves faj!?
Törölt felhasználó 2012. 03. 04. 19:36
Előzmény: #34247  Törölt felhasználó
#34248
Törölt felhasználó 2012. 03. 04. 19:34
Előzmény: #34246  ts3
#34247
ts3 2012. 03. 04. 16:54
Előzmény: #34241  Törölt felhasználó
#34246
A komcsit lehagytad, gondolom nem véletlenül. Ez azért már fejlődés.
mondoka 2012. 03. 04. 15:45
Előzmény: #34244  pampa
#34245
Ez már a tragikomikuson is túl van ... jóval túl.
Ez csak tragédia simán és jóadag abszurditás.

pampa 2012. 03. 04. 15:04
#34244
Nagyon tanulságos.....

"SZOLGÁLUNK ÉS VÉDÜNK"

"Gyöngyösi vagyok, de öt évvel ezelőtt vettünk egy házat itt, Patán a Bem utcában. Másfél év alatt apránként rabolták ki, de én akármikor jeleztem a rendőröknek, mindig azt állapították meg, hogy az elkövető ismeretlen, és csak szabálysértés történt, mert a kárértéket mindig húszezer forint alatt hozták ki. Hiába vittek el harminc- ötven-, vagy százezer forintért különböző dolgokat. Az egyik rendőr egyszer azt mondta: „Én vigyázzak a házára? Vigyázzon maga!” Először fényszórót szereltem fel, aztán szirénát, de mindegyiket szétverték. És hiába mentem a rendőrhöz, azt mondta, védekezzek máshogy. Ezután történt, hogy beszéltem a jobbikosokkal, aztán vettem fegyvert: kilencmilliméteres riasztófegyvert, vaktölténnyel.”

Galcsó Ferenc tudta, hogy az elkövetők helyi romák, egy gyöngyöspatai bűnbanda. A botrány akkor tört ki, amikor tavaly előtt októberben egy este arra ért haza, hogy hat cigány van a kertjében. Háromszor a levegőbe lőtt, mire a férfiak kiszaladtak az utcára. Az öregember pár pillanatig azt hitte, hogy eltűntek, de az egyik roma az utcasarokról obszén gyalázkodásba kezdett. Galcsó bedühödött. Kitárazta a fegyvert, az üres pisztolyt a bal zsebébe, a tárat a másikba tette és kiment. „Rákiabáltam, hogy mit kiabálsz? Azok rám ugrottak, és levertek.” Hatan a hetvenéves, százhatvan centis öregembert. Hazament. Másfél óra múlva kopogtattak a házán. „- Ki az? - Rendőrség.” De jó, hogy megjöttek, gondolta az öreg, és ajtót nyitott.

„Kezeket föl”, kiáltott egy hang, és izmos karok az utcára rángatták. Mint utóbb kiderült, a romák értesítették a rendőrséget, a rendőrök kiküldték a kommandót. „Hátracsavarták a kezemet, hiába rimánkodtam, hogy vállprotézisem van. Azt kiabálták, hogy hol a fegyverem. – A zsebemben. Kivette, viszi a parancsnoknak és azt mondja a símaszkos: Főnök, ebben nincsen tár. Hol a tár? – A másik zsebemben.”

"Ki kell nyírni minden cigányt"

Végül bevitték Gyöngyösre. Kihallgatták, éjfél után elengedték. De hiába kérte, hogy vigyék vissza Gyöngyöspatára, mert reggelre kirabolják az üres házat, nem vitték vissza. Az öreg Gyöngyösön aludt, mire reggel visszatért, tényleg kirabolták. „Elvitték a rotokapát, kéziszerszámokat, szőlőprést, bojlert, mindent.” Most ő hívta ki a rendőröket. „Elismerték, hogy nekem lett igazam.” De hiába telt el másfél év, hiába hallgatták ki több mint hússzor, nem lett meg a tettes. „Utána jöttek Patára a jobbikosok, nekik elmondtam mindent. Ők azt mondták, ki kell nyírni minden cigányt. Mondom, nem kell senkit kinyírni, csak állítsák meg a bűnözést.” A lövöldözés miatt indított ügy még nem zárult le. Galcsó megnevezte a támadókat. Háromszor rendeltek el szembesítést, de a férfiak egyszer sem jelentek meg. Galcsó azt mondja, reméli, nem zárják börtönbe. "
link
Törölt felhasználó 2012. 03. 04. 13:41
Előzmény: #34241  Törölt felhasználó
#34243
Te nem puritán vagy ,hanem paraszt,és nem a szó normál értelmezésébe.
Törölt felhasználó 2012. 03. 04. 12:23
Előzmény: #34240  Törölt felhasználó
#34242
ez aztán a hiteles forrás : magyarinfo.blog.hu
nem kell felülni mindenféle blognak
Törölt felhasználó 2012. 03. 04. 12:17
Előzmény: #34240  Törölt felhasználó
#34241
Libsikém ne riogass, úgy sem hallgat már rátok senki.

Maradj békében, s élvezd az elmúlásod pillanatait.

Persze, ha Te is úgy érzed, akkor irány Kanada.
Jól meg lesztek a hazaáruló Kertésszel.

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek