Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
zpatriot
zpatriot kedd, 09:02
Előzmény: #402418  ERA
#402420
Kérdés, hogy a MOL kibírja-e fizetni ezt a hatalmas büntetést?
csendben kedd, 09:01
Előzmény: #402417  zpatriot
#402419
A vezetők nem értek rá a sürgős részvényügyletek (eladás!) intézése miatt.....Gyorsan kell nekik adni - jutányos áron(!)- néhány ezer srv-t (prémium címén!).....
ERA kedd, 08:59
Előzmény: #402417  zpatriot
#402418
Csak nem ?!! MNB elkezdi a részvényesi érdekek védelmét?!!!! Hajrá
Megbizhatoacs
Megbizhatoacs kedd, 02:23
Előzmény: #402415  Spiller
#402416
Ilyenkor mi várható? (Köszi!🙏)
Spiller kedd, 00:59
#402415
Penteken negyedeves zaró. Opciok is zarodnak. 
wtcsab hétfő, 21:12
Előzmény: #402413  Hej1998
#402414
Köszi..
Hej1998 hétfő, 20:52
Előzmény: #402407  wtcsab
#402413
napi kötéseket nekem sem adja, a kötéslista is üres. Kb 1 hete
Balin2020
Balin2020 hétfő, 19:31
Előzmény: #402411  Balin2020
#402412
De legalább a stratégiai készletet sikerül jó áron visszatölteni.
Balin2020
Balin2020 hétfő, 19:30
Előzmény: #402405  wtcsab
#402411
Jó sokat kaszál az állam.
ALANFED
ALANFED hétfő, 17:36
Előzmény: #402405  wtcsab
#402410
betölti a rést 73 nál, zsolti közeledik az utolsó határidő
csendben hétfő, 17:15
Előzmény: #402408  wtcsab
#402409
Fő a szépség! :-)))
wtcsab hétfő, 17:11
Előzmény: #402403  csendben
#402408
azért utánamegyek, milyen benzin, honnan van, milyen a vállalati érték van mögötte, milyen küldetése van a cégnek, mennyire van eladósodva, milyen közép és hosszútávú megtérülése van.....mielőtt teletöltöm a teslámat....:))))
wtcsab hétfő, 17:07
Előzmény: #402406  wtcsab
#402407
van valakinek cib-je, nála jó a kötéslista?
wtcsab hétfő, 17:06
#402406
z3818
wtcsab hétfő, 17:03
#402405
figyeli valaki a brent/uralt? 78/61?
gyula1971
gyula1971 hétfő, 16:55
#402404
-Erste:-Hetek óta csökkenő trendben mozog a MOL árfolyama, amit a NIS tárgyalásokról szóló pozitív hírek sem tudtak megtörni. Ellenállást a rövidtávú, 20 és 30 napos mozgóátlagok jelentenek, míg támaszszint 3.712 forintnál látható.Támasz és ellenállás szintek
1. támasz2. támasz1. ellenállás2. ellenállás
3.7123.6003.8563.900
csendben hétfő, 16:36
Előzmény: #402402  wtcsab
#402403
Etzől még pont annyi közöd van a biznivesz,mint nekem: benzint tankolók! Kivittek vagyunk! :-)))
wtcsab hétfő, 16:30
Előzmény: #402393  csendben
#402402
Unaloműzés képpen: annak idején például a MOL lengyelországi kúthálózat-vásárlása (a PKN Orlen ) részeként megszerzett 417 lengyel töltőállomás esetében az egész folyamat nagyjából 11 hónapig tartott a bejelentéstől a zárásig....csak hogy meg tudjuk ítélni, hogy mennyire is sok vagy kevés az 5 hónap...
Kisjanos56 hétfő, 16:20
Előzmény: #402400  Gaaaal
#402401
Elvileg valamikor szeptemberben br. 300 ft

friss hírek További hírek