Spiller

Regisztráció: 2024-11-24 18:58:12

Hozzászólások száma: 4 105

Utolsó hozzászólás: 2026-06-15 23:44


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 1
Népszerűség: 1

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

4 490
2026. 05. 30. 17:44
265 810
2026. 05. 30. 17:16
15
2025. 01. 31. 10:39
177 430
2026. 05. 29. 17:39
401 335
2026. 05. 30. 16:55
262 435
2026. 05. 29. 17:05
13 883
2026. 05. 29. 23:01
768
2026. 05. 22. 18:43
338
2025. 12. 24. 20:16
DAX
305 391
2026. 05. 30. 11:06
214
2026. 05. 28. 20:13

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "EURHUF és minden más" topikból

A moderálás a "EURHUF és minden más" topik #5468 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Ezt itt NEM

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "Magyar Állampapír tulajok" topikban - 2025-03-07 23:08-ig (1 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Magyar Állampapír tulajok" topik #29890 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Pihenjünk, mert sosem lesz vége. Ő os kapta.
Topik lenyugszik így. Én sem írok
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-06-08 06:55-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "Magyar Állampapír tulajok" topikban - 2025-07-14 09:20-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Magyar Állampapír tulajok" topik #34281 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
A topik nyugalma érdekében hármas pihenő, Zajec is, nem fog megsértődni.
Moderáció:
Felfüggesztés a "Magyar Állampapír tulajok" topikban - 2025-08-09 15:00-ig (14 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Magyar Állampapír tulajok" topik #35062 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Nyugalom érdekében, megint felpörögtök
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-03-05 08:02-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

Magyar Állampapír tulajok hétfő, 23:44
Magyar Állampapír tulajok hétfő, 23:44
:) Megjott a harmadik is. Mindig ez jut roluk eszembe.https://youtu.be/lB8OdwRoaHA?is=kzi83cjyp3vxC6nO
magyarpéter és a tisza kormány hétfő, 20:27
Magyar Állampapír tulajok hétfő, 19:41
:) értem.
Magyar Állampapír tulajok hétfő, 19:38
emléxem de te nem emléxel ez miért volt. Egyrészt a bankok kötelező tartalékát 1%-ról 5%ra majd 10%ra emelték.. És  a bankoknak kötelező volt akár 1 napra is  MNB számlára rakni a napi huf likviditásukat.  Talán mert felmerült a forint ellen spekulálnak. 
Magyar Állampapír tulajok hétfő, 19:16
az infláció magasabb lesz..nagyon elcsodálkoznék ha nem. nálunk 1,8 németek 2,7% osztrákok 3,8%  Fogynak az olaj és gáztartalékok, és már nem annyi az ára mint volt.  kizártnak tartom ne emelnék a kamatot ha kezdik kivonni a pénzeket.  netto 6,5% alatt senki nem fogja a pénzt állampapírban tartani. Azért nettó mert vélhetően nem marad adómentes az állampapír kamat sem. Infláció + 3-4% prémium elvárható
Magyar Állampapír tulajok hétfő, 19:05
most otp is ad állítólag olcsón havi 6k-ig
Magyar Állampapír tulajok hétfő, 19:05
a fidesznél az volt a lényeg inkább a szép magyar embernek fizetik ki a kicsit magasabb kamatot mint valami kalandor  karvalytőkének devizában. Ráadásul otta váltási költség és a dviza váltással gyengítik a forintot.  Ez az állampapír kamat itt van és esetleg bemegy a fogyasztásba, tehát visszacseppen egy része áfa formájában a vállalkozó oldalán pedig taoként.  Ha végigszámolod jó az egyenlet. Aki pedig újra befektette állampapírba az egyben finanszírozta is a kifizetést.  win win.   Ráadásul passzív pénzek mozdultak meg a cihákból vagy elszívtak bankoktól olyan látraszóló betétes pénzeket amit a bankok ingyen használtak és az állam a banknak fizetett rá kamatot. Teljesen jó konstrukció.  Okosan kitalálta mató. 
Magyar Állampapír tulajok hétfő, 18:57
biztos a kortól van nem emléxel. Voltak itt jó arcok de ti feljeletgettétek őket és valami haverral letiltattátok a nicket. Persze mert nem tudtatok ellenük érvelni.   Nekem egy nick elég.  Ezen a fórumon ez a nickem. 
Magyar Állampapír tulajok hétfő, 15:38
na mi kiengedtek? :)  ja ja mindenki én vagyok.  bronz is meg te is.  félelmetes. 
magyarpéter és a tisza kormány hétfő, 15:35
már jó ideje lenne igény  új pártokra.  már mzp idejéből látszott és most a tiszás alakulatból is, még egy poloskát is inkább választanak mint a régieket.    
MOLly tulajok topikja hétfő, 14:32
repkednek a 10-20k-s pakkok. 
magyarpéter és a tisza kormány hétfő, 14:11
fidesznek már reszeltek. Orbánnal sem fognak győzni többet. Ez független Orbán képességeitől, ő fényévekre van poloskától. Fidesz most olyan mint a DK. lehet reszelgetni átfesteni de annyi.  Egy dolog lehet: tisza bukik egy nagyot, semmit nem csinálnak túl nagyokat igértek nagyok az elvárások nem tudják teljesíteni, olyan dolgokat tesznek amiről nem beszéltek.  Őszre-évvégére a paraszt a bőrén érzi majd azokat a megszorításokat amikről nem beszélt a tisza. 
Magyar Állampapír tulajok hétfő, 14:03
Az hülyeség amit nem értünk.  Sokszor kérdeztél dolgokat segítettem.  Nem tudom mi ment át de nem is érdekel. Mint az öreg Matulabá. Elmondom oszt kezdtek vele amit bírtok. Úgy is mindenki a saját kárából tanul. vagy nem. 
Magyar Állampapír tulajok hétfő, 13:59
huhh ez igen. ez aztán a forradalmi hevület. mondjad még isszuk szavaid. Amúgy eddig lett volna idő bohóckodás helyett megtenni amiket ígértek. De aztán valamiért mégse nem. :) még korai de el kéne gondolkodni..nem lettetek átcseszve? :DD de ok majd decemberben. 
Magyar Állampapír tulajok hétfő, 13:55
:) most erre mit mondjak? Hozod a saját szinted és áhítod a lájkokat. Biztos jó célok ezek de ebből nem lesz papagáj etetés. 
Magyar Állampapír tulajok hétfő, 13:53
szeretnél nagyokat meghatározókat mondani egyfajta mérce lenni. Háát messze vagy ettől. Mondtam mindenki egyet ér. Az élet meg kiállítja a bizonyítványt. Mit értünk meg mit nem az már képesség dolga és a fejben lévő katyvasz végeredménye. Mivel nem egyformák a végeredmények ezért érdemes kérdőjeleket rakni.  
Magyar Állampapír tulajok hétfő, 13:49
mindenki a maga szintjén értelmez. 
MOLly tulajok topikja hétfő, 13:46
egy pakkot azért vettem. :)
MOLly tulajok topikja hétfő, 13:41
650től még felfelé van az irány,  ha 600 alá bemegy onnan 500az csak egy pici ellenállás 250-180on van erős vételi pont. 

friss hírek További hírek